tregu i makinave ne shqiperi  8009 njoftime

 Online 135 lexues | 7 njoftime ne pritje

10,900 Euro

Mercedes Benz (gaz+benzin) Kursim I Garatuar

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

23.02.2019 (10:36):Mercedes-benz ml 350 4matic (benzin+gaz) kursim i garatuar me 1500l deri ne 2000l ben 180km deri ne 220km -makina eshte blere ne gjermani para 1 viti e gjysem dhe impiantin (princ) e kishte nga momenti blerjes...Lexo detajet..

9,500 Euro

Vw Golf Vi 2.0 Tdi

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

23.01.2019 (23:10):Vw golf vi 2.0 tdi highline 2010 kambio automatike,komandat e marsheve ne timon, navigator me tac,kamera mbrapa,sensor parkimi,klima, aux,bluetooth,usb,pasqyra me palosje...me dogane. 236000 km 9500 euro ...Lexo detajet..

1,350 Euro Shitet Wolkswagen Bittell Shitet Wolkswagen Bittell
Benzinë-gaz
Çmimi 1350 Euro
Nr Tel 0672385267

Shitet Wolkswagen Bittell

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

23.02.2019 (22:29):Shitet wolkswagen bittell benzinë-gaz Çmimi 1350 euro nr tel 0672385267...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Peugot Benzine/Gas per 1700 Euro! Shitet Peugot 206, 1.4 Benzine/Gas e Vitit 2000. Makine eshte ne gjendje te mir

Shitet Peugot Benzine/gas Per 1700 Euro!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

23.02.2019 (22:24):Shitet peugot 206, 1.4 benzine/gas e vitit 2000. makine eshte ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike, vaj filtra te sapo nderruara( ska bere as 500 km), kambio manuale, me 4 dyer, panoramike, xhamat me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz C200 Shitet Mercedes Benz C200 
Viti 2002 
Nafte
Disponon: 
Mbyllje qendrore
Xha

Shitet Mercedes Benz C200

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2019 (22:12):Shitet mercedes benz c200 viti 2002 nafte disponon: mbyllje qendrore xhama elektrik esp,abs goma michelin te 4 aktive kroskoti look 2006 me dokumente te rregullta sistemi elektronik origjinal mak...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet Toyota aygo Shitet Toyota aygo 
Viti 2006
Motorr 1.4 CDI
Nafte
Makina sapo ka ardhur nga

Shitet Toyota Aygo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2019 (19:24):Shitet toyota aygo viti 2006 motorr 1.4 cdi nafte makina sapo ka ardhur nga zvicra esht me dogane te paguara ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike Çmimi: 3700 euro nr tel: 0684532527 ...Lexo detajet..

1,600 Euro Renault Clio Renault Clio
1.5 nafte
Manuale
Me letra te paguara per 1 vit
Super ekonomike

Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2019 (18:17):Renault clio 1.5 nafte manuale me letra te paguara per 1 vit super ekonomike viti 2001 goma 70%...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

150,000 Leke Shes Audi A3 Viti i prodhimit 2000. Ne gjendje shume te mire pune. Letrat deri ne fund te Nen

Shes Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2019 (18:17):Viti i prodhimit 2000. ne gjendje shume te mire pune. letrat deri ne fund te nentorit. shitet per arsye mosperdorimi. nr 0676110055...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,399 Euro OKAZION Shitet Reno Clio 1.5 disel viti 2003

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.02.2019 (18:15):Shitet reno clio 1.5 disel viti 2003 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,399 Euro

1,600 Euro Okazion Opel corsa 2003 me dokumenta te rregullta per nje vit

Okazion

Korce
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2019 (18:10):Opel corsa 2003 me dokumenta te rregullta per nje vit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,500 Euro MERCEDES BENZ C CLASS 220 CDI SHITET BENZ C CLASS 220 NAFTE VITI 2003, KAMBIO AUTOMATIKE, MOTORR EVO, KLIMA, E

Mercedes Benz C Class 220 Cdi

Berati
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2019 (18:10):Shitet benz c class 220 nafte viti 2003, kambio automatike, motorr evo, klima, esp, abs, navigator, limitator shpejtesie... etj ne gjendje shum t mire i sapo ardhur me dogane te paguar! per m sh info cel 069799...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

4,300 Euro Okazion mercedes benz c klass motorr evo s203 Euro 4 Sport Makina sapo targuar para 4 muajsh
viti 2004 dhjetor carkullim 2005. luuk 2006

Okazion Mercedes Benz C Klass Motorr Evo S203 Euro 4 Sport

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

23.02.2019 (17:50):Makina sapo targuar para 4 muajsh viti 2004 dhjetor carkullim 2005. luuk 2006 benzi eshte full opsion cdo gje me liber servisi dhe sherbimet tkryme info 0694137022...Lexo detajet..

1,850 Euro Shitet Sharon Super okazion Shesim : Sharan 1.9 TDI 5 marsha Viti 2001... ESP... 6 Vende... 230000Km origjin

Shitet Sharon Super Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2019 (17:16):Shesim : sharan 1.9 tdi 5 marsha viti 2001... esp... 6 vende... 230000km origjinale...pasqyra me palosje.. rripi i motorrit eshte bere..e gacme per cdo lloj prove 0692581150 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

4,300 Euro Toyota Yaris 2007 Toyota Yaris 
Viti 2007
1.4 CDI
Nafte
Makina esht ne gjendje shume te mire e

Toyota Yaris 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2019 (16:23):Toyota yaris viti 2007 1.4 cdi nafte makina esht ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga gjermania. e sapo targuar pa siguracioni. cmimi 4300 euro nr.tel: 0696409500 ...Lexo detajet..

500,000 Leke audi a4 shitet audi a4 e 2001 negjendje shume te mire .nafte 1.9 me i te kuqe 5 marsha.l

Audi A4

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

23.02.2019 (16:10):Shitet audi a4 e 2001 negjendje shume te mire .nafte 1.9 me i te kuqe 5 marsha.letrat deri ne shtator 2019...Lexo detajet..

Kambio: Manual

500,000 Leke

30,000 Euro AUTOBUS SCANIA IRIZAR PB Scania Irizar PB extra long luxury coach

56 commercial seats + 1 guide seat +

Autobus Scania Irizar Pb

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

23.02.2019 (16:10):Scania irizar pb extra long luxury coach 56 commercial seats + 1 guide seat + 1 driver seat we are proud to present our luxury coaches scania irizar pb with sensational exterior and interior styling.this ...Lexo detajet..

23,000 Euro Shitet Mercedes Benz GL320 CDI Airmatic Shitet Mercedes Benz GL320 CDI Airmatic.
Prodhim i Vitit 2008
Makina eshte Ful

Shitet Mercedes Benz Gl320 Cdi Airmatic

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

23.02.2019 (16:10):Shitet mercedes benz gl320 cdi airmatic. prodhim i vitit 2008 makina eshte full opsion. eshte blere me zero km dhe nuk ka nderuar pronare. makina ka 87000 milje, key less go, sedilje lekure, tv, navigator,p...Lexo detajet..

4,800 Euro Shes BMW seria 5 Shitet BMV seria 5 525 , viti i prodhimit 2005, me dokumenta te rregullta dhe n

Shes Bmw Seria 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

23.02.2019 (16:10):Shitet bmv seria 5 525 , viti i prodhimit 2005, me dokumenta te rregullta dhe ne gjedje shume te mire. kambio automatike, nafte. Çmimi 4800 euro 0676050362...Lexo detajet..

4,800 Euro Mercedes Benz C220 CDI Elegance, Automatike, 115000 km Shitet Mercedes Benz C220, Diesel, Viti 2001, 115000 km origjinale me Liber Serv

Mercedes Benz C220 Cdi Elegance, Automatike, 115000 Km

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

23.02.2019 (16:10):Shitet mercedes benz c220, diesel, viti 2001, 115000 km origjinale me liber servisi gjerman, kambio automatike, sapoardhur nga gjermania, dogane te paguar dhe bere me targa shqiptare (dokumentat per 1 vit), ne ...Lexo detajet..

4,800 Euro Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 AUTOMATIKE ZVICRA Renault Modus 1.6 BENZINE Viti 2010
KAMJE AUTOMATIKE 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA

Renault Modus 1.6 Benzine 2010 Automatike Zvicra

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
70,000 Kilometra

23.02.2019 (16:10):Renault modus 1.6 benzine viti 2010 kamje automatike e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar komanda ne timon pilot automatic disqe alumini goma te reja, gjendje perfekte ...Lexo detajet..

4,200 Euro Ford Focus 1.6 nafte 2010 ZVICRA ME DOGAN full options Ford Focus 1.6 nafte 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, KONDICIONER XHAMA DHE PASQY

Ford Focus 1.6 Nafte 2010 Zvicra Me Dogan Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2019 (16:10):Ford focus 1.6 nafte 2010 zvicra me dogan te paguar, kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult komanda ne timon, gjendje perfekte super ekonomike gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

3,900 Euro TOYOTA AYGO TOYOTA AYGO
•09/2007
•120.000 KM
•Automat
Sapo ardhur nga swiss🇨

Toyota Aygo

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2019 (16:09):Toyota aygo •09/2007 •120.000 km •automat sapo ardhur nga swiss🇨🇭🇨🇭 cmimi:3.900 euro @ autocity...Lexo detajet..

3,500 Euro VW Golf 5 VW Golf 5 Kamje Automatike 1.6Benzine 140mij KM viti i 10-2006 , makina eshte e

Vw Golf 5

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2019 (15:49):Vw golf 5 kamje automatike 1.6benzine 140mij km viti i 10-2006 , makina eshte e sapo ardhur nga zvicra , ne gjendje shume te mire pune , shume e paster si jashte dhe brenda , goma te reja , xhama elektrik , ko...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,800 Euro Fiat punto 1.2 benzine gaz Makina ka 185.000 km.. Letrat deri ne korrik 2019
Impjanti gazit i ri me 2 vjet

Fiat Punto 1.2 Benzine Gaz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2019 (14:44):Makina ka 185.000 km.. letrat deri ne korrik 2019 impjanti gazit i ri me 2 vjet garanci.. konsumi 20. 000 leke gaz 450 km. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

9,500 Euro OKAZION AUDI A4 KAMBIO AUTOMAT VITI 10/2009 MOTOR 2.0TDI EURO5 ME 156000KM ME LIBER SHERBIMESH SHITET AUDI A4 KAMBIO AUTOMAT VITI 10/2009 MOTOR 2.0 TDI EURO 5 ME 150000 KM ME

Okazion Audi A4 Kambio Automat Viti 10/2009 Motor 2.0tdi Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2019 (14:17):Shitet audi a4 kambio automat viti 10/2009 motor 2.0 tdi euro 5 me 150000 km me liber te gjitha sherbimet. full option kambio automat me 8 marshe , fener xenon bi xenon, fener me led perpara dhe mbrapa , klima ...Lexo detajet..

3,900 Euro OKAZION FIAT IDEA KAMBIO AUTOMATIK 1.3NAFTE ME10000KM SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER S

Okazion Fiat Idea Kambio Automatik 1.3nafte Me10000km

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

23.02.2019 (14:17):Shitet fiat idea kambio automat viti 2005 motor 1.3 nafte me 100000km me liber sherbimesh ne gjendje shum te mire goma te reja, sensor parkimi, klima, 2celsa. me dogane dhe targa dhe dokumenta te sapopaguara cm...Lexo detajet..

4,200 Euro SHITET BENZ A200 CDI EURO 4 KAMBIO AUTOMAT VITI 2006 SHES BENZ A200 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2006 ME TE GJITHA OPSIONET:
KAMBIO AUTOM

Shitet Benz A200 Cdi Euro 4 Kambio Automat Viti 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2019 (14:17):Shes benz a200 cdi kambio automat viti 2006 me te gjitha opsionet: kambio automat sensor parkimi sedile lekure+cope komanda me timon pilot automatik. ne gjendje perfekte ,me dogane te pagur cmimi 4200 eu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

12,000 Euro Standart Tirane, shes makine BMW 320 D Viti 2014, Full option 
SHITET BMW VITI 2014 SERIA 3 EURO 5 FULL OPTION: KAMBIO AUTOMAT MODELI RI ME 8

Standart Tirane, Shes Makine Bmw 320 D Viti 2014, Full Optio

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2019 (14:17): shitet bmw viti 2014 seria 3 euro 5 full option: kambio automat modeli ri me 8 marshe , pilot automat , tavan xhami , startdhestop , sistem ecopro per harxhimin , femer led xenon bi-xenon , navi , dvd , usb ,...Lexo detajet..

4,200 Euro Tirane,OKAZION PEUGEOT 308 Viti 2008 MOTOR1.6HDI EURO4 FULL OPTION SHITET PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6NAFTE EURO 4 VERSION ME 6+1 MARSHE,ME TE G

Tirane,okazion Peugeot 308 Viti 2008 Motor1.6hdi Euro4 Full

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2019 (14:17):Shitet peugeot 308 viti 2009 motor 1.6nafte euro 4 version me 6+1 marshe,me te gjitha opsionet; klima , tavan xhami komplet , sensot parkimi , drita xenon , sensor dritash dhe shiu , pilot automatik , aux , dis...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

13,000 Euro Shitet Toyota Prado Land Cruiser Shitet Toyota Prado Land Cruiser 
Viti 2006
Kambio automatike
Nafte
Me letre

Shitet Toyota Prado Land Cruiser

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2019 (13:54):Shitet toyota prado land cruiser viti 2006 kambio automatike nafte me letre te paguar per nje vit makina eshte ne gjendje shume te mire 13000 euro nr tel 0676485444 0682090719...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Mercedes Benz A class Shitet Mercedes Benz A class 
Motorr 1.6 CDI
Benzinë-Gaz
2 celesa
Baxho pan

Shitet Mercedes Benz A Class

Korce
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2019 (13:01):Shitet mercedes benz a class motorr 1.6 cdi benzinë-gaz 2 celesa baxho panoramike xhama, pasqyra elektrike disqe sport 15 4 goma te reja 80% perde te bera me porosi per te 4 xhamat sedilje lekure si...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,000 Euro Ford Focus TDDi Makina eshte ne gjendje te mire, 1.8 nafte, me taksa te prera deri ne Mars 2018.

Ford Focus Tddi

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

23.02.2019 (12:06):Makina eshte ne gjendje te mire, 1.8 nafte, me taksa te prera deri ne mars 2018. 1. kondicioner. 2. xhama elektrik. 3. injetore mekanik. 4. parakolp dhe fener 2004. 5. kasetafon origjinal i makines. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas