tregu makinave  

 Online 217 lexues | 1 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

14.10.2019 (22:30):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

2,300 Euro Smart ForTwo Cabrio Automat - Shitet Nderrohet Shitet Smart ForTwo Cabrio Automat - Seria Passion Full Option

700cc Benzine

Smart Fortwo Cabrio Automat - Shitet Nderrohet

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
90,000 Kilometra

15.10.2019 (15:20):Shitet smart fortwo cabrio automat - seria passion full option 700cc benzine konsum minimal 4l/100km dokumenta te paguara deri ne shkurt 2020 kambio automatike marshe f1 style ne timon (+/-) tapiceri le...Lexo detajet..

3,200 Euro Smart 1000 Eshte ne gjendje te mire

Smart 1000

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

15.10.2019 (15:18):Eshte ne gjendje te mire ...Lexo detajet..

2,800 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio automatike
Ne g

Mercedes Benz C Class

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (15:13):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro -Mercedes Benz 220 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 220 CDI
Kambio automatike
Ne gjendje shume te mi

-mercedes Benz 220 Cdi

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (15:09):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera ne kohe. goma te reja 90% klima, komanda ne timon, sensor parkimi, kompjuter bord. letra te paguara deri ne g...Lexo detajet..

3,500 Euro Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2003
Benzine-Gaz
Kambio automatike
K

Volkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (15:09):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2003 benzine-gaz kambio automatike kondicioner,sensor parkimi etj ne gjendje shume te mire cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Peugeot 1007 Shitet Peugeot 1007
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte 
170.000 km 
Kambio manuale

Peugeot 1007

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (15:09):Shitet peugeot 1007 motorr 1.4 viti 2006 nafte 170.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (15:07):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz W203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte 
Kambio automatike

Mercedes Benz W203

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (15:04):Shitet mercedes benz w203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, disqe alumini, drita kseno, kondicioner etj letra te paguara der...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz model 211
Motorr 320 CDI
Viti 2005
Kambio automatike
Se

Mercedes Benz 211

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (15:01):Shitet mercedes benz model 211 motorr 320 cdi viti 2005 kambio automatike sedilje me ngrohje, pilot automatike, komanda ne timon, navigator, cd etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,190 Euro Fiat Punto  Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (14:53):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara. cmimi 1190 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,190 Euro

1,200 Euro Fiat Shitet Fiat
Motorr 1.2
Viti 2001-2002
Benzine I pershtatshme dhe per Gaz
Ne

Fiat

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (14:52):Shitet fiat motorr 1.2 viti 2001-2002 benzine i pershtatshme dhe per gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

900 Euro Shitet Fiat Punto 1.2 benzin 8 valvula . Me letra te rregullta i mborojne ne tetor 2020

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin 8 Valvula .

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (14:51):Me letra te rregullta i mborojne ne tetor 2020 ...Lexo detajet..

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

15.10.2019 (14:49):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Okazion shitet okazion per arsye emigrimi ne gjendje shum te mire dokumenta te sapopagua

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

15.10.2019 (14:42):Shitet okazion per arsye emigrimi ne gjendje shum te mire dokumenta te sapopaguara sherbime te sapobera sendilje me ngrohje sensor shiu sensor parkimi nga fabrika ...Lexo detajet..

1,500 Euro Renault Cilo Shitet Renault Clio
Motorr 1.5
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Renault Cilo

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (14:38):Shitet renault clio motorr 1.5 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,900 Euro SHITET Volkswagen Golf 4  Shitet Golf IV 4 dyershe. Makina eshte ne gjendje te mire .
Shitet per arsye mo

Shitet Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

15.10.2019 (14:37):Shitet golf iv 4 dyershe. makina eshte ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (14:30):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pag

Shitet Peugeot 206

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (14:10):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. mundesi nderrimi cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

15.10.2019 (14:03):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

800 Euro Renault  Shitet Renault 
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara p

Renault

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (13:57):Shitet renault motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 800 euro...Lexo detajet..

3,200 Euro shes makine benz A clas 200 Shitet Benz A clas 200 viti prodhimit 2006 kambio manuale.me sedilje me ngrofje

Shes Makine Benz A Clas 200

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (13:52):Shitet benz a clas 200 viti prodhimit 2006 kambio manuale.me sedilje me ngrofje me aux dhe bluetouth radio dhe me150000 km origjinle e ardhur nga belgjika.nuk ka as nje vit ne shqiperi. shitet per arsye emigri...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

3,500 Euro Shitet Ose Nderrohet Chrysler PT Cruiser Cabrio Full Options  Shitet Ose Nderrohet Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzine Kamio Manuale Viti 2

Shitet Ose Nderrohet Chrysler Pt Cruiser Cabrio Full Options

Elbasan
Benzin Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

15.10.2019 (13:41):Shitet ose nderrohet chrysler pt cruiser cabrio 2.4 benzine kamio manuale viti 2005 120.000 km origjinale makina eshte full options sendilje me ngrohje komanda anash timonit kompjuter bordi kondicioner ngrohje...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
E ardhur nga Anglia, pa dogane.
Ne

Shitet Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (13:40):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2006 nafte e ardhur nga anglia, pa dogane. ne gjendje shume te mire cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Makina me targa italiane  25000 klm kambio auto.sherbime te kryera te gjitha pa

Mercedes

Tropoje
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

15.10.2019 (13:33):Makina me targa italiane 25000 klm kambio auto.sherbime te kryera te gjitha pa asnje problem ....Lexo detajet..

2,500 Euro Vw Golf 4 1.9 Naft ABT-LooK Kamio Manuale Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft ABT-LooK Kamio Manuale Nr Cel:+355682594618
Makina Po

Vw Golf 4 1.9 Naft Abt-look Kamio Manuale

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

15.10.2019 (12:59):Shitet vw golf 4 1.9 naft abt-look kamio manuale nr cel:+355682594618 makina posedon: ->xhama elektrike ->sistem audio i ampliifkuar ->kondicioner ngrohje ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->disqe alumini ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas