volswagen tuaran  

 Online 200 lexues | 2 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (17:34):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

2,600 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fuzion 

Motorr 1.4

Viti 2005

Nafte 

Kambio automatike

Ford Fusion

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (12:29):Shitet ford fuzion motorr 1.4 viti 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguar per nje vit cmimi 2600 euro ...Lexo detajet..

3,600 Euro Fiat Grand Punto Shitet Fiat Grand Punto

Motorr 1.3

Viti 2008

Nafte

Kambio automatike

Fiat Grand Punto

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (12:22):Shitet fiat grand punto motorr 1.3 viti 2008 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

7,400 Euro Mercedes E klas Evo 220 Avantgarde Viti 2008 Mercedes Benz • E Klas • Evo 220 • Avantgarde • Nafte • Viti 2008 •

Mercedes E Klas Evo 220 Avantgarde Viti 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (12:12):Mercedes benz • e klas • evo 220 • avantgarde • nafte • viti 2008 • kambio automatike • klima automatike bi -zone • sensor dritash + shiu • drita xenon bi - xenon • stopa me led • sensor p...Lexo detajet..

1,850 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva 
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine- e pershtatshme dhe per impj

Opel Meriva

Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (12:05):Shitet opel meriva motorr 1.4 viti 2008 benzine- e pershtatshme dhe per impjant gazi 176.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (11:54):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Volkswagen polo motor 1000 benzine nr cel:0675335350 Shitet per arsye mos perdorimi

Volkswagen Polo Motor 1000 Benzine Nr Cel:0675335350

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

29.05.2020 (11:35):Shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

7,200 Euro Scoda Yeti benzin gaz viti 2010 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te bera per qef. ME DOKUMENTA ,

Scoda Yeti Benzin Gaz Viti 2010

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

29.05.2020 (11:11):Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te bera per qef. me dokumenta , kamjo manuale, motorr 1.2 benzin gaz shum ekonomike. gati per cdo prove. per me shume informacjon kontaktoni. cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,200 Euro

2,700 Euro Shitet pasati Cmimi i diskutueshem. Per me teper informacion mund te telefononi.

Shitet Pasati

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (11:09):Cmimi i diskutueshem. per me teper informacion mund te telefononi....Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (10:32):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,800 Euro Mercedes-Benz C-class C200 Evo Viti 2006. Shitet Mercedes-Benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mi

Mercedes-benz C-class C200 Evo Viti 2006.

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (10:09):Shitet mercedes-benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mire teknike dhe xhenerike ,vaj filtra te sapo nderruara per 10 mij km.motorre evo kamje manuale 6+r. dokumenta të paguara deri ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,600 Euro Okazion Fiat Punto Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te pagua

Okazion Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (10:08):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te paguara deri ne nentor 2020.makina shitet per arsye mosperdorimi. 1600 euro 0697798600...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

9,400 Euro SUPER OKAZION! Shitet KIA SPORTAGE (2012) 
Viti i prodhimit: 2012
⛽Karburanti: 2.0 Nafte
⚙️Kambio: Automatike

Super Okazion! Shitet Kia Sportage (2012)

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

29.05.2020 (09:04): viti i prodhimit: 2012 ⛽karburanti: 2.0 nafte ⚙️kambio: automatike 📱navigator (porte usb +aux) 🔴smartkey start and stop ✅ tavan panoramik °°° 🎥kamera parkimi ➡️sensor parkim...Lexo detajet..

14,200 Euro Shitet Hyundai Santafe ! Super OKAZION! OKAZION! Shitet Hyundai Santafe
•••
Viti i prodhimit: 2013
⛽Karburant

Shitet Hyundai Santafe ! Super Okazion!

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
50,000 Kilometra

29.05.2020 (09:04):Okazion! shitet hyundai santafe ••• viti i prodhimit: 2013 ⛽karburanti: 2.0 nafte ⚙️kambio: automatike 🛣️kilometra: 41.000 km 📱navigator (aux+usb) 🔴smartkey start and stop °°°...Lexo detajet..

4,200 Euro Mercedez benz Shitet per arsye mos perdorimi letrat i kan mbaru ka 1 muaj
Mercedez benz c cla

Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (09:04):Shitet per arsye mos perdorimi letrat i kan mbaru ka 1 muaj mercedez benz c class i diskutushem +355693022175...Lexo detajet..

8,500 Euro Shes Mercedes benz C class Shes Mercedes Benz C class 
Viti 2010
Kambio automatik,motorr 250 blueefficien

Shes Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Shes mercedes benz c class viti 2010 kambio automatik,motorr 250 blueefficiency nafte 250.000 km.makina ne gjendje shum te mire motorike dhe vizuale. shume e paster si brenda dhe jasht.e ardhur nga gjerman...Lexo detajet..

5,600 Euro VW TOURAN, 2007, AUTOMATIKE, 1.9 NAFTE, 6+1 VENDE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike,

Vw Touran, 2007, Automatike, 1.9 Nafte, 6+1 Vende

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2007, 6+1 vende, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd mp3+tel, komanda ne timon, pilot automat, xhama eklek...Lexo detajet..

3,000 Euro W203 Shitet w203 2.2 cdi goma 80 perqind makina eshte ne gjendje shume te mire posedo

W203

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Shitet w203 2.2 cdi goma 80 perqind makina eshte ne gjendje shume te mire posedon 221000 km letrat deri ne korrik 2020 cmimi 3000 euro i padiskutushem nr tel 0685509731 ju faleminderit ...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet per arsye emigrimi Shitet Mercedes Benc (W202) c220 cdi i vitit 2000
Makina esht ne gjendje shum

Shitet Per Arsye Emigrimi

Berati
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Shitet mercedes benc (w202) c220 cdi i vitit 2000 makina esht ne gjendje shum te mire pune me letra deri ne janar 2021 kater goma te reja sendile me shin xhama elektrik pasqyra me palosje me ngroh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

4,100 Euro GOLF 5 Golf 5 i zi
Xhama te zi 
1.9 nafte 
Ne gjendje shum te mir 
Viti dhjetor i 2

Golf 5

Shkoder
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Golf 5 i zi xhama te zi 1.9 nafte ne gjendje shum te mir viti dhjetor i 2005...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,100 Euro

2,800 Euro RENAULT MEGANE SCENIC RX4 SHITET RENAULT MEGANE SCENIC RX4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE
DOKUMENTA DHE SIGURAC

Renault Megane Scenic Rx4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Shitet renault megane scenic rx4 ne gjendje shume te mire dokumenta dhe siguracion i rregullt deri ne fund te 2020 makina gersheton rehatine e vetures me sigurine e fuoristrades. duhet pare!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

7,500 Euro Shitet Mini Cooper 1.6 S Shitet Mini Cooper Coupe S 1.6 2010
Makina eshte ne gjendje shume te rregullt,

Shitet Mini Cooper 1.6 S

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Shitet mini cooper coupe s 1.6 2010 makina eshte ne gjendje shume te rregullt, me te gjitha sherbimet e kryera. e gatshme per cdo prove nga ana juaj. gjithashtu pranohet ndrrim me makine tjeter, ose motorr. ...Lexo detajet..

8,500 Euro Shitet cls 350 benzine gaz letra per 1 vit Shitet cls 350 benzin gaz
Gazi i shenuar ne leje
Dhe brenda garancise
Sherbim

Shitet Cls 350 Benzine Gaz Letra Per 1 Vit

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Shitet cls 350 benzin gaz gazi i shenuar ne leje dhe brenda garancise sherbime te bera ne koke vaj filtra vaj kambio te saponderuar fiktra gazrash te saponderruar gjendje xhenerike motorike perfekte dokum...Lexo detajet..

12,900 Euro AUDI A5 QUATTRO,VITI 10/2010,AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automat

Audi A5 Quattro,viti 10/2010,automatike, 3.0 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, quattro 4x4, viti prodhimit 10/2010, sallon lekure, navigator, komanda ne timon, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, ab...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

3,900 Euro TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte,

Toyota Corolla Verso, 2005, 2.2 Nafte, Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2005, 6+1 vende, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, dy celes...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

8,500 Euro Bmw Bmw 730 
Seria 7
3000 nafte
Viti2011
150.000 milje
Ne gjendje perfekte 
8

Bmw

Shkoder
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Bmw 730 seria 7 3000 nafte viti2011 150.000 milje ne gjendje perfekte 8500€ qmim i diskutueshem per me shum na kontaktoni ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas