oferta pune bar tender ne zvicer 

 Online 20 lexues | 7 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Sanitare femer (me ose pa eksperienc ...

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -picajol / e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Keron Te Punesoj Puntore Guzhine (pjatalarese)

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,puna eshte me turne lokali funksjonon cdo dite te javes pushime nuk ka.Jeni te mirepritur te restoranti ku edhe do merni edhe informacion me te detajuar reth punes...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Specialiste E Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Nese je ambicioze e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Specialiste Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh me klientet e kompanise per t'...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier me eksperienc pune ,puna eshte me turne .Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Filloje Muajin Mbare!!!! Me Sukses, Me Motivim, Me Shume PARA!!! Po Po, E Lexove Sakte!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen ,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarier\e

Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/01/2020
Kerkohet kamarier / e te dije te beje dhe banakun.(jo e domosdoshme). Kushte shume te mira pune. Pagesa 25.000 lek. Add don bosko prane market viva...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkohet Agjent Marketingu

Rruga Jeronim De Rada, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkohet agjent marketingu Page baze + perqindje ...
 • Profesioni: Agjent Marketingu
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkoj Modeliste

Kavajë, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/02/2020
Georgo Alexander-Shpk ofron vende pune: - Stiliste/Modeliste Ofron kushte dhe ambiente bashkekohore si dhe page shume te kenaqeshme. Per cdo informacion lutemi te kontaktoni Faleminderit ...
 • Profesioni: modeliste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkohet Shitese Me Eksperience Pune Ne Dyqane Nuserie

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperience pune ne dyqane nuserie.pagesa dhe kushtet shume te kenaqeshme Pagesa rroga 25000lek +perqindje xhiro...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Steak House Pizza And Pasta Kërkon Kamarier/e Restoranti

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Steak house pizza and pasta Kërkon kamarier / e restoranti ,sanitare ,lavapjatse ,picajol ....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkohet Recepsionist Turni I Trete

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/03/2020
Kerkohet recepsionist (M) turni i trete 22:00-6:00. Paga e kenaqshme + sigurime Te interesuarit te dergojne cv ne info@emeraldhotel.al ose te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkoi Kamarier/e Per Bar Restorant

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoi kamarier/e per bar restorant lounge me ose pa eksperienc pune Mosha mbi 18...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkohet Banakiere,Kamarier/e

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2021
The Loft Bar kerkon te punesoje banakiere me ose pa ekperienc,Kamarier/e me ose pa eksperienc Kushte te mira pune,kliente familjare paga e kenaqshme. Orari i plote Per me shume info mund te kontaktoni ne nr tel . Adresa : rr.frosina plaku ...

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane Pagesa:1,050 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2020
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Recepsionist/e Hotel/hostel

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Kerkohet Recepsionist/e . Te komunikoje shume mire ne anglisht. 8 ore ne dite.Paga 37 000 L brutto.me kontrate pune dhe me siguracione te perfshira. Kushtet e punes jane mjaft komode.per detaje te tjera me kontaktoni ne numrin e kontaktit....
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I 3

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Unaze e re ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Astir 8 Ore+ Dit Pushimi

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Sekretare - Koordinatore

Rruga Industriale 80, Kashar, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
SI.SI-AL Sh.p.k, exercising its activity in road safety and road markings in Albania, Kosovo and Macedonia, is looking to hire an individual with the following demonstrated skills and strengths: Under the overall supervision of the Special Assist...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

La Collina Kerkon Banakjer/e Kamarjer/e

Rezidenca Kodra e Diellt, Tirane 30,000 Leke
Kerkoj Staf per Bar Restorant Piceri Banakier/e Kamarjer/e Te interesuarit kontakt watsap ose sms. ...

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Kompleksi Vizion plus, Tirane Me Marreveshje
Divinus Bar kerkon te punesoje Kamariere ose Kamarier me eksperience.Lokali ndodhet ne Rrugen Don Bosko brenda ne kompleksin Vizion +. Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e tel ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Furre Buke Pasticeri Kerkon Furrxhi Dhe Ndihmes Furrxhi

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkon te punesoje furrxhi ose ndihmes furrxhi me eksperienc pune. Pune me pag te kenaqeshme. Orari turni 3 per me shum informacioni kontaktoni ne numer : ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Tirane, Kerkojme 100 OPERATOR TELEFONIKE Per Fushatat LUCE/GAS Dhe TIM

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jeni njohes i gjuhes italiane? Doni fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent pozitiv e dinamik? Renovatio po te kerkon! Jemi ne kerkim te 100 operatoreve per fushatat LUCE E GAS dhe TIM. Ofrojme kompensim deri ne 330 LEK/ORA per LUCE/GAS dhe 350...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Shofer/Agjent Shitjesh

Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Kompania Datja&Co kerkon te punesoj Shofer/Menaxher Shitjesh me eksperience pune . Te njoh mire marketet e Tiranes dhe te Verit. ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Recepsionist/e

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Repeat Medical SPA kerkon Recepsioniste Recepsioni i SPA eshte kontakti i pare me klientin. Eshte pergjegjes per ti mirepritur klientet dhe te siguroje nje klime pozitive me ta. Detyrat kryesore dhe pergjegjesite: Informimi i klienteve per ...
 • Profesioni: Recepsion
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

OPERATORE CALL CENTER CAMPAGNA GESTIONE GIA' CLIENTI

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Infinity Power Sh.p.k azienda che opera sia in Albania che in Italia nel campo dell'energia rinnovabile e delle telecomunicazioni ricerca 20 operatori call center Outbound (NO VENDITA TELEFONICA) da inserire immediatamente nella propria struttu...

Ofroj Pune Ne Fastfood

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Ofroj pune ne fast food per punetore qe njofin punen me zgare... per info orarin rrogen dhe vendin kontaktoni ne whatsapp...
 • Profesioni: Fast food
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Tirane, Kerkojme Individe Te Motivuar

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Shoqëria “ADRIA ENTERTAINMENT” sh.a. kërkon të punësojë individë të rinj e të reja dhe të motivuar. Ju ofron stabilitet të sigurt financiar në një ambient të sigurt me kulturë ndërkombëtare. Aplikantët të kenë/jenë: aftë...
 • Profesioni: Punonjës
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Mundesi Punesimi Pas Internshipit Ekonomik

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/02/2020
Tirane, mundesi punesimi pas Internshipit Ekonomik Fare Impresa është duke rekrutuar kandidatë potenciale për internship ne Ekonomi pranë një prej Studiove Ligjore & Kontabël më prestigjioze, me eksperiencë disa vjeçare në konsulen...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Markate & Restorant Peshku

tirane Rruga tish daija, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkohet guzhinjer peshku me eksperinc edhe i aft per bashkpunim paga e kenaqshme sipas aftesive...
 • Profesioni: guzhin
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Vend Pune I Lire RADIOLOGE

Kryqëzimi 21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Diamond Dental orfon vend te lire pune per Radiologe. Te interesuarat te dergojne cv ne info@diamond-dental.al ose te telefonojne ne Jeni te mirepritura ...
 • Profesioni: Radiologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Sekretare - Koordinatore

Rruga Industriale 80, Kashar, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/01/2020
SI.SI-AL Sh.p.k, exercising its activity in road safety and road markings in Albania, Kosovo and Macedonia, is looking to hire an individual with the following demonstrated skills and strengths: Under the overall supervision of the Special Assist...

Kerkohet Bankier

Rruga Bardhyl, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet banaker per bar Abienti shume i mire pune dhe familjar ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Specialiste E Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Nese je ambicioze e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Specialiste Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh me klientet e kompanise per t'...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakiere Barist

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakiere Barist ...

Recepsionist-turni I Trete

Rr:Brigada e 8, Nr 7, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Hotel de Paris eshte i interesuar per nje recepsionist per turnin e trete(mashkull). Per informacion me te detajuar te kontaktojne ne telefon ose te paraqiten prane hotelit. Faleminderit ...
 • Profesioni: recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Operatore Per Faqe Online

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2020
La Market, ne kuader te zgjerimit te aktivitetit shpall vende te lira pune:  1)Operatore marketing per shitje online Kanditatet duhet te plotesojn kriteret meposhte: -Krijimi dhe planifikim i postimeve -Kthim pergjigjesh -Hartim i teksteve p...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim