vende te lira pune pa eksperience 

 Online 434 lexues | 27 njoftime ne pritje

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
📣Oferte pune 📣 Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane. Orari: Full-time dhe part-time. Fundjava pushim Pozicioni: Operator telefonik. Ofrojme: ✅ * Page konkuruese mbi mesataren e tre...

Restorant Gjino Kastra Keron Te Punesoj Puntore Guzhine (pjatalarese)

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,puna eshte me turne lokali funksjonon cdo dite te javes pushime nuk ka.Jeni te mirepritur te restoranti ku edhe do merni edhe informacion me te detajuar reth punes...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier/e me eksperienc pune ,puna eshte me turne .Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykat...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oferte Urgjente ! INFERMIERE- DUBAI

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Dollar
📣Oferte urgjente 🇦🇪DUBAI🇦🇪📣 Erca Albania kerkon te punesoje per VIP kompani : ➡INFERMIERE ( Femra ) -diplome ,njohuri te gjuhes angleze ,eksperience pune. ➡Kompania siguron : ✅Akomodimin ne hotel me 5⭐️ ✅Page...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkojme Operatore Telefonike Per Fushaten Telecom Italia.

Rruga e Kavajës, Tiranë ( Palati Raiffeisen Bank ), Tirane 1,000 Euro
A.M.S - Ofrojme vende pune ne gjuhen Italiane. - Kerkojme operatore telefonike per fushaten Telecom Italia. - Orari I punes 6 ore paradite ose pasdite. - Orari 9H - 21H nga e hena ne te shtune - Pagesa: 350 LEK ORA - Bonus kontrata: 20 e...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Ofrojme Vend Pune Kuzhiniere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Rosa Catering kerkon te punesoje Kuzhiniere me kohe te plote. Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme 2 vjecare ne kuzhine. Pershkrimi i punes, Kuzhiniere Te planifikoje pergatitjen e ushqimit dhe te kujdeset per cilesine...
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne...

Kerkojme Operatore Telefonike Per Fushaten Telecom Italia.

Rruga e Kavajës, Tiranë ( Palati Raiffeisen Bank ), Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/06/2020
A.M.S - Ofrojme vende pune ne gjuhen Italiane. - Kerkojme operatore telefonike per fushaten Telecom Italia. - Orari I punes 6 ore paradite ose pasdite. - Orari 9H - 21H nga e hena ne te shtune - Pagesa: 350 LEK ORA - Bonus kontrata: 20 e...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Guzhunjere

mrapa casa italia rruga demneri, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
kerkojm guzhunjere femer qe te sherbej gjellera dhe hamburgera per tjera njoftime telfononi ne nr...
 • Profesioni: kuzhunjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkohen Dy Kamarier

Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkohen dy kamarier me ose pa eksperienc pune.te jene korrekt me orarin,dhe te sjellshem....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

FINANCIER/KONTABILIST (Senior), Tirane

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ju kane vlersuar/ vetvlersuar si ekselent. Deshironi te punoni ne kompani ku aftesite tuaja vlersohen si dhe karriera juaj profesionale ne nivele drejtuese eshte e sigurt? Per klientin tone, kompani konsulence Kontabel & Ligjore ne Tirane, komp...
 • Profesioni: Kontabilist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kamarier

Rruga Mihal Popi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier me kohe te plote te kete punuar me pare....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Dumrea Coffee Bar Snack

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2024
Kerkon te punesoje vajza te reja ne moshen 18-30 vjece. Provoni nje eksperienc te re tek Dumrea me deshir per te mesuar. 𝐃𝐮𝐦𝐫𝐞𝐚 ju ofron vende pune me ose pa eksperienc ne pozicionet: 𝐊𝐀𝐌𝐀𝐑𝐈𝐄𝐑𝐄 ...

Banakiere

Rruga Barrikada , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakiere me eksperience pune min 3 vjecare,Paga dhe kushte shume te mira.Mosha 25-40 vjece Adresa ish kinema 17nentori te qendra tregtare galeria ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Banakiere,Kamariere

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/02/2020
Bar Kafe Galini kerkone te punesoj Banakiere dhe Kamariere me eksperience pune. Paga shum e kenaqshme per me shum kontektoni ne nr e tel ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Bar Pasticeri KRITEA Kerkon Banakier/e Me Page Te Kenaqshme!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte me turne -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I Dyte (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Astir ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
Ti je nje djale i ri qe ke deshire te mesosh nje profesion te paguar mire si ai i Agjentit Imobiliar. Ke mbaruar shkollen e larte dhe ke provuar disa pune por asnjera nuk te ka permbushur mjaftueshem qe ta besh per kohe te gjate. Komunikimi esht...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 500 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 550 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje ...

Kerkojme Agjente, Team Leader & Retention Ne Italisht Dhe Gjermanisht.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Gjermanisht dhe Italisht  Team Leader ne Italisht dhe Gjermanisht  Retention ne Italisht dhe Gjermanisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe b...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofrojme Vende Pune 200 Operatore Ne Inbound & Outbound

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F & V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per ...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

DESHIRONI TE FITONI 1250 EURO NE MUAJ ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 1,250 Euro
MC DONALD'S ARABIA kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton te keni eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET : ...

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperjence. Puna 8 orarshe. Pagesa 30000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjare. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

OFERTE PUNE

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania Zviceriane A & ZH kerkon te zgjeroje stafin dhe kerkon konsulente shitjeje me ose pa eksperience mosha 20-30 vjec. Pagese baze dhe perqindje 400 € Ata qe kan patente ose makine personale perbejn avantazh. Perfshihen dhe udhetime jas...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Mundesia Juaj Per Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
M&E kompani serioze kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent/e & Menaxher/e me ose pa eksperienc , entuaziast te vendosur dhe me ambicie per te arritur performance te larte. Ofrojme pagesa konkuruese ne treg Seminar & Trajnime ja...

La Collina Kerkon Banakjer/e Kamarjer/e Dhe Nd Kuzhine

Rezidenca Kodra e Diellt, Tirane 30,000 Leke
Kerkoj Staf per Bar Restorant Piceri Banakier/e Kamarjer/e Ndihmes Kuzhinier Te interesuarit kontakt watsap ose sms. ...

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne: axlmobile...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Operatore Telefonike |Anglisht|Italisht|Gjermanisht|Spanjisht|

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Kompania NG Communication , ne kuader te zgjerimit kerkon operatore telefonike ne marketing te tregjeve financiare ne gjuhet: • Anglisht • Gjermanisht • Italisht • Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baz...

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kompania Pro - Aqua International Ofron Vend Pune Per Angjent/agjente Terreni

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune : Per angjent/agjente terreni📣 ✅Jeni energjik ,ambicioz me aftesia te mira komunikimi? ✅Jeni midis 22-40 vjec/e? ✅Deshironi mundesi trajnimi dhe te jeni pjese e nje rrjeti nder...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSI KERKON -KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNETORE TE REJA PA EKSPERI...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri 23foodendmore Kerkon Staf: Motorrist/Picier/Fast Food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Oferte pune 📣 Fast food piceri 23foodendmore kerkon te punesoj: ✅1.Motorrist: -te di zonen, -me motorin e firmes, -pagesa me ore ose me rroge fikse, -ora...

Ne Ofrojme Punen Qe Doni!

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkoni nje vend pune ku te ndiheni te vlersuar? Deshiron te paguhesh me shume se shumica e nenpunesve ne Shqiperi? Kompania Librex ofron vend pune si Agjent Marketingu ne terren! Paga 400€ baze! Jeni te mirpritur....
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

LeadGen Kerkon Operator Telefonik Per Gjuhen Italiane

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
LEADGEN, eshte ne kerkim te personave te afte per rolin e operatorit telefonik ne fushaten Forex per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Mundesi punesimi full-time (10:00-19:00). • Kon...

Alternative Channel Agent

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 15/04/2020
Century 21 CPM eshte ne kerkim te nje punonjesi me kohe te plote ne fushen e pasurive te patundshme, si Alternative Channel per te gjithe ju qe jetoni jashte trojeve te Shqiperise. Puna konsiston ne prezantimin e pronave kryesisht per shtetasit e...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

OFROJME VENDE PUNE FOREX ITALISHT DHE SPANJISHT!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2020
KOMPANIA KERKON TE PUNESOJE AGJENTE DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE DHE SPANJOLLE. TE INTERESUARIT DUHET TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE, TE JENE AMBICIOZ, TE DUAN PUNEN NE GRUP. PRANOHEN ME DHE PA EKSPERIENCA NE FOREX! ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Asistente

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Century 21 CPM kompani me pervoje 5 vjeçare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi po kerkon te rekrutoje asistente zyre! Profili i kandidatit: - Te kete mbaruar arsimin e larte - Te dije te perdori rrjetet sociale - Te jete krea...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Konsulent Imobiliar

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:3,000 Euro Afati i Aplikimit: 15/03/2020
Cilat jane benefitet e te punuarit Agjent Imobiliar? Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje datab...
 • Profesioni: Kosulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkohet Designer

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke
Kerkohet designer 2D per 6 ore ne dite me rroge 27 mije lek ( te reja ) Nevojitet nje person kreative Shkolla nuk eshte e nevojshme Te interesuarit mund te dergojne email ne adresen info@belacretive.com me Disa nga punet me te mira Cfare pr...
 • Profesioni: designer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Ego Bistro Kerkon

Mbrapa Shkolles Vasil Shanto, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Kamarire Femer, Mashkull Paga SHume e Kenaqshme +Sigurime 22.000 Banakiere Femer, Mashkull Paga SHume e Kenaqshme +Sigurime 30.000 Sanitare me Eksperienc Paga SHume e Kenaqshme +Sigurime 25.000...

OFERTA PUNE PER Ing.NDERTIMI Ing. MEKANIK Dhe Ing.ELEKTRIKE

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 2, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 19/05/2020
KOMPANIA JONE KERKONE TE PUNESOJ ING.NDERTIMI ING.MEKANIK DHE ING,ELEKTRIK TE KENE AFTESI TE MIRA NE PROJEKTIME . PAGA SHUM E KENAQESHME , JU LUTEM KONTAKTONI PER CDO INFO TJETER FALEMINDERIT ...
 • Profesioni: INGINIER
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

HAPET SEZONI VEROR NE RHODOS! KERKOHEN PUNETORE PASTRIMI HOTELERIE!

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane 750 Euro
KERKOHEN 20 GRA DHE VAJZA TE MOSHES 18-45 vjece PER TU PUNESUAR NE GREQI SI PASTRUESE HOTELERIE! OFROHEN : - RROGE BAZE 750 EURO/MUAJ - PAJISJE ME VIZE GREKE - AKOMODIM DHE USHQIM I MBULUAR NGA KOMPANIA - ORARI I PUNES 07:00-15:00 - PAUZ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kerkohet Banakiere

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofrohet vend pune per banakiere - turni i pare Duhet te kete eksperience ne banak. Eshte e preferueshme te dije te komunikoje nje gjuhe te huaj Paga e kenaqshme + siguracione + kushte te mira pune Te interesuarit te dergojne cv ne info@emer...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nd.kuzhunjer/e & Nd.banakier/e

Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
ONX BAR kerkon te punesoj nd.kuzhunjer/e & nd.banakier/e me ose pa eksperienc pune, Ofrohen kushte te mira pune,si dhe nje pages e kenaqeshme....

12 Account Menager Per Sherbimin E Klientit Në Forex

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Agjensia APEK kerkon te punesoje 12 agjente per fushate Forex te gjuheve ITALISHT , GJERMANISHT , SPANJISHT DHE ANGLISHT. Disponibiliteti Part - time ne oraret 09:00-15:00 dhe 15:00 -21:00 Disponibiliteti Full - time ne oraret 09:00 -18:00 dhe 10...
 • Profesioni: REKRUTUES
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkohen Operatore

Rruga Gjin Gjergji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/03/2020
Kerkohen goca operatore per monitorim te kamerave te sigurise......
 • Profesioni: Monitoruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Fito Shume Ne Pak Kohe! Kompania Me E Madhe Forex Po Te Kerkon Ty!

Hipoteka, Pas Harry Fultz , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Nese zoteron nje nder gjuhet e huaja me poshte : - Italisht - Spanjisht - Gjermanisht - Anglisht Nese je : - i shkathet - ke aftesi te mira komunikuese dhe bindese - je ambicioz per te arritur e fituar gjithmone e me shume - ke per...

Kerkojme Marangoz Ne Mobileri

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 17, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Mobileri Xhesami kerkon marangoz. Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme : Te kete perfunduar arsimin e mesem. Te kete eksperience pune Paga 45.000 Leke Te interesuarit te kontaktojne ne nr ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

GSM SERVICE TIRANA Kerkon Shitese Per Servis Celular

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Te kene eksperience te meparshme ne pozicionin e kerkuar. Njohuri te gjuheve te huaja (jo e domosdoshme). Puna eshte me turne. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne email e meposhtem. E-mail: gsmservicetira...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

STAFF Femra Tek London City Ne Myslym Shyr

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkojme banakiere/kamariere tek bar london city ne myslym shyr me dhe pa eksperienc. Rrogat Te diskutueshem ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kuzhinier Per Snack Bar

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kuzhinier per snack bar. Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Banakier/e Kamariere

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e Kamariere ...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmes Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj ndihmes kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania “Mon Chéri” Kerkon Te Punesoje Barista

Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kompania Mon Cheri, rrjeti me i madh i coffee shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri kerkon te punesoj ne pozicionin e punes Barista! Nese keni eksperience do perfitoni me tej nga trajnimet e shumta qe kompania ofron me trajues shqiptar dhe te...
 • Profesioni: Barista
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

PARUKERI ESTETIKE 'FANTASTIK' Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Thonj

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/12/2023
PARUKERI ESTETIKE "FANTASTIK" Kerkon te punesoje estetiste ne fushen e thonjeve eshte mire te dije dhe krehjet.Orari punes: 11/00 – 19/00. Paga e kenaqshme + sig. shoqerore.Adresa: Rr. "Myslym Shyri", (midis Vodafonit dhe T-mob...
 • Profesioni: estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Banakier (m/f)

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/03/2020
Kompania ATDG (Art and Tourism Development Group), një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. Ju fton të aplikoni në pozicionin e: Banakier (m/f) Përshkrim i p...
 • Profesioni: Banakier (m/f)
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim