vende vakante 

 Online 373 lexues | 1 njoftime ne pritje

BASTA CON I SOLITI CALL CENTER, UNISCITI ANCHE TU

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohet Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
TOP-OIL SH.A e njohur prej shume vitesh ne treg ne fushen e vajrave lubrifikant dhe pjeseve te kembimit kerkon te punesoje Motorrist i cili duhet te kete si karakteristika: Kerkesat: -Moshe nga 25 deri 45 vjeç -Arsim i mesem profesional -Mi...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Operator/Operatore Qender Intertneti Dhe Kancelari

Rruga Irfan Tomini , Tirane 25,000 Leke
Kerkohet Operator/Operatore me afat te gjate punesimi per qender Interneti dhe sherbimesh si : fotokopje, scaner, printime, cd, dvd, kancelari E/I interesuari duhet te dije te perdori shume mire programet: Word, Excel, Power Point, Publisher si d...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Kamarier

Perball spitalit amerikan 3, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/07/2019
Kerkojme kamarier me eksperienc pune per turnin e mbasdites ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

E-korrier Kerkon Te Punesoje Operator/e (Dispatcher)

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/07/2019
Mbi shoqerine “E-Korrier” E-Korrier ka si qellim te transportoje dhe te shperndaje gjithcka ne menyre te shpejte dhe me kosto te ulet duke perdorur mjete inovative te cilat jane ne favor te mjedisit, rrjedhimisht edhe te cilesise se jetes se ...
 • Profesioni: Dispatcher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

Kerkohet Banakiere

Rruga Sami Frashëri, Tirane Pagesa:42,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Bar Oslo Myslym Shyri Kerkon te punesoj banakier/e dy turrne . Te kete eksperjenc pune, aftesi organizative.dhe korrekte ne mardhenie pune Ofrohen kushte shume te mira pune Orari i punes 06:30–14:30 14:30–22:30 ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

E-korrier Ofron Vend Pune Korrier/e

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/07/2019
Mbi shoqerine “E-Korrier" E-Korrier ka si qellim te transportoje dhe te shperndaje gjithcka ne menyre te shpejte dhe me kosto te ulet duke perdorur mjete inovative te cilat jane ne favor te mjedisit, rrjedhimisht edhe te cilesise se jetes ...
 • Profesioni: Korrier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

Tirane, Kerkojme OPERATOR TELEFONIKE Me Page 330 L/ora NETO Per Fushatat TIM, VODAFONE, WIND, FASTW

Komleksi Halili, kati 4,Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2018
RENOVATIO SHPK KERKON OPERATORE TELEFONIKE PART-TIME PER FUSHATAT: TIM, VODAFONE, WIND FASTWEB Ofron kompensim deri ne 330 lek /ora NETO dhe komisione me te larta ne treg. ORARI I PUNES PASDITE NGA ORA 15:00 -20:00. Kandidatet duhet te fla...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

RESTAURANT MANAGER

Kashar, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
RESTAURANT MANAGER The RM has overall responsibility for managing daily operations of a single restaurant ensuring delivery on guest satisfaction and ensuring desired restaurant outcomes. The RM leads the restaurant management team and oversees the...
 • Profesioni: Restaurant Manager
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

Sanitare

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
kerkohet pastruese per bar kafe hannover ne rrugen teodor keko ne unaze te re.puna 5 ore ne dite 3 ore ne mengjes heret dhe 2 ore mbazdite.tel ...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

Kerkoj Punetore Shtepie Per Kryerjen E Puneve Te Shtepise Dhe Gatimin

Rruga Ali Pashe Tepelena, Tepelenë, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Kerkoj nje zonje ne moshen 30-45 vjece,per pastrimin e shtepise duke perfshire dhe gatimin ..Orari 7 ore dhe e diela pushim.Paga 35.000 leke...

Kamariere/Banakiere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj dy djem kamariere me eksperienc, kafja ndodhet tek Rr. e Barıkadave brenda tek qendra tregetare galerıa....

Tirane, Ofroj Vend Pune Magaziniere

Damjan-Fortuzaj, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/06/2019
Shoqeria ALBA Sh.a nje kompani e cila eshte lider ne treg ne prodhimin dhe importin e vajrave lubrifikante, ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: Magaziniere Kriteret per pozicionin :  Arsimi : Minimumi arsimi i m...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar New City Kerkon Banakier/e Dhe Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon banakier/e dhe kamarier me pervoj pune paga e kenaqshme,siguracione te paguara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme Banakjer turni i pare. Orari 6 -14:30 Paga 25000 leke Adresa. Rruga Marko Bocari - ne krahe te Coloseo 2...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Drejtues Shitjesh Ne Kompani Sigurimi

Rruga Themistokli Gërmenji no 3/1, Tirana, Albania, Tirane 80,000 Leke
Kompania e Sigurimeve Atlantik sha, ofron pozicion Drejtues per shitjen e produkteve vullnetare. Aplikantet te cilet jane te pershtatshem per kete vend pune duhet te zoterojne gjuhen angleze dhe aftesi bashkepunimi ne grup. Te interesuarit te kont...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Menaxher Shitjesh

Rruga Butrinti, Sarandë, Albania, Sarande 70,000 Leke
Kompania Datja&Co Kerkon te punesoje Menaxher Shitjesh per qytetin e Sarandes. Te kete eksperince pune ne shitje. Te kete makine personale. Rroge baze dhe % shume te mire. Te interesuarit te kontaktojne ne numrat dhe ....

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....

Kerkojm 5 Retention Ne Gjuhen Gjermane 40 Ftd + Ne Muaj Perqindjet Fillojn Nga 6 Deri Ne 12 %

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 5 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % RRoge baze shm e kenaqshme Kushte te Mira Pune Email rekrutime.tirane@gmail.com Of...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Managere Ne Zvicer

Unter Lowmatt 2, Luzern Zvicerr, Tirane 1,200 Euro
Kerkojm nje puntore qe na ndimon si Managere besoj se tregon shum kjo fjala Managere nga 01 Korrik derei 10 Gusht 2019 paga per ket periudh 1200.-Euro gjitha i merr vet rrugen Komplet Mund te vazhdohet kotrata nese jemi dy palet darkord. ...
 • Profesioni: managere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarier/e Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,100 Euro
Kerkojm Dy Kamarier/e vetem me Eksperienc Pune dhe te kete njohuri mbi gjuhen Gjermani . Verdi i Punes ndodhet ne Gjermani....

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Mad Lounge Kerkon Kamarier

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania, Tirane 15,000 Leke
Kerkohet kamarier . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Paris France - Kerkojme Te Punesojme Nje Punonjes/e Te Diplomuare Ne Informatike.

Rruga Ali Demi 25, Tirana, Albanie, Tirane 2,000 Euro
Pershendetje. Kerkojme te punsojme nje punonjes/e te diplomuare ne iformatike. Per nje agjesi imobiliare ne Paris France. Per cdo informacion munde te na kotaktoni ne WhatsApp nr 00 33 ...
 • Profesioni: Informatike
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirane 60,000 Leke
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....

Cerca Back Office Lingua Spagnolo E Italiano

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Cerca Back office lingua Spagnola - ottimo Spagnolo e Italiano scritto e parlato - ottime capacità di problem solving e relazione con i clienti . - capacita organizzative , precisione - utlilizzo del pc , pacchetto excel , world . Ora...

Ofrojme Vende Te Lira Pune Per Radiologe

Kryqëzimi 21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Diamond Dental, ofron vende te lira pune per Radiologe. Te inetersuarat te kontaktojne ne ose te dergojne CV ne info@diamond-dental.al Jeni te mirepritura!...
 • Profesioni: Radiologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e ; Banakier/e Pagat Shume Te Mira+ Sigurime!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Bar Kafe kerkon Kamarier/e dhe banakier/e -Pagat shume te mira + sigurimet te paguara nga ne -Adresa Fusha e Ali Demit...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Banakier/e, Kamarier/e, Fastfood Crepier

Plazhi San Pietro, Albania, Durres Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Paulownia Beach Ofron punesim te menjhershem per gjith sezonin ose ne fundjave Beach Bar Banakier/e Kamarier/e Puntore fastfoodi, ndihmes kamarier, Beach Restaurant - Banakier, ndihmes guzhinjer Kushte e Punes: Fjetje, 3 vaktet, transport,...

Kerkoj Rrobaqepese Specialiste Per Nje Rrobaqepesi Te Sapo Hapur.

Bulevardi Bajram Curri, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/08/2019
Kerkoj nje zonje rrobaqepese specialiste, te kete minimalisht 5 vite eksperience. Zonja duhet te dije te presi dhe qepi funde, fustane, pantallona, kostume etj, te moshave te ndryshme. Te dije te riparoje, te presi dhe qepi perde dhe çarçafe. Kerk...

Kerkohen Vajza Per Promocion

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/07/2019
Kompania RB kerkon vajza per promocion produktesh. Mosha 20-30 vjec! Te jene pa angazhime dhe pa preokupime te tjera. Ofrohet page baze+perqindje ne varesi te performances...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

Ndihmes Kuzhinier/e

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet ndihmes kuzhinier/e per restorant ne fushen e prodhimeve te detit me eksperience pune. Kushte te mira pune dhe page te kenaqshme...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

The Point Caffe, Ofron Vend Pune Ndihmes Banakier

Rruga Dajti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Preferohen individe edhe pa eksperience te meparshme pune. Mjafton te pershtaten me punen, jene energjike dhe te komunikueshem me klientin. Adresa: Rruga Nacionale per ne Dajt....
 • Profesioni: Ndihmes Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

Kerkojme Nd.kamarier..banakier..kamariere Dhe Nd.kuzhinier

Bulevard golem, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/07/2019
Restorant me nje pozicion te favorshen ne plazhin e golemit ..kerkon te punesoj staff ..ofrohen ushqimi,strehimi;siguracione,si dhe page shume e kenaqshe ..ambjente pune shume te pershtatshme per te gjithe....

Kerkohet Kamarier/e, Banakier/e

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/06/2019
Kerkohet kamarier/e me turne. Page e kenaqshme! Kerkohet banakier/e (te kete dhe profil baristi). Page shume e mire. Puna turni i dyte...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

Menaxher Shitjesh

Rruga Butrinti, Sarandë, Albania, Sarande Pagesa:70,000 Leke
Kompania Datja&Co Kerkon te punesoje Menaxher Shitjesh per qytetin e Sarandes. Te kete eksperince pune ne shitje. Te kete makine personale. Rroge baze dhe % shume te mire. Te interesuarit te kontaktojne ne numrat dhe ....
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

Kerkoj Kamarier

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj kamarier turni i pare, kushte pune te kenaqshme...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

Creepiere,Banakiere,Kamariere (F)

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania, Durres Pagesa:35,000 Leke
Paulownia Beach Bar kerkon urgjentesisht: Puntore fasfood Me Experience. Banakiere/Kamariere ,, Me apo experience. Ofrohet Food,transport,paga te mira...
 • Profesioni: Beach bar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/06/2019

Kamarier Restorant Marea Resort

Qerret, Albania, Durres Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet kamarier restoranti te nje nga komplekset me te mira ne Qerret , Marea Resort , Kontakt ...

Mad Lounge Kerkon Kamarier

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2019
Kerkohet kamarier . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/06/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 20 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Vende Te Lira Pune! Agjent Shitjesh Ne Terren

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Vende te lira pune! Kerkojme te punesojme djem dhe vajza ne pozicionin e punes: Agjent Shitjesh ne Terren. Ofrohet page baze + bonuse nga shitjet, sigurime shoqerore. Ambjent dhe kushte te mira pune. Kompania ka hapsira per tu zhvilluar dhe...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 300 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 250 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Fishop-Drimades ne Dhermi kerkon te punesoje per sezonin e veres Financier dhe Ndihmes Financier. Paga e kenaqeshme si dhe mundesi punesimi ne Tirane ne perfundim te sezonit. Te interesuarit te kontaktojne si me poshte: Cel: Cel: Ema...
 • Profesioni: Punonjes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....
 • Profesioni: Puntore guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/06/2019

Ofroj Vend Pune Kamarier/e

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Ofroj vend pune Kamarier (M) Kamariere (F). Bulevardi : Gjergj Fishta , prane ish ekspozites tek gjykata....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/06/2019

Kerkojme Te Punesojme Lavazhier Me Experience

ordan Misja: Sapo Zbret Nga Stacioni I Fundit I Autobuzit, Tirane Pagesa:10,000 Leke
Kerkojme Te Punesojme Lavazhier Me Experience Rruga : Ne Fund Te Rruges :Jordan Misja: Sapo Zbret Nga Stacioni I Fundit I Autobuzit Pagesa:50/50 + % + Siguracione ...
 • Profesioni: lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/06/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim