call center shqip 

 Online 419 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkohen 3 Kamarier Me Ekperience Pune

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen 3 Kamarier me ekperience pune , Adresa Bulevardi Gjergj Fishta prane gjykates se rrethit !...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione. Te...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...

Fillo Nje Karriere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je lodhur me punen qe ben dhe nuk shikon te ardhme? - Deshiron nje kariere te re qe te motivon dhe frymezon? - Rritja Personale dhe Liria Financiare jane qellimi yt final? Lexo deri ne fund dhe do kuptosh qe nuk ke ardhur rastesisht ketu! ...

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....
 • Profesioni: Ndihmes banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkoj Ndihmes Teknik

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
kerkoj ndihmes teknik per intalime hidraulike dhe ajrit te kondicionuar. paga 26000leke...
 • Profesioni: ndihmes teknik
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojme Kamarier

Perball spitalit amerikan 3, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/07/2019
Kerkojme kamarier me eksperienc pune per turnin e mbasdites ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Vega Solar Shpk Kerkon Asistente Zyre

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:150 Euro Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Vega Solar kërkon të punësojë një pjesëtar të ri në stafin e saj. Orari: 5 ditë në javë 5 orë në ditë 08:00-13:00 Kërkohen aftësi të mira përdoruese në programet : AutoCAD 2D/3D SketchUp Lumion Adobe Photoshop Mic...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

KERKOHET STAF PER HOTEL

Golem, Albania, Durres Pagesa:100,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/04/2019
Kerkohet staf per hotel sipas profileve me poshte: • Kamaier/e •Kuzhinier/e •Nd Kuzhinier/e •Pasticier/e. •Picier. •Recepsioniste Hoteli u inagurua ne Qershor 2019 dhe ndodhet ne Golem / Mali i Robit ne vijen e pare, buze d...

Kerkohet Banakiere Femer

Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
ONX BAR kerkon te punesoj banakiere femer,te jet me eksperienc te mire pune,e sjellshme,dhe e paraqiteshme. ofrohen kushte shum te mira pune,si nje pages shum e mire.per me shum info kontaktoni ne tel....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 09/06/2019
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkohet Recepsionist Turni 3

Lagjja 13 , Plazh Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Vila Verde Beach kerkon te punesoj Recepsionist turni 3. Te njohi gjuhen Angleze, nje gjuhe e dyte perben avantazh . Kushte shume te mira pune, paga e kenaqshme + siguracion....

Kërkohet Ndihmese Banakiere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Ndihmese Banakiere (F) Te interesuarat te kontaktojne ne nr ...

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/07/2019
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirane 60,000 Leke
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Komania A&K GROUP Kerkon Agjente Tregtare Ne Terren

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkojme agjente tregtare ne terren me ose pa eksperience...mosha 20-35...aplikantet duhet te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunimi ne grup si dhe duhet te disponojne makine personale...te interesuarit te kontaktojne ne nr tel:......

KOMPANIA S&M

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
Kerkohen agjent shitjesh ne terren per efekt promovimi ne kuader te shendetit dhe mirqenies. Kriteret: Te jene korrekt, serioz te komunikueshem dhe ambicioz. Te ken kryer minimumi arsimin e mesem Mosha 19-35 vjeç Personave qe duan karrier ju of...

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Menaxher Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar New City Kekon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar New city kerkon banakier/e me pervoj pune, rroga e kenaqshme siguracione te pagauara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....

Banakjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme Banakjer turni i pare. Orari 6 -14:30 Paga 25000 leke Adresa. Rruga Marko Bocari - ne krahe te Coloseo 2...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Angleze / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Ape

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Angleze/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Paris France - Kerkojme Te Punesojme Nje Punonjes/e Te Diplomuare Ne Informatike.

Rruga Ali Demi 25, Tirana, Albanie, Tirane 2,000 Euro
Pershendetje. Kerkojme te punsojme nje punonjes/e te diplomuare ne iformatike. Per nje agjesi imobiliare ne Paris France. Per cdo informacion munde te na kotaktoni ne WhatsApp nr 00 33 ...
 • Profesioni: Informatike
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Erdhi Vera Dhe Mendon Se Po Fillove Pune Ngele Pa Pushime???

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
😲 Erdhi vera dhe mendon se po fillove pune ngele pa pushime??? Mendon se pushimet do te ikin bashke me vapen?🤔 Apliko tani ne rrjetin me te madh imobiliar ne Ballkan, Century 21 CPM! Orare fleksibel! Fitime te jashtezakonshme aq sa mund te...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....

KONSULENT IMOBILIAR

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh p...

Bar Pasticeri Kerkon Banakier/e Pagat Shume Te Mira+ Sigurime!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Bar Kafe banakier/e -Pagat shume te mira + sigurimet te paguara nga ne -Adresa Fusha e Ali Demit...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Sanitare

Potam Himare, Himare Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Rapos Resort hotel ne Himare kerkon te punesoje sanitare. Pagesa e kenaqeshme. Sigurohet fjetja dhe ushqimi. Cel info@raposresorthotel.com...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojme Agjente Shitje Per Showroom

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Magniflex eshte brand Italian dhe Magniflex Albania operon prej 10 vitesh si distributori zyrtar. Kerkojme agjent shitje per showroom ne Tirane Puna eshte me dy turne javore nga 6 ore. Kerkohet staf afate gjate. Mosha 24 - 40 vjece....
 • Profesioni: Agjente Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

KERKOJ SHITESE

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkoj shitese per nje biznes familjar. Kandidatja duhet te jete serioze, e komunikueshme dhe e sjellshme. mosha 30 deri 45 vjece. kontaktoni ne kete nr cel ....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Bar Oslo Alidem Kerkon / Banakjer Turni 3 /

Rruga Shkolla 1 Maji, Vashtëmi, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
kerkohet banakjer turni tret qe te di te punoj dhe kamarjer paga e knaqeshme / kont.....

Kerkohet Punetor Lavazhi

Ali Demi ish Markata e vjeter, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kishtet e punes shume te mire . Paga e kenaqshme. Perqindje ose baze sipas deshires. Faleminderit...
 • Profesioni: Punonjes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kompania Tele.co Albania

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Tele.co Albania kerkone punonjese prane zyrave te pagesave te saj , aplikantja duhete te kete mbaruar Fakulteti Ekonomik ose Inxhinieri Informatike -Matematik. Kushte shume te mira pune. Na kontaktoni ne numerin ose ne adresen e emailit zyratele...
 • Profesioni: Punonjese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkoj Murator 8-10 Veta Ose Grupe

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj murator . 8-10 persona . Objekti ne tirane ! ...
 • Profesioni: Murator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Angleze / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Ape

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2021
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Angleze/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:700 Euro Afati i Aplikimit: 22/01/2024
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...
 • Profesioni: Agjent Terreni
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Operator/Agjent Forex Me Eksperience Anglisht/Italisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 20/07/2019
Kerkohen Agjente Forex Anglisht dhe Italisht! Me eksperienca te meparshme! Baze 400 Euro + 100 Euro per cdo FTD!! Nese jeni te interesuar dergoni CV-ne tuaj ne e-mail forexagent.albania@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojme Motorrist Per Shperndarje Gatime

RR At Zef Valentini prane drejtorise se pergjithshme te doganave nje stacion para Laprakes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme motorrist per shperndarje gatimesh. RR At Zef Valentini prane drejtorise se pergjithshme te doganave nje stacion para Laprakes. Cel ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojme Punetor Fast Food Ose Ndihmes Kuzhunier Me Dhe Pa Eksperience

RR At Zef Valentini prane drejtorise se pergjithshme te doganave nje stacion para o, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punetor Fast food dhe ose ndihmes kuzhunier me dhe pa eksperience. RR At Zef Valentini prane drejtorise se pergjithshme te doganave nje stacion para Laprakes. Cel ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Kerkojme Kamarier Me Dhe Pa Eksperience

RR At Zef Valentini prane drejtorise se pergjithshme te doganave nje stacion para Laprakes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier me dhe pa eksperience. RR At Zef Valentini prane drejtorise se pergjithshme te doganave nje stacion para Laprakes. Cel ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Kerkojme Operatore Per Fushaten FOREX

Komplesi Harry Fultz, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohen deri 300 operatore te gjuhes italiane , spanjolle , angleze , gjermane dhe arabe. Aktualisht fushata disponon nje total prej 300 operatoresh dhe jemi ne rritje te vazhdueshme. Garantojme nje ambient profesional Page baze + bonuse shume t...
 • Profesioni: Konsulente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/06/2019

Vende Pune Furnitor Dhe Punetor Magazine

Vaqarr, Prefettura di Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj vende pune si furnitor dhe punetor magazine. Furnitori te kete lejen e drejtimit. Punetori i magazines preferohet nga mosha 20-35 vjec Per me shume info kontaktoni ne +...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim