Jepet 1+1 me qera Tirana

Home for Rent Data: 22/02/2021 19:53 Post Id: 308377


extra info
Payment 27,000 Leke
Room | Kitchen 1+1 ose Garsoniere     Furniture Furnished
Square Feet 55.00
Floor 6
City - Zone Tirana - Laprake
Address Laprake, Tirana, Albania
Reads 484

Jepet shtepi 1+1 me qera 55m2 ne Laprake Pas Klinikes Globe 40 metra nga stacioni i autobusit.E pa dhene me para me qera.Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe e mobiluar.Cmimi 270 mije leke