golf 4 ne shitje te perdorura  

 Online 204 lexues | 3 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2019 (19:14):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (00:01):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2019 (17:02):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,800 Euro Shitet Ford  Shitet Ford Galaxy
Motorr 2.3
Viti 2002
Benzine-Gaz
246.000 km
Kambio manua

Shitet Ford

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2019 (12:32):Shitet ford galaxy motorr 2.3 viti 2002 benzine-gaz 246.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire. cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (12:27):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,100 Euro opel zafira opel zafira  2004 motor 2000 nafte ne gjendje te prefekte me letra te paguara de

Opel Zafira

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (12:21):Opel zafira 2004 motor 2000 nafte ne gjendje te prefekte me letra te paguara deri 2020 shkrurt cmimi pak i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

45,000 Euro Benz GLE 350 Blutec,Amg Line,panorama Benz GLE 350 Bluetec,Amg Line,viti 2016,sport packet,tavan panoramik xham,kamera

Benz Gle 350 Blutec,amg Line,panorama

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
90,000 Kilometra

22.09.2019 (12:20):Benz gle 350 bluetec,amg line,viti 2016,sport packet,tavan panoramik xham,kamera 360 grad,asist driver,tapiceria me qepje dhe dyer me rimeso druri, sendiljet te gjitha me ngrohje ftohje,masazh,full full extra,1...Lexo detajet..

2,150 Euro Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2005
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjend

Shitet Ford Fiesta

Pogradec
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (12:20):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2005 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2150 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,150 Euro

2,500 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire,sherbimet

Ford Fiesta

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (12:17):Shitet ford fiesta motorr 1.4 benzine-gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2019 (12:09):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (19:25):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Volkswagen Golf 4  Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999 Look 2002
Nafte
Ne gjendje shu

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (12:05):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 look 2002 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

2,350 Euro Shitet Golf 4  Shitet Golf 4
Motorr 1.4
Viti 1999
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2019 (12:05):Shitet golf 4 motorr 1.4 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. cmimi 2350 euro...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr
Viti 2000
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendje

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (12:04):Shitet volkswagen golf 4 motorr viti 2000 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire. letra te paguara per nje vit. cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,900 Euro SHITET Volkswagen Golf 4  Shitet Golf IV 4 dyershe. Makina eshte ne gjendje te mire .
Shitet per arsye mo

Shitet Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2019 (12:04):Shitet golf iv 4 dyershe. makina eshte ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,200 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
240.000 km 
Ne gjendje shume te mi

Shitet Golf 4

Lushnje
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2019 (12:03):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2000 nafte 240.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars 2020 cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro BMW 320  Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (11:57):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (11:45):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (11:42):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet makina. Shitet makina per arsye mos perdorimi.

Shitet Makina.

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2019 (11:37):Shitet makina per arsye mos perdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,300 Euro Volkswagen Golf 4. Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Kondicioner, di

Volkswagen Golf 4.

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (11:30):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shume te mire kondicioner, disqe alumini 16, goma te reja, xhama elektrike, etj. letra te paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (11:23):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (11:01):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2019 (10:23):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

5,400 Euro Mercedes Benz C Class viti 2006 EVO Avantgarde C220 CDI Kambio Automatike 182327 km Diesel Shitet Mercedes Benz C220, CDI, Avantgard, EVO, diesel, viti 2006, 182327 km, Ka

Mercedes Benz C Class Viti 2006 Evo Avantgarde C220 Cdi Kamb

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (10:21):Shitet mercedes benz c220, cdi, avantgard, evo, diesel, viti 2006, 182327 km, kambio automatike, sapoardhur nga gjermania, dogane te paguar, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, servis vaj dhe filtra, n...Lexo detajet..

4,900 Euro Audi A3, 2005 Shes Audi A3, viti 2005, nafte 2.0 TDI, 197,000 km, kambio automatike (tronic),

Audi A3, 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2019 (10:21):Shes audi a3, viti 2005, nafte 2.0 tdi, 197,000 km, kambio automatike (tronic), air klima, 5 porta, me targa, dokumetat e paguara deri me shkurt 2020, e sapo dal nga servisi, ne gjendje shume te mire motorike d...Lexo detajet..

4,500 Euro Citroen C4 Picasso Automatike 2008 2.0 Nafte HDI 185.000 Km Origjinale Citroen Picasso Automatike 2008 2.0 Nafte HDI 185.000 Km Origjinale
Cmimi:4500

Citroen C4 Picasso Automatike 2008 2.0 Nafte Hdi 185.000 Km

Elbasan
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (10:21):Citroen picasso automatike 2008 2.0 nafte hdi 185.000 km origjinale cmimi:4500 euro i diskutueshem nr cel:+355692556005 makina posedon: ->perde origjinale ->sensor parkimi (me kamera) ->pasqyra me palosje...Lexo detajet..

3,300 Euro Smar For Four Shitet Smar For Four
Motorr 1.5 CDI
Viti 2007
Nafte
118.000 km 
Ne gjendje

Smar For Four

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

22.09.2019 (10:21):Shitet smar for four motorr 1.5 cdi viti 2007 nafte 118.000 km ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. e ardhur nga italia. dogana e paguar gati per targa. panoramike, goma te reja, disqe alumin...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,150 Euro -Ford Fiesta 2008 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje s

-ford Fiesta 2008

Berati
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (10:21):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mir letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3150 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,150 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas