blej shes dyqane ne pogradec  

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

175,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

175,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

72,000 Euro Shiten 2 dyqane bashk me truall tek tregu ne kamez siperfaqe totale 120 m2 Shitet trualli bashk me 2 dyqane tek tregu ne kamez. Dyqanet jan aktive me qera

Shiten 2 Dyqane Bashk Me Truall Tek Tregu Ne Kamez Siperfaqe Totale 120 M2

Tjeter zone | Tirane
5.76 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (05:05): Shitet trualli bashk me 2 dyqane tek tregu ne kamez. dyqanet jan aktive me qera prej 8 vjetesh. dyqanet dhe trualli siperfaqe totale 120 m2 cmimi per m2 me nje vler shume te mire. shfrytezim ambjenti per biznes dhe shtepi....

72,000 Euro

75,000 Euro OKAZION!Shitet Ambjent Biznesi, Astir Shitet ambjent biznesi i organizuar ne forme dupleksi ne zonen e Astirit,prane b

Okazion!shitet Ambjent Biznesi, Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.04 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (05:03): Shitet ambjent biznesi i organizuar ne forme dupleksi ne zonen e astirit,prane bar artistit, me siperfaqe te pergjithshme 72m2 nga ku 55m2 kati i pare dhe 20m2 kati i dyte i pershtatshem per dyqan , klinike dentare, estetike etj. dyqani ka hapesire t...

75,000 Euro

75,000 Euro Tirane, Shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m², (Ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M², (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (01:32): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues ,kati 1, prapa ish ambasades jugosllave. cmimi: 75.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

75,000 Euro

37,000 Euro OKAZION! SHITET DYQAN TEK BLLOKU VASIL SHANTO Shitet dyqan tek Blloku Vasil Shanto, prane zyrave te Keshit. Dyqani ndodhet ne

Okazion! Shitet Dyqan Tek Blloku Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (20:54): Shitet dyqan tek blloku vasil shanto, prane zyrave te keshit. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. ka siperfaqe 36 m2 dhe eshte me certifikate pronesie. shitet me nje cmim okazion per zonen vetem per 37000 euro. dyqani eshte i dhene me qir...

37,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi,Kati 1,32 m² (Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² (ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.01.2020 (20:06): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² ne total. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj cmimi: 35.000 eu...

35,000 Euro

40,000 Euro Tirane,shes dyqan Kati 1,35 m², 40.000 Euro(Rruga e Kavajës,mbas Albacall) Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall-it 

Siperfaqe totale eshte 35 m2,

Tirane,shes Dyqan Kati 1,35 M², 40.000 Euro(rruga E Kavajës,mbas Albacall)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.01.2020 (20:06): Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas albacall-it siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet. ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1. cmimi: 40.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

40,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes dyqan me hipoteke,36 m2,(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Tirane,shes Dyqan Me Hipoteke,36 M2,(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.01.2020 (20:06): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

1,200,000 Euro Tirane, shes hotel 860 m² 1.200.000 Euro (Astir) Shitet Hotel i mobiluar ne gjendje pune perbere nga 16 dhoma zona e Astirit, Una

Tirane, Shes Hotel 860 M² 1.200.000 Euro (astir)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
860.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (20:05): Shitet hotel i mobiluar ne gjendje pune perbere nga 16 dhoma zona e astirit, unaze e re. siperfaqe totale e hotelit eshte 860 m2. arredimi eshte super cilesor, ku duket kombinimi perfekt ne cdo ane te hotelit. disponon salle per ngrenien e mengjesit,...

1,200,000 Euro

1,700,000 Euro Tirane,Shitet Hotel i arreduar totalisht,1.000 m2, (Tirana e Re)  Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me sip

Tirane,shitet Hotel I Arreduar Totalisht,1.000 M2, (tirana E Re)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (20:05): Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me siperfaqe totale 1000 m2 . hoteli zhvillohet ne 4 kate, respektivisht ndare ne : -kati perdhe - recepsion, holl pritje, kuzhine e vogel gatimi dhe nje salle ngrenie me s...

1,700,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

345,000 Euro Shitet ambient biznesi,230 m2,345.000 EUR( DON BOSCO) Ambient biznesi per shitje,pallat i ri , ne zonen e Don Boskos me nje siperfaqe

Shitet Ambient Biznesi,230 M2,345.000 Eur( Don Bosco)

Don Bosko | Tirane
1.92 KM nga qendra
230.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.01.2020 (20:04): Ambient biznesi per shitje,pallat i ri , ne zonen e don boskos me nje siperfaqe prej 230 m² ambienti eshte i ri, i paperdorur asnjehere dhe nuk ka ndarje te brendshme, ndodhet me katin e 2, eshte gjithashtu i pajisur me ashensor. cmimi: ...

345,000 Euro

28,900 Euro Shitet Dyqani ose behet Klering me makine 2013 e siper!! dyqani eshte i paperdorur me para. Gjendet te Vila L e re qe eshte ne ndertim, p

Shitet Dyqani Ose Behet Klering Me Makine 2013 E Siper!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.47 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (20:04): Dyqani eshte i paperdorur me para. gjendet te vila l e re qe eshte ne ndertim, perball saj ne kompleks pallatesh. mundesi investimi!! cmim i diskutueshem....

28,900 Euro

180,000 Euro Tirane,Ambient biznesi, Kati 1, 290 m² ,180.000 Euro (Botaniku) Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e Kopshti Botanik ,eshte I rreg

Tirane,ambient Biznesi, Kati 1, 290 M² ,180.000 Euro (botaniku)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.62 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.01.2020 (20:04): Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e kopshti botanik ,eshte i rregulluar dhe i kompletuar . siperfaqa e brendshme 290 m2, biznes i kompletuar spa , i investuar perbehet 4 dhoma estetike masazhi te kompletuara, 1 banjo turke , 1 s...

180,000 Euro

750,000 Euro Tirane,shes Magazine+Zyra 1.100 m², 750.000 Eur (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Esht

Tirane,shes Magazine+zyra 1.100 M², 750.000 Eur (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (20:04): Shitet magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine ,8 mt e larte. investim ne zone potenciale prane autostrades . mundesi kreditimi deri 70...

750,000 Euro

130,000 Euro Shitet ambient biznesi me gjith biznes , tek fresku , me 1300€ m² JEPET AMBIENT BIZNESI NE SHITJE
➡️siperfaqe brendshme 195m²+40 m² verande

Shitet Ambient Biznesi Me Gjith Biznes , Tek Fresku , Me 1300€ M²

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
235.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (20:03): Jepet ambient biznesi ne shitje ➡️siperfaqe brendshme 195m²+40 m² verande e shfrytezueshme ➡️tek rruga e dajtit , buze rruge , 200 m mbi restorant freskun ➡️kati 0 ➡️shitet sic eshte me te gjitha ➡️me certifikate pronesie ...

130,000 Euro

220,000 Euro Tirane, shes bar-kafe i kompletuar,172 m² 220.000 Euro (Pallati me Shigjeta) Shitet bar-kafe ne Bulevardin Bajram Curri,tek Pallati me Shigjeta. 

Vendodhj

Tirane, Shes Bar-kafe I Kompletuar,172 M² 220.000 Euro (pallati Me Shigjeta)

Tjeter zone | Tirane
2.48 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (20:02): Shitet bar-kafe ne bulevardin bajram curri,tek pallati me shigjeta. vendodhja, ne nje rruge me intensitet te larte levizjeje, jep mundesine per rritjen e klienteles. siperfaqe te brendshme prej 172 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme 82 m2. ...

220,000 Euro

216,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 80 m² 216.000 Euro (Pazari i Ri) Shitet dyqan kati 1 godines, pallat cilesor, siperfaqe 80 m2, Rruga Tefta Tashko

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 80 M² 216.000 Euro (pazari I Ri)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.01.2020 (20:02): Shitet dyqan kati 1 godines, pallat cilesor, siperfaqe 80 m2, rruga tefta tashko koco, prane pazarit te ri. cmimi : 2700 eur/m2. i pershtashem per cdo lloj aktiviteti biznesi. cmimi ne total : 216.000 euro. cmimi eshte i diskutueshem dh...

216,000 Euro

210,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 122 m², 210.000 Euro (Ministria e Jashtme) Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dy

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 122 M², 210.000 Euro (ministria E Jashtme)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.01.2020 (20:02): Tek bulevardi bajram curri ,ne rruge kryesore tek ministria e jashtme ,shitet dyqan , ambienti eshte i organizuar : kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ...

210,000 Euro

1,500,000 Euro Okazion Hotel ne qender Shitet strukture hoteli ne qender e cila ofron pamje piktoreskte te qytetit.
Ho

Okazion Hotel Ne Qender

Qender | Durres
0.57 KM nga qendra
720.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.01.2020 (19:51): Shitet strukture hoteli ne qender e cila ofron pamje piktoreskte te qytetit. hoteli ka 14 dhoma 2 salla restoran piceri dhe tarac. ka nevoj per investim me hipotek gjithashtu jepet dhe me qera 1500 euro muaji...

1,500,000 Euro

100,000 Euro SHITET DYQAN NE SELITE,BUZE RRUGE Ambjenti ndodhet në Selitë,Rruga "Isuf Elezi". Informacion mbi ambje

Shitet Dyqan Ne Selite,buze Rruge

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2.00 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (19:50): Ambjenti ndodhet në selitë,rruga "isuf elezi". informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqja e apartamentit : 32m2. cilësime të tjera: • me hipotekë •buzë rruge • i përshtatshëm për biznese të ndryshme. për ta vizituar na kon...

100,000 Euro

80,000 Euro Ambjent per shitje Shitet Ambjent ne katin e pare te nje pallati.Ne zonen e astirit fare prane rrug

Ambjent Per Shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.01.2020 (19:46): Shitet ambjent ne katin e pare te nje pallati.ne zonen e astirit fare prane rruges.i pershtateshem per cfare do lloj biznesi.me nje siperfaqe 110m2.na kontaktoni...

80,000 Euro

188,500 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI PER MASAZH SPA Shitet ambient biznesi 290 m2 kati perdhe tek fundi i Rrg.Komuna Parisit. Ambie

Shitet Ambient Biznesi Per Masazh Spa

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.09 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (19:44): Shitet ambient biznesi 290 m2 kati perdhe tek fundi i rrg.komuna parisit. ambienti aktualishte eshte ne pune dhe perdoret si spa. ambienti eshte i paisur me te gjitha paisjet moderne te kohes. qeramarresi e ka marre me qera me afat te gjate kohore ...

188,500 Euro

96,300 Euro Ambjent Liqenit të Thatë. Ambjenti ndodhet në zonën e Liqenit të Thatë.
Informacion mbi ambjentin: ka

Ambjent Liqenit Të Thatë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (18:50): Ambjenti ndodhet në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti 100 m2, fasadë xhami, i investuar....

96,300 Euro

390,000 Euro Shitet ambient Biznesi Palester tek Rruga e Elbasanit. Shitet ambient tek Rruga e Elbasanit. 
Ambienti është i pozicionuar në katin

Shitet Ambient Biznesi Palester Tek Rruga E Elbasanit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
188.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.01.2020 (18:50): Shitet ambient tek rruga e elbasanit. ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2. ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. obj...

390,000 Euro

54,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi 38 m2 tek Sheshi Willsin, ne rrugen S. Delvina ngjitur me Posten nr.8 Tirane Shitet Ambjent Biznesi 38 m2 ne Rrugen Sulejman Delvina ngjitur me Posten nr 8,

Shitet Ambjent Biznesi 38 M2 Tek Sheshi Willsin, Ne Rrugen S. Delvina Ngjitur Me Posten N

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (18:34): Shitet ambjent biznesi 38 m2 ne rrugen sulejman delvina ngjitur me posten nr 8, tek sheshi willson, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. dyqani disponon hipo...

54,000 Euro

400,000 Euro Super ambient te dollari ( stacioni atobuzit ) Shitet super prone tek dollari te stacioni autobuzit buze rruge per cfar do lloj

Super Ambient Te Dollari ( Stacioni Atobuzit )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.08 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.01.2020 (17:39): Shitet super prone tek dollari te stacioni autobuzit buze rruge per cfar do lloj aktiviteti 56 m me hipoteke , ne nje zone te preferuar dhe shum te kerkuar per biznese per me teper na kontaktoni 0682567777 ...

400,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim