dyqan ne shitje tirane 2018  

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

160,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane NEW BLLOK
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

160,000 Euro

70,000 Euro id:108795 - Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje ha...

70,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane NEW BLLOK
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

115,000 Euro Shitet Ambient KomercialMe Cmim Fantastik . Shitet Lokal i arreduar perball me shkollen Harry Fulz. Ambjenti eshte lokal fun

Shitet Ambient Komercialme Cmim Fantastik .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.15 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.10.2019 (00:40): Shitet lokal i arreduar perball me shkollen harry fulz. ambjenti eshte lokal funkisional dhe ka qene i lene me qira per rreth 6 vite. posedon dhe nje verande rreth 25 m2 e cila eshte me pagese ne bashki ne baze te numrit te tavolinave qe doni te vend...

115,000 Euro

60,000 Euro Dyqan 18 m2 tek Rruga e Durresit, prane ish Ambasades Jugosllave Shes Dyqan 18 m2 bashke me tualet, kati 0 pallat i ri 5 katesh, tek rruga e Durr

Dyqan 18 M2 Tek Rruga E Durresit, Prane Ish Ambasades Jugosllave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.10.2019 (00:38): Shes dyqan 18 m2 bashke me tualet, kati 0 pallat i ri 5 katesh, tek rruga e durresit prane ish ambasades jugosllave ngjitur me kopshtin nr.8....

60,000 Euro

67,000 Euro Shiten 2 ambiente komerciale ne Bllok! Shiten 2 dyqane ne zonen e Bllokut, me sip. 18.4m2 dhe 12m2, ne nje pallat te ri

Shiten 2 Ambiente Komerciale Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.10.2019 (00:15): Shiten 2 dyqane ne zonen e bllokut, me sip. 18.4m2 dhe 12m2, ne nje pallat te ri. aktualisht jane te dhena me qera. mund te pershtaten per lloje te ndryshme biznesi, si klinike, zyra, parukeri, etj. shiten me cmim okazion, me rreth 2200 euro per m...

67,000 Euro

42,000 Euro Shitet,Ambjent,Unaza E Re Shitet ambjent ne Unaze Te Re,prane Bar "2 Palmat". Ndodhet në katin

Shitet,ambjent,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.10.2019 (00:12): Shitet ambjent ne unaze te re,prane bar "2 palmat". ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 26.7 m2. ambjenti disponon: •hapesira te bollshme • hyrje te dedikuar •tualetin • fasade xhami• opsion ideal investimi •me hipoteke •për ta ...

42,000 Euro

42,000 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.10.2019 (00:05): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

42,000 Euro

32,000 Euro Okazion! Shitet Dyqan 32 m2 ne Laprake Tirane Shitet Dyqan 32 m2 ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane,Dyqani ndodhet tek Pall

Okazion! Shitet Dyqan 32 M2 Ne Laprake Tirane

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.10.2019 (23:57): Shitet dyqan 32 m2 ne rrugen dritan hoxha laprake tirane,dyqani ndodhet tek pallatet hawai tek kryqezimi i rruges dritan hoxha me rrugen e spitalit ushtarak afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. ambjenti ka nje sipe...

32,000 Euro

70,000 Euro Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2   Ne Don Bosko, te kompleksi i Vizion Plus, shitet ambient komercial ne katin 0 t

Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

Don Bosko | Tirane
0.82 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (21:51): ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje hapesire te madhe, te rregullt dhe ne nje ...

70,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.10.2019 (21:27): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € nxitoni ta beni tuajin! me hipoteke!...

35,000 Euro

77,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m² 77.000 Euro (Ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M² 77.000 Euro (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.10.2019 (21:08): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues , kati 1, prane ish ambasades jugosllave. cmimi: 77.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

77,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

42,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

42,000 Euro

210,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 122 m², 210.000 Euro (Ministria e Jashtme) Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dy

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 122 M², 210.000 Euro (ministria E Jashtme)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.10.2019 (21:08): Tek bulevardi bajram curri ,ne rruge kryesore tek ministria e jashtme ,shitet dyqan , ambienti eshte i organizuar : kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ...

210,000 Euro

195,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!   Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

Ne Don Bosko Shitet Bar-restorant I Super Investuar Me Klientele Te Rregullt!!

Don Bosko | Tirane
3.77 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (20:49): ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mb...

195,000 Euro

36,000 Euro Shitet dyqan Shitet dyqan 43.6 m2 ne lagjen Pavarsia Vlore per me teper info kontaktoni ne nr

Shitet Dyqan

Qender | Vlore
KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (20:48): Shitet dyqan 43.6 m2 ne lagjen pavarsia vlore per me teper info kontaktoni ne nr tel 00306979479546...

36,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.10.2019 (19:37): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

160,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE Mundesi Investimi: Shitet Ambient Biznesi qe Ka Sherbyer si Lolak (Fotot e Funit

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pa

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.10.2019 (19:16): Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera...

160,000 Euro

4,600,000 Euro Shitet Dyqan me çmim okazion!! Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit(Rruga Ëngjëll Mashi).
Dyqani është me l

Shitet Dyqan Me çmim Okazion!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (17:24): Shitet dyqan ne zonen e yzberishtit(rruga Ëngjëll mashi). dyqani është me letra te rregullta Çertifikate pronësie dhe hipoteke. sipërfaqia totale 32.9 m2.pallati është shume cilësore.rruga eshte e asfaltuar me 4 korsi dhe lidhet me autostr...

4,600,000 Euro

450,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 300 m² 450.000 Euro (Brryli) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, afër Maternitetit të Ri.

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 300 M² 450.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (16:42): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e brrylit, afër maternitetit të ri. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 300 m2 • orientimi veri-jug • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është bosh dhe di...

450,000 Euro

115,000 Euro Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantastik! REFAD231120 
Shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 Dhjeto

Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantastik!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (16:38): Refad231120 shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 dhjetorit, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 70 m2 dhe orientim nga veriu. ambienti eshte open space dhe i investuar si nga brenda dhe nga jashte tij, gjithashtu...

115,000 Euro

80,000 Euro Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial !!   Ne Don Bosko, te kompleksi i Vizion Plus, shitet ambient komercial ne katin 0 t

Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial !!

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (16:38): ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje hapesire te madhe, te rregullt dhe ne nje ...

80,000 Euro

2,000,000 Euro Shitet hotel ne Tirane, super investim! Shitet hotel ne Tirane, super investim!
Per me shume info, klikoni ketu: [urlco

Shitet Hotel Ne Tirane, Super Investim!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
960.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.10.2019 (16:36): Shitet hotel ne tirane, super investim! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/hotel-per-shitje-ne-tirane/[/urlcode]...

2,000,000 Euro

110,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA PAVARËSIA, DURRËS Shitet ambient biznesi në Rr. Pavarësia, pranë plazhit, Durrës. Ambienti ka

Shitet Ambient Biznesi Tek Rruga PavarËsia, DurrËs

Plepa | Durres
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.10.2019 (16:36): Shitet ambient biznesi në rr. pavarësia, pranë plazhit, durrës. ambienti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë të një ndërtese të re, me pamje të plotë nga deti. prej shumë vitesh është përdorur si bar-kafe duke pasur një...

110,000 Euro

280,000 Euro AMBIENT BIZNESI NE SHITJE TEK RRUGA E ELBASANIT  Shitet ambjent i pershtashem per çdo lloj aktiviteti.
Ambjenti ka sipërfaqe 1

Ambient Biznesi Ne Shitje Tek Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (16:28): Shitet ambjent i pershtashem per çdo lloj aktiviteti. ambjenti ka sipërfaqe 100 m2 ,'rruga e elbasanit ", kati 1. ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire te madhe dhe te rregullt. ka fasade xhami , me pamje nga rruga, e cila ju ndihmon ne rek...

280,000 Euro

40,000 Euro Rruga e Dibres, Ne Kompleksin Orion Shitet Ambjent Komercial Per Vetem 40.000 Euro !  Te Shkolla e Bashkuar, ne Rrugen e Dibres shitet ambjent 38 m2, Hapesira eshte m

Rruga E Dibres, Ne Kompleksin Orion Shitet Ambjent Komercial Per Vetem 40.000 Euro !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.91 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (16:05): Te shkolla e bashkuar, ne rrugen e dibres shitet ambjent 38 m2, hapesira eshte mjaft e rregullt dhe me nje tualet, faqen ballore e ka fasade xhami. ky ambjent mund te jete shume i pershtatshem per zyra kontabel, noter, avokat, klinika dentare dhe shu...

40,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

304,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga Dritan Hoxha Ambjenti ndodhet tek Rruga Dritan Hoxha pranë Pallatit te Sporteve.  Informacio

Shitet, Ambjent, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
276.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.10.2019 (16:04): Ambjenti ndodhet tek rruga dritan hoxha pranë pallatit te sporteve. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • buzë rruge • sipërfaqa e ambjenti: 276 m2 • fasadë xhami • ashensor • 4 tualete • i përshtatshëm për zyra apo biznes. për...

304,000 Euro

9,000 Euro Ps biznes shitje Ps biznes shitje
6 cifte kolltuqe
6 tv/ 49pol
4 Ps4-pro / 2 Ps4 normal
12 le

Ps Biznes Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (16:04): Ps biznes shitje 6 cifte kolltuqe 6 tv/ 49pol 4 ps4-pro / 2 ps4 normal 12 leva ne perdorim + 6 te reja ne qese+ karikues levash pakete e plote lojrash! kondicioner + pc + banak i vogel + kasa fiskale- kamera sigurie 9000€ i diskutueshem...

9,000 Euro

70,000 Euro  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 70.000 Euro (Harry Fulzt) Ambjenti ndodhet tek Harry Fultz. Informacion mbi Ambjentin: •Kati i 0
•Sip

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 45 M² 70.000 Euro (harry Fulzt)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.22 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.10.2019 (16:04): Ambjenti ndodhet tek harry fultz. informacion mbi ambjentin: •kati i 0 •siperfaqa e ambjenti: 45 m2•1 tualet•fasade xhami • sistem aspirimi dhe kondicionimi • qepena automatike • i investuar•me dokumentacion te rregullt hipotekor. ...

70,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim