dyqane ne shitje tirane  

 Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

175,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

175,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

75,000 Euro Vetem 50 metra nga rruga kryesore teodor keko Mundesi shum e mir investimi ndodhet ne nje pallat te ri ne tynel ! dyqani ka qe

Vetem 50 Metra Nga Rruga Kryesore Teodor Keko

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.10 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (21:31): Mundesi shum e mir investimi ndodhet ne nje pallat te ri ne tynel ! dyqani ka qen i gjithi nje 86 m2 por gjendja e faktit esht dy cop njeri 38 dhe tjetri 48 dmth jan ndar per efekt qeradhenie momentalisht te dhen me qera.bashkohen te dy ose shiten te...

75,000 Euro

180,000 Euro Okazion!!! Shitet Lokali Te Zona e Freskut Perball Policise Bashkiake  Lokali ndodhet ne rrugen kryesore 
Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt

Okazion!!! Shitet Lokali Te Zona E Freskut Perball Policise Bashkiake

Fresku/Linze | Tirane
4.01 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (21:23): Lokali ndodhet ne rrugen kryesore ambjenti disponon dokumentacion te rregullt . siperfaqe esht 75 m2 dhe veranda esht 50 m2 . momentalisht esht me qera me kontrat 5 vjeca...

180,000 Euro

38,000 Euro Shitet ambient biznesi tek Kika 40m2,38000Euro Shitet ambient biznesi 40m2 tek Kika 38000 Euro! Ambienti ka nje hapsire prej 40

Shitet Ambient Biznesi Tek Kika 40m2,38000euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (20:40): Shitet ambient biznesi 40m2 tek kika 38000 euro! ambienti ka nje hapsire prej 40m2. eshte i organizuar ne tre ambiente , me hipoteke.per nje vizite ne prone kontaktoni greten:0674320079 ...

38,000 Euro

35,000 Euro Shitet ambient per biznes, Komuna e Parisit, Tirane Shitet ambient per biznes, Rr. Komuna e Parisit, Njesia Administrative nr. 5, Ti

Shitet Ambient Per Biznes, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (20:39): Shitet ambient per biznes, rr. komuna e parisit, njesia administrative nr. 5, tirane. ambienti ndodhet prane kristal center (ne rruge kryesore), me siperfaqe te brendshme 31 m2, me tualet brenda, si dhe me hapsire para e cila mund te shfrytezohet. gj...

35,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi,Kati 1,32 m² (Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² (ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (19:46): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² ne total. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj cmimi: 35.000 eu...

35,000 Euro

52,000 Euro Shitje ose Qera Shitet dyqani perballe njesise bashkiake nr 5. Çmimi i diskutueshem.

Shitje Ose Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.85 KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (19:22): Shitet dyqani perballe njesise bashkiake nr 5. Çmimi i diskutueshem....

52,000 Euro

125,000 Euro Tiranë Garazh për Shitje Gjykata e shkallës së parë Tiranë Garazh/Ambient për Shitje te Gjykata. Sipërfaqe 200m2, lartësi 3.5m,

Tiranë Garazh Për Shitje Gjykata E Shkallës Së Parë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.28 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (18:05): Tiranë garazh/ambient për shitje te gjykata. sipërfaqe 200m2, lartësi 3.5m, kati përdhe, openspace, kompleks pallate me ashensor. cmimi për shitje okazion 125.000€. kontakt origjinal albania real estate ...

125,000 Euro

2,500,000 Leke Shitet gjysem bodrum me 4 shkalle ndodhet ne tirane te re. Shitet gjysem bodrum me 4 shkalle ndodhet ne tirane te re.
Ka nje siperfaqe pre

Shitet Gjysem Bodrum Me 4 Shkalle Ndodhet Ne Tirane Te Re.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.28 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (16:49): Shitet gjysem bodrum me 4 shkalle ndodhet ne tirane te re. ka nje siperfaqe prej 31 m2 eshte shume e pershtatshme per zyra , sherbime etj okazion cmimi i shitjes 2.500.000 leke...

2,500,000 Leke

175,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (16:49): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

175,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

37,000 Euro 	Shitet ambient biznesi tek katrori ne Allias 60m2  	Shitet ambient biznesi 60m2 pa vajtur te katrori 37000 Euro! Ambienti i bzinesi

Shitet Ambient Biznesi Tek Katrori Ne Allias 60m2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2.59 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (16:48): shitet ambient biznesi 60m2 pa vajtur te katrori 37000 euro! ambienti i bzinesi ndodhet ne zonen e alliasit, ambienti ka nje hapsire prej 60m2. eshte i organizuar ne tre ambiente plus ballkon (aktualisht i dhene me qera bar kafe restorant), 60 m2, p...

37,000 Euro

175,000 Euro SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE DON BOSKO! Shitet dyqan 160 m2 ne Don Bosko. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati

Shitet Ambjent Komercial Ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirane
1.92 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (14:12): Shitet dyqan 160 m2 ne don bosko. ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri dhe ka funksionuar si lokal. aktualisht ambjenti eshte bosh. ne nje zone mjaft te kerkuar e cila po merr zhvillim shume te shpejte ambjenti ndodhet fare prane rruge...

175,000 Euro

150,000 Euro Shitet Lokal+Biznesi Mbrapa Shkolles Edit Durhan !  - Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edit Duran", shi

Shitet Lokal+biznesi Mbrapa Shkolles Edit Durhan !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (14:01): - ne bllok, ne rrugen sami frasheri, mbrapa shkolles "edit duran", shitet ambjent komercial, bar-kafe. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ndertuar vitet '80, te mire organizuar dhe te sistemuar me hapsira te gjelbera. lokali eshte i organizu...

150,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes dyqan me hipoteke,36 m2,(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Tirane,shes Dyqan Me Hipoteke,36 M2,(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (14:01): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

80,000 Euro Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro Shitet Garazh,
Siperfaqe 320 m2
Cmimi 80.000 euro.
Kati -1
Lartesia 2.7 ml

Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2.23 KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (13:50): Shitet garazh, siperfaqe 320 m2 cmimi 80.000 euro. kati -1 lartesia 2.7 ml vendodhja: tirane rruga dritan hoxha,400m poshte zogut te zi tek oslo bar 50 m ne brendesi. tek ish-shkolla partise. kontaktoni: cel: 0672018740 e-mail: info@bashkimi...

80,000 Euro

1,300,000 Euro SHITET OBJEKT BUZE RRUGE TE RR: KAVAJES Shitet objekti tek rruga e kavajes .
Godine me 3 kate ne nje nga zonat me elita

Shitet Objekt Buze Rruge Te Rr: Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
445.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (12:51): Shitet objekti tek rruga e kavajes . godine me 3 kate ne nje nga zonat me elitare te tiranes . kati 0 ka siperfaqe 149.25 m2 e cila eshte njesi komerciale ne certifikaten e pronesise. kati 1 dhe 2 jane apartamente perkatesisht me sip 180.5 m2 , 60...

1,300,000 Euro

112,000 Euro Shitet ambjent komercial prane Viva Market ne Don Bosko OKAZION! Shitet ambjent komercial prane Viva market ne Don Bosko. Ambjeti eshte

Shitet Ambjent Komercial Prane Viva Market Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1.92 KM nga qendra
112.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (12:48): Okazion! shitet ambjent komercial prane viva market ne don bosko. ambjeti eshte open space dhe ka nje hapesire te brendshme prej 112 m2 dhe aktualisht eshte i dhene me qera. per nje vizite ne prone ose per me teper informacion na kontaktoni. ky ambie...

112,000 Euro

150,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi tek Rr. Barrikadave. OKAZION.Shitet ambjent komercial tek Rr. Barrikadave me fasade nga rruga kryesor

Shitet Ambjent Biznesi Tek Rr. Barrikadave.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.63 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (12:48): Okazion.shitet ambjent komercial tek rr. barrikadave me fasade nga rruga kryesore. ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 1 dhe eshte open space. lokacioni qendror dhe vizibiliteti mundeson qe ambjenti te jete i pershtatshem per lloje te ndryshme bizn...

150,000 Euro

280,000 Euro Dyqani në Shitje+Shitje Biznesi me gjith pajisjet brënda. Shitet dyqani+shitje biznesi Pastiçeri me gjith pajisjet brenda,brezi 2 nga rru

Dyqani Në Shitje+shitje Biznesi Me Gjith Pajisjet Brënda.

Brryli | Tirane
1.82 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (10:15): Shitet dyqani+shitje biznesi pastiçeri me gjith pajisjet brenda,brezi 2 nga rruga kryesore,200 m2 me bashkë pjesën e bodrumit,kati 1 me shkallë i ngritur nga rruga,disponon çertifikatë të rregulltë pronësie. vendndodhja:midis xhamllikut dhe...

280,000 Euro

30,800 Euro Dyqan per shitje ne Bllok Rruga “Sami Frasheri” ne Tirane (ID 4171107) Property ID : 4171107

Bllok, Rruga “Sami Frasheri”, shitet ambjent dyqani

Dyqan Per Shitje Ne Bllok Rruga “sami Frasheri” Ne Tirane (id 4171107)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (10:06): Property id : 4171107 bllok, rruga “sami frasheri”, shitet ambjent dyqani, e pershtatshme per biznese te ndryshme, siperfaqe 28 m², me hipoteke, gjysem bodrum me dritare, tualet, fasade xhami, me shkalle, buze rruge, i ndriquar me diell. s...

30,800 Euro

30,000 Euro Ambjent biznesi ne shitje tek Shkolla e Baletit Okazion
Shitet ambjent tek Tregu Elektrik, ne nje zone teper te preferuar, me s

Ambjent Biznesi Ne Shitje Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.57 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (10:03): Okazion shitet ambjent tek tregu elektrik, ne nje zone teper te preferuar, me shume avantazhe, fare prane qendres. ndodhet ne pallat ekzistues, kati 1-re, ka nje siperfaqe prej 23.3 m2 + 7m2 verande, mund te jepet per garsoniere ose dyqan. dispono...

30,000 Euro

35,000 Euro Shitet dyqan dhe biznes ushqimor Shitet dyqan sip 19 m2 aktualishte ushqimore 
bashke me biznesin cmimi 35000 eu

Shitet Dyqan Dhe Biznes Ushqimor

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (10:00): Shitet dyqan sip 19 m2 aktualishte ushqimore bashke me biznesin cmimi 35000 eur vendndodhja sa kalon tunelin tek shkolla 1 maj rruge dytsore e tregut elektrike per cdo informacion kontaktoni agjensi real estatetana cl 0692107238...

35,000 Euro

35,900 Euro Okazin, shes dyqan ne Tirane te Re  Shes dyqan 18 mq, me banje, kati i pare, pallat i ri. Dyqani ndodhet ne Tirane t

Okazin, Shes Dyqan Ne Tirane Te Re

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.04 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (09:53): Shes dyqan 18 mq, me banje, kati i pare, pallat i ri. dyqani ndodhet ne tirane te re, sheshi willson perballe fakultetit te drejtesise. Çmimi eshte okazion: 35 900 euro. nese jeni te interesuar mund te telefononi ne,nr: 0696047125....

35,900 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!   Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (08:08): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (20:26): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

6,500 Euro Shitet Biznesi Butik Per Femra  Shitet biznesi , butik per femra , per arsyer emigrimi. Dyqani ndodhet ne rrugen

Shitet Biznesi Butik Per Femra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (19:58): Shitet biznesi , butik per femra , per arsyer emigrimi. dyqani ndodhet ne rrugen e dibres perballe aza electronic. me klientele te ngritur prej 3 vitesh. perfshihet cdo infrastrukture ne dyqan. ...

6,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim