ese per mesuesen time  

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

93,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

93,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

15,000 Euro Shiten ( shushica )  garazhde 3 garazhde super oferte  Shiten 3 garazhde te shushica per arsye mos perdorje te sheshi willson me certif

Shiten ( Shushica ) Garazhde 3 Garazhde Super Oferte

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.12.2019 (12:05): Shiten 3 garazhde te shushica per arsye mos perdorje te sheshi willson me certifikat pronsie ...

15,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet, Godinë Biznesi 4-katëshe, Rruga Mine Peza, Tiranë Ambjenti ndodhet në rrugën Mine Peza. 
Godina ka strukture 4 – katëshe.

Shitet, Godinë Biznesi 4-katëshe, Rruga Mine Peza, Tiranë

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.91 KM nga qendra
740.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.12.2019 (20:08): Ambjenti ndodhet në rrugën mine peza. godina ka strukture 4 – katëshe. informacion i përgjithshëm mbi ambjentin : • sipërfaqja e brendshme e ambjentit : 740 m2. • sipërfaqe kati : 185 m2 • sipërfaqe parkimi : 320 m2. godina...

1,000,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE  PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.12.2019 (20:05): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

180,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (19:53): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

180,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.83 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.12.2019 (17:57): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj n...

35,000 Euro

40,000 Euro Tirane,shes dyqan Kati 1,35 m², 40.000 Euro(Rruga e Kavajës,mbas Albacall) Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall-it 

Siperfaqe totale eshte 35 m2,

Tirane,shes Dyqan Kati 1,35 M², 40.000 Euro(rruga E Kavajës,mbas Albacall)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.12.2019 (17:57): Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas albacall-it siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet. ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1. cmimi: 40.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

40,000 Euro

250,000 Euro Shitet Lokali ne Rrugen Myslym Shyri Lokali ndodhet ne rrugen Myslym Shyri nje nga zonat me levizshmeri me te larte n

Shitet Lokali Ne Rrugen Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (16:41): Lokali ndodhet ne rrugen myslym shyri nje nga zonat me levizshmeri me te larte ne tirane. siperfaqia e tij e brendshme eshte 55m2 dhe siperfaqia e jashtme eshte 65m2, gjithsej siperfaqia eshte 120m2. cmimi i lokalit ehste 250 mije euro.per me shume i...

250,000 Euro

160,000 Euro Shitet ambjent biznesi ne Qender te Tirane Shitet ambjent ne qender te Tiranes, ne nje ndertim te ri prapa 15-Kateshit , pr

Shitet Ambjent Biznesi Ne Qender Te Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.12.2019 (16:34): Shitet ambjent ne qender te tiranes, ne nje ndertim te ri prapa 15-kateshit , prane sheshit skenderbe dhe hotel "plazza", tirane ambjenti eshte me siperfaqe totale 104 m2 open-space me fasade komplet nga rr. barrikadave eshte me qira ne perdorim...

160,000 Euro

39,000 Euro shitet biznesi shitet kati i pare i nje pallati tek myslym shyri 50 metra tek malorja adidasit.

Shitet Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.61 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.12.2019 (15:42): Shitet kati i pare i nje pallati tek myslym shyri 50 metra tek malorja adidasit...objekti momentalisht eshte dhene me qera 2200 euro ne muaj...dyqanet jane 310 metra katrore dhe oborri 380 metra katrore dhe cmimi ne total eshte 1 mi euro meter katror...

39,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

146,000 Euro Shitet, Dublex Ambjent, Tiranë. Cmimi 146.000 euro Shitet, Dublex Ambjent, Tiranë.
Ambjenti ndodhet në rrugën e burgut pranë G

Shitet, Dublex Ambjent, Tiranë. Cmimi 146.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.73 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.12.2019 (15:33): Shitet, dublex ambjent, tiranë. ambjenti ndodhet në rrugën e burgut pranë gener 2. ambjenti disponon: katin e 1-të dhe katin e 2-të , dy katet të lidhura me anë të shkallëve, kati i 1-të disponon: 2 ambjente, 1 tualete, me parket, kati i ...

146,000 Euro

7,110 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 711 m² 7.110 Euro (Komuna e Parisit) Pro13561 Ambienti ndodhet tek Komuna e Parisit. Informacion mbi ambientin: • Kati 2 •

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 711 M² 7.110 Euro (komuna E Parisit) Pro13561

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
711.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

14.12.2019 (15:26): Ambienti ndodhet tek komuna e parisit. informacion mbi ambientin: • kati 2 • sipërfaqja e ambientit : 711 m2 ambienti disponon: • 2 ashensore. cilesime te tjera: • open space • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • i pershtatshem per...

7,110 Euro

550,000 Euro Shitet, Lokal, Selite Lokali është i pozicionuar në zonën e Selites. Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Lokal, Selite

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (15:03): Lokali është i pozicionuar në zonën e selites. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa: 250 m2 •dokumentacioni: me certifikatë pronësie. •i investuar • i veshur me fasadë xhami • 2 tualete. • kuzhina • i mobiluar. për...

550,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet, Lokal, Unaza e Re Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: • Buzë rruge

Shitet, Lokal, Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (15:02): Lokali ndodhet ne zonen e unazes se re. informacion mbi lokalin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 300 m2 • tualet • fasadë xhami • i investuar • aktulisht në gjendje pune me xhiro ditore 1000000 leke • mundesi shu...

1,000,000 Euro

160,000 Euro Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri Shitet ambjent  në Bulevardin Bajram Curri tek Pallatet Agimi. Informacion mbi

Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (15:02): Shitet ambjent në bulevardin bajram curri tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 24 m2 • buze rruge • 1 tualet • fasade xhami • disponono hipoteke • mundesi ideale per investim • per nje vizite ne prone na kontakt...

160,000 Euro

600,000 Euro Shitet, Lokal 140 m2, Rruga Mine Peza, Tiranë Lokali ndodhet në rrugën Mine Peza, afër prokurorisë. 
Informacion mbi loka

Shitet, Lokal 140 M2, Rruga Mine Peza, Tiranë

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (15:02): Lokali ndodhet në rrugën mine peza, afër prokurorisë. informacion mbi lokalin: • sipërfaqja e ambjentit: 140 m2. • buzë rruge. • kati i 0. detaje të tjera : • ka dokumentacion të rregullt hipotekor. • fasadë xhami. ...

600,000 Euro

270,000 Euro Shitet, Ambjent Biznesi, Myslym Shyri, 270.000 euro Ambjenti ndodhet në Rrugën Myslym Shyri. Informacion mbi ambjentin: • Siperf

Shitet, Ambjent Biznesi, Myslym Shyri, 270.000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (15:01): Ambjenti ndodhet në rrugën myslym shyri. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 32 m2 • buze rrugës kryesore. • fasadë xhami • tualet • disponon hipotekë • me parket • sistem kondicionimi • spote ndricimi • opsion ideal per in...

270,000 Euro

607,500 Euro Shitet, Ambjent, Kompleksi Garden Building, Rruga e Kavajës Shitet ambjent në kompleksin Garden Building, rruga e Kavajës. 
- Informacion

Shitet, Ambjent, Kompleksi Garden Building, Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

14.12.2019 (15:01): ...

607,500 Euro

185,000 Euro Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, 185.000 euro Shitet ambjent tek Ish Ekspozita.  Ndodhet në katin 0 me  sipërfaqe 54 m2 . Am

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, 185.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (15:01): Shitet ambjent tek ish ekspozita. ndodhet në katin 0 me sipërfaqe 54 m2 . ambjenti disponon: • buze rruge • fasade xhami •me hipoteke • tualet • opsion ideal investimi •për ta vizituar na kontaktoni!0694266028...

185,000 Euro

12,000 Euro Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Ambjenti

Shitet Dyqan 16 M2, Me Hipoteke,12000 Euro, Prane Shkolles Petro Nini!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.12.2019 (14:31): Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane shkolles petro nini! ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.ka fasade xhami dhe daljen e ka ne rruge....

12,000 Euro

160,000 Euro Shitet Lokal+Biznesi Mbrapa Shkolles Edit Durhan !  - Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edit Duran", shi

Shitet Lokal+biznesi Mbrapa Shkolles Edit Durhan !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (14:17): - ne bllok, ne rrugen sami frasheri, mbrapa shkolles "edit duran", shitet ambjent komercial, bar-kafe. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ndertuar vitet '80, te mire organizuar dhe te sistemuar me hapsira te gjelbera. lokali eshte i organizu...

160,000 Euro

990,000 Euro Shitet lokal + biznes ne Myslym Shyr . Shitet ambient komercial bar-kafe ne rrugen Myslym Shyri. Lokali ndodhet ne kati

Shitet Lokal + Biznes Ne Myslym Shyr .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
165.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (14:17): Shitet ambient komercial bar-kafe ne rrugen myslym shyri. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mire organizuar. lokali ka nje siperfaqe totale prej 165 m2, eshte i organizuar ne nje ambjent te brendshem dhe nje verande , ka 2 tualete, disponon...

990,000 Euro

185,000 Euro Shitet lokal duplex i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti! Shitet lokal duplex i pershtatshem per lokal, zyra, parukeri, qender estetike, k

Shitet Lokal Duplex I Pershtatshem Per Cdo Lloj Aktiviteti!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
70.40 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

14.12.2019 (14:17): Shitet lokal duplex i pershtatshem per lokal, zyra, parukeri, qender estetike, klinike, zyra etj. ambienti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ka 145 m2 totale dhe orientim nga perendimi. ambienti organizohet ne: nje ambient ne katin e pare i ci...

185,000 Euro

1,700,000 Euro Shitet Hotel Golem 70% i ndertuar ,, 90 dhoma ne to 8 suita,, pishine dimerore plus spa, leje per p

Shitet Hotel Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

14.12.2019 (13:53): 70% i ndertuar ,, 90 dhoma ne to 8 suita,, pishine dimerore plus spa, leje per pishine verore,, 3000 m toke certifikate karabinaje , ka oferta bashkpunimi me agjensi te huaja per 120 dite te garantuara. ndertim teper cilesore..150 m nga bregu detit ....

1,700,000 Euro

350,000 Euro AMBIENT KOMERCIAL NE DELIJORGJ PER SHITJE! Ambient komercial Ndodhet ne Kompleksi Deliorgji.
Ka nje siperfaqe 83 m2 ne kat

Ambient Komercial Ne Delijorgj Per Shitje!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (13:50): Ambient komercial ndodhet ne kompleksi deliorgji. ka nje siperfaqe 83 m2 ne katin 0 te njeres prej godinave, prane rruges kryesore. eshte nje mundesi shume e mire per investimi. whatsapp only...

350,000 Euro

541,800 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 541,800 € ID: plus13469 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 541,800 € Id: Plus13469

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.12.2019 (12:50): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 126m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fasa...

541,800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim