hotel in kukes  

 Online 17 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 17 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

93,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

93,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

12,000 Euro Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Ambjenti

Shitet Dyqan 16 M2, Me Hipoteke,12000 Euro, Prane Shkolles Petro Nini!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (18:32): Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane shkolles petro nini! ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.ka fasade xhami dhe daljen e ka ne rruge....

12,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (18:15): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (18:02): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj n...

35,000 Euro

40,000 Euro Tirane,shes dyqan Kati 1,35 m², 40.000 Euro(Rruga e Kavajës,mbas Albacall) Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall-it 

Siperfaqe totale eshte 35 m2,

Tirane,shes Dyqan Kati 1,35 M², 40.000 Euro(rruga E Kavajës,mbas Albacall)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (17:28): Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas albacall-it siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet. ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1. cmimi: 40.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

40,000 Euro

4,000 Euro SUPER OKAZION !! Shitet Biznesi ,Tabaco ne Kombinat 4000 € Shitet biznes Tabaco,rimbushje elektronike ,siguracine ,aksesore te ndryshem ,pi

Super Okazion !! Shitet Biznesi ,tabaco Ne Kombinat 4000 €

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (16:41): Shitet biznes tabaco,rimbushje elektronike ,siguracine ,aksesore te ndryshem ,pije etj  ,i menduar per tu shfrytezuar si biletari udhetimesh kati i  2 duke qene se dyqani eshte duplex .dyqani eshte i pozocionuar buze rruge ku ka shume levizje kembe...

4,000 Euro

93,000 Euro Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim . Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit prane Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (16:20): rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizuar ne nje hapsire open-space rreth 30m2 ...

93,000 Euro

58,000 Euro Okazion! Shitet Dyqan 35 m2 ne Rrugen Mihal Grameno prane tregut elektrik Tirane Shitet Dyqan 35 m2 ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administrative nr 1

Okazion! Shitet Dyqan 35 M2 Ne Rrugen Mihal Grameno Prane Tregut Elektrik Tirane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (15:47): Shitet dyqan 35 m2 ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 1 siper bankes bkt afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pers...

58,000 Euro

35,000 Euro Shitet Ambient biznesi -Bodrum Bulevardi Bajram Curri te ish-Kinema Agimi Tirane Shitet Ambient biznesi -Budrum me siperfaqe 60 m2 tek ish-Kinema Agimi ne Buleva

Shitet Ambient Biznesi -bodrum Bulevardi Bajram Curri Te Ish-kinema Agimi Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (15:46): Shitet ambient biznesi -budrum me siperfaqe 60 m2 tek ish-kinema agimi ne bulevardin bajram curri ne bregun e lanes tirane.ambienti ka qene lokal,tani eshte i dhene me qira,lokali ka dokument te rregullt hipotekor.shitet per arsye emigrimi.per me shu...

35,000 Euro

180,000 Euro Shitet Biznesi Shitet biznesi ,Restorant Piceri , Me Nje eksperience 20 vjecare . Biznesi Ndod

Shitet Biznesi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
580.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (14:12): Shitet biznesi ,restorant piceri , me nje eksperience 20 vjecare . biznesi ndodhet ngjitur me ambasaden amerikane ka nje siperfaqe prej 580m2 teresisht i kompletuar . cmimi i diskutushem . ...

180,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

770,000 Leke Shitet aktivitet- Bilardo Shitet aktiviteti i nje bilardoje: 4 fusha bilardo te pajisura me gure, steka, t

Shitet Aktivitet- Bilardo

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.12.2019 (13:45): Shitet aktiviteti i nje bilardoje: 4 fusha bilardo te pajisura me gure, steka, trekendesh, ndricues, etj. bilardo garlando italiane ne gjendje shume te mire ( pothuajse te reja). aktiviteti eshte i kompletuar me te gjitha pajset e nevojshme si bana...

770,000 Leke

60,000 Euro Tek Komuna e Parisit, Shitet Ambjent per Zyra. Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Da

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Per Zyra.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (13:01): Ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, tek komuna e parisit, ne rrugen tish dahia, shitet ambjent komercial per zyra! ambjenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri 8 katesh dhe ka siperfaqe neto 40 m2 + 80 m2 verande. eshte i organizuar ne 2 amb...

60,000 Euro

170,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi te 21 Dhjetori Shitet Ambjent Biznesi me sip,35m Buze rruge kryesore ne trotuare,eshte me fasad

Shitet Ambjent Biznesi Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (12:11): Shitet ambjent biznesi me sip,35m buze rruge kryesore ne trotuare,eshte me fasade xhami,ka dhe 1 tualet,aktualisht eshte me qera. ndodhet ne rr muhamet gjollesha sa kalon 21 dhjetorin per te ura e vasil shantos. eshte e pajisur me certifikate prone...

170,000 Euro

105,000 Euro Ambient, Zogu i Zi, Tiranë. PRI13237 Ambienti ndodhet tek Rruga "Dritan Hoxha", Zogu i Zi. Informacion mbi

Ambient, Zogu I Zi, Tiranë. Pri13237

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (12:02): Ambienti ndodhet tek rruga "dritan hoxha", zogu i zi. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 94m2 • 1 tualet • fasadë xhami 3 m. • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambie...

105,000 Euro

120,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga Margarita Tutulani, Tiranë. PRI13265 Ambienti ndodhet tek Rruga Margarita Tutulani. Informacion mbi Ambientin: • Bu

Shitet, Ambjent, Rruga Margarita Tutulani, Tiranë. Pri13265

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (12:02): Ambienti ndodhet tek rruga margarita tutulani. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 50 m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është...

120,000 Euro

220,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 81 m² 220.000 Euro (Rruga E Elbasanit) Lokali eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, prane Ambasador 3, perballe me

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 81 M² 220.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (11:47): Lokali eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, prane ambasador 3, perballe me stadiumin "qemal stafa". informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes •duplex • siperfaqja : 81 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. lokali eshte i arreduar mire dhe di...

220,000 Euro

70,000 Euro Shitet Biznesi Bar-Kafe-Pasticeri-Piceri prane Qendres Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore ,prane qendres se kryqeqytetit ,i cili te jep

Shitet Biznesi Bar-kafe-pasticeri-piceri Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (11:39): Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore ,prane qendres se kryqeqytetit ,i cili te jepe mundesine e nje investimi afategjate dhe strategjik per cdo investitor. ambjenti funksion si biznes prej 23 vitesh si aktivitet me nje xhiro konstante prej 50.000 leke ...

70,000 Euro

320,000 Euro Shitet Magazine ne Vaqarr Shitet Magazine ne Vaqarr
Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Sipe

Shitet Magazine Ne Vaqarr

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (11:28): Shitet magazine ne vaqarr shitet magazine ne fshatin prush, afer vaqarrit. siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). magazina ndodhet ne nje vend e zone industriale, ne rruge te asfaltua...

320,000 Euro

185,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 45 m² 185.000 Euro (Rruga Bardhyl) PRI 7289 Ambjenti ndodhet tek Rrug Bardhyl . Informacion mbi Ambjentin: • Kati i 1 •B

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 45 M² 185.000 Euro (rruga Bardhyl) Pri 7289

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.50 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (11:16): Ambjenti ndodhet tek rrug bardhyl . informacion mbi ambjentin: • kati i 1 •buze rruge • siperfaqa e ambjenti: 43 • i investuar • me hipoteke • per ta vizituar na kontaktoni! ...

185,000 Euro

300,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 74 m² 300.000 Euro (Ali Demi) Lokali është i pozicionuar në fillim të rrugës "Ali Demi". Inform

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 74 M² 300.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (11:12): ...

300,000 Euro

21,000 Euro SHITET POST PARKIMI PRANE ISH EKSPOZITES Shitet post parkimi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish Ekspozites. Parkimi e

Shitet Post Parkimi Prane Ish Ekspozites

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
13.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (11:01): Shitet post parkimi ne bulevardin gjergj fishta, prane ish ekspozites. parkimi eshte 12.50m2 me certifikate pronesie. ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. shitet per 21000 euro. per me shume informacion na kontaktoni!...

21,000 Euro

50,000 Euro Shitet dyqan ndodhet tek 21 Dhjetori , prane Hotel Mondial . Shitet dyqan ndodhet tek 21 Dhjetori , prane Hotel Mondial .
Ka nje siperfaqe 2

Shitet Dyqan Ndodhet Tek 21 Dhjetori , Prane Hotel Mondial .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (10:57): Shitet dyqan ndodhet tek 21 dhjetori , prane hotel mondial . ka nje siperfaqe 25m2 . eshte i larte 4,5 m. eshte nga brenda kompleksit me hipoteke njesi ka fasade xhami 6 m. eshte me kondicionere dhe tualet. eshte shume i pershtatshem per par...

50,000 Euro

32,000 Euro Shitet ambient biznesi (dyqane) tek 21 Dhjetori! Shitet ambient biznesi (dyqane) prane Supermarket JOENES tek zona e 21 Dhjetorit

Shitet Ambient Biznesi (dyqane) Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.12.2019 (10:57): Shitet ambient biznesi (dyqane) prane supermarket joenes tek zona e 21 dhjetorit. ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, me fasad xhami nga rruga kryesore, me nje siperfaqe ndertimi 30 m2. organizimi i hapesires te brendshme eshte go...

32,000 Euro

210,000 Euro Shitet, Ambient, Myslym Shyri,PRI 7540 Ambienti ndodhet tek rruga “Nikolla Lena” në afërsi të Myslym Shyrit.Zyra

Shitet, Ambient, Myslym Shyri,pri 7540

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (10:34): Ambienti ndodhet tek rruga “nikolla lena” në afërsi të myslym shyrit.zyra është e pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale prej 72 m2.ambjenti është shumë mirë i ndriçuar, çmimi është i diskutueshëm.detaje të tjera •e pamobil...

210,000 Euro

800,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 450 m² 800.000 Euro (Bulevardi Zhan D'ark)PRI 7237 Ambjenti ndodhet tek Bulevardi Zhan D’ark. Informacion mbi Ambjentin: • Kati

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 450 M² 800.000 Euro (bulevardi Zhan D'ark)pri 7237

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.99 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (10:23): Ambjenti ndodhet tek bulevardi zhan d’ark. informacion mbi ambjentin: • kati i 1 dhe i 2 i një pallati • sipërfaqa e ambjenti: 450 • i investuar • me hipotekë • për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355693650262...

800,000 Euro

2,600,000 Euro Shitet, Ambient, Blloku,PRI 8811 Shitet, dyqan, rruga “Abdyl Frashëri” në zonën e Bllokut.Ambienti është

Shitet, Ambient, Blloku,pri 8811

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (10:20): Shitet, dyqan, rruga “abdyl frashëri” në zonën e bllokut.ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 1000 m2. ambienti është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi dhe aktualisht është i lënë me qera 9600 euro.ambien...

2,600,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim