komplete kolltuqesh  

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 - Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

92,000 Euro id:123399 - Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home - Priority
1.62 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet perballe ish ekspozites. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti:37.8 m2 •1 tualet •fasade xhami 2 m • i investuar •me dokumentacion te rregullt ...

92,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

90,000 Euro id:110959 - Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i pershtatshem per biznese te ndryshme • disponon certifikate p...

90,000 Euro

185,000 Euro Tirane, shes ambient biznesi , Kati 2, 135 m² 185.000 Euro (PARKU) Shitet bar-kafe, ne Rrugen e Kavajes, me nje siperfaqe 135 m2. 

Ambienti esht

Tirane, Shes Ambient Biznesi , Kati 2, 135 M² 185.000 Euro (parku)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.70 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (23:13): Shitet bar-kafe, ne rrugen e kavajes, me nje siperfaqe 135 m2. ambienti eshte i arreduar, momentalisht eshte i dhene me qira afatgjate, dhe gjithashtu perfshin nje kend lojrash. disponon dokument te rregullt hipotekor, dhe mundesi kreditimi 70...

185,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (23:13): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

620,000 Euro Tirane, shes magazine 1.100 m², 620.000 Euro (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Magazina esht

Tirane, Shes Magazine 1.100 M², 620.000 Euro (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (23:12): Shitet magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. magazina eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te larta. mundesi kreditimi deri 70 % te vleres! cmimi: 620.000 euro. ...

620,000 Euro

12,500 Euro Garazh Shiten garazh tek nje nga zonat me te frekuentuara ne Tirane.Pozicioni te kryqez

Garazh

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (23:02): Shiten garazh tek nje nga zonat me te frekuentuara ne tirane.pozicioni te kryqezimi tek selvia.garazh jane te nje pallat i ri ne minus 2. kat. ne proces hipotekimi por jane akoma ne emer te firmes.hyrja 10 metra nga rruga kryesore. hyrja garazh me ...

12,500 Euro

160,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi 58 m2 tek Juridiku, Tirane Tek Fakulteti Juridik Tirane, Shitet Ambjent Biznesi 58 m2, Kati i dyte, me hyrj

Shitet Ambjent Biznesi 58 M2 Tek Juridiku, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (19:35): Tek fakulteti juridik tirane, shitet ambjent biznesi 58 m2, kati i dyte, me hyrje te dedikuar nga rruga. ambjent open space, + tualet + depo. me vetrate xhami te madhe. ne gjendje te mire. cmimi: 160.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 ...

160,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.08.2019 (18:54): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

120,000 Euro Ne Myslym Shyri shitet ambjent bisnesi Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me

Ne Myslym Shyri Shitet Ambjent Bisnesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (18:18): Tek rezidenca inter co - sat, ne rrugen myslym shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 20m². ambjenti ndoshet ne katin zero me orientim jug me lartesi 5m dhe i pajisur me tualet. vendodhja eshte ne nje zone shume te mire te myslym shyrit prane shume nj...

120,000 Euro

80,000 Euro Shitet Dyqan 66 m2 Ne Astir! - Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar d

Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (18:02): - shitet dyqan ne astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim totalisht nga lindja. ambienti ka siperfaqe te bollshme dhe nuk ka kollona ne mes te ambientit cka d...

80,000 Euro

850,000 Euro SHITET RESORT NE MULLET (OKAZION) Pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km nga Tirana -SHITET- Resorti me luksoz, m

Shitet Resort Ne Mullet (okazion)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (17:56): Pergjate rruges se elbasanit,vetem 6 km nga tirana -shitet- resorti me luksoz, me nje pamje fanatstike-panoramike. me 7500 m2 truall dhe rreth 4700 m2 sip.ndertimi. komoditet, relaks i plote dhe qetesi absolute. fale natyres dhe pozicionit gjeografi...

850,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Okazion per Investim - Shitet Ambjent Biznesi 116 m2, me Verande, perballe Ambasades Amerikane, afer Rr. Elbasanit

Okazion Per Investim - Shitet Ambjent Biznesi 116 M2, Me Verande, Perballe Ambasades Amerikane, Afer

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan, ka funksionuar si lokal-lloto, ne rr. stavro vinjau (15 metra nga rr. elbasanit) afer traut te ambasades amerikane. ambjent open space, me vetrate te gjere, nga trotuari zbritet me shkalle komo...

200,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

92,000 Euro Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane Ambjenti ndodhet perballe Ish Ekspozites. Informacion mbi Ambjentin: •	Buze rr

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.62 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (17:31): Ambjenti ndodhet perballe ish ekspozites. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti:37.8 m2 •1 tualet •fasade xhami 2 m • i investuar •me dokumentacion te rregullt hipotekor. •ambjeti eshte i pershtatsh...

92,000 Euro

1,200,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI + TOKË ARE NË AUTOSTRADËN ELBASAN – METALURGJI Okazion !!! Shitet Objekt biznesi + tokë are në rrugen Elbasan – Metalurgji

Shitet Ambient Biznesi + TokË Are NË AutostradËn Elbasan – Metalurgji

Zone Periferike | Elbasan
KM nga qendra
717.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (17:04): Okazion !!! shitet objekt biznesi + tokë are në rrugen elbasan – metalurgji . ambienti ka lokacion super të favorshëm për aktivitet nga më të ndryshme të biznesit , fasoneri , nderitim , hoteleri etj .. ka leje për ndërtim + 2 kate sipër...

1,200,000 Euro

170,000 Euro Dyqan ne shitje te Rruga e Durresit prane gjimnazit Qemal Stafa dhe rrethrrotullimit te Zogut te Zi shitet dyqan me

Dyqan Ne Shitje Te Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (17:04): Prane gjimnazit qemal stafa dhe rrethrrotullimit te zogut te zi shitet dyqan me siperfaqe 71.7 m2. ndodhet ne kat 0, ka fuksionuar si bar kafe me pare per nje kohe te gjate. eshte i pershtatshem per zyre, agjensi udhetimesh, noteri etj....

170,000 Euro

3,000 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI + TOKË ARE NË AUTOSTRADËN ELBASAN – METALURGJI Okazion !!! Jepet me qira Objekt biznesi + tokë are në rrugen Elbasan – Meta

Jepet Me Qira Ambient Biznesi + TokË Are NË AutostradËn Elbasan – Metalurgji

Zone Periferike | Elbasan
KM nga qendra
717.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (17:04): Okazion !!! jepet me qira objekt biznesi + tokë are në rrugen elbasan – metalurgji . ambienti ka lokacion super të favorshëm për aktivitet nga më të ndryshme të biznesit , fasoneri , nderitim , hoteleri etj .. ka leje për ndërtim + 2 kate...

3,000 Euro

100,800 Euro SHITET BODRUM PER GARAZHE TE KOMUNA PARISIT SUPER CMIME!! Shitet BODRUM PER GARAZHE te komuna e Parisit >Bodrumi ndodhet afer lulish

Shitet Bodrum Per Garazhe Te Komuna Parisit Super Cmime!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
252.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (16:57): Shitet bodrum per garazhe te komuna e parisit >bodrumi ndodhet afer lulishtes te komuna e parisit. ka nje siperfaqe 252/m2 me 400 euro/m2 dhe me nje lartesi 3.5/m shitet vetem per 100.800 euro....

100,800 Euro

700,000 Euro Super Okazion. Shitet Objekti ne mes te Bllokut. Shitet ambienti te sheshi Wilson i cili aktualisht eshte i dhene me qira. Per nj

Super Okazion. Shitet Objekti Ne Mes Te Bllokut.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
104.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (16:40): Shitet ambienti te sheshi wilson i cili aktualisht eshte i dhene me qira. per nje vizit ne prone mos hezitoni te kontaktoni....

700,000 Euro

280,000 Euro Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tiranë Ambjenti ndodhet tek Sheshi Willson. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • B

Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (16:31): Ambjenti ndodhet tek sheshi willson. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • buzë rruge • sipërfaqa e ambjenti: 66 m2 • fasadë xhami • i investuar • 1 tualet • i përshtatshëm për zyra apo biznes. • aktualisht i dhënë me qera.pë...

280,000 Euro

150,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 110 m² 150.000 Euro (Kthesa e Kamzes) Shitet ambient tek "Kthesa e Kamzes". Ambienti eshte i pozicionuar ne

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 110 M² 150.000 Euro (kthesa E Kamzes)

Laprake | Tirane
5.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (16:05): Shitet ambient tek "kthesa e kamzes". ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0me siperfaqe 110 m2. servisi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. servisi eshte ne gjendje pune.per ta vizituar na kontaktoni! opp 2865 cel. : 0692290202...

150,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (16:03): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

1,800,000 Euro Shitet Hotel Ne autostraden Tirane-Durres shitet ose jepet me qera Hotel me 24 dhoma + 2 ambj

Shitet Hotel

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
10.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (15:44): Ne autostraden tirane-durres shitet ose jepet me qera hotel me 24 dhoma + 2 ambjente ndihmese + 1 ambjent per zyra + ambjente bari dhe resroranti. objekti posedon 3 kate. ne katin 1 ndodhen 4 dhoma ambjentet e barit, restorantit, recepsionit si dhe a...

1,800,000 Euro

170,000 Euro Shitet 72 m2 ambjent, Rr Durresit Ne rrugen Durres,prane hotel Coloseo, buze rruges kryesore ne katin zero shitet

Shitet 72 M2 Ambjent, Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (15:44): Ne rrugen durres,prane hotel coloseo, buze rruges kryesore ne katin zero shitet njesi komerciale me siperfaqe neto 72 m2. vendndodhja eshte fare prane kryqezimit te zogut te zi ambjenti deri tani ka funksionuar per nje kohe te gjate si lokal,...

170,000 Euro

100,000 Euro Shitet Dyqan rr.e Durresit Blloku i Ambasadave Shite Dyqan Gjysme bodrum siperfaqja 50m2 Totalishte i Rikonstruktuar, Energji 3

Shitet Dyqan Rr.e Durresit Blloku I Ambasadave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (15:43): Shite dyqan gjysme bodrum siperfaqja 50m2 totalishte i rikonstruktuar, energji 3 fazore shume i pershtatshem per biznes ndodhe ne rr,te durresit prane hyrjes se bllokut te ambasadave ne krahe te bustit te adem jasharit.me hipoteke.kontakt whats app,...

100,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (15:40): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

60,000 Euro Shitet,Ambjent,Kompleksi Golden Park Shitet ambjent biznesi në nje nga komplekset me te mira ne Tirane,tek kompleksi

Shitet,ambjent,kompleksi Golden Park

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.08.2019 (15:38): Shitet ambjent biznesi në nje nga komplekset me te mira ne tirane,tek kompleksi "golden park" në rrugën e kavajes. ambjenti është i pozicionuar në katin 0 . ka orientim perëndim dhe sipërfaqe totale 75 m2. i përshtatshëm për aktivitete të...

60,000 Euro

53,000 Euro SHITET DYQAN TEK SHESHI WILLSON SHITET DYQAN TEK SHESHI WILLSON ME SIPERFAQE 39 M2
DYQANI ESHTE NE KATIN PERDHE

Shitet Dyqan Tek Sheshi Willson

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (15:31): Shitet dyqan tek sheshi willson me siperfaqe 39 m2 dyqani eshte ne katin perdhe dhe ka nje fasade xhami 5 ml.dyqani perbehet nga dhoma kryesore nje banjo dhe veranda.dyqani ka hipoteke.per me shume na telefononi....

53,000 Euro

85,000 Euro Ne Rrugen Xhanfize Keko Shitet Super Apartament 3+1 Ne rrugen Xhanfize Keko, prane 'Vorri i Bomit', shitet apartament 3+1

Ne Rrugen Xhanfize Keko Shitet Super Apartament 3+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.08.2019 (14:36): Ne rrugen xhanfize keko, prane 'vorri i bomit', shitet apartament 3+1 ne katin e trete te nje pallati ekzistues. apartamenti ka siperfaqe banimi 105m2 te organizuar ne sallon ndenje, kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi me hapesire te madhe, nje ballko...

85,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim