lokale shitje elbasan  

 Online 37 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 37 lexues | 0 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

160,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

160,000 Euro

70,000 Euro id:108795 - Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje ha...

70,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

620,000 Euro Tirane,shes Magazine+Zyra 1.100 m², 620.000 Eur (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Esht

Tirane,shes Magazine+zyra 1.100 M², 620.000 Eur (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (21:31): Shitet magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine ,8 mt e larte. investim ne zone potenciale prane autostrades . mundesi kreditimi deri 70...

620,000 Euro

77,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m² 77.000 Euro (ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M² 77.000 Euro (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.10.2019 (21:16): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues , kati 1, prane ish ambasades jugosllave. cmimi: 77.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

77,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.10.2019 (21:15): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

45,000 Euro Shitet dyqan te Frosina Plaku Shitet ambjent biznesi ne rrugen FROSINA PLAKU
Hapsira eshte 40.5m2 me certifik

Shitet Dyqan Te Frosina Plaku

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (21:13): Shitet ambjent biznesi ne rrugen frosina plaku hapsira eshte 40.5m2 me certifikate te rregullt pronesie. ambjenti gezon edhe nje siperfaqe prej 18m2 qe eshte garazh. ndodhet ne zone mjaft te populluar dhe me infrastrukture te rregullt duke e bere ...

45,000 Euro

75,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 35 m² 75.000 Euro (Shkolla e Kuqe) Ambjenti ndodhet tek Shkolla e Kuqe.
nformacion mbi Ambjentin: • Buzë rruge

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 35 M² 75.000 Euro (shkolla E Kuqe)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (21:09): Ambjenti ndodhet tek shkolla e kuqe. nformacion mbi ambjentin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqa e ambjenti: 35 m2 1 tualet • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambjeti është i përshtatshëm për disa lloje...

75,000 Euro

37,000 Euro OKAZION! SHITET DYQAN TEK BLLOKU VASIL SHANTO Shitet dyqan tek Blloku Vasil Shanto, prane zyrave te Keshit. Dyqani ndodhet ne

Okazion! Shitet Dyqan Tek Blloku Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (20:57): Shitet dyqan tek blloku vasil shanto, prane zyrave te keshit. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. ka siperfaqe 36 m2 dhe eshte me certifikate pronesie. shitet me nje cmim okazion per zonen vetem per 37000 euro. dyqani eshte i dhene me qir...

37,000 Euro

40,000 Euro SHitet Biznesi bashk me Dyqanin , Cmim shum i arsyershem Shitet dyqani bashk me biznesin e ngritur prej 20 vjetesh si Mini Market , Dyqan

Shitet Biznesi Bashk Me Dyqanin , Cmim Shum I Arsyershem

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (20:56): Shitet dyqani bashk me biznesin e ngritur prej 20 vjetesh si mini market , dyqani ndodhet ne zonen e don boskos tek kullat hawai , dyqani ndodhet midis 5 kullave , ku 1 kull perbehet nga 80 familje . pozicioni i dyqanit eshte ne qender dhe shume i ek...

40,000 Euro

56,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 52 m² 56.000 Euro (Xhamlliku) Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Xhamlliku, te rruga "Arkitekt Sinan

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 52 M² 56.000 Euro (xhamlliku)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.72 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (20:52): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e xhamlliku, te rruga "arkitekt sinani", ngjitur me shkollen "niket dardani". informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit : 52 m2 •dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti eshte bosh ...

56,000 Euro

50,000 Euro Super Okazion !!! Shitet furre buke pasticeri Furre buke pasticeri dyqane dhe punishte me gjithe pajisjet per prodhimin dhe re

Super Okazion !!! Shitet Furre Buke Pasticeri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.09 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.10.2019 (20:29): Furre buke pasticeri dyqane dhe punishte me gjithe pajisjet per prodhimin dhe recetat shitet psr arsye emigrimi. ambienti i ndar ne 2 kate punishte ku perfshijen gjith pajisjet dhe dyqani. klientel e rregullte ne lagje te populluar te tiranes tek kom...

50,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

42,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

42,000 Euro

23,000 Euro Ambient ne shitje tek Zogu i Zi Shitet dyqan tek Zogu I Zi Tirane.
Ndodhet shume afer rruges kryesore në katin

Ambient Ne Shitje Tek Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (20:05): Shitet dyqan tek zogu i zi tirane. ndodhet shume afer rruges kryesore në katin 0 (zero). me siperfaqe totale 20.30 m2. jeni te lutur te kontaktoni per te pare pronen faleminderit ...

23,000 Euro

160,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE Mundesi Investimi: Shitet Ambient Biznesi qe Ka Sherbyer si Lolak (Fotot e Funit

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pa

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.10.2019 (19:11): Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera...

160,000 Euro

70,000 Euro OKAZION Shitet Dyqan 25 m2 ne Bllok Shitet dyqani 25 m2 me certifikate hipotekore, prane dyqanit e Procelanosa dhe A

Okazion Shitet Dyqan 25 M2 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (18:32): Shitet dyqani 25 m2 me certifikate hipotekore, prane dyqanit e procelanosa dhe arlo travel. te libri universitar nje zonat me te frekuentuara, afer me shehsi wilson cmimi 70.000 i diskutushem...

70,000 Euro

210,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 122 m² 210.000 Euro (Ministria e Jashtme) Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dy

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 122 M² 210.000 Euro (ministria E Jashtme)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.10.2019 (16:45): Tek bulevardi bajram curri ,ne rruge kryesore tek ministria e jashtme ,shitet dyqan . ambienti eshte i organizuar : kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ...

210,000 Euro

175,000 Euro Afer 21 Dhjetorit, Shitet Dyqan Buze Rruge Kryesore . Ne zonen me dinamike te qytetit, afer 21 Dhjetorit, buze rruges kryesore, shitet

Afer 21 Dhjetorit, Shitet Dyqan Buze Rruge Kryesore .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (16:42): Ne zonen me dinamike te qytetit, afer 21 dhjetorit, buze rruges kryesore, shitet dyqan, ne katin zero, me siperfaqe neto 22 m2 per cdo lloj biznesi. ambjenti komercial momentalisht eshte i len me qira, nderkohe eshte shume i favorshem per lloje bizne...

175,000 Euro

12,000 Euro Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Ambjenti

Shitet Dyqan 16 M2, Me Hipoteke,12000 Euro, Prane Shkolles Petro Nini!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.10.2019 (15:30): Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane shkolles petro nini! ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.ka fasade xhami dhe daljen e ka ne rruge....

12,000 Euro

87,000 Euro Tek Keshi, prane Kika 2, shitet apartament Okazion. Apartamenti ka organizim dhe kubature te rregullt:
Korridor
Dhome ndenje
Ball

Tek Keshi, Prane Kika 2, Shitet Apartament Okazion.

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

13.10.2019 (14:02): Apartamenti ka organizim dhe kubature te rregullt: korridor dhome ndenje ballkon dhome gjumi per femije korridor tualet dhome gjumi matrimoniale ballkon sistem ngrohje ftohje qendror apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, me punime cile...

87,000 Euro

210,000 Euro (For Sale) Tiranë Bar Për Shitje Myslym Shyri Në Myslym Shyri shitet Bar Lokal sip62m+56m Verandë.+ Zyrë. Bari shitet i pë

(for Sale) Tiranë Bar Për Shitje Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (12:05): Në myslym shyri shitet bar lokal sip62m+56m verandë.+ zyrë. bari shitet i përfunduar, në gjëndje pune, me punime tepër cilësore, është me hipotek. cmimi 210.000€ shitet per arsye emigrimi. kontakt. agjensi origjinal, (real estate) ...

210,000 Euro

200,000 Euro Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit Perballe traut te Ambasades Amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte,

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (11:27): perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga ka kalueshmeri shume te larte, gjate gj...

200,000 Euro

100,000 Euro Shitet Dyqan Ne zonen e Ish-Bllokut Zona e ish Bllokut
Shitet Dyqan me siperfaqe 25m, ne zonen e Ish Bllokut, rruge

Shitet Dyqan Ne Zonen E Ish-bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (11:02): Zona e ish bllokut shitet dyqan me siperfaqe 25m, ne zonen e ish bllokut, rruge kryesore. totalisht i rikonstruktuar. aktualisht me qera dhe me kontrate edhe per 5 vitet e ardhshme. me hipoteke. cmimi 100.000 euro per detaje dhe ne nje vizite n...

100,000 Euro

220,000 Euro Shitet dyqan sip140 m2 dhe verante 70 m2 Shitet dyqan ndertim cilesor kati i pare i pershtatshem 
per cdo lloi aktivitet

Shitet Dyqan Sip140 M2 Dhe Verante 70 M2

Brryli | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.10.2019 (10:44): Shitet dyqan ndertim cilesor kati i pare i pershtatshem per cdo lloi aktiviteti sip 140 m2 dhe verante 70 m2 vendodhja tek rruga bardhyl 10 m nga rruga kryesore cmimi 2200 eur m2 per cdo informacion kontaktoni agjensi real estate tana ...

220,000 Euro

1,350,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 900 M2

Qender | Fier
KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (08:38): Okazion ne fier! shitet objekt-bisnes prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh momentalisht perdoret me funksion magazinim, i pershtatshem per shume funksione. per me shume informacione kontaktoni ne whats up!...

1,350,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (06:29): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

195,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!  Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

Ne Don Bosko Shitet Bar-restorant I Super Investuar Me Klientele Te Rregullt!!

Don Bosko | Tirane
3.77 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.10.2019 (00:00): ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mb...

195,000 Euro

65,000 Euro Ambjent biznesi Ambjenti ndodhet afër portit të peshkimit në Sarandë, 300 m larg stadiumit t

Ambjent Biznesi

Qender | Sarande
KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.10.2019 (23:09): Ambjenti ndodhet afër portit të peshkimit në sarandë, 300 m larg stadiumit të futbollit në drejtim të marinës. objekri shitet i pa mobiluar. mund të përdoret shumë mirë për shërbime të ndryshme tregtare, komerciale, dyqan etj. Çmimi...

65,000 Euro

230,000 Euro Tiranë shitet Dyqan pranë Digës së Liqenit. Teatri ri pranë Kompleksit Nobis Dyqan katror +Tualet, me hipotek, kati përd

Tiranë Shitet Dyqan Pranë Digës Së Liqenit.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.10.2019 (21:02): Teatri ri pranë kompleksit nobis dyqan katror +tualet, me hipotek, kati përdhe sipërfaqe 65m2 neto , me hapesirë publike përpara teatrit .cmimi okazion 230.000€ kontakt agjensi origjinal (real estate) ...

230,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim