mjete lundruse ne shitje  3404 njoftime

 Online 60 lexues | 0 njoftime ne pritje

295,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion

Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.45 Km nga qendra) Progeen shpk

B Ambjent tregtar per shitje 268 m2 tek oxhaku mbrapa karburant eida tek me hipoteke. me akses nga 2 anet e pallatit ne zone me shume ndertim e apartamente te reja. ambjenti eshte vecanerisht i pershtatshem per lokal sportiv, palester apo super-market. ambjenti shitet i teri me cmim okazion ose i ndar...

295,000 Euro

Tirane
90,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje JEPET AMBJENT KOMERCIAL PER SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT!!!

JEPET AMBJENT KOMERCIAL PER SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT!!! -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.26 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Ne rrugen kongresi i manastirit, prane bar " panorama 2" jepet per qira dhe shitje ambjent komercial ne katin e pare te nje pallati ekzistues. ambjenti eshte i organizur si me poshte: me nje siperfaqe prej 56 m2, me ndricim natyral, mundesi parkimi dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. ambjenti n...

90,000 Euro

Tirane
189,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion, Lokal-Restorant ne Gjendje Pune tek Rr. Kavajes | 112.5 m2 neto/135 m2 bruto | I Investuar

Okazion, Lokal-Restorant ne Gjendje Pune tek Rr. Kavajes | 112.5 m2 ne -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Okazion, shitet lokal-restorant ne gjendje pune tek rruga kavajes (condor center ) | 112.5 m2 neto dhe 135 m2 bruto| akses direkt ne rrugen kryesore | i investuar brenda | vendodhje shume e favorshme (ne kend, ka pamje) | fasad xhami nga rruga | hapsire e madhe | ndricim shume i mire, me spote | s...

189,000 Euro

Tirane
200,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada xhami super cilesore - 8 tavolina brenda - 9 tav...

200,000 Euro

Tirane
60,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Te Globe Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes!

Te Globe Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Te globe ne rrugen e kavajes, ne nje zone strategjike, shitet ambjent komercial per biznes! ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 12 katesh. ambjenti ka siperfaqe neto 30 m2 dhe bruto 38 m2, eshte i organizuar ne nje ambjent open space dhe nje tualet te brendshem, ka lartesi kati 5 metra ...

60,000 Euro

Tirane
750,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes lokal Kati 1, 270 m² 750.000 Euro (Komuna e Parisit)

Tirane, shes lokal Kati 1, 270 m² 750.000 Euro (Komuna e Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Lokali eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit. informacion mbi ambjentin: • kati i 1 dhe i 2• siperfaqa e brendeshme: 270 m2 • verande •dokumentacioni: me certifikate pronesie. • i investuar • mobilim i ri . • i veshur me fasade xhami per ta vizituar na kontaktoni! ...

750,000 Euro

Tirane
103,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë

Shitet, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e vasil shantos, buzë rruge. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 15 m2 • i investuar • disonon 1 tualet • fasadë xhami • i përshtatshëm për dyqan. për ta vizituar na kontaktoni!...

103,000 Euro

Tirane
900,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje EKSKLUZIVE ! SHITET DYQAN TEK RRUGA E DURRESIT

EKSKLUZIVE ! SHITET DYQAN TEK RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet njesi komerciale prane qendres se tiranes.ndodhet tek rruga e durresit, buze rruges kryesore. siperfaqja e brendshme e ambientit eshte 175 m2.ambienti ka dy dalje,nje nga rruga kryesore dhe nje dalje nga mbrapa.ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues,me nje fasade xhami te gjate prej 14 m...

900,000 Euro

Tirane
47,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET NE AMBJENT BIZNESI

SHITET NE AMBJENT BIZNESI

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Shitet ambjent biznesi ...

47,000 Euro

Tirane
60,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shitet biznes lokali Kati 0, 760 m² 60000 Euro (21 Dhjetori)

Tirane, shitet biznes lokali Kati 0, 760 m² 60000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 dhjetorit, te inxhinieria e ndertimit. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja brenda : 260 m2 • veranda e jashtme : 500 m2 • dokumentacioni : me hipoteke . lokali eshte aktualisht ne gjendje pune si lokal e piceri dhe disponon: • pozi...

60,000 Euro

Tirane
99,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet, Ambjent, Unaza E Re, Tiranë

Shitet, Ambjent, Unaza E Re, Tiranë

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e unazes se re. • informacion mbi ambjentin: • sipërfaqa e ambjenti: 77.9 m2 • kati 1 • 1 tualet • i investuar • me parket • sistem kondicionimi • i përshtatshëm për • zyra • klinike • qendër estetike. për ta vizituar na kontaktoni!...

99,000 Euro

Tirane
53,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 28 m² 53.000 Euro (Rruga e Kavajes)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 28 m² 53.000 Euro (Rruga e Kavaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B ambjenti ndodhet në rrugën e kavajes prane policise bashkiake, buzë rruge. informacion mbi ambjentin: • i organizuar ne duplex • sipërfaqa: 28 m2 • disonon 1 tualet • fasadë xhami • me hipoteke. i përshtatshëm aktivitete te ndryshme biznesi. për ta vizituar na kontaktoni! ...

53,000 Euro

Tirane
100,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet bar-kafe ne Blv.Bajram Curri,prane Gjykates se Rrethit.

Shitet bar-kafe ne Blv.Bajram Curri,prane Gjykates se Rrethit.

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Shitet bar-kafe tek blv.bajram curri ,prane gjykates se rrethit. ambienti eshte i organizuar me siperfaqe 40m2 ne 1 open space+1tualet+veranda,me dy porta dalese dhe lulishte per ta shfrytezuar me siperqafe 30m2.ambienti shitet totalisht i mobiluar.posedon dokumentacion te rregull hipotekor. sip...

100,000 Euro

Tirane
150,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Restorant tek Shallvaret

Shitet Restorant tek Shallvaret -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra) Alsel shpk

B Shitet restorant tek shallvaret ne krah te qendres oksford kati i pare pallat ekzistues.siperfaqe e brendshme 65m2 plus verande.cmimi 150mije euro i diskutueshem ...

150,000 Euro

Tirane
255,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - (82 m2) Amb Brenda + (30 m2) Amb i Jashtem

Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Okazion: shitet lokal - restorant ne gjendje pune afer stadiumit dinamo - (82 m2) ambient brenda + (30 m2) ambient i shfrytezueshem jasht | vendndodhje perfekte - afer me parkingun e madh | i investuar brenda 2 vitet e fundit | dalje direkte ne rruge | ndricim shume i mire | sistemi elektrik, hidrau...

255,000 Euro

Tirane
255,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet ambient- dyqan tek Pazari i Ri ne rrugen Avni Rustemi.

Shitet ambient- dyqan tek Pazari i Ri ne rrugen Avni Rustemi.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (4.30 Km nga qendra)

B Shitet ambient- dyqan tek pazari i ri ne rrugen avni rustemi. ambienti eshte i organizuar me nje siperfaqe 170m2 ,1open space dhe 1tualet .ambienti eshte i pershtateshme per te realizuar aktivitete te ndryshme si klinik dentare,ateli etj.ambienti posedon dokumentacion te rregullt hipotekor. sip:1...

255,000 Euro

Tirane
125,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet super ambient tek Bulevardi Bajram Curri.

Shitet super ambient tek Bulevardi Bajram Curri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.59 Km nga qendra)

B Shitet super ambient tek bulevardi bajram curri.ambienti eshte i organizuar ne 1open space me fasad xhami + ndricim led .ambienti eshte i pershtateshme per aktivitete te ndryshme si parfumeri ,butik etj.ambienti posedon dokumentacion te rregullt hipotekor. sip:24m2-brendeshme+13m2-jashtme kati:1...

125,000 Euro

Tirane
8,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet furre buke

Shitet furre buke

Qender | Fier

B Shiten paisjet e nje furre buke. shitet furri i bukes, sharra e bukes dhe brumaticja......

8,000 Euro

Fier
145,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 3, 145 m² 145.000 Euro (Rruga e Kavajes)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 3, 145 m² 145.000 Euro (Rruga e Kav

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet ,ambient, “rruga e kavajës”.ambienti ndodhet në katin e 3 me sipërfaqe totale 145 m2. pallati në të cilin ndodhet ambient është i ri dhe i pajisur me ashensor. Është i organizuar në 6 ambiente dhe është i përshtatshëm për biznese të ndryshme si klinikë dentare, zyra, call...

145,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, jap me qera hotel 450 m² 3.000 Euro (Qender)

Tirane, jap me qera hotel 450 m² 3.000 Euro (Qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Jepet me qera hotel në qendër. objekti ka strukturë 3-katëshe , me sipërfaqe të brendshme 450 m2 nga të cilat 360m2 është sipërfaqja e cila përdortet si hotel dhe 90 m2 sipërfaqja e restorantit. oborri ka një sipërfaqe prej 500 m2 si dhe 150 m2 verandë. hoteli ka 6 dhoma dhe 2 suita, ...

3,000 Euro

Tirane
2,000,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet karburant ne Tirane se bashku me nje hotel dhe 300 m2 garazhe.

Shitet karburant ne Tirane se bashku me nje hotel dhe 300 m2 garazhe.

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet karburant ne tirane se bashku me nje hotel dhe 300 m2 garazhe. karburanti ka shitje ne muaj 135.000 litra. minimalisht 4000 litra ne dite, , maksimalisht 5000 litra. mesatarisht 4500 litra ne dite. vetem karburanti eshte dhene ne qera 3000 euro ne muaj. ndodhet ne nje pozicion te shkelqy...

2,000,000 Euro

Tirane
600,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet lokal ne qender te bllokut

Shitet lokal ne qender te bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Shitet lokal ne qender te bllokut ka nje siperfaqe prej 96 m2 siperfaqe e bodrumit 18 m2 siperfaqe e verandes 30 m2 me cerifikate pronesie. aktualisht eshte i leshuar me qera 1000 euro/muaji cmimi i shitjes 600.000 euro...

600,000 Euro

Tirane
1,000,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Hotel ne Bulevardin Bajram Curri

Shitet Hotel ne Bulevardin Bajram Curri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Shitet hotel ne bulevardin bajram curri ka total 8 dhoma. cdo dhome ka krevat dopjo dhe tek. bar restorant. ka nje siperfaqe prej 320 m2 ndertim, 3 kate + papafingo. i pajisur me certifikat pronesie. cmimi i shitjes 1 milion euro....

1,000,000 Euro

Tirane
25,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan ne Oakzion per 25.000 €

Dyqan ne Oakzion per 25.000 €

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Ndodhet ne rezidencen ana, pas godinave te fundit ne qyteti studenti. financojme deri ne 70% te vleres....

25,000 Euro

Tirane
80,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Garazh Kati-1 Tek zogu i zi Sip.320m2 Cmimi 80000euro.

Shitet Garazh Kati-1 Tek zogu i zi Sip.320m2 Cmimi 80000euro.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shitet garazh 320 m2 kati -1(nentok) lartesia e katit 2.7 ml cmimi okazion 80.000 euro. shume i pershtatshem per magazine ose per vendparkimi. vendodhja: tirane, rr.dritan hoxha 150 poshte zogut te zi. tek ish-shkolla e partise. mbas oslo bar-it. dokumentacion i rregullt....

80,000 Euro

Tirane
243,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet (Dyqan)Tirane Rr.Besim Alla. Kati 0 Sip270m2 Lartesi 4.2ml Cmimi 243000euro.

Shitet (Dyqan)Tirane Rr.Besim Alla. Kati 0 Sip270m2 Lartesi 4.2ml Cmim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)

B Shitet ambjent biznesi dyqan: siperfaqe 270m2 lartesia e katit 4.2ml kati perdhe (0) cmimi 900 eu/m2. ose 243000 euro i diskutueshem. i rrethuar me lulishte, shume i pershtatshem per llojshmeri aktiviteti. per me shume informacion kontaktoni: cel: 0672018740 e-mail: info@bashkimi.biz...

243,000 Euro

Tirane
124,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan me financim

Dyqan me financim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)

B Njësi shërbimi, me sipërfaqe 108.1 m2 e përshtatshme për të zhvilluar disa lloj aktivitetesh. orientimi i saj i dyfishtë dhe çarjet e mëdha i japin njësisë dritë por mbi të gjitha ajrim shumë të mirë. njësia është e pajisur me një tualet në pozicion të përshtatshëm, pranë nj...

124,000 Euro

Tirane
75,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet bisnes 25m2 tek gjykata

Shitet bisnes 25m2 tek gjykata

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B Shitet ambient 25m2 tek gjykate kati i 1 aktualisht ambienti eshte i dhene me qera ...

75,000 Euro

Tirane
22,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Biznesi / Sallon Estetike

Shitet Biznesi / Sallon Estetike

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Shitet biznesi. sallon estetike, ne bllok. ne cmim perfshihet: arredimi antik, pajisjet e punes te kompletuara, materialet sic jane. me qera 30.000l. / mujore. celesat ne dore. per detajet, ne cel.0692630677....

22,000 Euro

Tirane
195,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Njesi 100 m2 tek Rruga "Komuna e Parisit"

Shitet Njesi 100 m2 tek Rruga "Komuna e Parisit"

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet ambient komercial ne komunen e parisit 100 m2 195'000 euro! ambienti ndodhet ne nje zone te preferuar e cila ka mare zhvillim te madh vitet e fundit. pozicionohet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe te brendshme 100 m2 . aksesi ne rruge dhe fasadat e medha ne dy krahe e bejne shume interesant pe...

195,000 Euro

Tirane
115,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION!!! Shitet Lokal Tek Rr. KAVAJES Perball Bllokut Te Ambasadave

OKAZION!!! Shitet Lokal Tek Rr. KAVAJES Perball Bllokut Te Ambasadave

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ne katin 0 te nje pallati te ri shitet ambjent komercial i cili moemtalisht funksionon si bar kafe. ambjenti ndodhet ne mesin e rruges kavajes prane kishes dhe perballe me bllokun e ambasadave. ambjenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka siperfaqe 56m2. ambjenti shitet i arreduar sic s...

115,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas