nje leter per shoqe ne anglisht  

 Online 51 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 51 lexues | 2 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

188,500 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

188,500 Euro

103,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

103,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

60,000 Euro Dyqan 18 m2 tek Rruga e Durresit, prane ish Ambasades Jugosllave Shes Dyqan 18 m2 bashke me tualet, kati 0 pallat i ri 5 katesh, tek rruga e Durr

Dyqan 18 M2 Tek Rruga E Durresit, Prane Ish Ambasades Jugosllave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (18:02): Shes dyqan 18 m2 bashke me tualet, kati 0 pallat i ri 5 katesh, tek rruga e durresit prane ish ambasades jugosllave ngjitur me kopshtin nr.8....

60,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (18:01): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

765,000 Euro Shitet lokali 307 m2 ne Laprake! Tirane, shitet lokal prej 307 m2.

Shitet lokali, me nje siperfaqe te brendshm

Shitet Lokali 307 M2 Ne Laprake!

Laprake | Tirane
KM nga qendra
307.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (17:17): Tirane, shitet lokal prej 307 m2. shitet lokali, me nje siperfaqe te brendshme prej 109 m2, 78 m2 verande dhe 120 m2 oborr te pasem. lokali operon prej shume vitesh, ka klientele te ngritur dhe xhiro te konsiderueshme. prona disponon dokumen...

765,000 Euro

336,000 Euro Shiten dy njesi tregtare (97m2 + 43m2) te investuara, ne zonen e Brrylit (ish-Rozafa) Mundesi investimi, shiten dy njesi tregtare (97m2 + 43m2) te investuara, ne zone

Shiten Dy Njesi Tregtare (97m2 + 43m2) Te Investuara, Ne Zonen E Brrylit (ish-rozafa)

Brryli | Tirane
KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (17:17): Mundesi investimi, shiten dy njesi tregtare (97m2 + 43m2) te investuara, ne zonen e brrylit (ish-rozafa). njesite tregtare disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor, pa konflikte apo parregullsi. ato ndodhen ne nje zone shume te populluar, me...

336,000 Euro

55,000 Euro Shes dyqan Kati 0, 17 m² 55.000 Euro (Myslym Shyri) Ambjent ndodhet në Rrugën Myslym Shyri. • Kati 0 • Sipërfaqa 17 m2. Infor

Shes Dyqan Kati 0, 17 M² 55.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (17:16): Ambjent ndodhet në rrugën myslym shyri. • kati 0 • sipërfaqa 17 m2. informacion mbi ambjentin: • ne fillim te rruges myslym shyri • tualet • mundesi ideale per investim. zone e preferuar per biznes. për ta vizituar na kontaktoni! cel...

55,000 Euro

45,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 13 m² 45.000 Euro (Rruga Bardhyl) Ambjenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Ambjenti është në katin 0 p

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 13 M² 45.000 Euro (rruga Bardhyl)

Brryli | Tirane
1.50 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (17:09): Ambjenti është i pozicionuar te rruga bardhyl. ambjenti është në katin 0 përdhes dhe ka një sipërfaqe prej 13 m2, me dokumentacion të rregullt hipotekor, i rivlerësuar dhe disponon: • tualeti • i investuar • kubaturë e rregullt • p...

45,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

13.11.2019 (16:39): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

498,750 Euro Shitet njesia tregtare ne zemer te Tiranes! Shitet njesia tregtare (restoranti + prona), ne zemer te Tiranes.

Shitet bizn

Shitet Njesia Tregtare Ne Zemer Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
142.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (16:29): Shitet njesia tregtare (restoranti + prona), ne zemer te tiranes. shitet biznesi, ne zonen e shallvareve. biznesi ka nje historik shume vjeçar dhe nje siperfaqe prej 142.5 m2. njesia aktualisht eshte e dhene me qera, si restorant kinez (viti i...

498,750 Euro

175,000 Euro Shiten 2 njesi tregatre 25 m2+ 50 m2, Brryli SHITEN 2 njësi tregtare 25 m2 + 50m2.

Shiten 2 njësi tregtare ne zonen e Br

Shiten 2 Njesi Tregatre 25 M2+ 50 M2, Brryli

Brryli | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (16:29): Shiten 2 njësi tregtare 25 m2 + 50m2. shiten 2 njësi tregtare ne zonen e brrylit. te pozicionuara buze rruge, pa shkalle. njesitë, disponojne dokumentacion te rregullt dhe jane te vecuar nga njeri tjetri....

175,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

1,200,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 600m² 1.200.000 Euro (Rruga e Kavajes) Ambjenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes.
Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 •

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 600m² 1.200.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (16:04): Ambjenti ndodhet ne rrugen e kavajes. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 600 m2 • vertrata xhami • sistem aspirimi dhe kondicionimi • qepena elektronike • 5 tualet. opsion ideal per investim. per ta vizituar ...

1,200,000 Euro

188,000 Euro Shitet, Ambient, Bllok, Tiranë, PRI12573 Ambienti ndodhet ne zonën e Bllokut. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Shitet, Ambient, Bllok, Tiranë, Pri12573

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (15:56): Ambienti ndodhet ne zonën e bllokut. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 23.5 m2 • 1 tualet • fasadë xhami 2m • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i p...

188,000 Euro

143,900 Euro Shitet,Ambjent, komuna e Parisit, Tiranë,143900 Euro. PRI12392 Ambjenti ndodhet tek Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambjentin: • Kati i 0

Shitet,ambjent, Komuna E Parisit, Tiranë,143900 Euro. Pri12392

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (15:56): Ambjenti ndodhet tek komuna e parisit. informacion mbi ambjentin: • kati i 0 • sipërfaqa e ambjenti: 51.2m2 • fasadë xhami • i investuar • tualet • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambjeti është i përshtatshëm për dyqan...

143,900 Euro

430,000 Euro Shitet, Ambjent, Bllok, Tirane, PRI 9318 Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • S

Shitet, Ambjent, Bllok, Tirane, Pri 9318

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (15:56): Ambjenti ndodhet ne zonen e bllokut. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 60 m2 • i investuar • fasade xhami •tualet per ta vizituar na kontaktoni!...

430,000 Euro

188,500 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (15:53): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

188,500 Euro

188,500 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (15:49): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

188,500 Euro

34,000 Euro Shitet dyqan afer 21 dhjetorit rruga ndre mjeda okazion Dyqan 34 m2 perballe me kompleksin Kontakt, Magnet Rruga Ndre Mjeda dyqani eshte

Shitet Dyqan Afer 21 Dhjetorit Rruga Ndre Mjeda Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
34.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (15:48): Dyqan 34 m2 perballe me kompleksin kontakt, magnet rruga ndre mjeda dyqani eshte pak minuta mbrapa globe zone me ndertime te reja me mundesi rritje te vleres super e populluar e rrethuar me kulla ndertimi fasada e gjitha xham lartesi 3.4m me tualet e...

34,000 Euro

3,000 Euro Shes parukeri Shitet Biznes Parukeri i mobiluar ne rrugen e Kavajes, prane Kishe Katolike
M

Shes Parukeri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (15:48): Shitet biznes parukeri i mobiluar ne rrugen e kavajes, prane kishe katolike me pune te ngritur shitet per arsye emigrimi cmimi 3000€ qeraja e dyqanit 25000leke te reja ...

3,000 Euro

270,000 Euro Shitet, Ambient, Bllok,Tiranë. PRI13167 Ambienti ndodhet në zonën e Bllokut, pranë Universitetit te Juridikut. Inform

Shitet, Ambient, Bllok,tiranë. Pri13167

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:47): Ambienti ndodhet në zonën e bllokut, pranë universitetit te juridikut. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambienti: 74 m2 • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambieti është aktualisht me qera 1000...

270,000 Euro

315,000 Euro Ambjent , Shallvaret Ambjenti eshte I pozicionuar ne zonen e Shallvareve . Informacion mbi Ambjentin:

Ambjent , Shallvaret

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.32 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e shallvareve . informacion mbi ambjentin: • kati 1 • siperfaqa e ambjenti: 62 m2 • i ndare ne 3 ambjente ku cdo do ambjent ka tualetin individual • orientim lindie • disponon dokumentacion te rregullt ...

315,000 Euro

408,500 Euro Ambjent , Don Bosko Ambjenti ndodhet ne Zonen e Don Boskos . Informacion mbi Ambjentin : • Kati 0

Ambjent , Don Bosko

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Ambjenti ndodhet ne zonen e don boskos . informacion mbi ambjentin : • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 355.2 m2 • tualeti •i investuar • sistem kondicionimi dhe aspirimi• per ta vizituar na kontaktoni! <div class="col-md-4"><a href="tel:0...

408,500 Euro

200,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 67 m² 200.000 Euro (Bulevardi Deshmoret e Kombit) Ambjent ndodhet ne Bulevardin Deshmoret e Kombit tek Kullat Binjake . Ambjenti

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 67 M² 200.000 Euro (bulevardi Deshmoret E Kombit)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.33 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Ambjent ndodhet ne bulevardin deshmoret e kombit tek kullat binjake . ambjenti eshte i pozicionuara ne katin 2 me siperfaqe 67 m2. disponono dokumnetacion te rregullt hipotekor. detaje te tjera • ndodhet buze rruge • me fasade xhami. • aktuali...

200,000 Euro

90,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 30 m² 90.000 Euro (Bulevardi Deshmoret e Kombit) Ambjent ndodhet ne Bulevardin Deshmoret e Kombit tek Kullat Binjake . Ambjenti

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 30 M² 90.000 Euro (bulevardi Deshmoret E Kombit)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.33 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Ambjent ndodhet ne bulevardin deshmoret e kombit tek kullat binjake . ambjenti është i pozicionuara në katin 2 me sipërfaqe 30 m2. • me ashensor. disponono dokumnetacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • ndodhet buzë rruge • me ...

90,000 Euro

172,000 Euro Tirane, shes bar-kafe Kati 1, 172.000 Euro (Don Bosko) Lokali është i pozicionuar në zonën Don Bosko. Informacion mbi Ambjentin:

Tirane, Shes Bar-kafe Kati 1, 172.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
1.72 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Lokali është i pozicionuar në zonën don bosko. informacion mbi ambjentin: • buze rruge kryesore• sipërfaqa e brendëshme: 43 m2 • verandë 60 m2 •dokumentacioni: me certifikatë pronësie. • i investuar • mobilim i ri . • i veshur ...

172,000 Euro

300,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 97 m² 300.000 Euro (Komuna e Parisit) Shitet ambient per Qender Estetike tek “Komuna e Parisit”. Ambienti ndodhet

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 97 M² 300.000 Euro (komuna E Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

13.11.2019 (14:24): Shitet ambient per qender estetike tek “komuna e parisit”. ambienti ndodhet në katin e 2 me sipërfaqe 97 m2 . disponon: • 3 ambiente • 1 tualet me aspirim • 2 vetrata xhami plastik dhe dopio xham te mbushur me gaz argon • sistem chiller...

300,000 Euro

10,000 Euro Tirane, shes poste parkimi Kati -1, 18 m² 10.000 Euro (21 Dhjetori) Disponojme 4 poste parkingu. • Ndodhen tek 21 Dhjetori, perballe Bar Oslo. Inf

Tirane, Shes Poste Parkimi Kati -1, 18 M² 10.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:21): Disponojme 4 poste parkingu. • ndodhen tek 21 dhjetori, perballe bar oslo. informacion mbi postet e parkimit: • kati -1• sipërfaqja : 18 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponojne: • hapësirë te bollshme • te organizuar mirë • p...

10,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim