poezi per kunaten  

 Online 46 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 46 lexues | 1 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

160,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

160,000 Euro

70,000 Euro id:108795 - Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje ha...

70,000 Euro

23,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

23,000 Euro

17,000 Euro Tirane, shes arredim biznesi Kati 1, 81 m² 17.000 Euro (Rruga e Durresit) Lokal i ri, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte I super i

Tirane, Shes Arredim Biznesi Kati 1, 81 M² 17.000 Euro (rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.10.2019 (01:06): Lokal i ri, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte i super investuar. disponon siperfaqe te brendshme 81 m2 dhe veranda 47 m2, nuk paguhet takse per verande. aktualisht me qera 800 euro/muaj. cmimi: 17.000 euro. ...

17,000 Euro

70,000 Euro Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2   Ne Don Bosko, te kompleksi i Vizion Plus, shitet ambient komercial ne katin 0 t

Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

Don Bosko | Tirane
0.82 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (21:47): ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje hapesire te madhe, te rregullt dhe ne nje ...

70,000 Euro

7,500 Euro Biznes per shitje Bllok , 7500 Euro  Ambjenti ndodhet ne Bllok. Informacion mbi Biznesin : • Kati 4 • Siperfaqa e

Biznes Per Shitje Bllok , 7500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (21:08): Ambjenti ndodhet ne bllok. informacion mbi biznesin : • kati 4 • siperfaqa e brendeshme: 120 m2 • qender masazhesh • i investuar • ne gjendje pune per ta vizituar na kontaktoni! cel: +355 699697567...

7,500 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.10.2019 (19:36): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

160,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE Mundesi Investimi: Shitet Ambient Biznesi qe Ka Sherbyer si Lolak (Fotot e Funit

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pa

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.10.2019 (19:13): Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera...

160,000 Euro

10,000 Euro SHITET BIZNESI DYQAN MJALTI&KOZMETIKE BIMORE SHITET BIZNESI DYQAN MJALTI DHE KOZMETIKE BIMORE, I Pari dhe i vetmi ne llojin e

Shitet Biznesi Dyqan Mjalti&kozmetike Bimore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (18:43): Shitet biznesi dyqan mjalti dhe kozmetike bimore, i pari dhe i vetmi ne llojin e tije ne tirane, dyqani eshte i hapur prej 3 vitesh aktualisht ne gjendje pune, dyqani ndodhet ne tirane rruga e kavajes mes policise bashkiake dhe kryqezimit te 21 dhjet...

10,000 Euro

165,000 Euro OKAZION Shitet lokal ne vijen e par tek ura dajlanit ,102 m2 .
+ bodrumi 168m2 + 1 gara

Okazion

Plepa | Durres
KM nga qendra
168.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (18:33): Shitet lokal ne vijen e par tek ura dajlanit ,102 m2 . + bodrumi 168m2 + 1 garazh te gjitha per vetem 165.000€...

165,000 Euro

330,000 Euro Shitet, Ambjent, Unaza e re 330.000 euro Shitet ambjent ne Unaze Te Re. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 182 m2 Brut

Shitet, Ambjent, Unaza E Re 330.000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
187.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (18:17): Shitet ambjent ne unaze te re. ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 182 m2 bruto dhe 167 m2 neto. ambjenti disponon: •hapesira te bollshme • 2 hyrje • 1 tualet • 1 magazine • fasade xhami• opsion ideal investimi •me hipoteke •për ...

330,000 Euro

43,000 Euro Shes Dyqan 23m tek rruga Riza Cerova. 43.000 euro dyqani ndodhet prane shkolles 4 deshmoret, buze rruge i rrethuar nga disa biznes

Shes Dyqan 23m Tek Rruga Riza Cerova. 43.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (18:11): Dyqani ndodhet prane shkolles 4 deshmoret, buze rruge i rrethuar nga disa biznese. ambjenti eshte i shtruar me pllake dhe eshte 3m i lart. cmimi 43000 euro i diskutushem...

43,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

42,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

42,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi, Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi, Kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.10.2019 (18:10): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € nxitoni ta beni tuajin!...

35,000 Euro

37,000 Euro SHITET AMBIENT BASHK ME BIZNES “RRUGA KAVAJES” 
Ambienti funksionon si parukieri dhe shitet me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Shitet Ambient Bashk Me Biznes “rruga Kavajes”

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
26.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.10.2019 (17:25): ambienti funksionon si parukieri dhe shitet me te gjitha pajisjet e nevojshme. ambienti eshte totalisht i kompletuar. me nje klientele te ngritur prej vitesh dhe i aksesueshem lehte ne rrugen kryesore ndodhet ne nje zone te preferuar e te mire. ...

37,000 Euro

23,000 Euro Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti Shiter Garazh ne qender, tek kryqezimi i SELVISE, tek Vila verde, GARAZHI ESHTE

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik |

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (17:17): Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume i larte si garazh saqe mund te krijohet...

23,000 Euro

1,236,000 Euro Shitet, Ambjent, Stadiumi Dinamo, Tiranë Ambjenti ndodhet ne zonën e Stadiumit Dinamo, tek Rruga Zef Jubani. Informacion

Shitet, Ambjent, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (16:29): Ambjenti ndodhet ne zonën e stadiumit dinamo, tek rruga zef jubani. informacion mbi ambjentin: •buzë rruge • kati 0 • sipërfaqja e ambjenti: 412 m2 •open space • fasadë xhami, 100 m2 • 1 tualet • 1 depo • me 4 aksese ne rrugë. i ...

1,236,000 Euro

144,000 Euro Shitet, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë.PRI12698 Ambienti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Shitet, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë.pri12698

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.10.2019 (16:25): ...

144,000 Euro

115,000 Euro SHITET AMBIENT 50 m2 “BULEVARDI GJERGJ FISHTA” 
Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe ka akses ne rruge kryesore.
Ambienti esh

Shitet Ambient 50 M2 “bulevardi Gjergj Fishta”

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.10.2019 (16:14): ambienti ndodhet ne katin e pare dhe ka akses ne rruge kryesore. ambienti eshte ne gjendje te mire dhe eshte i pershtatshem per : -zyre noterie/avokatie , agjensi imobiliare etj. ndodhet ne nje zone te preferuar. me hipoteke te rregullt cmimi ...

115,000 Euro

550,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi ne Marikaj! Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. Cmimi eshte 550.000 i

Shitet Ambjent Biznesi Ne Marikaj!

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (15:12): Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. cmimi eshte 550.000 i diskutueshem. per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! id: hp161019-01...

550,000 Euro

84,375 Euro SHITET AMBIENT BASHK ME BIZNES “SELVIA” 
Ambienti funksionon si klinike dentare dhe shitet totalisht i kompletuar me ap

Shitet Ambient Bashk Me Biznes “selvia”

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.10.2019 (15:12): ambienti funksionon si klinike dentare dhe shitet totalisht i kompletuar me aparatura te reja te kohes se fundit e me nje arredim teper modern. ambienti eshte i ndare ne 3 dhoma (dhome sterilizimi,grafie,autoklav etj) ambienti ka nje siperfaqe 62...

84,375 Euro

95,000 Euro Super okazion! Kompleksi Kontakt lokal ne shitje, 95.000 euro Okazion! Tek Klubi Sportiv Partizani, pallatet e firmes Kontakt shitet Lokal me

Super Okazion! Kompleksi Kontakt Lokal Ne Shitje, 95.000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (15:11): Okazion! tek klubi sportiv partizani, pallatet e firmes kontakt shitet lokal me sip 54m2+40 m2 verande. me hipoteke. lokali i kompletuar me cdo gje. ne gjendje pune me klientele te rregullt.cmimi: 95.000 euro....

95,000 Euro

90,000 Euro Shitet Dyqan ne Komune te Parisit! Dyqani ndodhet ne Komune te Parist, prane kompleksit Kika i vjeter. Ështe 80 m2

Shitet Dyqan Ne Komune Te Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (15:10): Dyqani ndodhet ne komune te parist, prane kompleksit kika i vjeter. Ështe 80 m2, mund te ndahet ne 3 dyane. ambjenti eshte i pajisur me dokumentacionin perkates. cmimi: 90.000 euro i diskutueshem id: ds171019-01...

90,000 Euro

350,000 Euro SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH" Shitet hotel + restorant 2-katësh në pjesën lindore të unazës në Fier, lgj

Shitet Hotel + Restorant NË Fier. Lagjja "sheq I Madh"

Qender | Fier
KM nga qendra
211.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (14:41): Shitet hotel + restorant 2-katësh në pjesën lindore të unazës në fier, lgj: sheq i madh. ka një sipërfaqe totale trualli prej: 211 m² dhe ndërtimi: 137.2 m² për kat. kati i parë është bar + restorant, i mobiluar totalisht dhe arreduar ...

350,000 Euro

188,500 Euro AMBJENT BIZNESI PER SHITJE KOMUNA E PARISIT Ambjent biznesi 290 m2 me hipoteke kati 0 buze rruge.ambjenti eshte I rregulluar

Ambjent Biznesi Per Shitje Komuna E Parisit

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (14:06): Ambjent biznesi 290 m2 me hipoteke kati 0 buze rruge.ambjenti eshte i rregulluar dhe i kompletuar .mbi komunen e parisit ,shume afer me autostraden e tegut.dhe kopshtin botanik ne hyrje te kodres se djellit .i gjithe ambjenti ka aspirim dhe kondicion...

188,500 Euro

140,000 Euro Shitet Dyqani Shitet Dyqani 195 m2 Dyqani ndodhet perballe Hotel Vila Verde ne rrugen kryesore

Shitet Dyqani

Qender | Durres
KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (14:02): Shitet dyqani 195 m2 dyqani ndodhet perballe hotel vila verde ne rrugen kryesore te plazhit durres...

140,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

5,000 Euro SHITET BIZNESI PARUKERI Shitet biznesi me nje siperfaqe 18 m2. Çdo gje funksionale. Ndodhet ne nje nga

Shitet Biznesi Parukeri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (14:01): Shitet biznesi me nje siperfaqe 18 m2. Çdo gje funksionale. ndodhet ne nje nga zonat me te mira, ne ate te komunës te parisit. shitet per emigrimi. per me shume informacion na kontaktoni. alb vision real estate...

5,000 Euro

91,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 70 m² 91.000 Euro (Don Bosko) Shitet ambient, tek zona e Don Boskos, . Ambienti ndodhet në katin e 0 me sipë

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 70 M² 91.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (13:53): Shitet ambient, tek zona e don boskos, . ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 70 m2 . disponon: •1 ambient open space • 1 tualete •fasadë xhami.•me hipotekimi •për ta vizituar na kontaktoni! opp12703 cel. : 0697015...

91,000 Euro

2,000,000 Euro  Durres, shes hotel 5.724 m² 2.000.000 Euro (rinas) Shitet kompleks në Rinas pranë aeroportit “Nën Tereza”. Kompleksi ka sip

Durres, Shes Hotel 5.724 M² 2.000.000 Euro (rinas)

Zone Periferike | Kruje
KM nga qendra
572.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.10.2019 (13:53): Shitet kompleks në rinas pranë aeroportit “nën tereza”. kompleksi ka sipërfaqe totale prej 5724 m2 që është i përbërë nga 2 godina me sipërfaqe 1536 m2 dhe 1380 m2, ka edhe 1100 m2 e mbjellë me pemë decorative. kompleksi ka 2 ambient...

2,000,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim