si te mesosh italisht falas  

 Online 35 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 35 lexues | 2 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 - Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

100,000 Euro id:110959 - Shitet, Ambjent, Rruga 'Sami Frasheri', Tirane.

Shitet, Ambjent, Rruga 'sami Frasheri', Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne rrugen "sami frasheri ", buze rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 40 m2 • i investuar • 1 tualet • orientimi: jug-perendim • disponon certifikate ...

100,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (19:48): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

280,000 Euro Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tiranë Ambjenti ndodhet tek Sheshi Willson. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • B

Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.02 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (19:01): ...

280,000 Euro

22,000 Euro Shitet biznesi Klinike Dentare ne gjendje pune Shitet biznesi Klinike Dentare ne gjendje pune tek Rr.Barrikadave,50m nga Aleanc

Shitet Biznesi Klinike Dentare Ne Gjendje Pune

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.07.2019 (18:05): Shitet biznesi klinike dentare ne gjendje pune tek rr.barrikadave,50m nga aleanca franceze/ish kinema 17 nentori.klinika ka siperfaqe te brendshme rreth 50m2, me nje dhome pune, dhome pritje, dhome sterilizimi te vecante ,tualet, ballkon me sip rreth...

22,000 Euro

850,000 Euro Shitet godine me 4 kate ne Durres! Shitet godine me 4 kate ne Durres!
Per me shume informacion, klikoni ketu: [url

Shitet Godine Me 4 Kate Ne Durres!

Qender | Durres
KM nga qendra
836.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.07.2019 (17:12): Shitet godine me 4 kate ne durres! per me shume informacion, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-godine-sherbimi-durres/[/urlcode]...

850,000 Euro

300,000 Euro Dyqan per shitje Liqeni i Tiranes rruga Liqeni i Thate (ID 4171080 ) Property ID : 4171080

Liqeni i Tiranes, Rruga Liqeni i Thate, shitet Dyqan ne

Dyqan Per Shitje Liqeni I Tiranes Rruga Liqeni I Thate (id 4171080 )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (16:42): Property id : 4171080 liqeni i tiranes, rruga liqeni i thate, shitet dyqan ne pallat te ri, open space, me hipoteke, siperfaqe 120 m², kati perdhe, bosh, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, orientim me diell. cmimi i shitjes 300000 euro. ...

300,000 Euro

140,000 Euro SHITET AMBIENT PRANE ''ISH KINEMA AGIMI'',BLLOK Shitet Ambient Biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane ISH KINEM

Shitet Ambient Prane ''ish Kinema Agimi'',bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (16:38): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,prane ish kinema agimit ne bllok. ambienti eshte dhene aktualisht me qera per vleren 70.000 lek ne muaj. mund te shihet si nje mundesi e mire investimi. siperfaqja eshte 28m2 me hipo...

140,000 Euro

55,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 0, 44 m² 55.000 Euro (Stacioni i Trenit) Shitet dyqan tek "Stacioni i Trenit" kompleksi "Usluga".Ambi

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 44 M² 55.000 Euro (stacioni I Trenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (16:04): Shitet dyqan tek "stacioni i trenit" kompleksi "usluga".ambienti ndodhet në katin 0. dyqani ka sipërfaqe totale prej 44 m2 dhe është i organizuar në 2 ambiente dhe 1 tualet, është i lartë 4.3 m duke krijuar mundësinë pë ta shndërruar në ...

55,000 Euro

195,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!  Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

Ne Don Bosko Shitet Bar-restorant I Super Investuar Me Klientele Te Rregullt!!

Don Bosko | Tirane
3.77 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (16:00): ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mb...

195,000 Euro

100,000 Euro Shitet Dyqan Ne zonen e Ish-Bllokut Zona e ish Bllokut
Shitet Dyqan me siperfaqe 25m, ne zonen e Ish Bllokut, rruge

Shitet Dyqan Ne Zonen E Ish-bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (15:52): Zona e ish bllokut shitet dyqan me siperfaqe 25m, ne zonen e ish bllokut, rruge kryesore. totalisht i rikonstruktuar. aktualisht me qera dhe me kontrate edhe per 5 vitet e ardhshme. me hipoteke. cmimi 100.000 euro per detaje dhe ne nje vizite n...

100,000 Euro

466,000 Euro id:135101 - Okazion Shitet Ambjent Biznesi 300 m2 ne Vasil Shanto

Okazion Shitet Ambjent Biznesi 300 M2 Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane Albprona
1.44 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Zona vasil shanto, rruga preng bibe doda, shitet ambjent biznesi fantastik, pallati ri dhe cilesor i vitit 2018, perberja: kati 0, ambjent open space 180 m2, pjesa kryesore me vetrate nga rruga ( pallati...

466,000 Euro

350,000 Euro id:29407 - Mundesi Perfekte Investimi: Shitet i Gjithe Kati - 2 (1360 m2) i nje Pallati te Ri (Hyrje ALI DEMI)

Mundesi Perfekte Investimi: Shitet I Gjithe Kati - 2 (1360 M2) I Nje Pallati Te Ri (hyrje Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.41 KM nga qendra
640.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet i gjithe kati - 2 (1360 m2) i nje pallati te ri ne hyrje te ali demit (hipotek e rregullt) i pershtatshem dhe i shfrytezueshem per garazh, magazine per kantina verash, vaji et...

350,000 Euro

466,000 Euro Okazion Shitet Ambjent Biznesi 300 m2 ne Vasil Shanto Zona Vasil Shanto, Rruga Preng Bibe Doda, Shitet Ambjent Biznesi Fantastik, Pal

Okazion Shitet Ambjent Biznesi 300 M2 Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1.44 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (15:42): Zona vasil shanto, rruga preng bibe doda, shitet ambjent biznesi fantastik, pallati ri dhe cilesor i vitit 2018, perberja: kati 0, ambjent open space 180 m2, pjesa kryesore me vetrate nga rruga ( pallati ndodhet brenda ne lagje, me dalje komod...

466,000 Euro

129,000 Euro Shitet dyqan tek pallatet Agimi MUNDESI E MIRE INVESTIMI !
Dyqani ndodhet ne nje nga zonet me te frekuentuara t

Shitet Dyqan Tek Pallatet Agimi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (15:07): Mundesi e mire investimi ! dyqani ndodhet ne nje nga zonet me te frekuentuara te tiranes, ne bllok. ka fasade te madhe nga rruga kryesore. eshte nje mundesi e mire investimi pasi ka qene gjithmone me qera per biznes. disponon dokumentacion te rre...

129,000 Euro

15,000 Euro SHITET GARAZHD TE KOPSHTI ZOOLOGJIK! Shitet garazhd me siperfaqe 20 m2 ne nje nga zonat me elitare te qytetit,prane K

Shitet Garazhd Te Kopshti Zoologjik!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (15:07): Shitet garazhd me siperfaqe 20 m2 ne nje nga zonat me elitare te qytetit,prane kopshtit zoologjik.per me shume info ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te cel....

15,000 Euro

65,000 Euro SHITET GARAZHD PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK! Shitet garazhd me siperfaqe 100 m2 ne nje nga zonat me elitare te qytetit,prane

Shitet Garazhd Prane Kopshtit Zoologjik!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (14:33): Shitet garazhd me siperfaqe 100 m2 ne nje nga zonat me elitare te qytetit,prane kopshtit zoologjik.garazhdi ze 5 makina por dhe mund te ndahet dhe te shitet per sa siperfaqe deshiron klienti.per me shume info ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te ...

65,000 Euro

47,000 Euro Prane kristalit shitet ambient dyqani Shitet dyqan prane Kristal Center , ambienti ndodhet buze rruge , eshte 47m2 ,

Prane Kristalit Shitet Ambient Dyqani

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (14:31): Shitet dyqan prane kristal center , ambienti ndodhet buze rruge , eshte 47m2 , i pershtashem per zyra, klinik dentare, qender estetike, parukeri, qender kursesh , etj, ...

47,000 Euro

300,000 Euro Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar. Ulet Cmimi Me 30 000 Euro

https://www.youtube.com/uploadNe nje zone shume te

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.07.2019 (14:11): Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje kompleksi pallate...

300,000 Euro

5,000 Euro Tirane, shes garazh ,Kati -1, 24 m² 5.000 Euro (Green City,Unaza e Re) Shitet garazhd tek kompleksi rezidencial Green City, Unaza e re. 

Sip 24 m2 d

Tirane, Shes Garazh ,kati -1, 24 M² 5.000 Euro (green City,unaza E Re)

Tjeter zone | Tirane
2.77 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (13:38): Shitet garazhd tek kompleksi rezidencial green city, unaza e re. sip 24 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te godines. me dokumentacion te rregullt. cmimi : 5.000 euro. ...

5,000 Euro

70,000 Euro Shitet Ambient Tregtar ne Fresk Shitet dyqan ne zonen e Freskut perballe Fizikes Berthamore.
Ambienti disponon

Shitet Ambient Tregtar Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
3.52 KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (12:49): Shitet dyqan ne zonen e freskut perballe fizikes berthamore. ambienti disponon nje siperfaqe prej 71 m2 me fasade xhami, 1 tualet dhe kubature e rregullt. ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne tirane per investim. dis...

70,000 Euro

97,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 65 m² 97.000 Euro (Rruga e Dibres) Ambjenti eshte i pozicionuar ne Rrugen e Dibres, te Kompleksi Orion. Informacion

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 65 M² 97.000 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (12:44): Ambjenti eshte i pozicionuar ne rrugen e dibres, te kompleksi orion. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit : 65 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • kubature e rregullt • i inv...

97,000 Euro

129,000 Euro Shitet, ID 139066, Ambient, Tek Myslym Shyri Myslym Shyri, afer Gjykates, Shitet Ambient 120 m2, ne katin e dyte nga toka, ne

Shitet, Id 139066, Ambient, Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.07.2019 (11:56): Myslym shyri, afer gjykates, shitet ambient 120 m2, ne katin e dyte nga toka, ne nje pallat 5 katesh ekzistues, me dy hipoteka, orientim l-p, tualet me dritare, 4 ambiente te medha, dy ballkone, korridor, e pershtashme per studio ligjiro, klinik, cal...

129,000 Euro

120,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 66 m² 120.000 Euro (Rruga Fortuzi) Ambjenti eshte i pozicionuar te Rruga Fortuzi. Informacion mbi ambjentin: • Ka

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 66 M² 120.000 Euro (rruga Fortuzi)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.69 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (11:39): ...

120,000 Euro

127,000 Euro Shitje, ID 4171014 ,Ambjent Zyre, Bulevardi Zogu I Property ID : 4171014

Qender, Bulevardi Zogu I, tek ish Zeri i Popullit, shit

Shitje, Id 4171014 ,ambjent Zyre, Bulevardi Zogu I

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.60 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (11:36): Property id : 4171014 qender, bulevardi zogu i, tek ish zeri i popullit, shitet ambjent 56 m2, kati 0, pallat i ri, ambjenti ka lartesi prej 4 metrash, tavani eshte me punime gipsi, fasade xhami, sistem aspirimi, kondicioner, tualet, i pershtatshe...

127,000 Euro

40,000 Euro Brryli, prane maternitetit, shitet magazine me siperfaqe 270 m², me hipoteke , (ID 4181005 ) Property ID : 4181005

Brryli, prane maternitetit, shitet magazine me siperfaq

Brryli, Prane Maternitetit, Shitet Magazine Me Siperfaqe 270 M², Me Hipoteke , (id 41810

Brryli | Tirane
1.35 KM nga qendra
270.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.07.2019 (11:35): Property id : 4181005 brryli, prane maternitetit, shitet magazine me siperfaqe 270 m², me hipoteke, ne pallat te ri, kati -1, e paster dhe ne gjendje shume te mire, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar me hapsire dhe akses per kamioncina. s...

40,000 Euro

110,000 Euro id:127798 - Okazion tek Blloku, Shitet Ambjent per Biznes, 55 m2, afer rruges kryesore Ibrahim Rugova

Okazion Tek Blloku, Shitet Ambjent Per Biznes, 55 M2, Afer Rruges Kryesore Ibrahim Rugova

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tirane, zona e bllokut, rr. ibrahim rugova, mes xheko imperial dhe librit universitar, shitet apartament kati 0, me hyrje indipendente, i dallueshem dhe me akses komod nga rruga kryesore (10 metra), ngjitu...

110,000 Euro

210,000 Euro Shitet lokal duplex i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti! Shitet lokal duplex i pershtatshem per lokal, zyra, parukeri, qender estetike, k

Shitet Lokal Duplex I Pershtatshem Per Cdo Lloj Aktiviteti!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
70.40 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.07.2019 (11:28): Shitet lokal duplex i pershtatshem per lokal, zyra, parukeri, qender estetike, klinike, zyra etj. ambienti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ka 145 m2 totale dhe orientim nga perendimi. ambienti organizohet ne: nje ambient ne katin e pare i ci...

210,000 Euro

300,000 Euro Bar Kafe Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri, prane ish Expozites ne Tirane (ID 4171074 ) Property ID : 4171074

Myslym Shyri, prane ish Expozites, shitet ambjent lokal

Bar Kafe Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Myslym Shyri, Prane Ish Expozites Ne Tirane (id 417107

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.47 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.07.2019 (10:53): Property id : 4171074 myslym shyri, prane ish expozites, shitet ambjent lokali ne pallat te ri, siperfaqe 85 m², me hipoteke, kati 0, e pershtatshme per dyqan, bar kafe, gelateri, bosh vetem me banak, 2 kondicioner, me parket, linje trefazore, tu...

300,000 Euro

360,000 Euro Zyre per shitje ne Rrugen e Dibres(ID 4161013) Property ID : 4161013

Rruga e Dibres, prane kompleksit Halili, shitet ambjent

Zyre Per Shitje Ne Rrugen E Dibres(id 4161013)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.07.2019 (10:45): Property id : 4161013 rruga e dibres, prane kompleksit halili, shitet ambjent zyre ne pallat te ri, e pershtatshem per banka, institucione te ndryshme, call center, bosh, siperfaqe 360 m², kati 3, me hipoteke, me 2 ashensor, ka edhe 1 ashensor pr...

360,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim