sofra permetare  

 Online 19 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 19 lexues | 2 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

93,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

93,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

180,000 Euro Tirane,Ambient biznesi, Kati 1, 290 m² ,180.000 Euro (Botaniku) Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e Kopshti Botanik ,eshte I rreg

Tirane,ambient Biznesi, Kati 1, 290 M² ,180.000 Euro (botaniku)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.62 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (19:49): Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e kopshti botanik ,eshte i rregulluar dhe i kompletuar . siperfaqa e brendshme 290 m2, biznes i kompletuar spa , i investuar perbehet 4 dhoma estetike masazhi te kompletuara, 1 banjo turke , 1 s...

180,000 Euro

210,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 122 m², 210.000 Euro (Ministria e Jashtme) Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dy

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 122 M², 210.000 Euro (ministria E Jashtme)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (19:49): Tek bulevardi bajram curri ,ne rruge kryesore tek ministria e jashtme ,shitet dyqan , ambienti eshte i organizuar : kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ...

210,000 Euro

40,000 Euro Tirane,shes dyqan Kati 1,35 m², 40.000 Euro(Rruga e Kavajës,mbas Albacall) Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall-it 

Siperfaqe totale eshte 35 m2,

Tirane,shes Dyqan Kati 1,35 M², 40.000 Euro(rruga E Kavajës,mbas Albacall)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (19:48): Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas albacall-it siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet. ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1. cmimi: 40.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

40,000 Euro

47,000 Euro shitet estetike dhe parukieri e investuar ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dh

Shitet Estetike Dhe Parukieri E Investuar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (19:34): Ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dhe bisnes i ngritur per parukieri dhe estetike ne gjendje aktualet pune.ne vendodhje shume te mire.ambjenti shitet bashke me bisnesin....

47,000 Euro

3,000,000 Euro 💥💥 Shitet Ferma Agro-Turisem💥💥 💥💥 Shitet Ferma Agro-Turisem💥💥 

E vetmjane llojin e saj.
Shitet

💥💥 Shitet Ferma Agro-turisem💥💥

Zone Periferike | Durres
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (19:17): 💥💥 shitet ferma agro-turisem💥💥 e vetmjane llojin e saj. shitet nje nga fermat me te medha ne shqiperi. ferma eshte e ndertuar sipas standarteve te bashkimit europian. me nje lokacion 35 min larg tiranes, 30.000 m2 siperfaqe toke. ...

3,000,000 Euro

32,000 Euro Shitet ambient biznesi (dyqane) tek 21 Dhjetori! Shitet ambient biznesi (dyqane) prane Supermarket JOENES tek zona e 21 Dhjetorit

Shitet Ambient Biznesi (dyqane) Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

09.12.2019 (19:16): Shitet ambient biznesi (dyqane) prane supermarket joenes tek zona e 21 dhjetorit. ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, me fasad xhami nga rruga kryesore, me nje siperfaqe ndertimi 30 m2. organizimi i hapesires te brendshme eshte go...

32,000 Euro

40,000 Euro shitet market shitet market familiar ne gjendje pune me klient te rregullt shitet per arsye fa

Shitet Market

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (19:08): Shitet market familiar ne gjendje pune me klient te rregullt shitet per arsye familiare dyqani shitet me gjith mall plus 4 frigorifer dyqani ndodhet mbas shkolles 1 maj sa kalon tynelin qe te lidh me rrugen per tek tregu elektrik cmimi 40 mij euro nr...

40,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (18:17): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

1,200,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900m2 OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit b

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 900m2

Qender | Fier
KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (18:08): Okazion ne fier! shitet objekt-bisnes prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh momentalisht perdoret me funksion magazinim, i pershtatshem per shume funksione. per me shume informacione kontaktoni ne whats up!...

1,200,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

12,000 Euro Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Ambjenti

Shitet Dyqan 16 M2, Me Hipoteke,12000 Euro, Prane Shkolles Petro Nini!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (17:55): Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane shkolles petro nini! ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.ka fasade xhami dhe daljen e ka ne rruge....

12,000 Euro

226,100 Euro Shitet,Ambjent,Yzberisht(future13478) Ambjenti ndodhet në zonën e Yzberishtit.. Informacion mbi Ambjentin: • Kati

Shitet,ambjent,yzberisht(future13478)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
133.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (17:02): Ambjenti ndodhet në zonën e yzberishtit.. informacion mbi ambjentin: • kati 0 •tualet • sipërfaqa e ambjenti: 133 m2 • mundesi shume e mire investimi • për ta vizituar na kontaktoni!...

226,100 Euro

42,000 Euro Dyqan per shitje rrugen e Durresit (ID 4171093 ) Property ID : 4171093

Rruga Durresit, prane Sheshit Shqiponja, shitet Dyqan ,

Dyqan Per Shitje Rrugen E Durresit (id 4171093 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (16:37): Property id : 4171093 rruga durresit, prane sheshit shqiponja, shitet dyqan , me siperfaqe 37 m², nga te cilat 32 m² eshte siperfaqa e brendshme dhe 5 m² jane shkallet,me hipoteke, tualet, i shtruar me parket, gjysem bodrum, ambjenti eshte i in...

42,000 Euro

51,200 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Astirit prane Hotel Roland ne Tirane (ID 4171101) Property ID :4171101

Astir prane Hotel Roland, shitet Dyqan ne pallat te Ri,

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Astirit Prane Hotel Roland Ne Tirane (id 4171101)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (16:37): Property id :4171101 astir prane hotel roland, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 64 m², me hipoteke, kati 0, , fasade xhami, mundesi reklamimi, ambjenti mund te perdoret per nje sere aktivitetesh. shitet 51200 euro...

51,200 Euro

375,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet (ID 4171092 ) Property ID :4171092

21 Dhjetorit, prane Universitetit te Inxhinierise se Nde

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet (id 4171092 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (16:36): Property id :4171092 21 dhjetorit, prane universitetit te inxhinierise se ndertimit, kompleksi magnet, shitet dyqan, bosh, siperfaqe 250 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati perdhe, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, mund te perdor...

375,000 Euro

93,000 Euro Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim . Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit prane Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (16:21): rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizuar ne nje hapsire open-space rreth 30m2 ...

93,000 Euro

500,000 Euro Bar kafe,Blv Bajram Curri,sip 350m2,Mundesi nderrimi Shitet bar kafe Blv Bajram Curri sip totale 230 m2 , ku 80 m2 eshte sip e brends

Bar Kafe,blv Bajram Curri,sip 350m2,mundesi Nderrimi

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:54): Shitet bar kafe blv bajram curri sip totale 230 m2 , ku 80 m2 eshte sip e brendshme , 80 m2 eshte veranda e mbyllur me xham dhe 70 m2 siperfaqe e jashtme lulishte me cadra .disponon certifikate pronesie dhe eshte njesi tregtare dhe komplet siperfaqj...

500,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (15:49): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

130,000 Euro OKAZION Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit (ID 4171102) Property ID : 4171102

Rruga Durresit, prane Bllokut te Ambsadave, shitet Dyqa

Okazion Dyqan Per Shitje Ne Rrugen E Durresit (id 4171102)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
47.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:38): Property id : 4171102 rruga durresit, prane bllokut te ambsadave, shitet dyqanan buze rruges kryesore, siperfaqe 47 m², me hipotek, kati 0 , fasad xhami, aktualisht i dhene me qera. shitet 130000 euro...

130,000 Euro

400,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Astirit prane Hotel Roland ne Tirane (ID 4171099) Property ID : 4171099

Astire, prane Hotel Roland, shitet Dyqan ne pallat te R

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Astirit Prane Hotel Roland Ne Tirane (id 4171099)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:37): Property id : 4171099 astire, prane hotel roland, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 500 m², me hipoteke, kati 0, fasade xhami, mundesi reklamimi, ambjenti mund te perdoret per nje sere aktivitetesh. shitet 800 euro m²....

400,000 Euro

80,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Astirit (ID 4171100) Property ID : ID 4171100

Astir, prane Hotel Roland, shitet Dyqan ne pallat te

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Astirit (id 4171100)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:37): Property id : id 4171100 astir, prane hotel roland, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², me hipoteke, kati 0, fasade xhami, mundesi reklamimi, ambjenti mund te perdoret per nje sere aktivitetesh te ndryshme . shitet 80000 euro...

80,000 Euro

135,000 Euro Dyqan per shitje ne rrugen Ferit Xhajko (ID 4171098) Property ID : 4171098

Rruga Ferit Xhajko, prane Restorant Durresit, shitet Dy

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Ferit Xhajko (id 4171098)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:35): Property id : 4171098 rruga ferit xhajko, prane restorant durresit, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 150 m², ambjenti eshte ndare ne dy pjese nga 75 m², mundesi per blerje dhe gjysmen e ambjentit, me hipoteke, kati 0, fasade xhami nga te ...

135,000 Euro

70,000 Euro Shitet Biznesi Bar-Kafe-Pasticeri-Piceri prane Qendres Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore ,prane qendres se kryqeqytetit ,i cili te jep

Shitet Biznesi Bar-kafe-pasticeri-piceri Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:50): Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore ,prane qendres se kryqeqytetit ,i cili te jepe mundesine e nje investimi afategjate dhe strategjik per cdo investitor. ambjenti funksion si biznes prej 23 vitesh si aktivitet me nje xhiro konstante prej 50.000 leke ...

70,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

09.12.2019 (14:50): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

541,800 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 541,800 € ID: plus13469 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 541,800 € Id: Plus13469

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 126m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fasa...

541,800 Euro

209,410 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 209,410 € ID: plus13468 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 209,410 € Id: Plus13468

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
48.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 48.7m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fas...

209,410 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim