urime per ditelindje per kunaten  

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 263 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 263 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

200,000 Euro id:74518 - Buze rruges “Dritan Hoxha” shiten dy ambjente komerciale .

Buze Rruges “dritan Hoxha” Shiten Dy Ambjente Komerciale .

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

buze rruges “dritan hoxha” shiten dy ambjente komerciale qe behen lehtesisht nje hapsire ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto te dy sebashku 300m². ambjenti eshte open space dhe ka gjithe faqen qe es...

200,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 - Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

160,000 Euro Okazione shitet shtepi dhe dyqan 400 m2 ne lezhe Shitet Godine 2 Kateshe, 400 m2. Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio

Okazione Shitet Shtepi Dhe Dyqan 400 M2 Ne Lezhe

Qender | Lezhe
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (14:03): Shitet godine 2 kateshe, 400 m2. ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga club alcatraz, kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi perpara, ...

160,000 Euro

300,000 Euro Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar. Ulet Cmimi Me 30 000 Euro

https://www.youtube.com/uploadNe nje zone shume te

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:59): Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje kompleksi pallate...

300,000 Euro

260,000 Euro Magazine per shitje ne Sauk. Shitet magazine ne zonen e Saukut. Magazina ka nje siperfaqe totale prej 1700 m2

Magazine Per Shitje Ne Sauk.

Sauk | Tirane
2.98 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet magazine ne zonen e saukut. magazina ka nje siperfaqe totale prej 1700 m2 eshte e rrethuar me mur me lartesi 3.5 m dhe ka sistem survejimi me kamera. ndertesa ka nje organizim me 2 kate ku ne katin e 2 jane te pozicionuar zyrat dhe ne katin e ...

260,000 Euro

420,000 Euro OKAZION!! SHITET HOTEL 6-KATËSH NË SHËNGJIN Okazion!!! 
Shitet hotel 6-katësh tek Sheshi Wilson, Tiranë me sipërfaqe tot

Okazion!! Shitet Hotel 6-katËsh NË ShËngjin

Shengjin | Lezhe
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:44): Okazion!!! shitet hotel 6-katësh tek sheshi wilson, tiranë me sipërfaqe totale trualli 1320 m². hoteli pozicionohet në një zonë të bukur turistike, në rrug5 kryesore dhe ka pamje në distancë të afert nga deti. kati i parë ka sipërfaqe...

420,000 Euro

83,600 Euro Ambient biznesi per shitje tek Drejtoria e Policise Shitet ambient biznesi me siperfaqe 38 m2 prane Drejtorise se Policise. I persht

Ambient Biznesi Per Shitje Tek Drejtoria E Policise

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:31): Shitet ambient biznesi me siperfaqe 38 m2 prane drejtorise se policise. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti....

83,600 Euro

210,000 Euro Shitet, Ambient, Myslym Shyri Ambienti ndodhet tek rruga “Nikolla Lena” në afërsi të Myslym Shyrit.Zyra

Shitet, Ambient, Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:29): Ambienti ndodhet tek rruga “nikolla lena” në afërsi të myslym shyrit.zyra është e pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale prej 72 m2.ambjenti është shumë mirë i ndriçuar, çmimi është i diskutueshëm.detaje të tjera •e pamobil...

210,000 Euro

150,000 Euro Mbi Komunen e Parisit shitet Ambjent Komercial Mbi Komunen e Parisit, Shitet Ambjent Komercial me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 v

Mbi Komunen E Parisit Shitet Ambjent Komercial

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:18): Mbi komunen e parisit, shitet ambjent komercial me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 verande. ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri.aktualisht ambienti funksionon si klinike private dhe ndodhet ne nje zone mjafte t mire te zhvilluar te tirane...

150,000 Euro

530,000 Euro Shitet lokal prane Spitalit te Femijeve Shitet lokal buze rruge prane Spitalit te Femijeve. Lokali eshte me pune te ngri

Shitet Lokal Prane Spitalit Te Femijeve

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:12): Shitet lokal buze rruge prane spitalit te femijeve. lokali eshte me pune te ngritur prej 10 vjetesh, klientel te rregullt dhe xhiro shume te mire ditore, aktualisht eshte ne gjendje pune. ka siperfaqe te brendshme prej 80m2 dhe verande rreth 100m2. k...

530,000 Euro

155,400 Euro Ambient biznesi per shitje tek rruga Mine Peza Shitet prona se bashku me biznesin me siperfaqe 74 m2 tek rruga Mine Peza.

Ambient Biznesi Per Shitje Tek Rruga Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.91 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:12): Shitet prona se bashku me biznesin me siperfaqe 74 m2 tek rruga mine peza....

155,400 Euro

16,000 Euro id:29407 - Shitet Garazh (16 m2) me Dokumentacion te Rregullt (Te Pallatet Deliorgji - Rr. e Kavajes)

Shitet Garazh (16 M2) Me Dokumentacion Te Rregullt (te Pallatet Deliorgji - Rr. E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet garazh 16 m2 me dokumentacion te rregullt (te pallatet deliorgji - rr. e kavajes) i pershtatshem per 2 makina q936 te dhenat e ndarjes: .garazhd - 1 garazhd 16.1 m2 karakteristika: garazhd...

16,000 Euro

132,000 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK #ForSale#PerShitj#kopshtiZoologjik
SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KOPSHTIT ZOOLO

Shitet Ambjent Biznesi Prane Kopshtit Zoologjik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2.13 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:12): #forsale#pershitj#kopshtizoologjik shitet ambjent biznesi prane kopshtit zoologjik ambjenti ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe komercale . e cila ofron mundesi te shumta biznesi. me nje siperfaqe 110m2. cmimi:1200eurom2 per me shume deta...

132,000 Euro

22,000 Euro Okazion ne Qytetin Studenti! Dyqan per vetem 22,000Euro Investoni me zgjuarsi!
Kompleksi AnA, në Qytetin Studenti, me 300 familje, por

Okazion Ne Qytetin Studenti! Dyqan Per Vetem 22,000euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1.25 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:12): Investoni me zgjuarsi! kompleksi ana, në qytetin studenti, me 300 familje, por dhe banesat përreth, kanë nevojë për shërbimin tuaj😉 përfitoni nga ky okazion. 📞 355 69 432 8739...

22,000 Euro

14,000 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE" MEDRESES" #ForSale#PerShitje#PraneMedreses
SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE" MEDRESES&qu

Shitet Ambjent Biznesi Prane" Medreses"

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:12): #forsale#pershitje#pranemedreses shitet ambjent biznesi prane" medreses" ambjenti ndodhet ne nje zone te mire dhe komercale . me nje siperfaqe 66m2 me hipoteke per me shume detaje si dhe nje vizite ne prone kontaktoni. kontakti:0692524326 e...

14,000 Euro

248,100 Euro Zyre per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (ID 4161012 ) Property ID : 4161012
Rruga e Bogdaneve, shitet zyre ne pallat te Ri, siperfaqe

Zyre Per Shitje Ne Rrugen E Bogdaneve Ne Tirane (id 4161012 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.82 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (12:56): Property id : 4161012 rruga e bogdaneve, shitet zyre ne pallat te ri, siperfaqe 82.7 m², me hipoteke, kati 0, tualet, pjeserisht i mobiluar, kondicioner. shitet 248.100 euro, 3000 euro m² cel:+355 69 606 2112 www.dreamalbania.al ...

248,100 Euro

300,000 Euro Bar Kafe Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri, prane ish Expozites ne Tirane (ID 4171074 ) Property ID : 4171074

Myslym Shyri, prane ish Expozites, shitet ambjent lokal

Bar Kafe Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Myslym Shyri, Prane Ish Expozites Ne Tirane (id 417107

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.47 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (12:54): Property id : 4171074 myslym shyri, prane ish expozites, shitet ambjent lokali ne pallat te ri, siperfaqe 85 m², me hipoteke, kati 0, e pershtatshme per dyqan, bar kafe, gelateri, bosh vetem me banak, 2 kondicioner, me parket, linje trefazore, tu...

300,000 Euro

950,000 Euro Vile per shitje ne Qender te Kamzes ne Tirane (ID 4151014 ) Property ID : 4151014

Ne qender te Kamzes, shitet shkolle, siperfaqe 1800 m²

Vile Per Shitje Ne Qender Te Kamzes Ne Tirane (id 4151014 )

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (12:39): Property id : 4151014 ne qender te kamzes, shitet shkolle, siperfaqe 1800 m², me hipoteke, 4 kate nga 450 m², me sistem ngrohje centrale, tualete, parkim, salla, palester, kend sportiv. shitet 950.000 euro www.dreamalbania.al...

950,000 Euro

47,000 Euro Prane kristalit shitet ambient dyqani Shitet dyqan prane Kristal Center , ambienti ndodhet buze rruge , eshte 47m2 ,

Prane Kristalit Shitet Ambient Dyqani

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (12:26): Shitet dyqan prane kristal center , ambienti ndodhet buze rruge , eshte 47m2 , i pershtashem per zyra, klinik dentare, qender estetike, parukeri, qender kursesh , etj, ...

47,000 Euro

45,000 Euro Komuna e Parisit shitet dyqani Shitet Dyqan 47m2 prane Kika 1 , i pershtatshem per cdo lloj biznesi si parukeri

Komuna E Parisit Shitet Dyqani

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (12:26): Shitet dyqan 47m2 prane kika 1 , i pershtatshem per cdo lloj biznesi si parukeri, klinike dentare, laborator, qender estetike, qender kursesh etj, ...

45,000 Euro

140,000 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI NE CURRILA Shitet ambjent biznesi ne vollga me siperfaqe 65 m2 . Ambjenti ndodhet ne zonen

Shitet Ambjent Biznesi Ne Currila

Currilat | Durres
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (12:10): Shitet ambjent biznesi ne vollga me siperfaqe 65 m2 . ambjenti ndodhet ne zonen me te frekuentuar te qytetit dhe buze rruge . funksionon si bar kafe . disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! per me shume informacione na kontaktoni !...

140,000 Euro

260,000 Euro id:130595 - Magazine per shitje ne Sauk.

Magazine Per Shitje Ne Sauk.

Sauk | Tirane
2.98 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet magazine ne zonen e saukut. magazina ka nje siperfaqe totale prej 1700 m2 eshte e rrethuar me mur me lartesi 3.5 m dhe ka sistem survejimi me kamera. ndertesa ka nje organizim me 2 kate ku ne katin e 2 j...

260,000 Euro

440,000 Euro Shitet,Ambjent,Unaza E Re Shitet ambjent në zonen e Unazes Se Re,tek Rotondo e Pare,buze rruge. Ambjenti

Shitet,ambjent,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
142.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (12:08): Shitet ambjent në zonen e unazes se re,tek rotondo e pare,buze rruge. ambjenti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale prej 141.5 m2. ambjenti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh. ambjenti disponon hipoteke dhe aktualisht...

440,000 Euro

65,000 Euro Shitet Dyqani Kompleksi MAGNET Okazion dyqani i fundit ne kompleksin Magnet. Ndodhet ne cepin e objektit qe e b

Shitet Dyqani Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (12:04): Okazion dyqani i fundit ne kompleksin magnet. ndodhet ne cepin e objektit qe e ben shum strategjik si njesi sherbimi. kompleksi ka mbi 5.000 banore dhe pritet te ndertohet perseri perball dyqanit. i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh por edhe ...

65,000 Euro

145,737 Euro Shitet Dyqan Tirane Rr.Besim Alla 182.4m2 Cmimi 799 eu/m2. Shitet Ambjent Tregtar (Dyqan) Siperfaqe 182.4 m2 Lartesia e katit 4.2 meter Kat

Shitet Dyqan Tirane Rr.besim Alla 182.4m2 Cmimi 799 Eu/m2.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.80 KM nga qendra
182.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (11:28): Shitet ambjent tregtar (dyqan) siperfaqe 182.4 m2 lartesia e katit 4.2 meter kati 0 (perdhe) cmimi oferte 799 euro/m2 ose 145737euro. hapsire perpara dyqanit per shfrytezim. vendodhja : misto mame, rr.besim alla, poshte helios restaurant , poshte hot...

145,737 Euro

68,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI RR. FROSINA PLAKU, TIRANE Ambienti ndodhet ne Rr. Frosina Plaku, tek Kompleksi i Pallateve Kontakt. Eshte

Shitet Ambient Biznesi Rr. Frosina Plaku, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (11:11): Ambienti ndodhet ne rr. frosina plaku, tek kompleksi i pallateve kontakt. eshte nje mundesi e mire investimi pasi mund te perdoret per disa lloje biznesi, dhe eshte ne vend te favorshem. na kontaktoni per nje vizite ne prone ☎ 069 702 2840...

68,000 Euro

110,000 Euro id:127798 - Okazion tek Blloku, Shitet Ambjent per Biznes, 55 m2, afer rruges kryesore Ibrahim Rugova

Okazion Tek Blloku, Shitet Ambjent Per Biznes, 55 M2, Afer Rruges Kryesore Ibrahim Rugova

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tirane, zona e bllokut, rr. ibrahim rugova, mes xheko imperial dhe librit universitar, shitet apartament kati 0, me hyrje indipendente, i dallueshem dhe me akses komod nga rruga kryesore (10 metra), ngjitu...

110,000 Euro

220,500 Euro Durres, shes lokal Kati 0, 147 m² 220.500 Euro (Durres) Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Ka

Durres, Shes Lokal Kati 0, 147 M² 220.500 Euro (durres)

Qender | Durres
KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (11:04): Shitet lokal në durrës në zonën e plazhit. informacion mbi biznesin : • kati 0 • sipërfaqa totale: 147m2 • ndodhet në vijën e parë të lokaleve •ofron mundësi zhfrytëzimi të plazhit për të vendosur shezllone • sistem aspirimi d...

220,500 Euro

430,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m² 430.000 Euro (Rruga e Elbasanit) 
Shitet ambient tek "Rruga e Elbasanit". Ambienti është i pozicionu

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 188 M² 430.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
188.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (11:04): shitet ambient tek "rruga e elbasanit". ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2. ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. objek...

430,000 Euro

104,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 65 m² 104.000 Euro (Rruga e Dibrës) Ambjenti është i pozicionuar në Rrugën e Dibrës, te Kompleksi Orion. Inform

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 65 M² 104.000 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (10:26): Ambjenti është i pozicionuar në rrugën e dibrës, te kompleksi orion. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 65 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • kubaturë e rregull...

104,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim