urime per ditelindje per kusheriren  

 Online 20 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 20 lexues | 2 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

365,000 Euro id:175760 - Tek Kryqezimi i Rr. se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Tek Kryqezimi I Rr. Se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se elbasanit, shitet ambient komercial, me siperfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. aktualisht ne gjendje pune si palester me pune te ngritur dhe shitet bas...

365,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

60,000 Euro Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 55,000 € ID: PRI14875 Ambienti ndodhet ne zonen Komuna e Parisit.

Informacion mbi Ambientin:
• K

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 55,000 € Id: Pri14875

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (19:55): Ambienti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 31 m2 • 1 tualet • mundesi shumë e mirë investimi. 2.5 m fasade xhami. • për ta vizituar na kontaktoni!...

60,000 Euro

95,000 Euro OKAZION 💥OKAZION💥
Shitet super ambjent biznesi ne krah te Diplomat 2 perball Deli

Okazion

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (19:25): 💥okazion💥 shitet super ambjent biznesi ne krah te diplomat 2 perball delijorgjit buze unaze. ambjenti eshte 70 m2 siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 siperfaqe e jashtme. totalisht e rikonstruktuar. aktualisht lene me qera 600 euro. ideal ...

95,000 Euro

170,000 Euro Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores. Shitet lokali 52 meter katror ne Bulevardin Ismail Qemali, Vlore.

Biznesi shi

Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Qender | Vlore
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:58): Shitet lokali 52 meter katror ne bulevardin ismail qemali, vlore. biznesi shitet bashke me aktivitet, i pajisur me dokumentacion te rregullt....

170,000 Euro

377,700 Euro Shitet ambient tregtare tek Unaza e Re perballe Karburant Kastratit. Shitet ambient tregtare tek Unaza e Re perballe Karburant Kastratit.
Informacio

Shitet Ambient Tregtare Tek Unaza E Re Perballe Karburant Kastratit.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
236.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:42): Shitet ambient tregtare tek unaza e re perballe karburant kastratit. informacion mbi ambientin: kati 0 buze rruge, i investuar, 236 m2, dokumentacioni me hipoteke. disonon fasadë xhami, i përshtatshëm për ambiente biznesi te ndryshme. per me s...

377,700 Euro

81,800 Euro Shitet ambient tregtare tek Komuna e Parisit prane Kristal Center disponon nje pozicion shume strate Shitet ambient tregtare tek Komuna e Parisit prane Kristal Center disponon nje p

Shitet Ambient Tregtare Tek Komuna E Parisit Prane Kristal Center Disponon Nje Pozicion Sh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:42): Shitet ambient tregtare tek komuna e parisit prane kristal center disponon nje pozicion shume strategjik. informacion mbi ambientin: kati 0 buze rruge, i investuar, 51.1 m2, dokumentacioni me kontrate sipermarrje. disonon fasadë xhami, i përshtat...

81,800 Euro

684,000 Euro Mundesi investimi ne Elbasan!! Shitet ambient tregtar në Elbasan.
Organizimi në dy kate dhe secili prej tyre

Mundesi Investimi Ne Elbasan!!

Qender | Elbasan
KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

30.05.2020 (18:42): Shitet ambient tregtar në elbasan. organizimi në dy kate dhe secili prej tyre disponon sipërfaqe prej 180 m2. ambienti është i investuar me kondicionim, aspirim dhe ndriçim led. instalimet elektrike dhe hidraulike janë shumë cilësore. ...

684,000 Euro

160,380 Euro Shitet ambient tregtar tek Kompleksi Rezidencial Green City. Shitet ambient tregtar tek Kompleksi Rezidencial Green City.
Informacion mbi am

Shitet Ambient Tregtar Tek Kompleksi Rezidencial Green City.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:41): Shitet ambient tregtar tek kompleksi rezidencial green city. informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqe totale 65.3 m2, siperfaqe verande 15.2. pozicion i favorshëm gjeografik, 1 tualet, fasadë xhami, mundësi shume e mire investimi. për m...

160,380 Euro

300,000 Euro Mundesi investimi! Jepet me qira ose shitet ambient tregtar tek Ali Demi. Ambient tregtar tek Ali Demi.
Ambienti është i organizuar në dy kate, në t

Mundesi Investimi! Jepet Me Qira Ose Shitet Ambient Tregtar Tek Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
520.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

30.05.2020 (18:41): Ambient tregtar tek ali demi. ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. sipërfaqja totale e ambientit është 520 m2. ambienti është i investuar me parket dhe punime cilësore. objekti disponon doku...

300,000 Euro

260,000 Euro Shitet ambient biznesi tek Brryli Shitet ambient tregtar pranë Brrylit tek rruga Sitki Cico.
Informacion mbi amb

Shitet Ambient Biznesi Tek Brryli

Brryli | Tirane
KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:41): Shitet ambient tregtar pranë brrylit tek rruga sitki cico. informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqe e brendshme 174 m2. ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. zona e favorshme ofron mundësi investimi për tipologji të ndry...

260,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

230,000 Euro id:108795 - Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto ...

230,000 Euro

170,000 Euro id:215451 - Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Qender | Vlore
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet lokali 52 meter katror ne bulevardin ismail qemali, vlore. biznesi shitet bashke me aktivitet, i pajisur me dokumentacion te rregullt....

170,000 Euro

30,000 Euro Mundesi investimi! Shitet ambient tregtar tek Selvia Shitet ambient tregtar tek Selvia.
Ambienti ndodhet në katin 0, disponon sipë

Mundesi Investimi! Shitet Ambient Tregtar Tek Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:19): Shitet ambient tregtar tek selvia. ambienti ndodhet në katin 0, disponon sipërfaqe totale 35 m2. pozicion i favorshëm gjeografik, punime cilësore, fasadë xhami. zona ofron mundësi shumë të mira investimi. për më shumë informacion apo ...

30,000 Euro

100,000 Euro Shitet Ambient 84 m2 ne yzberish Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,pranë "Zjarr Tv&qu

Shitet Ambient 84 M2 Ne Yzberish

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
84.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (17:36): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë "zjarr tv". informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 84m2 • tualeti • kati 0. cilësime të tjera: • fasadë xhami • pozicion i favorshëm gjeografik • i përshtatshëm për ...

100,000 Euro

240,000 Euro Shitet Kapanon+Toke ne Zonen e Mezezit Disponojmë Kapanon dhe Tokë për shitje.
Ambjenti ndodhet në Yrshek dhe: 200

Shitet Kapanon+toke Ne Zonen E Mezezit

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (17:36): Disponojmë kapanon dhe tokë për shitje. ambjenti ndodhet në yrshek dhe: 2000m2 është sipërfaqja e tokës dhe 400m2 është sipërfaqja e kapanonit. ambjenti ndodhet në një lokacion të favorshëm dhe mund të shtrytëzohet për një shumë...

240,000 Euro

1,500,000 Euro Shitje,Hotel,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate(future14627) Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme,në Autostradën Tiranë-Durrës,pra

Shitje,hotel,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate(future14627)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (17:18): Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme,në autostradën tiranë-durrës,pranë "city park".hoteli është 3 katësh dhe ka 23 dhoma në total të arreduara shumë mirë.hoteli ka bar-restorant,i cili ka arredim të këndshëm dhe verandë të bo...

1,500,000 Euro

350,000 Euro Shitet,Ambjent Biznesi,Yzberisht,Future Home Real Estate(future15921) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,në rrugën kryesore. In

Shitet,ambjent Biznesi,yzberisht,future Home Real Estate(future15921)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (17:16): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,në rrugën kryesore. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 122 m2 • pozicion i favorshëm • hapësirë e bollshme • i investuar • fasadë xhami • i përshtatshëm për biznese t...

350,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet,Godinë Biznesi,Rinas(future15960) Godina ndodhet në zonën e Rinasit.Ka strukturë 3-katëshe ku bodrumi ka sipë

Shitet,godinë Biznesi,rinas(future15960)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (17:15): Godina ndodhet në zonën e rinasit.ka strukturë 3-katëshe ku bodrumi ka sipërfaqje 1220m2, kati përdhe, i parë dhe i dytë kanë sipërfaqje nga 433m2 secili.godina përfshin një sipërfaqje toke prej 3500 m2. godina është e përbërë nga k...

1,000,000 Euro

139,000 Euro Prane Qendres... super Okazion ne qender Tregtare.  💥SUPER OKAZION💥
Ambjent biznesi ne nje qednder te dedikuar per biznes.

Prane Qendres... Super Okazion Ne Qender Tregtare.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

30.05.2020 (17:02): 💥super okazion💥 ambjent biznesi ne nje qednder te dedikuar per biznes. e ndertuar sipas standarteve bashkekohore. ambjenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 open space. (aktualisht eshte me qera prej 10 vjetesh me nje vlere prej 600€) mundes...

139,000 Euro

135,000 Euro Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë  PRI15991 PRI15991
Ambienti ndodhet tek Sheshi Willson.
Informacion mbi ambientin: Sipë

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë Pri15991

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
14.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (17:02): Pri15991 ambienti ndodhet tek sheshi willson. informacion mbi ambientin: sipërfaqja 14 m2 • kati 0 • buzë rruge • zona ku ndodhet ambjenti eshte e preferuar per biznes. • dokumentacion të rregullt hipotekor per nje vizite ne prone na...

135,000 Euro

105,000 Euro Shitet, Ambient, Komuna e Parisit, Tiranë , PRI14622 Ambienti ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambientin: • Buz

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë , Pri14622

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
34.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (16:50): Ambienti ndodhet në zonën komuna e parisit. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 34 m2 • verandë 15m2 • 1 tualet • fasadë xhami 3 m. • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor...

105,000 Euro

270,000 Euro Shitet, Ambient, Rruga Sulejman Delvina, Tiranë, PRI15726. Ambienti ndodhet tek Rruga Sulejman Delvina,
Informacion mbi Ambientin:
• Bu

Shitet, Ambient, Rruga Sulejman Delvina, Tiranë, Pri15726.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
67.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (16:49): Ambienti ndodhet tek rruga sulejman delvina, informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 67.3 m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambient...

270,000 Euro

500,000 Euro Shitet/Qera, Ambient, Bllok, Tirane, PRI15750. Ambienti ndodhet ne Bllok,
Informacion mbi Ambientin:
• Buze rruge
• Kati

Shitet/qera, Ambient, Bllok, Tirane, Pri15750.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (16:48): Ambienti ndodhet ne bllok, informacion mbi ambientin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqja e ambientit: 120 m2 • duplex i ndare ne dy ambiente. • 1 tualet • fasade xhami • i investuar • me dokumentacion te rregullt hipotekor....

500,000 Euro

105,000 Euro Shitet, Ambient, Bllok, Tiranë, PRI15675. Ambienti ndodhet në zonën e Bllokut,
Informacion mbi Ambientin:
• Buzë rr

Shitet, Ambient, Bllok, Tiranë, Pri15675.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (16:48): Ambienti ndodhet në zonën e bllokut, informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i -1 • sipërfaqja e ambientit: 25 m2 • 1 tualet. • fasadë xhami. • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti ës...

105,000 Euro

350,000 Euro Shitet  Bar Kafe  tek  Rruga Bardhyl  145m2 Shitet Bar Kafe tek Rruga Bardhyl , lokali ne gjendje shume te mire ,i pajisur m

Shitet Bar Kafe Tek Rruga Bardhyl 145m2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.50 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (16:03): Shitet bar kafe tek rruga bardhyl , lokali ne gjendje shume te mire ,i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per kryerjen e aktivitetit siperfaqja 57 m3 ambjent i brendshem +75 m2 verande , veranda shikon ne dy ane te kendit te rruges lokali nd...

350,000 Euro

180,000 Euro SHITET DUPLEX NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE Shitet duplex në lagjen Kongresi, Lushnje.
Sipërfaqa është 272 m² dhe ndod

Shitet Duplex NË Lagjen Kongresi, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
272.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

30.05.2020 (15:59): Shitet duplex në lagjen kongresi, lushnje. sipërfaqa është 272 m² dhe ndodhet pranë xhamisë lushnje. disponon dokumentacion të plotë hipotekor. shitet me çmimin prej 180 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pro...

180,000 Euro

105,000 Euro Shitet magazin ne -1 ne ne misto mame .siperfaqja 300 deri 1200 m2 Shitet Magazina Misto Mame
Magazine 1200 m2 tek misto mame 
.Kati -1. I ndare

Shitet Magazin Ne -1 Ne Ne Misto Mame .siperfaqja 300 Deri 1200 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (15:57): Shitet magazina misto mame magazine 1200 m2 tek misto mame .kati -1. i ndare ne 4 pjese nga 300 m2. cmimi i shitjes 350 euro m2. shitet sipas kerkeser per m2 adresa misto mame...

105,000 Euro

430,000 Euro   SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHN Shitet ambient biznesi në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa totale ësht

Shitet Ambient Biznesi NË Lagjen Loni Dhamo, Lushn

Qender | Lushnje
KM nga qendra
123.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

30.05.2020 (15:39): Shitet ambient biznesi në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa totale është 123 m², ka lokacion të favorshëm buzë rrugës. shitet me çmimin prej 430 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069...

430,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim