urime per ditelindjen per dajen  2416 njoftime

 Online 64 lexues | 2 njoftime ne pritje

295,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion

Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.45 Km nga qendra) Progeen shpk

B Ambjent tregtar per shitje 268 m2 tek oxhaku mbrapa karburant eida tek me hipoteke. me akses nga 2 anet e pallatit ne zone me shume ndertim e apartamente te reja. ambjenti eshte vecanerisht i pershtatshem per lokal sportiv, palester apo super-market. ambjenti shitet i teri me cmim okazion ose i ndar...

295,000 Euro

Tirane
440,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Prane Inxhinierise Se Ndertimit Shitet Ambjent Komercial, Bashke Me Biznesin e Ngritur

Prane Inxhinierise Se Ndertimit Shitet Ambjent Komercial, Bashke Me Bi -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.33 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Prane inxhinierise se ndertimit shitet ambjent komercial, se bashku me biznesin e ngritur te restorantit. ambjenti ka siperfaqe te brendshme 135 m/2, i strukturuar sipas aktivitetit qe ushtrohet aktualisht si restorant, si dhe veranden e jashtme te shfrytezueshme plotesisht. prona ka nje vendodhje m...

440,000 Euro

Tirane
203,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion !!! Shitet Ambjent Biznesi , Tek Kodra e Diellit, Prane Rruges Kryesore!!

Okazion !!! Shitet Ambjent Biznesi , Tek Kodra e Diellit, Prane Rruges -

Kodra e Diellit | Tirane (2.05 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Tek rruga shkelqim fusha, shitet ambient komercial me siperfaqe te bollshme, dhe zone me levizshmeri shume te madhe. ambienti organizohet ne 9 dhoma+ 3 tualete+ 1magazine. kryqezimi aty afer lidh zonen e komunes se parisit me kodren e diellit. eshte perfekt per: klinike estetike, klinike dentare, la...

203,000 Euro

Tirane
215,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i per -

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.05 Km nga qendra)

B Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallati te ri me survejim kamerash | super ndricim | kondicioner + sistem aspirimi | fasade dopi...

215,000 Euro

Tirane
200,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada xhami super cilesore - 8 tavolina brenda - 9 tav...

200,000 Euro

Tirane
334,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBJENT KOMERCIAL I PERSHTATSHEM PER DISA AKTIVITETE

SHITET AMBJENT KOMERCIAL I PERSHTATSHEM PER DISA AKTIVITETE

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)

B Tek rruga mikel maruli, ne nje nga zonat me te zhvilluara te astirit shitet ambjen komercial i investuar per aktivitete te ndryshme. ambjenti ka dy hyrje, ne hyrjen e pare eshte buze rruge me fasade xhami. hyrja e dyte eshte ne pjesen e pasme te pallatit me fasade xhami dhe me verande, nje pjese e c...

334,000 Euro

Tirane
214,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan ne shitje tek Spitali Amerikan 3

Dyqan ne shitje tek Spitali Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.76 Km nga qendra)

B Dyqan ne shitje, me vendodhje tek rruga e bedri karapici, tirane. me siperfaqe totale 153 m2. disponon kontrate porosie ...

214,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO

OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Shitet ambjent biznesi ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. per me shume informacion ju...

65,000 Euro

Tirane
300,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Tirane, shes dyqan Kati 1, 82 m² 300.000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirane, shes dyqan Kati 1, 82 m² 300.000 Euro (Rruga Bardhyl)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Shitet ambjent në rrugën bardhyl, në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . ambjenti ka orientim jug-lindje , ndodhet ne katin 1 dhe ka sipërfaqe totale 82m2. ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi . ka lokacion shumë të mirë . për ta vizituar na kontakton...

300,000 Euro

Tirane
200,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes dyqan Kati 1, 72 m² 200.000 Euro (Rruga e Dibres)

Tirane, shes dyqan Kati 1, 72 m² 200.000 Euro (Rruga e Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet ambjent (dyqan) në rrugën e dibrës, në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . ambjenti ka orientim jug-lindje , ndodhet ne katin 1 dhe ka sipërfaqe totale 72m2. ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi . Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hi...

200,000 Euro

Tirane
190,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Tirane, shes dyqan Kati 1, 74 m² 190.000 Euro (Fresku)

Tirane, shes dyqan Kati 1, 74 m² 190.000 Euro (Fresku)

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet ambjent (lokal) në fresk , në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . ambjenti ka orientim jug-lindje , ndodhet ne katin 1 dhe ka sipërfaqe totale 74m2. ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi . Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor, i ...

190,000 Euro

Tirane
138,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes zyre Kati 1, 138 m² 138.000 Euro (Fresku)

Tirane, shes zyre Kati 1, 138 m² 138.000 Euro (Fresku)

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet biznesi + ambjent (kopshti) në fresk , në një zonë të preferuar, buzë rrugës së dajtit. ambjenti ka orientim jug-lindje , ndodhet ne katin 1 dhe ka sipërfaqe totale 138m2. ambjenti është aktualisht në gjendje pune. Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor, i inves...

138,000 Euro

Tirane
615,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi 555 m² 615.000 Euro (Kamëz)

Tirane, shes ambjent biznesi 555 m² 615.000 Euro (Kamëz)

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)

B Ambjenti është i pozicionuar te rruga “donald trump”, në zonën e kamzës. informacion mbi ambjentin : • godinë 3-katëshe ndërtim i ri • ngjitur me këtë godinë ndodhet dhe një ndërtesë 2-katëshe me sipërfaqe 100 m2 ku secili kat mund të shërbejë si ambjent ndihmës për ket...

615,000 Euro

Tirane
270,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes lokal Kati 1, 170 m² 270.000 Euro (Porcelan)

Tirane, shes lokal Kati 1, 170 m² 270.000 Euro (Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Lokali është i pozicionuar te zona e porcelanit. informacion mbi lokalin: • kati 1 • sipërfaqja : 170 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. lokali është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • pozicion të favorshëm gjeografik • pallat i ri • tualeti • kondicionim • aspirim ...

270,000 Euro

Tirane
255,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - (82 m2) Amb Brenda + (30 m2) Amb i Jashtem

Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Okazion: shitet lokal - restorant ne gjendje pune afer stadiumit dinamo - (82 m2) ambient brenda + (30 m2) ambient i shfrytezueshem jasht | vendndodhje perfekte - afer me parkingun e madh | i investuar brenda 2 vitet e fundit | dalje direkte ne rruge | ndricim shume i mire | sistemi elektrik, hidrau...

255,000 Euro

Tirane
150,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 300 m² 150.000 Euro (Ali Demi)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 300 m² 150.000 Euro (Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet ambjent te zona e ali demit, ish-markata e vjetër. informacion mbi ambjentin: • kati -1 • sipërfaqja e ambjentit: 300 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • i investuar • kubaturë e rregullt • pozicion i favorshëm gjeografik • 2 hyrje • open space • mundësi...

150,000 Euro

Tirane
145,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Dyqan buze rruge

Shitet Dyqan buze rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Ne rrugen bardhyl shitet dyqan buze rruges kryesore. dyqani eshte 25 m. ka fasade xhami plesen ballore dhe ka tualet. pozicioni eshte shume i mire pasi ka shume levizje si rruge dhe jepet lehtesisht edhe me qera. prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekore....

145,000 Euro

Tirane
17,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT COMERCIAL NE RRUGEN SITKI CICO!!!

SHITET AMBIENT COMERCIAL NE RRUGEN SITKI CICO!!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Ne rrugen sitki cico, prane shkolles nikel dardani , shitet ambient comercial me siperfaqe 28 m2,ne katin zero te nje pallati tete katesh ndertim i viteve te fundit. ambienti eshte opnespace dhe ka nje tualet. aktualisht eshte ne gjendje pune dhe funksionon si zyre dhe magazine per nje pjese te bizn...

17,000 Euro

Tirane
950,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Godine 4 -kateshe E Pershtateshme Per Cdo Biznes!!!

Shitet Godine 4 -kateshe E Pershtateshme Per Cdo Biznes!!!

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)

B Shitet godine 4 -kateshe ne qender te kamzes me siperfaqe 1800m2 e pershtashme per cdo lloj aktiviteti. godina ka truall me nje siperfaqe 2700m2. ambientet e godines jane te te investuara totalisht , ka ngrohje qendrore , disponon nje salle 300m2 si dhe parkim per 6 automjete....

950,000 Euro

Tirane
32,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ne rrugen e Kavajes tek nje nder komplekset me te mira te zones por edhe Tiranes sic eshte KONTAKT j

Ne rrugen e Kavajes tek nje nder komplekset me te mira te zones por ed

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.90 Km nga qendra)

B Shitet ambjent njesi me siperfaqe 31m2 ne fillim te komunes parisit ( lulishtja cajupi ). me dokumentacion te rregullt hipotekor ......

32,000 Euro

Tirane
35,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Rruga Stavri Themeli, Shitet Ambjent Komercial Me Biznes Te Ngritur Dhe Cmim Real !!

Tek Rruga Stavri Themeli, Shitet Ambjent Komercial Me Biznes Te Ngritu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Tek rruga stavri themeli, shitet ambjent komercial me biznes te ngritur dhe cmim real. ambjenti me siperfaqe 29 m/2 ndodhet ne nje kompleks pallatesh dhe aktualisht shfrytezohet nga vete pronaret si market, me xhiro ditore 20.000-30.000 all. realisht eshte nje mundesi mjaft e mire investimi edhe per...

35,000 Euro

Tirane
400,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Biznesi ne Shitje

Biznesi ne Shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Shitet biznesi me klijentel te rregullt per arsye emigracioni . per me shum info. kntakt ne kte nr 0692762005...

400,000 Leke

Tirane
320,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Vlore, Rruga Muco Aliu, ne hyrje te Vlores, tek Pusi i Mezinit, shitet magazine 1200 m²

Vlore, Rruga Muco Aliu, ne hyrje te Vlores, tek Pusi i Mezinit, shitet

Zone Periferike | Vlore

B Id e prones : 4181002 vlore, rruga muco aliu, ne hyrje te vlores, tek pusi i mezinit, shitet magazine 1200 m² ne total me hipoteke nder te cilat 200 m² e mbuluar me vone, siperface trualli 1565 m² me hipoteke, 3 porta hyrese, lartesi 6 meter, tarraca me tjegulla, i shtruar me beton, uje drit...

320,000 Euro

Vlore
70,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shes Lokal dublex

Shes Lokal dublex

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes lokal dublex me siperfaqe totale 28 m2 total ku 18 m2 kati 1 dhe 10 m2 kati 2. cmimi 70.000 euro, me gjithe paisjet ose 65.000 euro bosh. me hipoteke!...

70,000 Euro

Tirane
30,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion | Shitet | Dyqan 15 m2 ,  30000 euro , rruga e Kosovareve.

Okazion | Shitet | Dyqan 15 m2 , 30000 euro , rruga e Kosovareve.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes me akses per te gjitha aktivitetet pasi eshte ne katin 0 te nje pallati te ri.. eshte buze rruge dhe mund te perdoret shume mire sidomos per zyra apo studio te ndryshme ligjore pasi ka nje akses ne rruge kryesore dhe eshte prane aktiviteteve...

30,000 Euro

Tirane
280,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Shitet |Dyqan tek sheshi Wilson 74 m2 280 000€ ne rruge kryesore!

Shitet |Dyqan tek sheshi Wilson 74 m2 280 000€ ne rruge kryesore!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.96 Km nga qendra)

B Shitet|dyqan tek sheshi wilson 74 m2 280 000€ ne rruge kryesore! ambjenti ndodhet tek sheshi willson. zona eshte shume e populluar dhe te jep mundesine e zhvillimit per cdo biznes te mundshem. eshte i organizuar ne vetem nje hapesire me nje tualete brenda tij. ka fasade ne rrugen kryesore. dispono...

280,000 Euro

Tirane
226,800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT BIZNESI NË DON BOSKO, TIRANË

SHITET AMBIENT BIZNESI NË DON BOSKO, TIRANË

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi me sipërfaqe të brendshme 81.5 m² tek kompleksi vizion plus në don bosko. ambient ndodhet buzë rruge, në një zonë shumë të populluar. ka një verand nga 2 krahët, e cila mund të shfrytëzohet. i përshtatshëm për shumë aktivitete të ndryshme, më parë ka funks...

226,800 Euro

Tirane
90,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Zogu I Zi Shitet Bar-Kafe

Tek Zogu I Zi Shitet Bar-Kafe

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Tek zogu i zi shitet bar-kafe zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte ne nje pozicion shume te mir ku te ofron fasilitete te shumta.lokali eshte i kompletuar ne menyre shume te mire me nje biznes te ngritur .disponon dokumentacion te plote hipotekor....

90,000 Euro

Tirane
233,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION !!!!!SHITET BAR-KAFE TEK VASIL SHANTO, TIRANE  ME SUPER  INVESTIM!

OKAZION !!!!!SHITET BAR-KAFE TEK VASIL SHANTO, TIRANE ME SUPER INVES

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)

B Shitet bar-kafe ne rrugen vasil shanto tirane . ambjenti eshe i mire pozicionuar ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me klientel te rregullt .lokali eshte nje mundesi shume e mire investimi per asye se ndodhet ne nje pike strategjike ku ka afer institucione (shteterore dhe private ) universitet...

233,000 Euro

Tirane
58,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Ambient biznesi,58.000 EUR(CONDOR CENTER,ISH PARKU)

Shitet Ambient biznesi,58.000 EUR(CONDOR CENTER,ISH PARKU)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes,condor center. ambienti ndodhet brenda qendres tregtare mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. eshte ne pozicion te kenaqshem,me shkalle elektrike,kamera dhe siguri 24h. cmimi :58.000 eur me hipoteke...

58,000 Euro

Tirane
40,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shes Ambient Biznesi,32 m2,40000 Eur(Ish Ekspozita)

Shes Ambient Biznesi,32 m2,40000 Eur(Ish Ekspozita)

Vasil Shanto | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, pallati i ehw, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje cmim total prej 40.000 €, dhe ka nje siperfaqe prej 32 m². me hipoteke te rregullt! nxitoni ta beni tuajin. ...

40,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas