infermier 11030 njoftime

 Online 348 lexues | 5 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: ...

Punesim I Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Ne Italisht (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION : Ofron Punesim te menjeheshem si operatore, Team Leader ose GRUP i gateshme pune me...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Vende Pune Per KAMARIER/E (me/pa Eksperience).

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te...

Kerkohet Kamarier/e Me Ose Pa Eksperience Pune

Rruga Aleksandër Moisiu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune kamarier/e me ose pa ekperience pune. Adresa : Bar Fagma ne Kinostudio , ...

Ofroj Vend Pune Kamarier/e

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Kamarier/e ( me ekperienc pune ) Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta , ish e...

Konsulent Imobiliar

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Zyra Century 21 CPM ofron mundesine e punesimit ne pozicionin e konsulentit imobiliar. Zy...

Kush Tjeter Deshiron Nje Karriere Te Re?

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
- Je lodhur me punen qe ben dhe nuk shikon te ardhme? - Punon shume por askush nuk ...

TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE

Shkozet, Albania, Durres Me Marreveshje
RAILI SHPK ESHTE I INTERESUAR PER TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE TE RESTORANTEVE, SOBA...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka ekspe...

Ofroj Vend Pune Banakiere (F) Turni 1/Barist (M) Turni 2

Vasil Shanto, Tirane 35,000 Leke
Ofroj vend pune Banakiere (F) turni 1 Barist (M) turni 2 me eksperience pune Pagesa : Sip...

KAMARIER/E - BANAKIERE - KREPJER/E ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Kamarier Me Experienc Pune

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/05/2019
Kerkohet kamarier me experienc pune ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/04/2019

Ofrojm Pune Kamarier

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/05/2019
IKON BAR kerkon te punesoj kamarier! Per informacion kontaktoni ne kete numer 0693929...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Bar Delirios Kerkon Te Punesoje 2 Kamariere (femer) 1 Ndihmse Banakiere Nji Sanitare

Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/09/2019
Bar delirios kerkon te punesoje 2 kamariere (femer) 1 ndihmse banakiere dhe 1 sanitare..ku...

Web Developer Part Time

Rruga Themistokli Gërmenji 2, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,100 Euro Afati i Aplikimit: 04/05/2019
Nese je nje i apasionuar pas programimit dhe ke ekperience ne zhvillimin e CRM te avancuar...
 • Profesioni: Web developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Kerkoj Nd.Guzhinjere (Femer)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj nd.guzhinjere me ose pa eksperience ne gatime tredicionale. Orari 8 me 4 me30 Sig...
 • Profesioni: Nd.Guzhinjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Agjensi Udhetimi Italiane

Rruga Abdyl Frasheri, Pallati Nr 31, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Importante Tour Operator su scala internazionale, seleziona addetto al booking per assun...

Banakier/e Zgjerim Stafi

Rruga Fortuzi, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/05/2019
Kerkohen punonjes per banak. Me eksperience dhe korrekt ne pune. Sigurime te paguara. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/04/2019

Kerkohet Kamarier

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Nov Hotel kerkon kamarier Bari.Ofrohen kushte shume te mira pune.Puna 8 orarsh,1 dite ne j...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/04/2019

Kerkohet Agjent Imobiliar

Bulevardi Zhan D’Ark (prane Gjykates), Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Agjente imobiliare! Te gjithe te interesuarit te dergojne CV: Email: info@rea...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Web Developer Part Time

Rruga Themistokli Gërmenji 2, Tirana, Albania, Tirane 1,100 Euro
Nese je nje i apasionuar pas programimit dhe ke ekperience ne zhvillimin e CRM te avancuar...

Kerkohet KAMARIER,KAMARIERE Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Kristi Ofron kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Nqs jeni te interesuar kontak...

Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Jeni ne kerkim te mundesive me te mira ? Ka ardhur momenti per punen e endrrave . Kompan...

Kamarier/e Per Mence

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Kerkohet kamarier per mence me eksperience pune te ngjashme te meparshme. Orari 8.30- 17....

Kompania Gjermane Librex Ofron Mundesi Punesimi

Rruga Aleksandri i Madh, Albania, Tirane 300 Euro
Je I ri? Energjik? Kerkon pavarsi ekonomike? Kjo eshte mundesia qe ke pritur.Kompania Gjer...

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise nr.1 te Real Estate ne Bote, kerkon Asistente Zyre. ...

ASLA INTERNATIONAL

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
ASLA INTERNATIONAL OFRON VENDE PUNE PER VAJZA DHE DJEM TE GRUPMOSHAVE 20 - 33 VJEC. OFRO...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes ita...

Ofrohen Vende Pune Masazhjere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Ofrohen vende pune masazhjere me ose pa eksperjenc pune ...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish-Bllokut, kerkon te punesoje 50 operator/e & 1...

“Stockholm Coffe&Lounge 2” Kerkon Kamariere Femra !

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge 2 ne “Rrugen e Durresit”kerkon: Kamariere femer (me ose...

Kerkohet Kamarier

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Nov Hotel kerkon kamarier Bari.Ofrohen kushte shume te mira pune.Puna 8 orarsh,1 dite ne j...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone ...

Ofrohet Vend Pune Si Asistente Zyre

Rruga Sulejman Kadiu, Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
Studio Ligjore TIVARI kerkon te punesoje 2 asistente zyre me kohe te plote. E interesua...

Vende Pune Per Punonjes Marketi

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet kasier, punonjes banaku , salle...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane/Angleze...

Konsulent Imobiliar

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2019
Zyra Century 21 CPM ofron mundesine e punesimit ne pozicionin e konsulentit imobiliar. Zy...
 • Profesioni: Kosulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 26/04/2019

OFROHET VEND PUNE BANAKIER/E

Rruga Bajram Tusha, Durrës, Albania, Durres Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2019
Kompania Ferra and Co me vendndodhje Shkozet Durres , shpall vendin vakant per banakier/ba...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Punëtor Duralumini Dhe Plastike

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/05/2019
Art and Tourism Development Group, një nga kompanitë lider në fushën e turizmit, me nj...

Ofroj Vend Pune Tornitor, Frezator CNC

Rrashbull, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Laser Project Shpk me Adrese ne Autostraden Durres-Tirane km 4, ofron vend pune: ...
 • Profesioni: tornitor
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Aplikoni Tani Per T'u Bere Pjese E Kompanise Imobiliare Me Te Madhe Shqiptare !

Rruga Sulejman Delvina , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
•Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga pune...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/04/2019

BASHKEPUNOJME SE BASHKU

Rruga Xhorxhi Martini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Progress Real Estate kerkon te bashkepunoje me ju!!!...
 • Profesioni: KONSULENT
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
KAZA MARKET kerkon kasiere me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Kerkohet Kamarier /Kamariere (Don Bosko)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0693763556 ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Kerkohet Hostess Part Time (Don Bosko)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon Hostess part time turni i dyte. Detyrat dhe Kerkesat: -Te je...
 • Profesioni: Hostess
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 02/02/2022
Jeni ne kerkim te mundesive me te mira ? Ka ardhur momenti per punen e endrrave . Kompan...

Mobileri Eurorudi Kerkon Te Punesoje Rrobaqepese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/05/2019
Mobileri eurorudi kerkon te punesoje rrobaqepese me orare te plote. Kushte te mira pune . ...
 • Profesioni: rrobaqepese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Kerkohen SHITESE Per Dyqanet SWAROVSKI, SWATCH Dhe BLUKIDS

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kompania BY BEST DUTY FREE sh.p.k, e cila ndodhet me seli perballe Drejtorise se Policise ...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Berber

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/05/2019
Kerkoj berber me eksperienc pune ...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/04/2019

Kerkohet Kamariere(Femer)me Gjuhe Gjermane Ose Italiane

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamariere(Femer) te dije gjuhen Gjermane dhe Italiane mundesisht,Te kete punuar m...

Broker, Account Manager Forex

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kompania Power Communication, po kerkon agjente burse ne gjuhen Italiane ( Forex- Cfd). ...
 • Profesioni: CONSULENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/04/2019

Kamarier/e Per Mence

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet kamarier per mence me eksperience pune te ngjashme te meparshme. Orari 8.30- 17....
 • Profesioni: Kamarier per mence
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Flet Gjermanisht? Italisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/04/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim