barista 

 Online 181 lexues | 1 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Motorrist

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
kerkojm motorris per full time ose part time paga shume e mir plus bonuse. ...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

OFROJME PUNE SHOFER /MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:11,111 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Ofrojme pune per shofer dhe motorrist per shperndarje te barnave dhe produkteve farmaceutike. kushte shume te mira pune dhe siguracione. page e kenaqshme....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Furrxhi Dhe Shitese, Per Furre Buke Dhe Pasticeri.

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2020
Kerkohet Furrxhi dhe Shitese, per Furre Buke dhe Pasticeri. Orari i punes: 8 orarsh Adresa: Astir, Perballe Kastratit. Per pergjegjsite dhe detaje ne interviste! Ju lutem KONTAKTONI NE NR CEL. ...
 • Profesioni: Shitese,Furrxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Motorrist Per Shperndarje

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2022
Kerkohet motorrist per shperndarje branda Tiranes Orari part time Na kontaktoni ‭+‬...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkoj Menaxher

RR Fortuzi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/04/2020
Kerkoj te punesoj Menaxher shitjesh per mallra ushqimore. Per me shume informacione na kontaktoni....
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Vend Pune Per Motorrist

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet motorrist per shperndarje produkte dentare. Orari punes 08.00-16.00 Ajo cfar kerkohet nga ju esht patent e klasit A ose B, aftesi te mira per drejtimin e motorrit dhe mbi te gjitha korrektese ne pune. Rroga e diskutueshme. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Motorrist Per Shperndarje Porosish

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/01/2020
Kerkohet motorrist per shperndarje porosish. Paga 50.000 lek Te disponoje patenten perkatese ose klasin B. Ditet e punes nga e Hëna ne te shtunen Kontaktoni ne telefon...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Motorist

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkohet motorist dhe shofer per shperndarje gomash. Te interesuarit te kontakotjne ne ose te paraqiten te Bridgestone , kthesa kamzes ....
 • Profesioni: motorist/shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Shofer Shperndarjesh.

Rruga Astrit Losha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Ofrohet nje vend pune per shofer shperndarje mallrash....

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Tirane, Ofroj Vend Pune Magazinier/Shofer

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kompania lider ne treg Shop Tv Albania ofron vende pune . Pozicioni vakant ꞉ Magazinier Kriteret꞉ Mosha mbi 25-vjec Te jete korrekt dhe fleksibel gjate orarit te punes . Te zbatoje me perpikmeri udhezimet qe i jepen . te disponojne pate...
 • Profesioni: Magazinier /Shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkojme Te Punesojme Sanitare Me Kohe Te Plote

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Regency Casino tek Kompleksi Taivan ofron vend te lire pune ne pozicionin Sanitare. Puna eshte me kontrate te rregullt, 8 ore ne dite me tre turne me rrotacion. Dy dite ne jave pushim. Paga eshte 42000 leke ne muaj + sigurimet....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkoj Shofera

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj shofera per transport pasagjeresh, shoferi duhet te jete i pajisur me patente klasi D + CAP per pasagjer...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Shofer/Shperndares

Rruga Daut Borici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kerkohet nje person per shperndarje porosish. Te dije dije te perdori kasen. Perben avantazh eksperienca e puneve para ne te njejtin pozicion. Te kete patente te klasit B. Te jete korrekt dhe bashkepunues. Paga e kenaqshme Mosha 20-40 Vjec ...

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Radiolog,e Me Kohe Te Plote Ne Laprake

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:230 Euro
Grafia dentare"Alfa "kerkon te punesoje teknik,e radiolog me orar te plote. Preferohet qe kandidati te kete eksperience te meparshme ne fushen e radiografive dentare....
 • Profesioni: teknik
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Si Retention Nga Shtëpija Dhe Conversion

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 30/10/2024
Kerkoni bonuse te larta deri ne 5000 euro ? Kerkoni te beni nga 24 FTD ne muaj ? Jeni ne vendin e duhur. Vetem ne ju mundesojm pune ne forex , te qertifikuar nga shteti Shqiptare. Nje baze qe fillon nga 400 euro-500 euro( ne raste specifik...
 • Profesioni: Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet AGJENT MARKETINGU

Rruga Hazbi Serani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/05/2020
BLESS-MED sh.p.k e cila operon ne fushen farmaceutike kerkon te punesoje : -Agjent/e Marketingu (per rrethe) - Pa prokupime (orari) - Arsim I Larte (bachelor) -Te kete aftesi te mira komunikues dhe bashke vepruese ne grup. -Me ose pa eksperie...
 • Profesioni: Menaxher shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkojme Motorrist

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/12/2019
Restorant Shtepia Shijes ofron vend te lire pune ne rolin e motorristit. Duhet te kete motorr. Orari 11:00-17:00. Paga 250 leke ora, siguracione te paguara. Dita e diel pushim. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Punoni Nga Shtepia Kete Periudhe Ne Kompanine Me Te Madhe Dhe Te Licensuar Te Forex!

Hipoteka, Pas Harry Fultz , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Nese zoteron nje nder gjuhet e huaja me poshte : - Italisht - Spanjisht - Anglisht - Gjermanisht Nese je : - i shkathet - ke aftesi te mira komunikuese dhe bindese - je ambicioz per te arritur e fituar gjithmone e me shume - ke per...
 • Profesioni: Opening, Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 15/11/2019
KOMPANIA “F-V” HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa eksperience pune. PAGESA: Baze dhe perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime fantastike jashte vendit per ...

Ofrohet Vend Pune Part Time SANITARE

Pallati Auto Japan perballe bllokut Gintash, Laprake , Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Ofroj vend pune part time Sanitare ne nje shtepi b&b. Do punoje 1 ore ose 1.5 ore ne dite cdo dite te muajit. Te intersuarat te me kontaktojne ne WhatsApp me sms....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Oferta Pune Per Babysitter,kujdestare Per Te Moshuar Dhe Sanitare

Rruga Pjeter Budi, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Perkujdesja Familjare ofron vende pune per babysitter,kujdestare per te moshuar dhe sanitare. Te interesuarit te na kontaktojne :...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Kerkohet Sanitare

Rruga durresit, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kemi nje variant pune te lire per sanitare ne zyra tek rruga durresit, Puna eshte 8 ore, nga e hena ne te shtune Kushdo i interesuar te kontaktoje ne ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkojme Sanitare

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm sanitare Sigurancjone + paga me marrveshje Njerez punetor dhe serjoz Per afatgjate ne pune . ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim