gazeta oferta pune tirane 12471 njoftime

 Online 517 lexues | 9 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Kerkohen 100 Operatore & 10 Team Leader (Tirane & Fier)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane 60,000 Leke
Kerkojme 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grupe me eksperience Telemarketing (call cen...

DIPLOMAT HOTEL & SPA

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
DIPLOMAT HOTEL & SPA - VENDE PUNE TE LIRA Kamarier / e , te cilet plotesojne keto ...

Kamariere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kamariere ne Fast food Pergjegjesite e kamarierit/es perfshijne: · Ofrimin e...

Auto1 Group Cerca Impiegato/a Commerciale Automotive_Inside Sales

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Sei pronto per una nuova, emozionante sfida professionale? AUTO1 Group è la piattaforma ...

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! -Je duke kerkuar nje ...

4 MOTORIST - PUNETORE FAST FOODI + KREPIER/E + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, • Gjermane Te kene nj...

Pastruese Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofrohet vend pune ne pozicionin : Pastruese ne fast food. Pergjegjesite e pastruesit pe...

Kuzhiniere Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kuzhiniere Pergjegjesite e Kuzhinierit perfshijne: · Ngritjen e stacioneve te p...

Arketare

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Arketare Pergjegjesite e Arkes perfshijne: · Mirepritjen e klienteve, duke iu...

Operator/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Pallati 34, AP 10 (0,23 km) 1001 Tirana, Tirane Me Marreveshje
Siamo in ricerca di nuove risorse per la campagnia Telecom Italia •Sei un Teamleader e ...

Kerkojm Motorrist

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
kerkojm motorris per full time ose part time paga shume e mir plus bonuse. ...

Ndihmes Kuzhiniere Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ndihmes Kuzhiniere Pergjegjesite e ndihmes kuzhierit perfshijne: · Ndjekin ur...

Menaxhere Turni

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Menaxhere Turni Pergjegjesite e Menaxherit te Salles perfshijne: · Delegimin ...

DURRES OFROHET VEND PUNE ARKITEKT/E

Prane Bashkise, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Agora Studio Design kerkon profesionist Arkitekt/e me eksperience ne fushen e projektimit....
 • Profesioni: arkitekt
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 22/02/2019 13:08

Call Center, La Gusela SH.P.K

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kompania La Gusela SH.P.K me eksperience 5 vjecare ne Shqiperi kerkon te punesoje operator...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/02/2019 12:46

Glow Bar And Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier Turni I Pare Dhe I Trete . Ndihmes Banakier Turni 1

Te ura e vasil shantos , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Glow bar and lounge kerkon te punesoje kamarier dhe ndihmes banakier ...

Kamarier / Kamariere

Rruga Ded Gjo Luli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkojme kamarier/e te piazza ne qender . Lokali quhet dreams bar Rroga 15000 leke + si...

Kerkojm Punonjes

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
IKON BAR kerkon te punesoj ndihmes banakiere dhe sanitare. Per me shume informacion ju lu...

KERKOHET EKONOMIST/E

Rruga e Kavajes,tek kryqezimi 21 Dhjetori,Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeria ALBANIAN GAS COMPANY Sh.P.K. e cila operon ne tregtine me pakice te shitjes se ga...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkojme Broker, Agjente Dhe Team Leader. Paga 400€ Neto.

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, ne krahe te Deges se Thesarit,, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune Part Time & Full Time ne turne prej 4, 6 & 8 ore. Kerk...

Kerkohen Operatore Call Center GJUHA ITALIANE .

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Tek hyrja e Rruga se cameve, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme Operatore Call center GJUHA ITALIANE , ne sektorin e shitjeve. (VETEM ME EKSPER...

Ofrohen Vende Pune Masazhatore

Durres, Albania, Durres 28,000 Leke
masazh relaks pashallesha ofron vende pune masazhatore per ne tiran dhe durres pag plus p...

Kerkohet Banakier/e

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar-Restorant Belmondo kerkon banakier/e me eksperience. Ambienti eshte i qete dhe famili...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
FOREX/TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Ofroj Vend Pune - Trajnues I Gjuhes Gjermane

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dominus Language, strukture e Dominusoft kerkon te punesoje nje Trajnues ne gjuhen Gjerman...

Operator Gjermanisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! ...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30 ,. P...

Kerkojme Operatore Te Gjuhes Italiane Per Fushaten TELECOM ITALIA

Adresa Bulevardi Gjergj Fishta , ish ekspozita , prane supermarket CONAD , Tirane Me Marreveshje
***** GREEN EURO CALL ***** * Eshte ne kerkim te operatoreve telefonik me apo pa ekspe...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare

rruga mohammed deliu, Tirane 30,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjence...

Stockholm Coffe&Lounge Kerkon Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge kerkon -sanitare (me ose pa eksperienc pune) Paga:26000 l...

Oferte Punesimi

Rruga Aleksander Goga, Durres Pagesa:15,000 Leke
• Kerkohet nje zonje kujdestare per nje vajze te semure 40 vjec •Qyteti Durrres te...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30 ,. P...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/02/2019 12:15

Kerkohet Punetore Brumi

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Njoftim Pune: Furre Buke DINI Kerkon te punesoje Specialiste Brumi. Preferohet me eksp...

Shef Kuzhine Hotel Adriatik

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Hotel Adriatik , resorti me 5 yje, ne Plazh, pjese e Luxury Group kerkon te punesoje punon...

Kerkohet Kamarier

Ish markata e vjeter ngjitur me Big Market, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkohet staf kamarier/banakier Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 22/02/2019 12:09

Operatore Telefonik

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohen operatore per Call Center ne gjuhen italiane . Ofrohen : Pagesa deri ne 300l/h+...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 11:54

Kerkohet Asistente Dentare.

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Klinika Dentare Vizion Dent kerkon te punesoje nje asistente dentare me kohe te pjesshme. ...

IOS Developer NE TIRANE

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune iOS Developer. Kompania ProCoDev kerkon te punesoje iOS develop...

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant & Dyqan peshku "FISHOP" kerkon te punesoje: 1- Kamariere 2- Pune...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Ndihmese Piciere

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon ndihmese piciere (F) mosha nga 20 deri ne 35 vjece paga 25...

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar-Restorant Belmondo kerkon kamarier me eksperience per orarin e paradites. Ambienti es...

Arstl Group Kerkon Graphic Designer (Full Time)

Rruga Jorgo Panajoti, Kombinat, Tirane, Tirane 45,000 Leke
ARSTL GROUP, kompani me eksperience 20 vjeçare ne distribucionin nderkombetar te pijeve e...

Kerkohen Operatore Forex

pajtoni center, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkohen operatore forex per gjuhet italisht & gjermanisht me eksperience pune mbi 6 m...
 • Profesioni: broker
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 11:53

Kerkoj Punonjese Banaku Pa Eksperience

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme te punesojme nje punonjese nga mosha 20-30 vjec, pa angazhime dhe pa eksperience ...
 • Profesioni: banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 11:24

Furre Buke Kerkon Te Punesoje :furrxhi,shitese,pastiçier/e E Perience Pune ,paga E Kenaqshme .

Rruga panajot pano yzberisht , Tirane Pagesa:28,000 Leke
Per furrxhi dhe shitese 8 ore pune pasticieri per 4 ore Furrxhi 22:00-06:00.shitsja me t...

Kerkohet Ndihmese Banakiere Turni Ll (Don Bosko)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmese banakiere me ose pa ekperience pune Pagese e kenaqshme...

Operatore Ne Forex Italisht & Gjermanisht

Pajtoni center, autostrada tirane-durres km 1, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkohen operatore ne Forex per gjuhen gjermane dhe italiane. me eksperience min 6 muaj dh...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 11:02

Tirane, Kerkojme OPERATOR TELEFONIKE Me Page 300L/ora NETO Per Fushaten WIND TRE (BUSSINES ) Dhe TR

Komleksi Halili, kati 4,Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:400 Euro
1. Renovatio shpk kerkon operator telefonike, per fushtatat WIND TRE BUSSINES dhe TRE CONS...

Njoftim Pune Call Center Full Time

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
VENUX Sucht dich! Wir suchen für motivierte Mitarbeiter in Voll Zeit für unsere Proje...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 10:11

Ofroj Vende Pune.

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
KLARON SECURITY kerkon te punesoje 1- Dy punonjes per grup te gatshem. Kandidatet duhe...

Grand Coffee Bar Kerkon Te Punesoje PASTRUESE.

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Grand Coffee Bar kerkon te punesoje PASTRUESE. Ofrohen kushte te mira pune si dhe page e...

Agjensia Imobiliare Homeplus Albania Kerkon Te Punesoje Asistente Zyre.

Blloku, Tirane Me Marreveshje
Detyrat 1. Pergjegjese per korrespondencen telefonike dhe elektronike. 2. Perpunimi i ma...

Kerkohet Asistente Zyre Part Time

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:150 Euro
Kerkohen aftesi te mira perdoruese ne programet : AutoCAD 2D/3D SketchUp Lumion Adob...

Kerkohet Receptioniste Hoteli - Durres

Rruga Taulantia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Hotel 2 Kitarrat Kerkon te punesoje Kamarier dhe Kamariere. Preferohen me eksperience p...

Kamarier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Oslo Myslym Shyri kerkon te punesoj kamarier me kohe te plot te jete i komunikushem dh...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 10:07

KERKOHET KUZHINIERE (F)

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Deli's Bar & Restorant kerkon te punesoje Kuzhiniere Femer. Mosha deri ne 40 vj...

Kuzhine

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Vende te lira pune ne pozicionet *Kamarier * Banakiere(Lex faturash) Vlen eksperienca ...
 • Profesioni: Kuzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 10:07

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim