kerkoj pune ndihmes guzhinier 11128 njoftime

 Online 450 lexues | 12 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane 60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...

URGENTE!!! Auto 1 Albania Cerca Venditori Di Auto Online B2B

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 550 Euro
AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di au...

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! -Je duke kerkuar nje ...

PUNETORE FAST FOODI + KREPIER/E + KAMARIER/E +SANITARE + KASIER + MOTORIST

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, • Gjermane Te kene nj...

Jeni Ne Kerkim Te Nje MUNDESIE Qe Te Ofron PARA Dhe SHPERBLIME Te MAJME! ATEHERE KJO ESHTE MUNDESIA

Rruga e Kavajes, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Ke aftesi te mira komunikuese dhe eksperience te meparshme ne Call Center? Next sha ofr...

ESG Kerkon Retention Ne Gjuhen Spanjolle. Paga 1500 Euro Baza !!!

Tirana International Hotel, Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
ESG kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Spanjolle Ofrojme – Paga deri ne 1000 eu...

Vende Pune Per Kamariere & Banakiere ME DHE PA EXPERIENCE.

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo Chocolate & Coffee ofron vende pune (me ose pa eksperience) per pozicion...

Piceri Mevlani Kerkon Motorrist

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon te punesoje motorrist te jete i pajisur me patente paga 25...

Kerkohet Pastruese Bar Kafe

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
New Baron Bar Kerkon te punesoje Pastruese / Sanitare. Mosha 25-55 vjec. Preferohet me eks...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/01/2019 16:05

Pune Ne Fabrike.

Shkozet, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke
Fabrik e cantave te letres ne durres kerkon punetore femra ne moshe te re nga 18 deri ne ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/01/2019 16:04

PRIMO CONTACT CERCA 50 OPERATORI E 5 TEAM LEADER

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
PRIMO CONTACT KERKON OPERATOR DHE SUPERVISOR NE FUSHATE LUCE &GAS! OFROHEN: PAGESA...

Broker Ne Gjuhen Gjermane .. Pagesa 500 Euro

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
ESG kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Gjermane Ofrojme – Paga deri ne 1000 eur...

Inxhinier Mjedisi

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Met Engeneering ne kuader te zvillimit te saj fton individe te kualifikuar ti bashkohen ko...

ESG Kerkon Retention Ne Gjuhen Spanjolle. Paga 1500 Euro Baza !!!

Tirana International Hotel, Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,500 Euro
ESG kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Spanjolle Ofrojme – Paga deri ne 1000 eu...

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkojme Broker, Agjente Dhe Team Leader. Paga 400€ Neto.

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

GRAND CASINO KERKON PUNONJESE (VAJZA) NE KOSOVE

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kriteret: Te jene te komunikueshme dhe te paraqitshme. Serioze dhe korrekte ne pune. ...

Kerkohen Operatore Call Center GJUHA ITALIANE .

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Tek hyrja e Rruga se cameve, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme Operatore Call center GJUHA ITALIANE , ne sektorin e shitjeve. Full time or...

Ofrohen Vende Pune Masazhatore

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 28,000 Leke
masazh relaks pashallesha ofrohn vende pune masazhatore me ose pa eksperienc pune. per ne ...

KERKOJME OPERATORE ME EKSPERIENCE PER CALL CENTER GJUHE ITALIANE

RRUGA IBRAHIM BUSHIQI, Durres 40,000 Leke
Siamo in cerca di Operatori con ESPERIENSA Outbound (per pressa appuntamenti), per il co...

Kerkojme Operatore

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
FOREX/TRADING ONLINE kerkon Operatore ne Tirane ne gjuhen Italiane me dhe pa eksperienc...

EF Marketing Kerkon Retention Ne Gjuhen Spanjolle. Paga 1500 Euro Baza !!!

Tirana International Hotel, Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
IFS kerkon te punesoje Retention ne gjuhen Spanjolle Ofrojme – Paga deri ne 1000 e...

Broker Ne Gjuhen Gjermane .. Pagesa 500 Euro

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
ESG kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Gjermane Ofrojme – Paga deri ne 1000 eur...

Broker Nr Gjuhen Italiane ,,, Paga 500 Euro

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
ESG kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Italiane Ofrojme – Paga deri ne 1000 eur...

Kerkohet Banakier/e

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Restorant Belmondo kerkon Banakier/e me eksperienc. Kerkohet korrektes dhe entuziaze...

Po Kerkoni Nje Mundesi Te Re Punesimi?!

Qender, Rruga Kavajes, Tirane 60,000 Leke
Me nisjen e vitit te ri, ne besojme edhe ne nje fillim te ri. Jeta behet me e thjeshte ku...

Punsim Ne Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,100 Euro
Kerkohet Kamari/e me eksperienc Pune Njohje te gjuhes gjermane. Kerkohent bariste per R...

Mundesi Punesimi

Lumi lana, Tirane 250 Euro
Ofroj mundesi punesimi ne sektorin marketing..te gjithe te interesuarit kontakt ne whatssa...

Stockholm Coffe&Lounge Kerkon (Urgjent Ndihmese Banakiere) ,kamariere, Sanitare. (Femra)

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge kerkon: -kamariere femer per turnin e paradites (me ose pa eks...

Kjo Eshte Nje Mundesi SUPER Per Ty!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Mos u lodhni te kerkon...

Broker Nr Gjuhen Italiane ,,, Paga 500 Euro

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
ESG kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Italiane Ofrojme – Paga deri ne 1000 eur...

M&P Call Center Network Ricerca Operatori

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
[i]M&P Call Center Network[/i] e’ un’importante guppo internazionale con 10 sedi i...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/01/2019 15:31

Kancelari Infiniti Office, Eshte Duke Kerkuar Shitese.

Selitë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kushtet te cilat duhet te plotesoje aplikantja: Shitesja duhet te kete aftesi te mira...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/01/2019 15:31

Tirane, Ofroj Vend Pune Teknik Instalimesh

Todi Shkurti Street, Nr 8/5, KP 1004, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
ALComm Shpk eshte nje kompani qe operon ne fushen e sistemeve te sigurise duke ofruar per ...

HIDRAULIK

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Sigurimit Pronto Casa Multiservizi Albania kerkon te punesoje Specialist Hidrauli...

Kerkojme Operator Ne Italisht

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
- Global Contact Kerkon Operatore Telefonik Ne Gjuhen Italiane Per Fushaten E Telefonis...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/01/2019 15:31

Kerkohet Mekanik/ Xhenerik Paga Shume E Mire

Kafja e Rremes, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Kerkohet mekanik xhenerik me eksperienc pune....

Durres, Ofroj Vend Pune Asistente Shitjesh

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Penelope Durres kerkon te punesoje asistente shitjesh DEFON, përfaqësuesi zyrtar i ma...

Kerkohet Ekonomiste

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fishop (restorant dhe dyqan peshku) kerkon te punesoje ekonomist me eksperience pune. Te ...

Kerkojme Banakiere (me Ose Pa Ekperience Pune)

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Ofroj vende pune Banakiere ( me ose pa ekperience pune ) Adresa: Ish ekspozita prane Gjyk...

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Budi, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku "Fishop" kerkon te punesoje: 1- Kamarier/Kamariere 2- Pastru...

Kamarier (Femer-mashkull) Restoranti

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Me zgjerimin e kompanise LAST SUPPER ne hapjen e restorantit te trete brenda kompanise ker...

Kuzhiniere Per Gatime Tradicionale

rruga e rinasit, Tirane 25,000 Leke
Kompania LAST SUPPER kerkon te punesoje kuzhiniere me eksperience per gatime tradicionale,...

Kerkojme Parukiere

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm parukiere me eksperienc, Rr:Budi tek Drejtotia e Higjenes...

Kerkojme Kasiere Dhe Shitese

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
kerkojme kasiere/shitese per turnin e pare ne nje markate peshku...
 • Profesioni: kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/01/2019 15:31

Kerkohet Staf Per Bar

Sky Tower Tirana, Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakiere femer , ndihmes banakiere , barist , kamariere femer , per bar ne qende...

Kerkojm Ndihmese Guzhiniere 07-15

Rruga Aleksandri i madh, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm ndihmese guzhiniere me eksperienc ne guzhine tradicionale.. Ne astire.. ‭069 8...

Kerkohet Punetor Picerie / Picajol

Kthesa e Kamzës, Rruga Kastriotet, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Piceri Italia kerkon te punesoje Picajol. Preferohet me eksperience pune. Ofrohen kushte t...

Kerkohet Motorrist Picerie

Kthesa e Kamzës, Rruga Kastriotet, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Piceri Italia kerkon te punesoje Motorrist / Shperndares Picash. Preferohet me eksperience...

Kerkojme Ekonomiste

Rruga Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:35,000 Leke
Firma e transportit nderkombetare Alba Trans shpk kerkon ekonomiste . Te interesuarit te k...

ELEKTRICIST

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Sigurimit Pronto Casa Multiservizi Albania kerkon te punesoje Specialist Elektric...

Tirana Smart Apartments - Oferte Pune (Sanitar/e)

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Job Offer / Oferte Pune Tirana Smart Apartments kerkon te punesoje per mirembajtjen e...
 • Profesioni: Sanitar/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/01/2019 15:30

Menaxher Sigurie

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Met Engeneering në kuadër të zvillimit të saj fton individë të kualifikuar ti bashko...

Instruktor/e

Durres lagjia 17 rruga dalip peza , pallatati “Mena grup konstruksion “ kati 13, Durres Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj instruktore paradite . Kushte optimale europiane pune . Ambient serioz dhe teper ...

Kerkojme Kamarjere

Perballe vizion plus , Tirane Pagesa:30,000 Leke
Brisel bar kerkon te punesoje kamarjere dhe banakjere me eksperience pune ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 18/01/2019 15:30

VEND PUNE OPERATOR/E

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
Kerkohet operatore per zyre marketingu per nje periudhe 5 mujore dhe me mundesi zgjatjeje ...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/01/2019 15:30

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim