ndihmes kamarier e 

 Online 154 lexues | 1 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

SHOFER PER SHPERNDARJE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komunikue...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet AGJENT MARKETINGU

Rruga Hazbi Serani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/05/2020
BLESS-MED sh.p.k e cila operon ne fushen farmaceutike kerkon te punesoje : -Agjent/e Marketingu (per rrethe) - Pa prokupime (orari) - Arsim I Larte (bachelor) -Te kete aftesi te mira komunikues dhe bashke vepruese ne grup. -Me ose pa eksperie...
 • Profesioni: Menaxher shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Baboon Food Delivery 80.000 Leke Rroge Motorr/ Biciklete/ Makine Ne TIRANE

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tira...
 • Profesioni: Korier/Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkojme Shofer

Rruga Demokracia, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Shoqeria e ndertimit 2N shpk kerkon te punesoje shofer me leje drejtimi te kategorise C, per kamion, mosha deri ne 50 vjec. Shoferi duhet gjithashtu edhe te ndihmoje punetoret ne ngarkimin dhe shkarkimin e automjetit. Te interesuarit te kont...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkojme Te Punesojme Sanitare Me Kohe Te Plote

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Regency Casino tek Kompleksi Taivan ofron vend te lire pune ne pozicionin Sanitare. Puna eshte me kontrate te rregullt, 8 ore ne dite me tre turne me rrotacion. Dy dite ne jave pushim. Paga eshte 42000 leke ne muaj + sigurimet....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

OFROJME PUNE SHOFER /MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:11,111 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Ofrojme pune per shofer dhe motorrist per shperndarje te barnave dhe produkteve farmaceutike. kushte shume te mira pune dhe siguracione. page e kenaqshme....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 08/08/2020
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Shofer Shperndarjesh.

Rruga Astrit Losha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Ofrohet nje vend pune per shofer shperndarje mallrash....

Elinikon - Pasticeri- Furre Buke Kerkon Te Punesoje: Shofer

Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit kompleksi Kika 2, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Elinikon - Pasticeri- Furre Buke Kerkon te punesoje: Shofer. - Edukimi: Me profil te arsimit te mesem. -Eksperience Pune: Preferohen kandidate me experience. -Mosha mbi 25 vjec. -Te disponoje Patente e Klasit B. ( transporti i produkte...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Kerkoj Motorrist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/04/2020
New Medical Plus kerkon te punesoj motorrist -Orari 9 ore/dite, -Paga e kenaqshme, -E djela pushim Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel. ose te paraqiten prane zyrave ne rrugen "Don Bosko" mbrapa hotel Ferrarit....
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Motorrist Per Shperndarje

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2022
Kerkohet motorrist per shperndarje branda Tiranes Orari part time Na kontaktoni ‭+‬...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Motorrist Per Shperndarje Porosish

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/01/2020
Kerkohet motorrist per shperndarje porosish. Paga 50.000 lek Te disponoje patenten perkatese ose klasin B. Ditet e punes nga e Hëna ne te shtunen Kontaktoni ne telefon...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Vend Pune Per Motorrist

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet motorrist per shperndarje produkte dentare. Orari punes 08.00-16.00 Ajo cfar kerkohet nga ju esht patent e klasit A ose B, aftesi te mira per drejtimin e motorrit dhe mbi te gjitha korrektese ne pune. Rroga e diskutueshme. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkojme Motorrist

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Restorant Shtepia Shijes ofron vend te lire pune ne rolin e motorristit. Duhet te kete motorr. Orari 11:00-17:00. Paga e kenaqshme , siguracione te paguara. Dita e diel pushim. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkoj Pastruese Shtepiake

Rruga Aleksander Goga, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:100,000 Leke
Kerkoj pastruese shtepiake 24 ore per te sherbyer nje personi me probleme shendetsore(femer),do ishte ideale ndonje person qe jeton vetem ,keshtu mund te bashkohet ne familje.per te interesuarit kontakto ne ose e-mail simakuandi1184@gmail.com .page...

Kerkohet Motorrist

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet motorrist prane qendres Kristal Komuna e Parisit orari dhe paga e kenaqshme + tarifat e dergesave. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin me poshte....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Ekonomiste

Rruga Brigada 8, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste Fare Impresa eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per pozicionin e Ekonomistes (F), full-time prane nje prej Studiove Kontabel dhe Ligjore me prestigjioze, me eksperience disa vjeçare ne krijimin dhe konsult...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

SOCIAL MEDIA

Rruga Fadil Rada, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
SOCIAL MEDIA SALES MANAGER (OFFICE) Kriteret: Pa angazhime te tjera E shkathet,E organizuar. Gjuha e huaj Anglisht, Njohuri baze ne kompjuter dhe rrjete sociale. Paga Baze 26,500 + Bonuse. Preferohet te jete vajze. Te gjithe te inter...
 • Profesioni: SOCIAL MEDIA
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Ekonomiste Part Time

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet Ekonomiste part Time Rroga e negociueshme . Kushte te mira pune ....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Vend Pune - Ekonomiste

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj ekonomiste me eksperience pune. Kushte dhe page e kenaqshme. Te interesuarat e kontaktojne ne numrin e celularit. ...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Puno Nga Shtepia

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
HR.com.al ofron mundesi punesimi per pozicionet “PR”( Publik Relation) dhe “SMM” (Social Media Management ). Mos e humbisni kete mundesi! Na deroni CV-ne tuaj ne email-in hr@eliteinternational.al, ose na kontaktoni ne nr. ...
 • Profesioni: Marketing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Kerkohen Punetore (F)

Lanabregas, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen puntore (F) per: - prodhim te shisheve plastike - linje mbushje dhe ambalazhim uji Adresa: Lanabregas Dajt...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkoj Punetor Lavazhi Paga Shum E Mir

Unaza e madhe, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj punetor lavazhi te jet djal i mir ...
 • Profesioni: Lavazhjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim