newsletter al offer job search list notifications 

 Online 34 lexues | 6 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent/Retention[/u][/size] Pagesat mesatare mujore +1500€ per agjent. [size=150]Rroga: 400€ Pages...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer Dhe Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek Rruga “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer (me ose pa eksperienc pune ) Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha deri ne 50 vjec. Paga...

Kerkojme Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Gjermane! Mos Kerko Me Shume, Mundesia Jote Jemi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/09/2019
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...
 • Profesioni: Punetor Magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoje Guzhiner,Ndihmes Guzhinier

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/11/2019
Kerkoj Guzhinier dhe ndihmes guzhinier mosha mbi 20 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira...
 • Profesioni: Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Ndihmës Kuzhunier / E

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/10/2019
Coko Bistro-Bar ofron vende pune per ndihmes kuzhunier / e: 1. Te jete mbi moshen 20 vjece. 2. Te kete perfunduar shkollen e mesme. 3. Te kete pak eksperience pune. 4. Te kete aftesi te mira komunikuese. 5. Te jete e perkushtuar ne pune dhe te ...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Staf

Rruga dine hoxha, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punetor i thjeshte magazine per sistemim malli, gjithashtu kerkohet dhe specialist per punime ne tranxhe dhe kalander per llamarina(aktiviteti i magazines profile celiku dhe llamarina),page e kenaqshme te jet i shkathet dhe korrekt ne pune....
 • Profesioni: Punetor magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Agjente Shitje Nga Shtepia

Shqiperi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Pershendetje, kerkojme agjent shitje per kompanine kozmetike Farmasi. Puna behet nepermjet broshurave katalogeve, pa asnje kosto fillestare apo detyrim kohor/ ditor pune apo afat kohor porosie. Cdo porosi behet online nga shtepia juaj kudo qe jetoni...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Arketare

Rruga Misto Mame, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania lider n tregun e xhamave dhe duraluminave kerkon te punesoje arketare (ndihmese financiere) ....
 • Profesioni: Punonjes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Net1 Gaming Home Kerkon Te Punsoje Operator Turni 2

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Net1 Gaming Home ( salle Lojrash Internet) Kerkon te punesoje operator Turni 2 . Adresa : Unaza e re ( Astir) Mbrapa Ozone Electronics Per me shum informacion kontaktoni ne : ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Kamarier/e, Banakier/e

Rruga Murat Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Lokal ne zonen me te bukur te kryeqytetit, te Kalaja e Tiranes, Familja Toptani. UNUR Art Lounge kerkon te punesoje dike qe di t'i beje te dyja (kamarier/banakier). Ambjenti eshte 50m2, orari 8 ore pune ne dite. Paga 270 mije leke te vjetra plu...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkojme Agjent Shitjesh (m)

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Jemi ne kerkim te agjenteve te shitjes per produkte me shumice. Mosha 20-35 vjec Te jete i pajisur me patente te kategorise B Paga mjaft e kenaqshme Kontakt Whatsapp +...
 • Profesioni: Agjent Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane 35,000 Leke
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2019
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Call Center - SHQIP

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkohen agjen per call center ne gjuhen shqipe Orari i punës: 6 orë në ditë Të gjithë kandidatët e interesuar të dergojne [u]CV[/u] ne: contact@bionatural.al...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Punonjes/e Sherbimi

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/10/2019
Kompania Ami Event, si pasoje e zgjerimit te stafit, kerkon te punesoje punonjes/e Dekori Part -Time. karakteristikat : - Mosha mbi 18 vjec. - I/e pergjegjshem - Fleksibel ne orare - Kreativ Apliko tani: hr@ami-event.com Cel: ...
 • Profesioni: Punonjes Dekori
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Event Manager

Misto Mame, Rruga Misto Mame, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Njoftim per pozicion vakant punesimi: Prosound filloi aktivitetin e saj ne vitin 2001. Ne fillim duke importuar dhe shitur pajisje audio&light dhe me vone duke ofruar sherbim. Sot me nje staf te kualifikuar prej me shume se 36 vetash dhe a...
 • Profesioni: Event Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Menaxher/e

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Albania, Korce Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/09/2019
AlbMarket” ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2010 dhe sot është një nga rrjetet më të sukseshëm të marketeve, gjithmonë në zgjerim duke i ardhur sa më pranë konsumatorëve shqiptarë me produkte cilësore, nga markat më të njohur...
 • Profesioni: Menaxher/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Vende Pune Ne QSUT

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
NJOFTIM PËR PUNËSIM Drejtoria e Burimeve Njerëzore të Q.S.U “Nënë Tereza” shpall konkurset per vendet vakante si me poshte: Drejtor në Drejtorinë e IT dhe Inxhinierisë Klinike, 1 (një) Drejtor në Drejtorinë e Shërbimeve Mb...
 • Profesioni: Te ndryshme
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

BURGER STAR Afron Vende Të Lira Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/11/2019
BURGER STAR afron vende të lira pune: - Punonjës fast foodi - Punonjës picerie - Kasiere - Sanitare Kushte të mira pune. Paga e kënaqshme. Kontakt: Whatsapp/Viber: Email: gjergjiben@gmail.com...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/09/2019
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2017
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Managere M/f

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
kerkohet managere m/f te kete pak eksperjence...
 • Profesioni: managerw
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

EKONOMISTE

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Ekonomiste - Llogaritare Te kete mbaruar arsimin e larte, dega Ekonomi Te dije te perdore Programin Financa 5 Te dije te perdore paketen OFFICE Te kete eksperience Presim CV ne adresen - someg1993@yahoo.com...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Ofroj Vend Pune Ekonomiste

Bulevardi Donald Trump, Kamez, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania ''Trans Adriatica Spedizioni sh.p.k. kerkon te punsoje ekonomiste me kohe te plote Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e poshtelistuara: *Diplome universitare ne degen finance-kontabilitet *Te kete eksperience si financ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2018
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Per Muaji Shtator 2019

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje per muajin Shatator 2019: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke)+ Siguracion...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani Kerkon punetor fast foodi per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon kreper/ picier per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon motorrist per turnin 17:00 me 1.00 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Operatore Ne Gjuhen Shqipe

Rruga elbasanit, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
GoShop kerkon Operatore Femer ne gjuhen Shqipe,me ose pa eksperienc pune,te ket aftesi komunikuse te ket ambicie per rritjen profesjonale,operohet ne pages fikse + %...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim