pune ne pej 8448 njoftime

 Online 421 lexues | 6 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Banakiere (F) / Bariste

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Banakiere / Bariste me ekperienc pune. Adresa Bulevardi Gjergj Fishta , t...

Meso Aftesite Me Te Mira Ne Bote Dhe Fito Sa Leke Te Duash!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Me Marreveshje
Meso Aftesite Me Te Mira Ne Bote Dhe Fito sa Leke Te Duash! - Deshiron te mesosh artin ...

PUNETOR/E FAST FOODI + KREPIER/E + MOTORIST + KAMARJERE +SANITARE

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me ose pa eksperience pune. Rroga e kenaqshm...

Piceri Mevlani Kerkon Motorist - Punetore

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani ofron pozicione pune per vendet si me poshte: 1- Motorrist per s...

Melvinflex - Specialist Tapicerie

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkojme specialist tapicerie dhe rrobaqepes per divan-krevate! Te kete eksperience pune m...

Vende Pune Per Banakiere, Kamariere Dhe Krepier/e

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo Chocolate & Coffee offron vende pune (me ose pa eksperience) per pozicio...

Operator/e Telefonik/e Call Center Inbound Ne Vlore

Vlore, Albania, Vlore 50,000 Leke
Lider multinacionale ne sektorin e sherbimit ndaj klientit per elektroshtepiaket seleksion...

Flet Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Di Te Shesesh?

Rruga e Kavajes, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Ke aftesi te mira komunikuese dhe eksperience te meparshme ne Call Center? Next sha ofr...

Motorrist

Selitë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet motorrist per shperndarje ushqimi. Orari i punes eshte 11:00 - 15:00 Nga e hena...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 16:05

Kamarier

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kamarier ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 16:05

Kerkoj Shitese Per Butik

Rruga Medar Shtylla, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkohet Shitese me eksperienc 7 or pun ....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/10/2018 16:05

Bashkepunetor Ideal/e

Rruga Mihal Popi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
"New Skills" qender per kurse/ trajnime kerkon staf pedagogjik te motivuar per t...
 • Profesioni: Mesues/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 16:05

Mesues/e Te Gjuhes Gjermane

Rruga Mihal Popi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
" New Skills Center” qender per kurse/ trajnime kerkon Staf Pedagogjik te motivuar...
 • Profesioni: mesues/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 16:05

Tirane, Ofroj Vend Pune Pjatalarese/Sanitare

Rruga Themistokli Gërmenji, ????????, Tirane Pagesa:27,500 Leke
Restoranti i njohur "Oriental City" me vendndodhje ne rr. Themistokli Germenji (...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 16:05

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE NE KEMISHARI.PUNETORE ME EKSPERIENCE 1-BIRA DHE KOPSA 2-TEGE...

IFS Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze Pagesa Super

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
IFS kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Italiane dhe Angleze Ofrojme – Paga deri ...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish-Bllokut, kerkon te punesoje 50 operator/e. Ju...

Kerkojme Agjente Forex (retention & Capotavola)

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Kerkohet Operatore Call Center

Rruga Barrikadave tek Galeria , Tirane 25,000 Leke
Kerkohet operatore call center outbound. Rroga shume e pelqyeshme dhe motivuese Kriter...

Agjente Udhetimesh

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme te punesojme nje agjente udhetimi me kohe te plote, Kushtet jane: 1. te ke...

Po Kerkoni Nje Mundesi Te Re Punesimi?

Rruga E Kavajes, Tirane Me Marreveshje
Jeni te lodhur nga Call Center-at e zakonshem? Nese nuk e vleresoni kohen tuaj, nuk do ta...

KERKOJ BANAKIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR KERKON TE PUNESOJE BANAKIER, SIGURIMET TE...

Call-it Kerkon 70 Operator/e Per Seline Me Te Re Tek Rruga Elbasanit.

Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, (ne krahe te Deges se Thesarit), Tirane, Tirane Me Marreveshje
Call-it Tirane, kerkon 70 operator/e per seline me te re tek Rruga Elbasanit. Aplikanti d...

Operatore Ne Gjuhen Angleze, Pagesa E Larte

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
IFS kerkon te punesoje operatore me eksperience ne gjuhen angleze Ofrojme – Paga der...

Kekojme Konsulet Imobilar Nga Mosha 23-31 Vjec.

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke
Agjensia Real Estate One kerkon te punesoje Konsulent Imobilar nga mosha 23-31 vjec. Ne ju...

Nalu_coffee / Kamariere

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamariere me eksperience pune vetem per turnin e pare. ...

Kerkohet Sanitare ( Astir).

Teodor Keko, Unaze E Re, Astir, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Kerkohet te punesohet pastruese per lokal ne Don Bosko paga e kenaqeshme dhe kushtet e pun...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 12:55

Kerkohet Banakier Turni 3

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Banakier turni trete me eksperience pune. Punesim i menjehershem dhe pagese e ...
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 12:55

KERKOJ FASTFOODIST PROFESIONIST

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme fastfoodist profesionit ...
 • Profesioni: Fasfoodist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 12:06

Tirane, Kerkohet KORRIER Per Shperndarje Me Motorr

Rruga Mine Peza ,nr 2, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
POSTA TNT OFRON VEND PUNE PER POSTIER DHE SHOFER ME EKSPERIENCE KRITERET QE DUHET TE PL...

Kërkojmë Një Recepsioniste (femër).

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kërkojmë një recepsioniste femër. Të jetë korrekte dhe e komunikueshme. Paga e këna...

KERKON SANITARE

RR THEMISTOKLI GERMENJI, Tirane Pagesa:27,500 Leke
Restoranti i njohur me vendndodhje ne rrugen ''Themistokli Germenji'' ...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Date: 20/10/2018 12:00

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Budi, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku "Fishop" kerkon te punesoje: 1- Motorrist per ditet e shtuna d...

Tirane, Kerkohet Specialist/e Marketingu

Airport Road, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Aima sha qe zoteron Franchisee e Hertz Rent a Car, me vendndodhje ne Rinas, kerko...

Kerkohen Organizatore Dhe Animatore Per Festa!

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen organizatore dhe animatore per festa! • Te kene eksperience ne organizim • ...

Butik-kerkohet Shitese

Hasan sufa, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shitese me eksperience ne butik per femra.Paga e kenaqeshme+ bonuse.Puna me dy tu...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/10/2018 12:00

Kerkohet Sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet sanitare per ne palester . Puna me turne 1 jave i pare 1 jave i dyte . 2 te diela...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 12:00

Tirane, Ofroj Vend Pune Kamerier/e

Rruga Themistokli Gërmenji, ?????????, Tirane Pagesa:27,500 Leke
Restoranti i njohur "Oriental City" me vendndodhje ne rr. Themistokli Germenji (...
 • Profesioni: Kamerier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 12:00

Kerkohet Lavapjatese, Sanitare Dhe Motorrist

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje lavapjatese, sanitare dhe motorrist. Ofrohet...

Mundesi Punesimi Rritje Profesionale Dhe Fitime Te Larta

Rruga e Dibres, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jeni i lodhur me punet qe ndodhen ne treg te cilat nuk kan asnje te ardhme ? Doni te ni...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/10/2018 10:32

Ofrojme Vende Pune Per Hekur Kthyes Armature Gipse Tulla Suvatxhi Pllakaxhi Ne Shqiperi Edhe Ne Mal

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme Vende pune per hekur kthyes armature gipse dhe tulla te interesuarit te jen te ga...
 • Profesioni: ustallare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/10/2018 09:55

Kerkohet Banakier Ose Banakiere

Rruga Viktor Eftemiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
21 Bar Tirane kerkon te punesoje banakier me eksperience te meparshme pune. Te kete aftes...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/10/2018 09:35

Ofrojme Pozicionin E Punes Financier/e

Airport Road, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania AIMA sha qe zoteron Franchisee e Hertz Rent a Car kerkon te punesoje Financer/e. ...

| Vende Vakante |

Rruga Ramazan Kasa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania e Sigurimit Pronto Casa Multiservizi Albania kerkon te punesoje; Specialist Hidr...

| Agjent Shitje Në Terren |

Rruga Ramazan Kasa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kompania Sigurimit Pronto Casa kerkon te punesoje agjent/e shitje ne terreni i/e afte te p...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim