vende pune part time tirane 

 Online 322 lexues | 10 njoftime ne pritje

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Rruga Zef jubani, prapra postes nr 8 , Tirane 700 Euro
Kerkohen operatore / agjente / konsulent financiar per gjuhen italiane. Pagese baze 400€ dhe sistem BONUSESH mjaft avantazhues. Te interesuarit duhet te jene ambicioze, profesionale dhe te rregullt. Kushtet e punes jane shume te mira per te siguru...

Mundesi Punesimi Me Standarte Europiane

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
KOMPANIA LIBREX OFRON VENDE TE LIRA PUNE SI AGJENT SHITJESH: MENDON SE JE I MIRE PER BIZNES? MENDON SE JE I MIRE ME SHITJET? DESHIRON NJE PUNE QE TE OFRON MUNDESI FITIMI PA LIMITE DHE TE PLOTESON KUSHTE ME TE MIRA JETESE? DERGO NJE CV NE WHATSUP...

Gigos Bar&Kitchen Kerkon Kamariere ,banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Gigos Bar&Kitchen kerkon: Kamariere femer Banakiere femer Sanitare femer Paga :25000 lek + sigurime Te interesuarat ju lutem te kontaktojn ne nr ton te telefonit. Ndodhemi pran qendres Globe....

Nese Je I/e Afte Ne Komunikim Dhe Ke Eksperience Te Meparshme Ne Shitje, Behu Dhe Ti, Pjese E Cta!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Mundesi Punesimi KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 120,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Menaxhere E Mardhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 50,000 Leke
Real Deal, agjensia imobiljare me dinamike ne treg eshte ne kerkim te nje Menaxhere Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete rol ti do te mbash kontakt te vazhdueshem ne telefon me klientet per te kuptuar nevojat dhe prioritetet e tyre. Do te komunikosh...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: -Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience -Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) -Motorrist me motorrin e tij -Kamarier ose Kamariere -Sanitare >...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER/+ LAVAPJATESE - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 75,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer DHE lavapjatese ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restoranti...

Nese Je I/e Afte Ne Komunikim Dhe Ke Eksperience Te Meparshme Ne Shitje, Behu Dhe Ti, Pjese E Cta!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Specialist Brumi ( Furrxhi )

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke Baholli kerkon te punesoje Specialist Brumi. ...
 • Profesioni: Furrxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohet Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke Baholli kerkon te punesoje Shitese. Turni i dyte, orari 14:00 - 22:00. Rruga Myslym Shyri, Pallati Vodafone-it....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Banakiere Kerkojme

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Bar Hello Kitty me lodra femije kerkon nje banakiere Bari ndodhet ne kat 2 mbi Konad tek xhamlliku...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Punetor Magazine (M)

Rruga Hamdi Pepo, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj te punesoj punetor magazine. Rroge baze 30.000. Te interesuarit te kontaktojne ne mr e telefonit ....
 • Profesioni: Punetor Magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

RE/MAX Prestige Vlore Kerkon Te Punesoje Konsulent Imobiliar

Bulevardi Ismail Qemali, kula Alexandria kati I, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
RE/MAX Prestige Vlore kerkon te punesoje Konsulent Imobiliar Se fundmi ,agjensia RE/Max Prestige Vlore eshte e gatshme per nje bashkpunim drejt te ardhmes ne tregun tone imobiliar . Te qenurit ambicioz dhe ne kerkim te nje karriere afatgjate ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohet Kamarier Turni II

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier vetem per turnin e dyte. ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:36,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2018
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga ...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Lounge Bar I Ri

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Kerkohet Kamariere Femer me Eksperienc pune paga e kenaqshme Kerkohet Sanitare me Eksperienc pune paga e Kenaqshme 230,00 +Sigurime ....
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohet Operator Per Playstation

Mozaiku tiranes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet operator per playstation turni i 1 prane zones se 21 dhjetorit ....
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 36,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga ...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

PUNTORE PIRUNI

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme puntore (mashkull) te dije dhe te kete eksperience me PIRUNIN( mjet ulje ngrites )per sistemimin e magazines. Mosha 25 - 35. Paga e kenaqshme. Adresa: rruga Marie Kraja (ish nderrmarrja e llullave) Porcelan, Tirane ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Ndihmese Guzhine

Vlorë, Albanien, Vlore 1,000 Euro
Kerkojme Nje Punonjese ne fushen e Guzhines me dhe pa pervoje pune. Nese jeni te interesuar ju lutem te kontaktoni ne numrin e meposhtem . Ju faleminderit per mirekuptimin ! ...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle , italiane. Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tira...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne FAMED Lounge Bar Don Bosko ose FAMED Lounge Bar Unaze e re. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Baby-sitter

Rruga Vangjush Miho 21, Tirana, Albanie, Tirane 800 Euro
Kerkojme Baby-sitter. Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojme ne France po kerkojme nje Baby-sitter qe te mude te kujdeset per femijen ton qe eshte 8 vjec. Jemi familje e qete e shume te kuptushem te thjeshte, kushdo qe do kete deshire te punoje tek...
 • Profesioni: Baby-sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier/e

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier/e. Ambienti i qete dhe familjare. Pagesa 30000 ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Te Interesuarit te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KL...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mesuese Frengjishte Ne Zvicer

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albanien, Tirane 50 Euro
Kerkoj nje mesuese (femer) Frengjishte ne Zvicer per nje periudhe 3 mujore. Paga teper e kenaqshme. Mesuesja te kete keto kritere: - Te jete ne pension ose e papune (Preferohet mosha 35-55) - Te kete vite eksperience ne mesimdhenien e gjuhes -...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

Sanitare Dhe Pjatalarese Turni II

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ejona Restaurant kerkon te punesoje nje Sanitare dhe Pjatalarese turni i 2. Orari i punes 16:00 - 24:00 Paga 30000 Lek neto + Siguracione dhe Vakt ne restorant. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ...

Agjent Shitjesh Per Tregun Shqiptar Dhe Kosovar

Kompleksi i Delijorgjit, Alpas Center, Tirane, Tirane Pagesa:550 Euro Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Auto1.com, nje kompani multinacionale gjermane e specializuar ne blerjen dhe shitjen e makinave te perdorura, kerkon per degen e saj ne Tirane: Telesales Agents B2B Figura qe ne po kerkojme do te kete si detyre: - Rritjen e shitjeve dhe num...
 • Profesioni: agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

GJERMANISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe te zoterojne gjuhen Gjermane. Kandidatet duhet: - Te zoterojne gjuhen Gjermane ne nje nivel B1/B2 - Te jene 18-30 vjec - Te jene me ose pa eksperience - Te kene aftesi komunikuese dhe manaxheriale Pagesa...
 • Profesioni: Gjermanisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Aplikoni tani per t'u bere pjese e Kompanise Imobiliare me te madhe Shqiptar. Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! ...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

The Nest Cafe Kerkon Te Punesoje Staf Me Eksperienc Pune Paga Dhe Kushte Pune Shum Te Mira!

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Leke
The Nest Cafe kerkon te punesoje staf Kamarier/e Banakier/e me eksperienc pune paga dhe kushte pune shum te mira! Adresa: prane nenkalimut te kodres se djellit. Ngjityr me servisin e neptunit....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohet Sanitare

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Restaurant Fraterie kerkon Sanitare me kohe te plote pune. Kushte shume te mira pune paga e kenaqeshme Rruga komuna e parisit (Bilal Golemi)...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kamrier/e

Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
kerkojm kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Kopeshti 'Tre Yjet'

Sauk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kopeshti dhe Cerdhja 'Tre Yjet' kerkon te punesoje edukatore. Duhet te kete mbaruar arsimin perkates, Eksperienca perben avantazh....
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkohet Edukatore

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kerkojme te punesojme edukatre me arsim perkates. Kerkohet eksperienca ne pune. Oraret dhe kushtet e punes jane komode. Te interesuarit te paraqesin CV e tyre ne emailin kopshtibotafeminore@yahoo.com ose na kontaktoni ne numrin +...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar (ish Stacioni Trenit) kerkon te punesoje: -Banakier per turnin e 3. Page kenaqeshme dhe kushte pune shume te mira....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkohet Kamarier/e Banakier/e Te Bar New Jersey. Kompleksi Halili , Perballe Viles Gold.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/e banakier/e per turnin e mbazdites te Bar New Jersey ! ...
 • Profesioni: Banakier, kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkoj Puntore

Mbrapa bankes Kredo al Zogu i zi , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
North london bar kerkon te punesoje bankiere, kamariere femer me ekpserience pune. Nga mosha 25 deri 38 vjece Te jete familjare , ambienti eshte familjare Pagesa 250 mije lek + siguracionet + bonuse. Te interesuaret te kontaktojne ne tel dhe...

Sallatjere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Sallatjere...
 • Profesioni: sallatiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (ish Stacioni Trenit) kerkon te punesoje: -Banakier per turnin e 3. Page kenaqeshme dhe kushte pune shume te mira....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pjatalarse

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet te punesohet nje vajz ne pozicionin e pjatalarses , puna eshte me turne ...
 • Profesioni: Pjatalarse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/08/2019

Zgarist

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Zgarist...
 • Profesioni: Zgarist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim