dyqane me qera tek blloku  5680 njoftime

 Online 152 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Te Garda, Jepen Zyra Me Qira Ne Katin E Dyte Me Mundesi Shume Te Mire Brandimi!

Te Garda, Jepen Zyra Me Qira Ne Katin E Dyte Me Mundesi Shume Te Mire -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Te garda, nje zone e cila cilesohet shume e sigurt jepen zyra me qira. ambjenti organizohet ne nje hapesire openspace e cila ka dalje ne ballkon, 2 dhoma te cilat jane te rregullta dhe aktualisht funksionojn si zyra(njera nga dhomat ka dalje ne ballkon dhe nje tualet te kompletuar me dritare. ambjen...

1,000 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Amb 1+1 i Pershtatshem per Cdo Biznes- perball Plazas, Qender | Zone Perfekte | Instalimet Gati

Super Amb 1+1 i Pershtatshem per Cdo Biznes- perball Plazas, Qender | -

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.53 Km nga qendra)

B Me qera super ambient 1 + 1 (65 m2) ne zone perfekte (perball plazas, ne qender-rr. xhorxh bush) i pershtatshem per biznese te ndryshme | i pamobiluar, ne super gjendje | kondicioner | ndricim shume i mire | shtruar me pllake cilesore | pamje paronamike e paster | dritare dopio xham qe mundesojn iz...

300 Euro

Tirane
1,900 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Twin Towers Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra!!

Tek Twin Towers Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra!! -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Tek twin towers jepet me qira super ambjent per zyra. ambjenti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillt te orientuar vetem per zyra biznesi, banka dhe hapsira komerciale nder me prestigjozet. i gjithe ambjenti ka nje arredim mese modern me parket, sistem qendror aspirimi d...

1,900 Euro

Tirane
260 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb 1+1 per Zyre (76 m2) Afer FSHN-se - Pallat Super i RI (2017) Ashensor | PARKET | Parkim

Amb 1+1 per Zyre (76 m2) Afer FSHN-se - Pallat Super i RI (2017) Ashen -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Jepet me qera amb 1 + 1 (76 m2) afer fshn-se (stc. i trenit ) pallat super i ri (2017) ashensor | parket cilesor | zone qe ofron parkim | planimetri e rregullt | ndricim perfekt | izolim akustik / dritare dopio xham | termoizolim | hidroizolim | fasada xhami / ballkon | tualet cilesor | instalimet t...

260 Euro

Tirane
360 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyre (120 m2) + Garazhd Perfshire ** PARKET  tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri

Zyre (120 m2) + Garazhd Perfshire ** PARKET tek 21 Dhjetori (Rezidenc -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - garazhd perfshire **pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe dites | kundrabufe e re | dritare dopio xham | 2 tualete | hidrosanita...

360 Euro

Tirane
1,800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 150 m² 1.800 Euro (Rruga e Kavajës)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 150 m² 1.800 Euro (Rruga

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Jap me qera ambjent biznesi modern, kati 9 ,150 m², 1800 euro (rruga e kavajës, prane kishes). jepet ambient biznesi me qera ne pallat te ri, qender te tiranes. ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m², hapesire e bollshme, ndodhet ne katin 9 te godines. eshte i pershtatshem per seli,zyra,...

1,800 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera apratament 1+1 tek Myslym Shyri

apratament 1+1 tek Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen myslym shyri. apartamenti ndodhet 21 dhjetorit ne nje pallat te ri, shume mire i administruar. me nje siperfaqje prej 73 m2 organizohet me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi tualet gjithashtu edhe ballkon. orientimi eshte veri lindje i cili i mundeson nje ndr...

300 Euro

Tirane
1,100 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Te Garda, Jepen Zyra Me Qira Ne Katin E Dyte i!

Te Garda, Jepen Zyra Me Qira Ne Katin E Dyte i!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Te garda, nje zone e cila cilesohet shume e sigurt jepen zyra me qira. ambjenti organizohet ne nje hapesire openspace e cila ka dalje ne ballkon, 2 dhoma te cilat jane te rregullta dhe aktualisht funksionojn si zyra(njera nga dhomat ka dalje ne ballkon dhe nje tualet te kompletuar me dritare. ambjen...

1,100 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera NE MYSLYM SHYR, JEPET ME QIRA SUPER AMBIENT KOMERCIAL PER PROFILE TE NDRYSHME BIZNESI

NE MYSLYM SHYR, JEPET ME QIRA SUPER AMBIENT KOMERCIAL PER PROFILE TE N

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Tek drejtoria policise jepet me qira super ambjent. ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillt te orientuar vetem per zyra biznesi, klinika dhe hapsira komerciale . i gjithe ambjenti ka nje arredim mese modern me parket, sistem qendror aspirimi dhe kondicionimi si dh...

800 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Komuna e Parisit, jepet me Qera Dyqan !

Tek Komuna e Parisit, jepet me Qera Dyqan !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Tek komuna e parisit, jepet me qira dyqan me siperfaqe 42 m2 ne rruge kryesore per cdo lloj biznesi farmaci.butik,qendra kursesh parukeri etj.ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. siperfaqja e ambjentit eshte open space....

500 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Te Ministria E Jashtme Jeper Me Qira Ambient Per Zyra !!

Te Ministria E Jashtme Jeper Me Qira Ambient Per Zyra !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.99 Km nga qendra)

B Prane ministrise se jashtme jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe totale prej 150 m2 neto. ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 10 katesh me 2 ashensor dhe eshte organizuar ne 4 ndarje ku secila prej tyre ka kondicioner, 2 ballkone ku njeri prej tyre ka hapesire shume te bollshme...

650 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Kompleksi 'Kika 2', Jepet Apartament 1+1 Per Zyra!

Kompleksi 'Kika 2', Jepet Apartament 1+1 Per Zyra!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Ne nje super kompleks, "kika 2", ne fillim te komunes te parisit jepet apartament me qira per zyra. apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri ne katin e 3, me nje orintim i cili mundeson ndricim ne apartament gjate gjithe dites . apartamenti organizohet ne nje openspace totalisht me fasade xhami e cil...

350 Euro

Tirane
430 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ne Rrugen e Kavajes, jepet me qira ambient per zyra i mobiluar!

Ne Rrugen e Kavajes, jepet me qira ambient per zyra i mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ne fillim te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 80 m2 , me cimim 500 euro. ambienti ndodhet ne katin e dyte te pallati ekzistues dhe shume prane qendres, gje qe e ben shume funksional per shkak te vendodhjes. meqese ambienti dhe me pare ka funksionur si zyre eshte i mobilu...

430 Euro

Tirane
285 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Zyre me qira ne "M. Shyri" ne nje objekt te ri

Jepet Zyre me qira ne "M. Shyri" ne nje objekt te ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Tek rezidenca inter co - sat, ne rrugen myslym shyri, prane albtelekom jepet me qira zyre 20m² ne nje ambjent komercial te projektuar per zyra dhe sherbime te ndryshme. zyra ndodhet ne katin e 2-re. zyra dhe objekti ku ndodhet kane punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne tirane. rezide...

285 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Amb Investuar ( 145 m2) - LAPRAKE- 3+1+ 3 WC+ 3 Ballkone

Super Amb Investuar ( 145 m2) - LAPRAKE- 3+1+ 3 WC+ 3 Ballkone -

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Me qera super ambient i madh 3 +1 + 3 wc+ 3 ballkone (145 m2) per biznese nga me te ndryshmet (zyra, klinika laboratorike, call center) ne laprake tek "blloku gintazh" - vendodhje perfekte, mund te aksesohet nga 3 rruge kryesore | i investuar brenda | i sapo lyer me boje cilesore | ndricim natyral ...

400 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent, Komuna Parisit, Tiranë

Ambjent, Komuna Parisit, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e komunës së parisit, kompleksi kika . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti:80 m2 • fasadë xhami •tualet • i përshtatshëm për zyra, klinikë apo dyqane. për ta vizituar na kontaktoni!...

650 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient, Liqeni Artificial, Tirana

Ambient, Liqeni Artificial, Tirana

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e liqenit artificial. informacion mbi ambjentin: • kati 1• sipërfaqa e ambjenti: 110 m2 • verandë: 125 m2•disponon dhe 3 garazhe. për ta vizituar na kontaktoni!...

300 Euro

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent Biznesi, per qera Sheshi Willson, 20 m2, 600 Euro

Ambjent Biznesi, per qera Sheshi Willson, 20 m2, 600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.96 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e sheshit willson . informacion mbi ambjentin: •buzë rruge •kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 20 m2 • i investuar • me hipotekë • i veshur me fasadë xhami. për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355697015485...

600 Euro

Tirane
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera dyqan Kati -1, 680 m² 2.500 Euro (Komuna e Parisit)

Tirane, jap me qera dyqan Kati -1, 680 m² 2.500 Euro (Komuna e Paris

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Disponojme ambjent ne nje zone te preferuar dhe te qete, tek rruga sulejman delvina, ne zonen e komunes se parisit. ambjenti ndodhet ne katin -1 ne pozicion strategjik me pamje nga rruga, ka nje siperfaqe te bollsme prej 680 m2 dhe latesi 3.4 m, me dy hyrje te dedikuara, i investuar, i veshur me fas...

2,500 Euro

Tirane
6,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent Biznesi, per Qera Sheshi Willson, 250 m2, 6000 Euro

Ambjent Biznesi, per Qera Sheshi Willson, 250 m2, 6000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.96 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e sheshit willson. informacion mbi ambjentin: • kati 1 • sipërfaqa e ambjenti: 250 m2 • fasadë xhami • i investuar • 2 tualete • sistem aspirimi • me hipotekë për ta vizituar na kontaktoni...

6,000 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent Biznesi me qera, Kopshti Zoologjik, 109 m2, 300 Euro

Ambjent Biznesi me qera, Kopshti Zoologjik, 109 m2, 300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e kopshtit zoologjik. informacion mbi ambjentin: • kati 1 • sipërfaqa e ambjenti: 109 m2 • verande: 100 m2. • i ndarë në 3ambjente • i investuar • i shtruar me parket • sistem kondicionimi për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355693426419...

300 Euro

Tirane
23,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Zyre me Qera prane Qendres

Jepet Zyre me Qera prane Qendres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Tek selvia, prane qendres, jepet zyre me qera. sip. 35 m2, e pershtatshme per zyre, sherbim klienti, dyqan etj. ndodhet ne katin e pare dhe eshte e rregullt si ambjent, gjithashtu dhe tualetin. qeraja: 23000 mij leke te reja / muaji cel. 0693555508...

23,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient tek Bulevardi Zogu 1.

Jepet me qera ambient tek Bulevardi Zogu 1.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient tek blv.zogu 1. ambienti eshte i organizuar ne 2open space me fasad xhami qe te jep mundesi reklamimi dhe 2 tualete.ambienti jepet me qera bosh,per te realizuar aktivitete te ndryshme si call center,klinik dentare,estetike,salle-danc etj . sip:170m2 kati:2 cmimi:1500 euro ...

1,500 Euro

Tirane
1,200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QERA SUPER LOKAL BUZE RRUGE TEK KOMUNA E PARISIT

JEPET ME QERA SUPER LOKAL BUZE RRUGE TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Mundesi e arte biznesi! ne zonen me perqendrim me te larte popullsie ne tirane, tek komuna e parisit, buze rruge, jepet me qera super lokal/restorant me siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe 190m2 verande shume te kendshme me shatervan. lokali eshte teresisht i arreduar me tavolina, karrige, kondici...

1,200 Euro

Tirane
900 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Restorant me klientel te ngritur me Qira prane Zogut te Zi

Jepet Restorant me klientel te ngritur me Qira prane Zogut te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Prane zogut te zi, ne nje rruge te njohur, jepet restorant me qira. ka nje siperfaqe prej 100 m2, me 45 vende. restorant eshte ne gjendje pune dhe me klientele te ngritur. buze rruge dhe me nje stil bashkohor e te ngrohte. qiraja eshte okazion, duke u bazuar tek referenca e zones. 900 euro / mu...

900 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera super ambient tek Bulevardi Bajram Curri.

Jepet me qera super ambient tek Bulevardi Bajram Curri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Jepet me qera super ambient tek bulevardi bajram curri.ambienti eshte i organizuar ne 1open space me fasad xhami + ndricim led .ambienti eshte i pershtateshme per aktivitete te ndryshme si parfumeri ,butik etj.ambienti posedon dokumentacion te rregullt hipotekor. sip:24m2-brendeshme+13m2-jashtme ...

500 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet ambjent me qera ne myslym shyr

jepet ambjent me qera ne myslym shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Jepet ambjent me qera ne myslym shyr perball vodafone. ndodhet ne katin e 3 me nje siperfaqe prej 52m2. per me shum kontaktoni 0697873301...

350 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent per qera Komuna e Parisit, 35 m2, 300 Euro

Ambjent per qera Komuna e Parisit, 35 m2, 300 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B ambjenti ndodhet në zonën e komunës së parisit . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 35 m2 • fasadë xhami • i investuar • 1 tualet • i pajisur me çertifikatë pronësie. për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355692542680...

300 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent Biznesi, per qera, Komuna e Parisit, 36 m2, 350 Euro

Ambjent Biznesi, per qera, Komuna e Parisit, 36 m2, 350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Disponojmë dyqan në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, buzë rruge, në zonën e komunës së parisit. ambjenti ka një sipërfaqe të brendëshme prej 36 m2 dhe 18 verandë, ndodhet ne pozicion strategjik, është totalisht i investuar, i veshur me fasadë xhami, i patinuar dhe dysheme...

350 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent Sheshi Willson

Ambjent Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e sheshit willson, tek rruga sami frashëri. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • buzë rruge • sipërfaqa e ambjenti: 60 m2 • i investuar • 1 tualet. për ta vizituar na kontaktoni!...

500 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira 2+1+2 tek Komuna e Parisit

Jepet me qira 2+1+2 tek Komuna e Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Jepen me qira dy apartamente 2+1 te pershtatshme per zyra siper qendres kristal. apartamentet ndodhen ne katin e katert dhe te gjashte te nje pallati te ri dhe mjaft cilesor me siperfaqe totale prej 108.1 m2. organizohen ne tre ambiente pune, dy tualete dhe nje ballkon. per me shume informacion apo ...

300 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas