dyqane ne vlore 

 Online 80 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,750 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zon -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)

B Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxhak | fasada xhami | e rrethuar | kondicioner | ndricim i mire | instalime elektrike/hidraul...

1,750 Euro

Tirane
850 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space -

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Te pro credit bank ne laprake, buze rruges dritan hoxha, jepet me qira zyre open space 186 m2!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komerciale. ambjenti eshte open space i organizuar ne nje hapesire te madhe me nje pjese vetrat...

850 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient Open Space (120 m2)- KOMUNE PARISI|i Pershtatshem per Zyra, Markete, Laborator

Ambient Open Space (120 m2)- KOMUNE PARISI|i Pershtatshem per Zyra, Ma -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Jepet me qera te komuna e parisit - ambient open space (120 m2) i pershtatshem per zyra, markete, laborator etj, tek komuna e parisit (ehw) zone e favorshme per biznes | hapesire e madhe e shfrytezueshme me ndricim perfekt (led) dhe planimetri te rregullt | sistem aspirimi dhe kondicionimi | shtrua...

500 Euro

Tirane
280 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb 1+1 (75 m2) per Zyra ne BLLOK (Buze Rruge) Zone perfekte Biznesi | Pallat i Ri

Amb 1+1 (75 m2) per Zyra ne BLLOK (Buze Rruge) Zone perfekte Biznesi | -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet me qera super ambient 1 + 1 (75 m2) per zyra ne bllok (rr. andon zako cajupi - buze rruge) lokacion perfekt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | pallat i ri | shtruar me pllake cilesore | ndricim led me spote | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kun...

280 Euro

Tirane
765 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera - Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira!

- Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Real Deal Properties

B - ne qender, ne afersi me toptani center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cileve eshte totalisht openspace dhe mund te modifikohet ne 2 ambjente me ndarje xhami per te thyer akustiken ose gipsi dhe nje tualet totalisht te komp...

765 Euro

Tirane
27,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyre me qira tek ish Ekspozita e-88

Zyre me qira tek ish Ekspozita e-88

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Zyre 21 m2, wc, kondicioner. ...

27,000 Leke

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Jepet Objekt Biznesi me Qera

Jepet Objekt Biznesi me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Jepet me qera hapësirë biznesi pas tregut ushqimor pranë rrugës "mine peza". hapësira e objektit ka nje siperfaqe prej 115 m2 me ambjente të jashtme. ambjenti eshte perfekt për cfaredolloj biznesi pasi ndodhet në një nga zonat qe ka frekuentim të lartë . Çmimi eshte 500€/muaj ...

500 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera objekt biznesi me qera

objekt biznesi me qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Jepet dyqan/zyre me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri, 150 larg bulevardit te ri dhe nje zone ne zhvillim te larte infrastrukturore. kati 0 me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. jepet hapsire bosh per çdo lloj aktiviteti, çmimi 400 e/muaj, info 0682287643 ose 069445 8948...

400 Euro

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambjent biznesi ne Rr. Kongresi i Manastirit nr. 69

Jepet me qera ambjent biznesi ne Rr. Kongresi i Manastirit nr. 69

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambjent biznesi ne rr. kongresi i manastirit nr. 69 , 50m poshte pediatrise, ne rruge kryesore, kati perdhe. aktualisht fizioterapi( me pare depo farmaceutike) sip.120m2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi(i pershtatshem dhe per biznes dhe banim njekohesisht)...

700 Euro

Tirane
550 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera AMBIENT BIZNESI ME QERA ZYRA  TEK MYSLYM SHYRI

AMBIENT BIZNESI ME QERA ZYRA TEK MYSLYM SHYRI

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Kodi identifikimit të pronës: 23921https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-208/ *-apartament 2+1 me qera ne rrugen myslym shyri . *- apartamenti eshte me siperfaqe 115m2. *-apartamenti eshte ne katin e 7 . *-ka 2 tualete . *-mundesi parkimi per 4 makina. *-cmimi:550euro....

550 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ne Bllok jepet Apartament me Qira per Zyra!!

Ne Bllok jepet Apartament me Qira per Zyra!!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pamje nga rruga. ambienti ka nje siperfaqe prej 77 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma te pershtatshme qe ju japin mundesine te zhvilloni disa lloje biznesesh ...

500 Euro

Tirane
50,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepen dyqne me qera

jepen dyqne me qera

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Dyqanet jane tek ambasada amerikane, 90m2 secili. tek glob-al real estate gjeni pronen per biznes ne zonen ku ju deshironi dhe me cmim okazion....

50,000 Leke

Tirane
320 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambjent zyre me qera tek sheshi willson

Jepet ambjent zyre me qera tek sheshi willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Jepet ambjent zyre me qera 1+1 kati i 2 banimi tek sheshi willson, me parket dhe ne te gjitha ambjentet me kodicioner. guzhine dhe tualeti ne gjendje shume te mire....

320 Euro

Tirane
33,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me QIRA dyqan i mobiluar me tualet dhe verandë te Kodra e Diellit

Jepet me QIRA dyqan i mobiluar me tualet dhe verandë te Kodra e Diell

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Dyqani ndodhet buzë rrugës kryesore dhe fasada e tij me vetrata të mëdha e bën të prezantueshëm dhe të dukshëm nga klientët. ky pozicionim ndihmon ambjentin të jetë thjeshtësisht i furnizueshëm dhe i aksesueshëm. ambienti i brendshëm është i mobiluar dhe disponon nje tualet kurse ...

33,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambiente biznesi me qera

Ambiente biznesi me qera -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 5 euro/m2 – 10 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane ...

2,000 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyra per qira ne qender

Zyra per qira ne qender -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)

B Zyra per qira ne qender te tiranes me siperfaqje totale 112 m2. ndodhen ne katin 1 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohen ne 3 ambiente pune, 2 tualete dhe 1 ballkon. ambienti eshte totalisht i restauruar.ne cmim nuk jane perfshire taksat (15%). ...

500 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyre me Qera tek Blloku, 145 m2, 3+1, ambjent cilesor

Zyre me Qera tek Blloku, 145 m2, 3+1, ambjent cilesor -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra) Albprona

B Rruga brigada e viii, tek pallati i sava tours, kati 3 me ashensor, japim me qera apartament 3+1, per zyre, 145 m2 reale, perbehet nga salle e madhe, 3 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. me kondicionere. zyra eshte ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne lokacion prestigjoz. ambjentet e pa...

800 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera ZYRE  150  M2  ME  QERA  - AFER  BLLOKUT dhe Hotel Xheko Imperial - 650  Euro

ZYRE 150 M2 ME QERA - AFER BLLOKUT dhe Hotel Xheko Imperial - 65 -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra) Albprona

B Japim me qera apartament per zyre 150 m2, afer bllokut dhe hotel xheko imperial, me hyrje nga rr. ibrahim rugova dhe perlat rexhepi. kati 2 me ashensor. perbehet nga salle e madhe + 3 dhoma + 2 tualete + ballkon. me pamje nga rruga perlat rexhepi dhe hotel xheko imperial. e pershtatshme pe...

650 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 M2!!!

JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 M2!!! -

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro. per me teper informacion kontaktoni ...

3,000 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera AMBJENT ME QERA PER ZYRA TE KIKA 2

AMBJENT ME QERA PER ZYRA TE KIKA 2 -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Okazion!!! jepet ambjent me qera 3+1 per zyra te nje nga komplekset me te mira ne tirane ,te kika 2 ( komuna e parisit ). ambjenti eshte i mobiluar me orendite e nevojshme per te startuar punen. ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe ofron fasilitetet e nevojshme . per nje vizite ne prone kontak...

400 Euro

Tirane
470 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Zyre 3.2 m e larte (+mobilim) QENDER M shyri afer Taivanit- Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Super Zyre 3.2 m e larte (+mobilim) QENDER M shyri afer Taivanit- Supe -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim perfekt (led me spote) | fasad dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | ...

470 Euro

Tirane
7,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambjient biznesi per qira

Jepet ambjient biznesi per qira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Prane qendres se tiranes jepet ambjent biznesi tre-katesh me qira.ambjenti eshte i organizuar (kati hyres ) ka ambjent open space.ambjent i ndar me xham dhe 3 ambjente te tjera me te vogla.ne katin e dyte ka nje ambient open space dhe dy ambiente te ndara me xham per me shume informacion kontakto: 0...

7,000 Euro

Tirane
250 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera OBJEKT BIZNESI ME QERA TEK BLLOKU

OBJEKT BIZNESI ME QERA TEK BLLOKU

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)

B Jepet objekt per qira edhe per shitje, 61m2, ne rrugen perlat rexhepi tek blloku. jepet per zyra, per parukeri,klinike dentare, etj. ambjenti eshte ne proces hipotekimi. cmimi per qera:250€ pa taksat. cmimi i shitjes: 90.000€...

250 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE MYSLYM SHYR

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE MYSLYM SHYR

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambient komercial ne myslym shyr, ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes me akses te plote ne rrugen kryesore . ambienti eshte i organizuar ne 2 kate me nje siperfaqe prej 130 m2 + 50 m2 kopsht. ambienti ofrohet per investim per aktivitet lokali. ambienti ofrohen me qira ne nje...

3,000 Euro

Tirane
5,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi 3.000 m² 5.000 Euro (Fushë-Prezë)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi 3.000 m² 5.000 Euro (Fushë-Prez

Zone Periferike | Tirane (16.62 Km nga qendra)

B Ambjenti është i pozicionuar në fushë-prezë. informacion mbi ambjentin : • godinë 3-katëshe • secili kat është 800 m2, pra sipërfaqja totale është 2400 m2 • sipërfaqja totale : 3000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë • kati i 1 është servis makinash • kati i 2 është magaz...

5,000 Euro

Tirane
550 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Don Bosko, Vizion+, Zyre 3+1 me Qera, + parking, 550 Euro

Don Bosko, Vizion+, Zyre 3+1 me Qera, + parking, 550 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Zona e don boskos, tek pallati i gener2, perballe vizion+, japim me qera apartament 3+1 per zyre, 126 m2 kati 6, 2 ashensore, 4 dhoma, 2 tualete, depo, 2 ballkone + parking. orientimi nga rruga kryesore. qeraja: 550 euro ne muaj, perfshire taksat dhe parkingun. tel. 069 77 63 141 - albap...

550 Euro

Tirane
7,200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira ambient biznesi 3-kate ne Porcelan.

Jepet me qira ambient biznesi 3-kate ne Porcelan.

Zone Periferike | Tirane

B Prane porcelanit jepet me qira super ambjent biznesi. me siperfaqe kati 400 m2 dhe siperfaqe totale 1200 m2. i pershtatshem per biznese si supermarket, showroom, elektroshtepiake, kopesht privat etj. cmimi 7200 euro perfshire dhe taksat. per me shume informacione ose per ta vizituar kontaktoni: ...

7,200 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Qera Kapanon,Autostrada Tirane-Durres

Qera Kapanon,Autostrada Tirane-Durres

Zone Periferike | Tirane (6.25 Km nga qendra)

B Jepet me qera kapanon.kapanoni është i pozicionuar ne zonen e autostrades tirane-durres . informacion mbi kapanonin: • sipërfaqja : 530 m2 •lokacion shumë i favorshëm • i organizuar mire •i investuar • i shfrytëzueshëm për cdo lloj aktiviteti biznesi. për ta vizituar na kontaktoni...

2,000 Euro

Tirane
550 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA ZYRE TEK DREJTORIA POLICISE

JEPET ME QIRA ZYRE TEK DREJTORIA POLICISE

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.57 Km nga qendra)

B Description jepet me qira ambjent 77 m2 per zyra. kjo siperfaqe eshte e organizuar ne 3 ambiente te ndara nje tualet, dhe nje ballkon qe ofron pamje te qytetit. ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, i cili dallohet per cilesine e larte te punimeve. ka orientim lindje perend...

550 Euro

Tirane
850 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Me Qira Zyre Open Space 186 m2!!!

Jepet Me Qira Zyre Open Space 186 m2!!!

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Laprake te pro credit bank jepet me qira zyre open space 186 m2!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komerciale. ambjenti eshte open space i organizuar ne nje hapesire te madhe me nje pjese vetrate xhami, dy tualete, ballkon t...

850 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ne Bllok jepet Apartament me Qira per Zyra!

Ne Bllok jepet Apartament me Qira per Zyra!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pamje nga rruga. ambienti ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma te pershtatshme qe ju japin mundesine te zhvilloni disa lloje biznesesh ...

400 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 200 m² 2.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)

Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 200 m² 2.000 Euro (Rruga Sami Fras

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Lokali eshte i pozicionuar ne rrugen sami frasheri informacion mbi ambjentin: • kati 1 • siperfaqa e brendeshme: 200 m2 dhe veranda •i mobiluar. •i investuar • fasade xhami • tualet • guzhine. per ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355697015480...

2,000 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Prane Liceut Artistik jepet me qira zyre.

Prane Liceut Artistik jepet me qira zyre.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Prane liceut artistik, ne nje nder zonat me te preferuara ne tirane, lidhur me zhvillimin e aktivitete tregtare dhe zyrat e biznesit, jepet me qira zyre, me siperfaqe 40 m/2, ne katin e dyte te nje godine te profilizuar vetem per zyra. hapesira e brendshme organizohet ne 1 ambejnt dhe 1 tualet. zyra...

400 Euro

Tirane
850 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Objekt biznesi me qira tek Astiri

Objekt biznesi me qira tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ambient me qira, me vendodhje ne astir. ambienti eshte me nje siperfaqe 300 m2. ndodhet ne katin e 2-te. ambienti mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. ne cmim nuk eshte i perfshire 15%. ...

850 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Dyqan me qira prane Petro Ninit

Dyqan me qira prane Petro Ninit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Ne rrugen margarita tutulani, fare prane gjimnazit petro nini dhe shkolles deshmoret e lirise jepet me qira nje ambjent me siperfaqe totale 60 m2. eshte ne katin 0 dhe ka nje fasade te madhe prej xhami. eshte perdorur per nje kohe te gjate si dyqan por mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti si zyr...

400 Euro

Tirane
35,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambient me qira per zyra tek Ambasada Greke.

Jepet ambient me qira per zyra tek Ambasada Greke.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ambienti ndodhet ne kati 0, nuk eshte ne rruge kryesore siperfaqja totale 90 m2. ambienti ka ndricim natyral per shkak te pozicionit si edhe disponon tualet. mund te jete e shfytezueshme per call center, zyra marketingu etj. kontakto 0674050165 ...

35,000 Leke

Tirane
820 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 86 m² 820 Euro (Zogu i Zi)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 86 m² 820 Euro (Zogu i Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet tek zogu i zi. informacion mbi ambjentin: • kati 0 buze rruges • sipërfaqa e ambjenti: 86 m2 • dy tualet • i investuar • i veshur me fasadë xhami • i përshtatshëm për aktivitete te ndryshme biznesi. për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355697015483...

820 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim