jepet me qera bilardo  

 Online 26 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 26 lexues | 5 njoftime ne pritje
600 Euro id:16120 - Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt Per Zyra (80 M2) Tek Drejtoria E Policise | Parket* | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.62 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor ...

600 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

450 Euro id:53714 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.64 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

450 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

2,800 Euro id:101551 - Qera ambjent duplex, 470 m² 2.800 Euro (Don Bosko) Pro15821

Qera Ambjent Duplex, 470 M² 2.800 Euro (don Bosko) Pro15821

Don Bosko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • siperfaqja totale: 470 m2 • siperfaqja e katit 0: 350 m2 • siperfaqja e katit 1: 120 m2. • ambienti disponon: • 4 tualete • 1 sauna • si...

2,800 Euro

800 Euro Qera ambjent biznesi Kati 0, 40 m² 800 Euro (Dervish Hima) Pro15916 Ambienti ndodhet Rruga Dervish Hima. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja

Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 40 M² 800 Euro (dervish Hima) Pro15916

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:39): Ambienti ndodhet rruga dervish hima. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja totale: 40 m2 • • kati 0. ambienti disponon: • 30 m2 verande • tualeti • cilesime te tjera: • mundesi edhe per shitje biznesi me cmim 15.000 euro • aktualis...

800 Euro

1,500 Euro Qera ambient biznesi Kati 5, 180 m² 1.500 Euro Bulevardi Bajram Curri Pro15427 Ambienti ndodhet tek Bulevardi Bajram Curri. Informacion mbi ambientin: • Kati

Qera Ambient Biznesi Kati 5, 180 M² 1.500 Euro Bulevardi Bajram Curri Pro15427

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

04.06.2020 (17:28): Ambienti ndodhet tek bulevardi bajram curri. informacion mbi ambientin: • kati 5 • sipërfaqja e ambientit : 180 m2. ambienti disponon: • mundesi reklamimi • lokacion të favorshëm gjeografik • buze rruge • i organizuar mirë • i persh...

1,500 Euro

1,000 Euro Qera ambjent biznesi Kati 1, 125 m² 1.000 Euro (Muhamet Gjollesha) Pro15672 Ambienti ndodhet ne Rrugen Muhamet Gjollesha. Informacion mbi ambientin: • Kat

Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 125 M² 1.000 Euro (muhamet Gjollesha) Pro15672

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.06.2020 (17:26): Ambienti ndodhet ne rrugen muhamet gjollesha. informacion mbi ambientin: • kati 1 banim • siperfaqja: 125 m2. ambienti disponon: • open space • fasade xhami • tualet • sistem kondicionimi • i investuar • kubature e rregullt. per ta vi...

1,000 Euro

850 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane. 850 € /Muaj ID: PRI15489 Ambient ndodhet ne zonen e Bllokut• Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja

Qera,ambient,bllok,tirane. 850 € /muaj Id: Pri15489

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:13): Ambient ndodhet ne zonen e bllokut• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 50m2. • pozicionuar në katin 0 • me hipoteke. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • 1 tualet • buzë rrugës kryesore. • fa...

850 Euro

1,200 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane, 1,200 € /Muaj ID: PRI15556 Ambienti ndodhet ne zonen e Bllokut• Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqj

Qera,ambient,bllok,tirane, 1,200 € /muaj Id: Pri15556

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:13): Ambienti ndodhet ne zonen e bllokut• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 120m2. • pozicionuar në katin 0 • me hipoteke. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • 2 tualete• buzë rrugës • fasadë xh...

1,200 Euro

600 Euro Qera, Ambjent Biznesi,  Tregu Cam, Prane Postes nr 5,,,,,  Ambjenti ndodhet prane Postes Shiptare nr 5, prane Tregut Cam.
 Informacion i p

Qera, Ambjent Biznesi, Tregu Cam, Prane Postes Nr 5,,,,,

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.38 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (17:07): ...

600 Euro

1,200 Euro Qera, Ambjent, Shallvaret, 1200 euro Ambjenti ndodhet te Shallvaret, perbalë Taiwanit.
Informacion mbi ambjentin:

Qera, Ambjent, Shallvaret, 1200 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
138.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.06.2020 (17:07): Ambjenti ndodhet te shallvaret, perbalë taiwanit. informacion mbi ambjentin: • siperfaqja 138 m2 • kati 1 detaje të tjera : • me taksa të përfshira. • 3 ambjente • 1 tualet • hapësirë e bollshme • kubaturë e rregullt ...

1,200 Euro

650 Euro Qera, Ambjent, Bllok, 650 euro  Ambjenti ndodhet ne Bllok. 
Informacion mbi ambjentin: • Siperfaqe 122.2 m2

Qera, Ambjent, Bllok, 650 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

04.06.2020 (17:06): Ambjenti ndodhet ne bllok. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 122.2 m2 • kati 7 banim detaje te tjera: • mobiluar per zyra • sistem kondicionimi • me parket • ndertim i ri • me ashensor • mundesi e mire investimi • zona k...

650 Euro

2,500 Euro Qera, Ambjent, Sheshi Wilson, Tiranë Pro+15174
Ambjenti ndodhet tek Sheshi Wilson. Informacione mbi ambjentin : •

Qera, Ambjent, Sheshi Wilson, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.06.2020 (17:06): Pro+15174 ambjenti ndodhet tek sheshi wilson. informacione mbi ambjentin : • sipërfajqa 176 m2. • kati 1. organizmi : • 7 ambjente. • 2 tualete. detaje të tjera : • recepsion. • me parket. • sistem kondicionimi ne cdo ambjent. • ...

2,500 Euro

1,500 Euro id:30965 - Ambient Biznesi Gjigand (174 m2) ne Bllok (Petro Nini) i Pershtatshem per Call Center Zyra etj. Rast Perfekt

Ambient Biznesi Gjigand (174 M2) Ne Bllok (petro Nini) I Pershtatshem Per Call Center Zyra Etj. Rast

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.26 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Q2015 te dhenat e ndarjes: - 4 ambiente pune - 2 tualete - 2 tualete - sip totale: 174 m2 - sip neto : 166m2 - sip perbashket : 8 m2 - kati: 2 - katet e pallatit 6 karakteristika: ...

1,500 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!

Ne zonen e brrylit jepet ambient me qira! ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. bar-i eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje verande. fakti qe ndodhet buze rruge ...

2,000 Euro

35,000 Leke Qera,Ambjent, Myslym Shyr Pro+15362
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
Informacion i përgjithshem mbi am

Qera,ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (17:06): Pro+15362 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 31 m2. • kati 2. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës. • sistem kondicionimi. • tualet. ambjenti e...

35,000 Leke

1,000 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+15831
Ambjenti ndodhet ne Myslym Shyr. Informacione mbi ambjentin : • Sip

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:06): Pro+15831 ambjenti ndodhet ne myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 50m2. • kati 0. detaje te tjera : • buze rrugës kryesore. • ambjenti jepet me qera bosh. • cmim pak i diskutueshem. zona ku ndodhet ambjenti eshte mja...

1,000 Euro

2,000 Euro Qera, Restorant, Rruga E Durrësit Pro+15876
Restoranti ndodhet tek Rruga e Durrësit.
Informacione mbi restorant

Qera, Restorant, Rruga E Durrësit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
157.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:06): Pro+15876 restoranti ndodhet tek rruga e durrësit. informacione mbi restorantin : • sipërfaqja 157m2. • kati 0. detaje të tjera : • i mobiluar. • i investuar. • kuzhine e gatshme. • sistem kondicionimi. • dhomë frigoriferi...

2,000 Euro

1,500 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyri Pro+14707
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
 Informacione mbi ambjentin :

Qera, Ambjent, Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (17:05): Pro+14707 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 130 m2. • kati 2. organizimi : • e ndarë ne katër ambjente. • dhomë gatimi. • dy tualete. detaje të tjera : • sistem kondicionim...

1,500 Euro

1,000 Euro Qera, Ambjent , Myslym Shyr Pro+15847
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr. Informacione mbi ambjentin : • Si

Qera, Ambjent , Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:05): Pro+15847 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 160m2. • kati 0. detaje të tjera : • 5 ambjente. • 3 tualete. • i investuar. • ndricim led. • tavan i varur. • me parket. zona ku ndodhet apart...

1,000 Euro

4,950 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 550 m² 4.950 Euro (Pallatet Agimi) Jepet me qera ambjent tek Pallatet Agimi.
Informacion mbi ambjentin: •Struktu

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 550 M² 4.950 Euro (pallatet Agimi)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
550.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:05): Jepet me qera ambjent tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin: •strukture 2-katshe • kati 0 me siperfaqe 400 m2 dhe kati 1 me siperfaqe 150 m2 •siperfaqe totale 550 m2 • ambjenti disponon: •fasade xhami • tualet • kubature e r...

4,950 Euro

4,500 Euro Qera,Kapanon,Autostrada Tiranë -Durrës,Future Home Real Estate(future14330) Kapanoni është i pozicionuar në Autostradën Tiranë-Durrës,pranë "Cit

Qera,kapanon,autostrada Tiranë -durrës,future Home Real Estate(future14330)

Zone Periferike | Tirane
4.52 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:05): Kapanoni është i pozicionuar në autostradën tiranë-durrës,pranë "city park". informacion mbi kapanonin : • sipërfaqja 1500 m2 • lartësi 3.5m •ujë dhe drita 24 orë • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ha...

4,500 Euro

780 Euro Qera, Ambjent, 71 m1, Kompleki Nobis Pro+15722

Ambjenti ndodhet ne Rrugen Sami Frasheri tek Kompleksi Nobis.
Info

Qera, Ambjent, 71 M1, Kompleki Nobis

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (17:05): Pro+15722 ambjenti ndodhet ne rrugen sami frasheri tek kompleksi nobis. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqe 71 m2 • open space • fasade xhami • tualet • opsion ideal per zyra, klinika, qendr estetike. per nje vizite ne ...

780 Euro

480 Euro Qera, Ambjent, Qenër Pro+15864
Ambjenti ndodhet tek Torre Drin në Qendër.
Informacione mbi ambjen

Qera, Ambjent, Qenër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (17:05): Pro+15864 ambjenti ndodhet tek torre drin në qendër. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 31m2. • kati 2. detaje të tjera : • open space. • i investuar. • sistem kondicionimi. • në cmim përfshihen edhe taxat. • ambj...

480 Euro

270 Euro id:123677 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet perfshire ne Cmim | PARKET

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet Perfshire Ne Cmim | Pa

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2028 te dhenat ...

270 Euro

651 Euro Jepet Ambient 140m2 Per Qera ,Te Kafe Flora !! Jepet Super Ambient me Qera ne Qender te Tiranes per biznese te ndryshme. Ambien

Jepet Ambient 140m2 Per Qera ,te Kafe Flora !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (17:04): Jepet super ambient me qera ne qender te tiranes per biznese te ndryshme. ambienti ndodhet ne katin e 2 me fasade nga rruga .ambienti ka siperfaqe 140m2 , kati 2, jepet me qera afatgjate (minimumi 1 vit). per me shume telefononi ose whatsapp....

651 Euro

1,600 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr 
Pro+16039
Ambjenti ndodhet ne Myslym Shyr.
Informacione mbi ambjentin : •

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:03): pro+16039 ambjenti ndodhet ne myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 58 m2. • kati 0, fasade xhami detaje te tjera : • buze rrugës kryesore. • ambjenti jepet me qera bosh. • depo • tualet. zona ku ndodhet ambjenti...

1,600 Euro

2,800 Euro Qera, Ambjent, Bllok Ambjenti ndodhet ne Bllok, Rruga Perlat Rexhepi.
 Informacion mbi ambjentin:

Qera, Ambjent, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
192.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:03): Ambjenti ndodhet ne bllok, rruga perlat rexhepi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 192 m2 • verande 80 m2 • open space • fasade xhami • 2 hyrje • sistem kondicionimi • tualete • per nje vizite ne prone na kontaktoni!...

2,800 Euro

1,200 Euro Jepet Lokal me Qera ,Unaza e RE 
Siperfaqe totale prej 140m2 dhe 40m2 verande,lokali eshte totalisht i mobiluar

Jepet Lokal Me Qera ,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (17:03): siperfaqe totale prej 140m2 dhe 40m2 verande,lokali eshte totalisht i mobiluar,...

1,200 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

300 Euro id:216010 - Myslym Shyri,  Jepet me Qera Ambjent per Zyra

Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga myslym shyri prane vodafone, jepet me qera apartament 1+1 i ndare ne 3 ambjente (sallon + kuzhin, 1 dhome, 1 depo, 1 tualet ne ditare) dhe me ndricim shume te mire natyral. ambjenti eshte i pershta...

300 Euro

600 Euro Qera,Ambient,Stadiumi Dinamo, PRI15628 Ambient ndodhet ne zonen e Stadiumit Dinamo• Informacion mbi ambientin: • Si

Qera,ambient,stadiumi Dinamo, Pri15628

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (16:57): ...

600 Euro

1,100 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane PRI15825 • Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut • Informacion mbi ambj

Qera,ambient,bllok,tirane Pri15825

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (16:55): ...

1,100 Euro

1,650 Euro Qera, Ambient, Petronini, Tirane 1,600 € /Muaj ID: PRI15031 Ambienti ndodhet tek Petronini.
Informacion mbi Ambientin:
• Buze rruge
•

Qera, Ambient, Petronini, Tirane 1,600 € /muaj Id: Pri15031

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
173.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.06.2020 (16:54): Ambienti ndodhet tek petronini. informacion mbi ambientin: • buze rruge • kati i 1 banim • siperfaqja e ambientit: 173.4 m2. • 1 tualet • fasade xhami. • me dokumentacion te rregullt hipotekor. • ambienti eshte i pershtatshem pe...

1,650 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim