400 euro fiat punto paletra i perdorur  3381 njoftime

 Online 276 lexues | 3 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 11,000 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

23.04.2019 (17:07):Makina eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

5,800 Euro

Smart

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

22.04.2019 (19:31):Shitet smart (fortwo) [451] diesel 800cc cdi cambio: automatike + tiptronic kondicioner, air bag, abs... viti i prodhimit fund 2013 del ne shitje ne fillim 2014gjermani ardhur ne shqiperi ne shkurt 2019 ...Lexo detajet..

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.04.2019 (22:00):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,900 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
Kambio automatike
Motorr 2.0 TDI
Benzinë-Gaz
Viti 2003
Navi

Shitet Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

24.04.2019 (22:00):Shitet audi a4 kambio automatike motorr 2.0 tdi benzinë-gaz viti 2003 navi sedilje me ngrohje Çmimi 2900 euro nr tel 0699204440 ...Lexo detajet..

3,900 Euro SKODA 1.2 me dogan 2010 ZVICRA SKODA Roomster 1.2 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, KONDICIONER 
XHAMA D

Skoda 1.2 Me Dogan 2010 Zvicra

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

24.04.2019 (21:25):Skoda roomster 1.2 benzine 2010 zvicra me dogan te paguar, kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me aux gjendje perfekte gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 220 CDI 2002 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Nafte 
Kambio automa

Shitet Mercedes Benz C Class 220 Cdi 2002

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.04.2019 (21:20):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2002 nafte kambio automatike Çmimi 3000 euro i pa diskutueshem nr tel 0696200186...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet ford fokus viti 2002 1.8 naft tdci me letra deri ne dhjetor manual ne gjendje perfekte Shitet ford fokus viti 2002 1.8 naft tdci meletra deri ne dhjetor Makina shitet

Shitet Ford Fokus Viti 2002 1.8 Naft Tdci Me Letra Deri Ne D

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.04.2019 (20:16):Shitet ford fokus viti 2002 1.8 naft tdci meletra deri ne dhjetor makina shitet per arsyje mos pordorimi 2 miljon lek i diskutuar te interesuarit 0697675005...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

260,000 Leke Shitet Audi A3 gaz/benzine Audi A3, gaz/benzine. Makina eshte ne gjendje shume te mire, shume ekonomike. Va

Shitet Audi A3 Gaz/benzine

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

24.04.2019 (20:08):Audi a3, gaz/benzine. makina eshte ne gjendje shume te mire, shume ekonomike. vaj dhe filtra te nderruara para 3 javesh. gomat 80% te reja. taksat i mbarojne ne tetor....Lexo detajet..

Kambio: Manual

260,000 Leke

6,000 Euro Okazion Opel Antara Shitet Opel Antara i sapo ardhur nga Italia, me dogane te paguar me letra dhe ta

Okazion Opel Antara

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

24.04.2019 (20:08):Shitet opel antara i sapo ardhur nga italia, me dogane te paguar me letra dhe targa per 1 vit. makina eshte ne gjendje perfekte, ngjyre e zeze, disqe 17 alumin, drita xenon, drita mjergull, 2 celsa me pult, kom...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

7,000 Euro makine ne shitje BMW X5 MBW X5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 
130000 km 
Ne gjendje

Makine Ne Shitje Bmw X5

Rruga shyqyri brari | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

22.04.2019 (21:18):Mbw x5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 130000 km ne gjendje shume te mire . cel 0696055558...Lexo detajet..

4,000 Euro Sllon Shitet : Mercedes Benz - Sllon - S300 , diesel , Viti 1997 , disqe 18 OZ ORIGINA

Sllon

Durrës, Albania | Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

14.04.2019 (12:15):Shitet : mercedes benz - sllon - s300 , diesel , viti 1997 , disqe 18 oz original , me baxha , me sensor , kambjo automatike , tapiceri lekure te paster me levizje ngrohje , letrat sapo jan prer , full opsion n...Lexo detajet..

5,300 Euro Fiat Punto evo 1.4 ZVICRA 2010 ME DOGAN full options Fiat Punto evo 1.4 BENZINE VITI 2010
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

Fiat Punto Evo 1.4 Zvicra 2010 Me Dogan Full Options

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

24.04.2019 (20:08):Fiat punto evo 1.4 benzine viti 2010 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar me clima bizona start and stop drita automatike komanda ne timon kasetofon me aux dhe bluetooth and usb impjant audio ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,300 Euro

3,300 Euro Toyota Yaris viti 2004, manual, 1.4 nafte, 3300 Euro Shitet Toyota Yaris, viti 2004, kambio manuale, 1.4 nafte, ngjyrë bojeqielli, 5

Toyota Yaris Viti 2004, Manual, 1.4 Nafte, 3300 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.04.2019 (20:08):Shitet toyota yaris, viti 2004, kambio manuale, 1.4 nafte, ngjyrë bojeqielli, 5 porta, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, 182.000 km origjinale, 4 airbag, sensore parkimi prapa, në gjendje shume te mire mo...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,800 Euro Okazion citroen c4 Okazion Citroen C4 i sapoardhur nga Italia, letrat te paguar per 1 vit, 1.4 benz

Okazion Citroen C4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

24.04.2019 (20:08):Okazion citroen c4 i sapoardhur nga italia, letrat te paguar per 1 vit, 1.4 benzine 88cv, me te gjitha sherbimet e bera, 189.000 km origjinale te verifikuara. makina eshte ngjyr gri e hapur me sensor drita, sen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 TDI
Nafte
Viti 2003
181000 km
Kambio manuale

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.04.2019 (19:58):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi nafte viti 2003 181000 km kambio manuale kondicioner letra per nje vit me te gjitha sherbimet e bera Çmimi 1600 euro nr tel 0693660200 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 TDI
Kambio manuale
Nafte
Viti 2003
Kondicione

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.04.2019 (19:57):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi kambio manuale nafte viti 2003 kondicioner sherbime te kryera 180000 km sherbime te bera me letra te paguara deri ne 2020 Çmimi 1600 euro nr tel 0682414112 06936602...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,400 Euro Shitet Ford Fokus Shitet Ford Fokus 
Motorr 1.8 TDI
Naftë
Viti 2000
Makina eshte ne gjendje s

Shitet Ford Fokus

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

24.04.2019 (19:53):Shitet ford fokus motorr 1.8 tdi naftë viti 2000 makina eshte ne gjendje shum te mir Çmimi 1400 euro nr tel 0696412695...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,200 Euro Seat Ibiza 1.4 benzin+gaz viti2000 Shitet Seat Ibiza 1.4 benzine dhe impjant gazi ti vendosur se fundi, me 5 porta,

Seat Ibiza 1.4 Benzin+gaz Viti2000

Tirane
Benzin-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

24.04.2019 (19:02):Shitet seat ibiza 1.4 benzine dhe impjant gazi ti vendosur se fundi, me 5 porta, teper ekonomike, me kondicioner , cmimi 1200euro....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2003
Letra te paguara
Cmimi 1500 Eu

Shitet Ford Focus

Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

24.04.2019 (18:23):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2003 letra te paguara cmimi 1500 euro nr tel 0684024589...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Volkswagen Golf + Shitet Volkswagen Golf + 
Viti 2006
Motorr 1.0 benzinë
4 pistona
94000 klm

Shitet Volkswagen Golf +

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

24.04.2019 (18:17):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

1,400 Euro Shitet Mercedes Benz 180 Shitet Mercedes Benz 180 
Benzin-Gaz
Impiant sekuencial
Viti 1996
Kondicione

Shitet Mercedes Benz 180

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

24.04.2019 (17:04):Shitet mercedes benz 180 benzin-gaz impiant sekuencial viti 1996 kondicioner letra deri ne 20.02.2019 Çmimi 1400 euro i pa diskutueshem mundësi nderrimi me pazar tjetër nr tel 0676995030 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

24.04.2019 (16:41):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.8
Kambio manuale
Viti 2003
Benzine-Gaz
230.000

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

24.04.2019 (16:27):Shitet fiat punto motorr 1.8 kambio manuale viti 2003 benzine-gaz 230.000 km kondicioner, xhama elektrike ,pasqyre elektrike, timon city elektrike, ars , arb etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,400 Euro Shitet Golf IV OKAZION!! Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara

Shitet Golf Iv Okazion!!

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

24.04.2019 (16:22):Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. vaj dhe filtra te sapo nderruara. makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. eshte e pajisur me siste...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,200 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9
Nafte
Klima tronik
Letra te paguara
Cmi

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

24.04.2019 (16:08):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 nafte klima tronik letra te paguara cmimi 1200 euro nr tel 0685028815...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2002
Nafte
Goma te reja, drita kseno, Xhama elektrike.

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.04.2019 (16:05):Shitet ford focus viti 2002 nafte goma te reja, drita kseno, xhama elektrike. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara cmimi 2000 euro nr tel 062157527...Lexo detajet..

24,000 Euro SUPER OKAZION - Mercedes Benz A Kalss Full AMG LOOK -AMG Look Full
-Disqe AMG 19"
-Sedilje gjysem Lekure gjysem Alkantara per

Super Okazion - Mercedes Benz A Kalss Full Amg Look

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

24.04.2019 (15:35):-amg look full -disqe amg 19" -sedilje gjysem lekure gjysem alkantara per komoditet maksimal -abs -paralajmërues aksidenti -drita përshtatëse në kthesë -ndriçim ambient 8 ngjyra -bluetooth -kamera...Lexo detajet..

20,000 Euro Shitet Mazda Cx3 Full Option Shitet Mazda Cx3 2000cc Benzine

 Full Option me vetem 7000 km blere ne konce

Shitet Mazda Cx3 Full Option

Tirane
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

15.04.2019 (00:49):Shitet mazda cx3 2000cc benzine full option me vetem 7000 km blere ne koncesionare te mazdes, shitet per arsye emigrimi. navigator automatike sedilje me ngrohje start and stop sensore parkimi ...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Ford Fiesta Viti 2001 Shitet Ford Fiesta 
Viti 2001
Benzinë
Motorr 1.2 TDI
Me letra deri ne 23.3.

Shitet Ford Fiesta Viti 2001

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

24.04.2019 (15:16):Shitet ford fiesta viti 2001 benzinë motorr 1.2 tdi me letra deri ne 23.3.2019 ne gjendje shume te mire Çmimi 1000 euro i padiskutueshëm nr tel 0675449866...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

24.04.2019 (15:13):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas