makinaneshitjmersedeynxa  

 Online 161 lexues | 5 njoftime ne pritje

4,700 Euro Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz 

Motorr Evo C220

Viti 2006

Nafte

187.000 km

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (16:28):Shitet mercedes benz motorr evo c220 viti 2006 nafte 187.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire klima, kondicioner, disqe alumini etj dogana e paguar cmimi 4700 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Lancia Yplsion Shitet Lancia Ypsilon
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra t

Lancia Yplsion

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

03.07.2020 (16:19):Shitet lancia ypsilon viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Okaziom A class 2mish nafte A class 2mish nafte manual kondicioner klima sedile me ngrofje ftofje 200mi km

Okaziom A Class 2mish Nafte

Kruje
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (16:12):A class 2mish nafte manual kondicioner klima sedile me ngrofje ftofje 200mi km4 porta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,600 Euro Okazion Ford fiesta 1.25 benzine Okazion ford fiesta 1.2 benzine
Kambio manuale 
Me 190 mi km origjinal
E sapo

Okazion Ford Fiesta 1.25 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (16:12):Okazion ford fiesta 1.2 benzine kambio manuale me 190 mi km origjinal e sapoardhur me dogane te paguar ne gjindje shume te mire motorrike dhe xhenerike e gacme per cdo lloj prove cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

4,200 Euro Okazion B180 AUTOMAT Shitet me cmim okazion 
B class kambio automat
Motor 1.8 nafte me167000 km
Ne

Okazion B180 Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (16:12):Shitet me cmim okazion b class kambio automat motor 1.8 nafte me167000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike kambio ne gjendje shume te mire goma te reja disje 17 alumini shume e paster si...Lexo detajet..

7,500 Euro Mercedes Benz C 220 Marka: Mercedes Benz 
βš™ Modeli: C220 
πŸ“† Viti: 2008πŸ“†
πŸ•Ή Transmisioni

Mercedes Benz C 220

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (16:12):Marka: mercedes benz βš™ modeli: c220 πŸ“† viti: 2008πŸ“† πŸ•Ή transmisioni: automatikeπŸ•Ή β›½ karburanti: nafteβ›½ 🏁 kilometra: 228.000 πŸ’° cmimi: 7500 € i diskutushem πŸ’° πŸ“± kontakt: +355 6...Lexo detajet..

150,000 Leke SHITET!! Shitet Mercedes Benz 200 i vitit 1991 ne gjendje shume te mire, cdo gje e ndruar

Shitet!!

Berati
Nafte Karburanti
1991 Viti
300,000 Kilometra

03.07.2020 (15:58):Shitet mercedes benz 200 i vitit 1991 ne gjendje shume te mire, cdo gje e ndruar ne kohen e duhur. letra te paguara deri ne dhjetor 2020. me 4 goma te reja. per cdo informacion shtese na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (15:50):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

2,600 Euro Mercedez Benz cklas viti 2001 Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik

Mercedez Benz Cklas Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (15:23):Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik 200 nafte+sendilje me ngrohje cmimi 2600 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

4,100 Euro Audi A3- Shitet Audi A3

Motorr 1.8

Viti 2006

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Audi A3-

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (15:22):Shitet audi a3 motorr 1.8 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 4100 euro ...Lexo detajet..

3,550 Euro Toyota Corrolla Shitet Corolla 
Motorr 1.4
Viti 2005
Nafte
153.000 km
Kambio automatike 
N

Toyota Corrolla

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (15:02):Shitet corolla motorr 1.4 viti 2005 nafte 153.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te rregullta cmimi 3550 euro...Lexo detajet..

115,000 Leke SHES PEUGEOT 306 Restyle 2.0HDi 90Kf manuale MARKA: PEUGEOT
Motori: 2.0HDi 90Kf
TARGA: TR 5327 G
VITI I PRODHIMIT: NENTOR

Shes Peugeot 306 Restyle 2.0hdi 90kf Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

03.07.2020 (14:48):Marka: peugeot motori: 2.0hdi 90kf targa: tr 5327 g viti i prodhimit: nentor 1999 kilometrazhi: 125025 km (te vetat) freksioni i kryer ne 94000 km, ndersa kiti i fazes (+pompe uji) i zevendesuar me 103,000...Lexo detajet..

Kambio: Manual

115,000 Leke

2,500 Euro Shitet Mercedes-Benz C class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. Shitet Mercedes-Benz C class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. Me te gj

Shitet Mercedes-benz C Class, 2.2 Nafte I Vitit 2003, Me Kam

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (14:36):Shitet mercedes-benz c class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. me te gjitha sherbimet e bera mund ta kontrolloni ku te deshironi. jap garanci per makinen. shitet per arsye ekonomike. cmimi 2500€...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet okazion Makina i ka sherbimet e sapo bera

Shitet Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

03.07.2020 (14:29):Makina i ka sherbimet e sapo bera...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet Ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190 mije kilometra me dogane te paguar shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte shum ekonomike me dogane te paguar

Shitet Ford Fiesta 2006 1.4 Nafte Me 190 Mije Kilometra Me D

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (14:27):Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte shum ekonomike me dogane te paguar ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,000 Euro shitet Ka letra deri ne dhjetor
Esh i paster 
Shitet per arsye mosperdorimi

Shitet

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (14:13):Ka letra deri ne dhjetor esh i paster shitet per arsye mosperdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (13:51):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,200 Euro Citroen C3 Shitet Citroen C3 

Nafte

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Citroen C3

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (13:20):Shitet citroen c3 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te rregullta , kondicioner etj shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2200 euro ...Lexo detajet..

3,900 Euro πŸ’₯ Okazion πŸ’₯ FORD Tourneo 2004 πŸ’₯ πŸ’₯ OKAZION FORD 2004πŸ’₯
πŸš— FORD Tourneo 
πŸ—“ Viti prodhimit : 2004
πŸ•Ή

πŸ’₯ Okazion πŸ’₯ Ford Tourneo 2004 πŸ’₯

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (13:11):πŸ’₯ okazion ford 2004πŸ’₯ πŸš— ford tourneo πŸ—“ viti prodhimit : 2004 πŸ•Ή kambio : manuale 5+r β›½ lenda djegese : 2.0 nafte πŸ’° cmimi : 2900€ i diskutueshen 🧾 targa shqiptare ab ... t 🧰 d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

2,350 Euro VW Polo 1.4 16v Automatik Klimatronik Momentalisht kontaktoni vetem ne WhatsApp,,VW Polo 1.4 16v Automatik...viti prod

Vw Polo 1.4 16v Automatik Klimatronik

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

03.07.2020 (13:02):Momentalisht kontaktoni vetem ne whatsapp,,vw polo 1.4 16v automatik...viti prodhimit 2002....kamio automatike..kater dyer..klimatronik....xhama elektrik...4 x airbag...timon hydraulik...radio cd...pasqyrat ele...Lexo detajet..

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (13:02):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,100 Euro Ford Mondeo Shite Ford Mondeo 
Making eshte ne gjendje te mire pune 
Kekron pak sherbime t

Ford Mondeo

Lezhe
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

03.07.2020 (12:56):Shite ford mondeo making eshte ne gjendje te mire pune kekron pak sherbime te voglaa viti 2000 .nafte , shum ekonomike mottorri super letra deri nentor 2020 vetem kualidimi ka mbaruar ne fund t marsi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,800 Euro SHITET WOLSWAGEN GOLF 4 βœ… Modeli : Wolswagen Golf 4
βœ… Ngjyra : Blue e erret
βœ… Vit Prodhimi : 199

Shitet Wolswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

03.07.2020 (12:35):βœ… modeli : wolswagen golf 4 βœ… ngjyra : blue e erret βœ… vit prodhimi : 1999 βœ… km : 270000 βœ… transmetuesi : manual βœ… karburant : naft βœ… letra shqiptare βœ… sherbimet te gjitha te kryera βœ… c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

11.06.2020 (18:19):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

9,800 Euro Toyota Rav 4 Shes foristrade suv Toyota Rav 4 nafte 2231 cc me 150 kuja fuqi. Te vitit 2010

Toyota Rav 4

Lezhe
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (12:13):Shes foristrade suv toyota rav 4 nafte 2231 cc me 150 kuja fuqi. te vitit 2010 makina eshte me gjitha sherbimet e bera me dokumenta nga toyota. km 153.000 original e kam blere te re ne qershor te 2010 me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

9,800 Euro

11,000 Euro Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine-Gaz 
Kambio automatike 
Ne

Toyota Rav 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (12:11):Shitet toyota rav 4 motorr 2.0 viti 2010 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera komanda ne timon, sensor parkimi, kompjuter bordi, navigator, sedilje lekure me ngrohje e...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas