tregu makinave shkozet  

 Online 267 lexues | 2 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

18.10.2019 (02:40):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

1,000 Euro Renault Schenik  Shitet Renault Schenike 4x4
Motorr 2.0
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje

Renault Schenik

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (16:17):Shitet renault schenike 4x4 motorr 2.0 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner, tapiceri lekure, abs, airbag etj. cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

250,000 Leke U shit A -class ne gjendje shume te mire! Sensore parkimi, 8ai airbag, Avantgarde! Klim

U Shit

Lezhe
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (16:12):A -class ne gjendje shume te mire! sensore parkimi, 8ai airbag, avantgarde! klima, goma te reja , dekumente deri ne fund te vitit! ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

250,000 Leke

3,100 Euro Seat Altea Shitet Seat Altea 
Motorr 1.9
Viti 2007
Nafte
210.000 km
Kambio automatike

Seat Altea

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (16:02):Shitet seat altea motorr 1.9 viti 2007 nafte 210.000 km kambio automatike xhama te zi, sensor parkimi etj ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

2,900 Euro Focus 1.6 zvicra 2008 me dogan te paguar  Ford focus 1.6 benzin 2008 Zvicra me dogan te paguar 
me kondicioner, xhama dhe

Focus 1.6 Zvicra 2008 Me Dogan Te Paguar

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:52):Ford focus 1.6 benzin 2008 zvicra me dogan te paguar me kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth motor i thjesht pershtatet 100%ne gaz gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:51):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (15:49):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,700 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Viti 2005
Ne gjendje shu

Ford Fiesta

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:48):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manuale viti 2005 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Mondero  Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. Cmimi 1500 euro

Shitet Ford Mondero

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (15:46):Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. cmimi 1500 euro i negociushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,500 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 1999
Nafte
227.000 km
Kambio automatike
Ne gjendje shume

Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (15:43):Shitet golf 4 viti 1999 nafte 227.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7
Viti 2001
Nafte 
Ne gjendje shume te

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (15:41):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne januar 2020 cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Viti 2001
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume

Shitet Golf 4

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (15:39):Shitet golf 4 motorr 1.6 viti 2001 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara per nje vit. cmimi 1800 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (15:37):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,200 Euro Golf / VW Volkswagen Golf 4 1.9 TDI i e kuqe Kamio manual Super ekonomik Viti 99
TARGA AA makina esh

Golf / Vw Volkswagen

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (15:36):Golf 4 1.9 tdi i e kuqe kamio manual super ekonomik viti 99 targa aa makina eshte e mirmbajtur si nga ana motorrike poashtu dhe xhenerike, me sherbime te bera ne kohen e duhur, goma 95% vaji i nderruar para ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,599 Euro Voklswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 5+1 
Ne

Voklswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:36):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1599 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,599 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:33):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,300 Euro ford focus 2004 
Vit prodhimi 2004
247 mije kilometra
4 gomat e reja te sapondrruar
Letra pe

Ford Focus 2004

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2019 (15:32): vit prodhimi 2004 247 mije kilometra 4 gomat e reja te sapondrruar letra per 1 vit deri ne 2020 qershor vaj e filtra te sapo bera.edhe lere 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,800 Euro - Shitet Ford Focus  Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e

- Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:31):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera disqe alumini 17, goma te reja. letra te paguara cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,000 Euro Opel meriva 1.7 naft Okazion shitet opel meriva 1.7 naft super ekonomike ne gjendje te mir si motorik

Opel Meriva 1.7 Naft

Vlore
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (14:59):Okazion shitet opel meriva 1.7 naft super ekonomike ne gjendje te mir si motorike dhe xhenerike 0698474642...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (14:54):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,250 Euro Shitet Fiat Punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2002
Benzine
Goma te reja, xhama elektrike

Shitet Fiat Punto.

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (14:40):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2002 benzine goma te reja, xhama elektrike, letra te paguara.shume e paster brenda dhe jashte cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

20.10.2019 (14:35):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (14:27):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1500 €MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...RENO-SHENIK...VITI 2006...MOTORR 1.9...ME NAFT...MANUALE...5 PORTA

🔥🔥🔥okazion.shes 1500 €makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (14:20):Shes makin...reno-shenik...viti 2006...motorr 1.9...me naft...manuale...5 porta ...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1500€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,800 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1800€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...RENO-SHENIK...VITI 2006...ME NAFT...MOTORR 1.9...MANUALE...ME DISQE

🔥🔥🔥okazion.shes 1800€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (14:20):Shes makin...reno-shenik...viti 2006...me naft...motorr 1.9...manuale...me disqe alumini...kondicioner klima...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1800€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,200 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 3200€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...BENC A-CLASS...VITI 2007...AUTOMAT...ME NAFT...MOTORR 1.9...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 3200€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (14:20):Shes makin...benc a-class...viti 2007...automat...me naft...motorr 1.9...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 3200€...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas