agjent supervizor retention 

 Online 150 lexues | 8 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

WE ARE HIRING REMAX KONCEPT

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 37,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire ....
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek “Komuna e Parisit” perball “Kompleksit Dinamo” kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00. Paga:26000 lek+siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kon...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore Pagesa:900 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 900€ Pastruse 400€...

Shpallje Per Punesimin E Menaxhereve Ne Call Center - SHQIP

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Bionatural Group eshte kompani e cila mirret me shitjen e suplementeve ushqimore. Perveq kompanise ne Shqiperi, kompania vepron edhe ne 3 tregje regjionale, kurse deri ne fund te vitit planifikon te hyje edhe ne dy tregje tjera ne regjion. Per shkak...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

KERKOJ RECEPSIONIST/E NE HOTEL

Rruga Adem Jashari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:31,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
KERKOJ RECEPSIONIST/E NE HOTEL ME KLIENTELE KRYSISHT TE HUAJ PER TURNIN E PARE DHE TE TRETE. PREFEROHET NJOHJA E GJUHES ITALIANE DHE ANGLEZE. ...
 • Profesioni: RECEPSION
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Kompania Lider Ne Shperndarje A.C Shpk

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:700 Euro Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Kerkon te punesoj shofere ne transport dhe shperndarje mallrash. Te interesuarit duhet te plotesojne keto seri kushtesh; 1.Te disponojne patente te klasit B 2.Te jene te disponueshem edhe ne transporte jashte qytetit te Tiranes 3.Te jene siste...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Kerkohen Agjent Shitjesh

Rruga Themistokli Gërmenji no 3/1, Tirana, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Shoqeria e Sigurimit te Jo Jetes Atlantik sh.a, njofton per 5 pozicione pune ne detyren ”Specialist I Marrjes ne Sigurim” dhe “Menaxher I Marrjes ne Sigurim” prane Deges Tirane te Atlantik sh.a Kerkesat e pergjithshme kualifikuese per ket...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

AUTO-CENTER

Rruga Viktor Eftemiu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Pjatalarse

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Restorant peja kerkon staff -pjatalarse -sallatjere ...
 • Profesioni: Pjatalarse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET KAMARIERE

KOMPLEKSI VIZION PLUS, Tirane 20,000 Leke
DIVINUS BAR KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE. LOKALI NDODHET NE RRUGEN DON BOSKO BRENDA NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. NR TEL. ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane 99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 900 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 900€ Pastruse 400€...

SOFTWARE DEVELOPERS NE MALTE 2800 Euro Ne Muaj.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,800 Euro
🗣 📭 #MUNDESI_PUNESIMI_NE_MALTE📣📣📣📣🔥🌐 #📣🌐📭 VENDE TE LIRA PUNE PER: 📍#SOFTWARE_DEVELOPERS_2800_EURO_NE_MUAJ _______________________________________________ Kerkohet njohuri e mire e gjuhes angleze. Eksperienc...

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,400 Euro
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Banakier/e Me Ekperience Pune 34000+ Siguracione Te Paguara!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier te kete eksperienc pune,...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacionit ne fuqi - Trajnim prane zyr...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,te kete punuar me perpara me kete lloj pune...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese

Perlat rexhepi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkojmë shitëse për një dyqan lëngjesh të shtrydhura(juice time)mosha 20 _35rr.perlat Rexhepi JUICE TIME....
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2018
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkohet Kamariere F

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamariere (f) per bar ne nje bar-restorant ne zonen e bllokut. Puna kryesisht turni i pare , 8 orarsh. Bakshishet jane personale dhe paga e kenaqshme + siguracione....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkojme Kasier, Punonjes Banaku Dhe Salle Ne Big Market Blloku

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Big market Blloku kerkon te punonjesoj punonjes ne kase, banak dhe salle....
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

The Nest Cafe Kerkon Te Punesoje Dy Kamariere (F)

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
The Nest Cafe kerkon te punesoje dy Kamariere (F) paga dhe kushte te mira pune....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Restorant Klosi

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Restorant Klosi kerkon te punesoje pastruse , ndihmese Kuzhinjere nr tel ... ...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Bar DAMJANI Kerkohet Kamarier!!!

Rruga Kastriotet Pa kaluar uren e insitutit perball me ish Praktikerin , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier me ose pa eksperience pune. Mosha 18 deri 25. Turni i 1 ose 2. Adressa Rr. Kastriotet. Pa kaluar uren e insitutit perball me ish Praktikerin. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2021
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehomepriorityplus.al Tel: + A...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

VIVA LOUNGE

Rruga Migjeni, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkojm kamarier me ose pa eksperienc pune paga shume e mire plus siguracion i pote ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Mundesi Punesimi Si Arkitekt Ne "ARKPRO.AL"

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/11/2019
MUNDËSI PUNËSIMI NË STUDION E ARKITEKTURES “ARKPRO.AL” ARKPRO.al është një studio që vepron në fushën e Arkitekturës, Urbanistikës dhe Interierit. ARKPRO.al kërkon të punësojë arkitekt/e. Kërkesa : - Të ketë a...
 • Profesioni: Arkitekt
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Kamarier /banakier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/banakier per nje lokal qe ndodhet ne rrugen 5maji , prapa concord center. Personat e intersuar te kontaktojne ne telefon ose te paraqiten ne lokal mbasdite . Kushte dhe page te mire . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Banakier/e Kamarier/e

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/11/2019
Kerkohet banakier/e kamarier/e per turnin e pare dhe te dyte. Te kete komunikim te mire, arsimi minimalisht i mesem. Eksperienca e punes avantash per perzgjedhjen. Te interesuarit te telefonojne per 1 interviste te shkurter. Paga e kenaqs...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Banakiere(F) -Banakier Paga 35000 (mije leke) -Kamariere (F) Paga 25000 (mije leke) -Kamarier 20000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...

Durres, Ofroj Vend Pune Per Ndihmes Kuzhinier

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/11/2019
Rekrutim.al po kërkon kuzhinier . Detyrat dhe përgjegjësite: • Të kete experience të mëparshme . • Të jete i gatshëm të punoje full-time. • Aftesi per te punuar ne grup . • Njohuri rreth procedurave te gatimit d...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Sei Pronto Per Affrontare Una Nuova Sfida, Stimolante E Soprattutto Molto Redditizia?

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/10/2019
MBC InnovationLab, società internazionale di servizi alle imprese, con sede anche a Tirana, sta cercando OPERATORI DI CALL CENTER da inserire nella campagna di vendita di TELEFONIA. Unico requisito richiesto è la conoscenza della LINGUA ITALIAN...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim