agjent e 

 Online 1775 lexues | 55 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj : Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojn ne ...

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

TeKomuna Lounge Kerkon Te Punesoj Pastruese

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Te Komuna Lounge kerkon te punesoj pastruese 4 ore ne dite ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Picier / Ndihmes Picier

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Puro Food & Drink Restaurant kerkon te punesoj Picier ose Ndihmes Picier. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin ...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Kerkohet Motorrist

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Posta EREX COURIER kerkon motorrist per sh[erndarjne e pakove ne qytetin e Tiranes..Ofrojme rroge baze,bpomuse dhe siguracione.Orari 8 ore ne dite ,nga e hena ne te shtune., Vendodhja Komuna e Parisit.Kompleski Kika 2.Per me shume info ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Kamariere F

Muhamet Çami, Pristina, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/02/2021
Kerkohet kamariere femer, pagesa shume e mire dhe kushte te mira pune, turn I negociueshem, adresa per all kasstratit zogu I zi pagesa 25000...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Agjente Reklamimi/Marketingu Part-Time

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Universiteti PEGASO!-Pashaporta Juaj Europiane! Ofron punesim: Agjent Tregtar (ne cdo qytet te Shqiperise/Kosove/Maqedonia e Veriut). Puno sipas programit personal ditor part-time. Mbas aplikimit me CV, te perzgjedhurit do kontaktohen per intervist...
 • Profesioni: Agjente Marketingu
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Muci Distribution Kerkon Te Punesoj Shperndares (furnitor ) Te Ket Patent Makine Dhe Te Di Motorrin

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2021
Muci Distribution merret me shperndarjen e gjithe artikujve te nevojshem per lokale dhe kerkon te zgjeroj stafin e shperndaresve me makine dhe motorra te vegjel . ...
 • Profesioni: Shperndares
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/07/2020
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Kerkohet Banakiere (Femer)

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Kafe "Star" ne katin e pare tek kompleksi Orion ne afersi te Komisariatit nr.4, ambjent familjar. pagesa me marrveshje, + siguracione. ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2020

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne email: ax...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
NJOFTIM_PER_PUNESIM_NE_️️SUEDI DHE ITALI #KOMPANI_NE_SUEDI_DHE_ITALI_KERKOJNE_PERSONEL_NGA_SHQIPERIA_PER_POZICIONIN_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#KUJDESTARE_NE_SHTEPI _____________________________________________ 🔖- Kandidatet e interes...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje...

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje:👉 ✅-pjatalarese turni II ✅-pastrues peshku ✅-ndihmes kuzhiniere 🤩Paga e kenaqeshme Te interesuarit te kontaktojne ne nr e celit...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

GJERMANI/DANIMARKE/NORVEGJI PUNESIM PER STUDENTET E ARGIKULTURES!!

Sami Peja, Pristina, Tirane 1,200 Euro
Alxher Services ne javen e fundit per intershipit te studentave te Fakulteteve te Agrokultures ben thirrjen e fundit per aplikime! Intershipi eshte ne Gjermani & Danimarke 1-vjecare dhe Norvegji 6 mujore! Studentet duhet te : - Ke...
 • Profesioni: INTERSHIPI
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Puntor Per Fast-food

Himarë, Albania, Vlore Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2020
Kerkohet punetor per Fast-Food me eksperience te meparshme pune avantazh kane me shume ata qe perballojn flukset e punes.......

Kerkohet Kamarier

Rruga Petreles, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/07/2020
Restorant Emblema kerkon kamarier, restoranti ndodhet ne Petrele.Preferohet te interesuarit te jen nga zona .Te interesuarit te kontaktojn numrin ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2020

📣Kerkojme Retention Ne Gjuhen Angleze Me Eksperience Ne Forex!📣

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
📣Kompania me madhe ne Shqiperi ne fushaten forex ofron mundesi punesimi ne pozicionin retention!📣 👉Ne kerkojme njerez ambicioz dhe energjik! 👉Orari full time: e Hene- e Premte 👉Eksperienca ne forex e detyrueshme 👉Kontra...
 • Profesioni: Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Vend Pune "The Mussel House" Sarande-Ksamil

Rruga Sarande Ksamil, Sarande Pagesa:Me Marreveshje
The Mussel House kërkon të punësojë: •Ndihmës/e kuzhinier/e •Ndihmës/e banakier/e Kontakt + ...
 • Profesioni: Bar/Restorant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

OFROHET VEND PUNE SANITARE

RR KASTRIOTET , Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/06/2020
OFROHET VEND PUNE SANITARE PRANE KARBURANT "KASTRATI" TE KTHESA E KAMZES AMBJENTI BAR , HOTEL DHE KARBURANT .PUNA ME TURNE PAGA SHUM E KENAQSHME DHE SIGURACIONET E PAGUARA NGA FIRMA ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2020

Konsulent Imobiliar

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/10/2020
CENTURY 21 BRIDGE JU OFRON 🗝MUNDESI TE SHKELQYER PER NJE KARRIERE AFATGJATE SI KONSULENT IMOBILIAR ❗️❗️❗️ ◾️Ne po te kerkojme ty! ◾️Behu pjese e skuadres tone! ◾️Bashkepuno me Brandin nr #1 ne Real Estate ne bote. ...
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Tirane, Ofrohet LIFE SH.P.K. CERCA DATA ENTRY, AMBITO FARMACEUTICO

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori), Tirane Pagesa:55,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2020
LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di pr...
 • Profesioni: Farmacist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Kerkohen Te Punesohen Kamarier

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Kamarier Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. Ofrojme kushte shume te mira pune * page te kenaqshme + siguracione Adresa : Ali Demi ,rruga Idriz Dollaku...

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Staf per Eiden Kopmpleks : *Kamarier/e *Ndihmes Kamarier/e *Banakier/e *Ndihmes Banakier/e *Kujdestare per tek lodrat Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....

📣Kerkojme Retention Ne Gjuhen Angleze Me Eksperience Ne Forex!📣

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣Kompania me madhe ne Shqiperi ne fushaten forex ofron mundesi punesimi ne pozicionin retention!📣 👉Ne kerkojme njerez ambicioz dhe energjik! 👉Orari full time: e Hene- e Premte 👉Eksperienca ne forex e detyrueshme 👉Kontra...
 • Profesioni: Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier. Preferohet te jete me eksperience pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Music Books Kerkon Kuzhinier Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkohen Agjent Ne Terren📣

Tiranë, Albania, Tirane 400 Euro
📣Oferte per pune!📣 👉Kompania Gjermane Ritello kerkon te punesoj agjent tregtare ne terren ne fushen e mireqenies dhe shendetit me ose pa eksperience pune! 🤩Mundesia me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret dhe nqs ...

Tirane, Ofrohet LIFE SH.P.K. CERCA DESIGNER

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori) dergocv@life com al, Tirane Pagesa:65,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2020
LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di pr...
 • Profesioni: Faqoses
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Biznes i hapur me leje levizje gjate gjithe dites. Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dediku...

Kerkohet Piegator (specialist Llamarine) , Operator Pulsonatrice Ose Lazer

Peze Helmes, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/06/2020
Kompania EMKO "SHPK" e specializuar ne prodhimin e artikujve shkollor me eksperience pune me shume se 30 vjet ne treg kerkon te punesoje Operator makinerish piagatore per kthim llamarinash , Lazer(plazma ) dhe pulsonatrice . Prioritet kane...
 • Profesioni: Piegator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2020

KERKOHET MARANGOZ/NDIHMES MARANGOZ

Rruga transballkanike, Vlore Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Kerkohet marangoz me eksperince deri ne mosha max 50 vjec, Te kete njhuri mbi per punimin e drurit dhe mobileri. Dhe kerkohet nje ndihmes marangoz i thjeshte me ose pa eksperience, Te jete dinamik dhe te kete deshire per punuar dhe mesuar ne fush...
 • Profesioni: marangoz
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2020

Kerkohet Motorrist

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet motorrist per agjensi postare. Personi duhet te jete i komunikueshem dhe i sjellshem. Paga e kenaqshme dhe siguracionet e perfshira. Mosha nuk perben problem! Na kontaktoni nepermjet whatsapp...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2020

Still Fish Kerkon Kuzhinier M Per Restorant Peshku

Rruga Qamil Guranjaku, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Duhet te kete eksperience!...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Kerkoj Motorist

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj motorrist ( korier) per poste...
 • Profesioni: Korier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

ATELIE KRISHEL KERKON STAF

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2020
ATELIE KRISHEL KERKON TE PUNESOJE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE PUNE ...
 • Profesioni: TE NDRYESHEM
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim