agjent 

 Online 8 lexues | 32 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri , Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. [b]Gjuha[/b]: Italish...

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes , Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/03/2021
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00....
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Po Kerkojme Agjente Telefonike!

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2021
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, SPAN...
 • Profesioni: Agjente telefonike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/04/2021
[b]🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: [/b] -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxh...
 • Profesioni: Agjente Forex.
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

Liqeni i thate/Kopshti botanik , Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 28/02/2021
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza .💵 2-Bonus...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Agjente Imobiliare Per Qytetin E Tiranes

Brryli , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Kerkohen agjente imobiliare ! Puna mes zyres dhe terrenit ,ambicioze ,te shkathet preferohet te kene eksperienca te meparshme ne shitje. Pagesa me marrveshje Kontakt 0699523604...
 • Profesioni: Agjente imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/03/2021

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 27/02/2021
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me ...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/03/2021

Kerkohet Agjent Imobiliar.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjensi Imobiliare ne fushen e Pasurive te patundshme per shitje - blerje - qera kerkon te punesoje Agjent Imobiliar me eksperience te meparshme pune ne  sektorin e Agjensive Imobiliare: 👉🏻Agjent Imobilar Terreni ✅Kjo është mundësia...
 • Profesioni: agjent shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/03/2021

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Qender , Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/05/2021
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje[b] Agjent/e te gjuhes Italiane .[/b] ▶️ [b]NE KERKOJME[/b] : -Seriozitet. -Eksperience te ...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/03/2021

RETENTION AGENT !!!

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,ja...
 • Profesioni: Agjenta Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 06/03/2021

Bashkohu Me Skuadren!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mjafton vetem deshira dhe vullneti pasi mundesine e gjeni tek NE. Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e mepareshme dhe kerkoni dicka te re? Atehere jeni ne vendin e duhur. Mjafton qe: Te zoteroni nje nga gjuhet: GJERMANISHT SPANJISHT ITAL...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Po Kerkojme Agjente Telefonike!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, SPA...

Di Gjermanisht Por Nuk Ke Eksperience? Cfare Pret? Eja Dhe Puno Me Me Te Miret.

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

Kerkojme Agjent Telefonik/Teamleader/Retention! 📢📢

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Cfare prisni!! Kerkojme Agjent Telefonik/Teamleader/Retention ne gjuhen: ●Spanjolle🇪🇦 ● Gjermane🇩🇪 👉Nese j...

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Motta Garden Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Dhe Sanitare.

Tregu elektrik,Tirane, Tirane Me Marreveshje
Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

Kerkohen Operatore Te Fazes Dyte Dhe Te Trete Per Gjuhen GREKE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • operatore te fazes dyte dhe te trete per gjuhen GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korrekte c...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza .💵 2-Bonu...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

💥Kancelari Papirus, Ofron 1 Vend Pune Ne Pozicionin - SHITESE💥

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 27,000 Leke
📌 Kancelari Papirus, ofron 1 vend pune ne pozicionin - shitese. 📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret: • Te kene mbaruar arsimin Bachelor •Te kene njohuri te gjuhes angleze •Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2021
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Bar Kafe Kritea Kerkon Kamarier Kamariere Me Page Shume Te Mire

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2021
Na kontaktoni ne nr e celularit ose ne whatsapp per cdo informacion....
 • Profesioni: kamarier kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

5 Piktorë / Tatuatorë / Dizajnera Realist Tattoo

Rruga Kosova, Vlorë, Albanie, Vlore Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkojmë për hapjen e një kilinikë tatuazhesh : 5 Piktorë / Tatuatorë / dizajnera Fillimi : maj 2021 Orari : 9 orë punë / ditë E diela pushim Paga : 75'000 deri 150'000 lekë te reja (Ne varesi të aftesisë, eksp...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkoj Berber Me Eksperienc Pune

Rruga Dhaskal Todri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Berber me eksperienc pune tek Salloni Ladi Hairstyle rruga Dhaskal Todri 50m poshte Bar Artistit . Te interesuarit te kontaktojne ne istagram Ladi.hairstyle ose ne nr edhe ne what's up . ...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Di Gjermanisht Por Nuk Ke Eksperience? Cfare Pret? Eja Dhe Puno Me Me Te Miret.

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 20/03/2021
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

Back Office E Front Office.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 25/03/2021
Kerkojme figura per Customer Care, per t'u bere pjese e kompanise sone(jo call center). Personat duhet te kene nivel italishtje C1. Te jene ambicioz dhe te kene deshire te rriten brenda struktures sone. Pune: E hene-E Premte 09.00-18.00...

Kerkohet Banakier Banakiere !!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:46,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2021
Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne whatsapp ose ne nr e celularit....
 • Profesioni: banakier banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/03/2021
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Peshku FiShop Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fish Shop kerkon te punesoje -motorrist. -Shites ose shitese peshku -Pastrues ose pastruese peshku 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune - Art

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 10/10/2022
Pershendetje, kerkoj studente ose te diplomuar ne: Pikture; Skulpture Jam duke hapur nje aktivitet biznesi e me duhen profesioniste te ketij sektori. Me kontaktoni ne email: paolasula1995@gmail.com duke me derguar nje CV. ...
 • Profesioni: Artist designer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/03/2021

Kerkojme Shitese Top Optika

Teg , Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/03/2021
Kerkojme Shitese me eksperience pune ne TEG ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/03/2021

Kerkohet Sanitare

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:50,000 Leke
Hotel Perseus Ofron vend pune per Sanitare Paga 50000 duke perfshir dhe sigurimet Nga muaji Maj Deri ne Muajin Tetor Ngrenia dhe fietja e siguruar nga hoteli Preferohet mosha nga 35 -45 vjece...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Punonjese Bar/Hotel

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/03/2021
Kerkojme punonjese sherbimi per bar/hotel me ose pa eksperience pune. Mosha 23-35 vjece. ...
 • Profesioni: Punonjese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/03/2021

Shkolla Kerkon Te Punesoj Mesuese

Tre vellezerit kondi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/08/2021
Shkolla private 9 vjeçare kerkon te punesoj drejtuese didaktike me eksperience mosha 30 - 40 vjeç , mesuese matematike , mesuese anglishteje , mesuese gjermanishte . Paga mjaft e mire . Na kontaktoni arbendituria@yahoo.com dhe cel . ...

NJE PUNE ME NJE SUPER RROGE ?! PA EKSPERIENCE DHE 600EUROO!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Agjent Telemarketing dhe Forex Financat dhe zhvillimi juaj professional kane rendesi per ne . Nevojiten agjent Telemarketingu ne gjuhet : •Italiane 🇮🇹 •Gjermane 🇩🇪 •Spanjolle🇪🇸 •Greqisht 🇬🇷 ➡️Kushtet qe ...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Vizion +, Tirane 200 Euro
Divinus Bar kerkon te punesoje KAMARIERE me eksperience. Lokali ndodhet ne kompleksin vizion +. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER/E) Stadiumi Dinamo

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punetore Per Butik

Rruga Ëngjëll Mashi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke
-Te kete eksperience pune si shitese ne butik per meshkuj dhe femra -Aftesi te mira komunikimi ne pune dhe ne grup. -E perkushtuar dhe pa angazhime te tjera. -Ofrohet ambient mikprites dhe pagese e kenaqshme+ % ne baze te shitjeve....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/03/2021

Motta Garden Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Dhe Sanitare.

Tregu elektrik,Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/06/2021
Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...
 • Profesioni: banakiere,sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Po Kerkojme Agjente Telefonike!

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2021
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, SPA...
 • Profesioni: Agjente telefonike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Kerkohet Lavazhier Ne Shkozet

Shkozet, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/04/2021
Kerkohet lavazhier ne Shkozet ✅Kriteret e punes: 🔸️Te kete eksperience te meparshme pune 🔸️Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet 🔸️Te jete i shkathet dhe pozitiv 💸Pagese e kenaqshme rroge baze + % 📍...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/04/2021
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...
 • Profesioni: Agjente Forex.
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Kerkojm Shpendares (motorrist)

Rruga Gani Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/04/2021
Piceri hallall Caushi Kerkon te punesoj shpendares Ne pune perfshihet Siguracioni Dreka 2 dit ne muaj pushim Motorrin e disponon piceria Adr:mbrapa kaza italia Pran top chenel...
 • Profesioni: Shpendares
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

Da’So Bar Pizzeri Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje: - Picajol - Kamarier -Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene poziti...

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara OptimusKerkon Te Punesoje Hostes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Optimus Kerkon te punesoje Hostes Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe e qeshur Orari 16:00 deri ne 19:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e...
 • Profesioni: Hostes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon : Kamarier/e

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Twist b...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamariere. Me Ose Pa Eksperienc Turni 1 .

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 10/04/2021
Kerkohet kamariere. Me ose pa eksperienc Turni 1 . ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 28/02/2021
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza .💵 2-Bonu...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/03/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim