agjent 

 Online 62 lexues | 34 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri , Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. [b]Gjuha[/b]: Italish...

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Qender , Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 09/11/2020
🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES. 👉🏻 Kriteret e aplikantit: ▪️ Te posedoni automjete 🚗 ▪️ Preferohet grup mosha mbi...

Rekrutime Tirana Kerkon Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧 Anglisht, 🇮🇹 Italisht Dhe 🇪🇸 Sp

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe , Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 23/11/2020
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj ne...

Zoteroni Gjuhen Gjermane Dhe Kerkoni Nje Mundesi Punesimi ?? Je Ne Vendin E Duhur! APLIKO TANI

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2020
A shpk kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie per te arritur perf...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Puno Me Fresh Dhe Web Leads!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe , Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 03/11/2020
Po kerkohen agjente ne gjuhen Angleze ,gjermane ,Italiane , spanjolle ,me eksperience pune ne forex! Kompani e licensuar!!! Vetem Hot Leads + Web Leads !! Leads me te mire ne treg!! Pune full time 09:00-18:00 nga e hena ne te premte Fundjav...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪

Plepa , Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2020
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj . 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup. ...

Ofrohet Vend Pune Arketare / Asistente Zyre

Ysberisht/Kombinat/Selite , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
ërshkrimi Kompania ofron vend pune per pozicionin vakant Sekretare / Arketare. Adresa e kompanise eshte ne Prush, Tirane . (Transporti eshte i mundesuar nga kompania me pike grumbullim tek Spital Amerikan 3) Orari i punes eshte 08:00 -17 :00 nga ...

1000 Euro/Muaj Kerkohen Agjent Per APERTURA FOREX Ne Gjuhen Italiane!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri , Tirane Pagesa:1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Ventiquattro ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar ...
 • Profesioni: Agjent Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Oftoj Vend Pune Agjent Shitje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
JACK Albani Distributor ofron vend pune Agjent Shitje, i cili duhet te kete mbaruar arsimin e larte dhe te zoteroje gjuhen italisht dhe anglisht. Rroga e kenaqeshme. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen info@jackalbania.com ose ne tel 069 705 00...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

KERKOHEN AGJENT DHE RETENTION SPANJISHT, FOREX.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkohen agjent dhe retention Forex ne gjuhen spanjolle. Agjent: te interesuarit duhet te kene nivel te mire gjuhe Retention: kerkohen me eksperienca ne kete fushe Ofrohen pagat me te mira Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore Ambjenti e...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

A Jeni Foles Italisht / Anglisht / Gjermanisht? Kerkohen Operatore Ne Sigurimin E Jetes

Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mundesi te larta % te Komisionit ne Shitje Nuk kerkohet asnje pervoje! A jeni foles italisht / anglisht / gjermanisht? Mesoni sot shitjet e Sigurimeve te Jetes! Baze 600 euro + Komisione Na kontaktoni per me shume info: ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Operator Pa Eksperience Pune! Te Kerkojme Ty!

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjent telefonik per gjuhen Italiane, Spanjolle dhe Gjermane. Ju ofrojme mundesi punesimi me/pa eksperience pune. Kerkesat jane vetem 3 1-Mosha 18-25 vjec 2-Njohuri te nje prej gjuheve te lart permendura 3-Deshira per te punuar...

Ngjit Shkallet Drejt Suksesit !

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Po të kërkojmë TY Zotëroni një nga gjuhët:  ITALISHT  GJERMANISHT  SPANJISHT Atëherë jeni në vendin e duhur. Rezervo intervistën tënde. KËRKOJMË: 1. Mosha 18-25 vjec 2. Të zotërojë një nga gjuhët e mësip...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr. Liman Kaba ( perballe parkut olimpik) kerkon te punesoje: Sanitare femer ( me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kont...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔴ÇDO DITE ESHTE NJE MUNDESI E RE!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje 💼 pune pa stres? APLIKO TANI per 🎧 operatore te GJUHES ITALIANE prane EVONET! 🔝 Kompania EvoNet e orientuar prej vitesh ne fushen e 🗣 telekomunikacionit, po rekruton 20 operator/e per fushaten VODAFONE CASA. Kerkoh...

Trade Consulting Call Center Kerkon 25 Operatore Italishte Part-Time 🇮🇹

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Trade Consulting call center kerkon operator te gjuhes Italiane per fushaten apuntamenti 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne kete fushate. 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen Italiane. 🇮🇹 Nivel...

Zoteroni Gjuhen Gjermane Dhe Kerkoni Nje Mundesi Punesimi ?? Je Ne Vendin E Duhur! APLIKO TANI

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
A shpk kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie per te arritur per...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stiamo Cercando Team Leader E Operatori Le Commesse: TIM E Wind.

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane 70,000 Leke
Orario: da lunedì a venerdì 09:00-15:00 e 15.00-21.00, sabato 10.00-14.00 Mandato Diretto e pagamenti puntuali. Fino a 350Lek/Ora più incentivi, 4’000 lek/contratto. Ti invitiamo a fare un colloquio presso la nostra sede: Rruga Lidhja e P...
 • Profesioni: Manaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

TOP GRADE Fresh Daily Leads- FX

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
A well known office with over 3 years in the market looking to expand (TOP GRADE fresh Daily Leads) Salary of 1200 EURO regularly English/ Italian/Spanish Call Mr. Cohen for more info whatsapp: Pershendetje Jemi nje zyre e njohur me mbi 3...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

🔈 Hotel Atrium Kerkon Te Punesoje Dy Sanitare.

Rruga Tirane-Elbasan,prane TEG-ut , Tirane 36,000 Leke
Hotel Atrium kerkon te punesoje dy sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Mosha : Mbi 40 vjece - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time / Full-Time( Italisht/gjermanisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete a...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Te Kemi Ruajtur Vendin :) Apliko Tani !!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je aktualisht ne pune por nuk je i kenaqur me kushtet ? Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ? Je njohes i mire i gjuhes gjermane , italiane , ose spanjolle ? Ke eksperience pune ose jo ? Ky eshte vendi i duhur per ty !! Kerkohen agjent fo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣️ The Irish Genius Bar Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
🟢 The Irish Genius Bar kerkon te punesoje: 👉🏻Kamariere Femra 👉🏻PR 👉🏻 Hosstes ◽Kriteret e kerkuara: 👉🏻Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 👉🏻Te jete e sjellshme dhe korrekte. 👉...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 09/11/2020
🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES. 👉🏻 Kriteret e aplikantit: ▪️ Te posedoni automjete 🚗 ▪️ Preferohet grup mosha mb...

Rekrutime Tirana Kerkon Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧 Anglisht, 🇮🇹 Italisht Dhe 🇪🇸 Sp

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 23/11/2020
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj n...

Zoteroni Gjuhen Gjermane Dhe Kerkoni Nje Mundesi Punesimi ?? Je Ne Vendin E Duhur! APLIKO TANI

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2020
A shpk kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie per te arritur per...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time / Full-Time( Italisht/gjermanisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

🔈 Hotel Atrium Kerkon Te Punesoje Dy Sanitare.

Rruga Tirane-Elbasan,prane TEG-ut , Tirane Pagesa:36,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/11/2020
Hotel Atrium kerkon te punesoje dy sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Mosha : Mbi 40 vjece - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Ali Baba 2 Kerkon Te Punesoje Kuzhiniere (femer) Dhe Sanitare.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2020
Ali Baba 2 kerkon te punesoje kuzhiniere (femer) dhe sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...

Saldator

Rruga Vore Marikaj, Vorë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Saldator me eksperience per tu punesuar me kohe te plote. Pagesa ne baze te eksperiences....
 • Profesioni: Saldator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj . 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup. ...

FAMED Lounge Bar Don Bosko Kerkon Banakier/Barist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/Barist me ekperience pune Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne FAMED Lounge Bar. Adresa: Rruga:"Don Bosko", 100 metra ne hyrje te rruges....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania E&E Investing kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex , minimalishte 3 muaj . 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen G...

R2 Call Ofron Vend Pune Per Pozicionin Operator Ne Forex

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
R2 Call ofron vende pune per 25 Agjente ne gjuhen Angleze Kerkohet: - Te keni eksperience ne Forex, Trading online. - Te keni njohuri te gjuhes Angleze - Te jeni te disponueshem Full-Time Ofrohet: - Baza + bonuse ditore/javore/mujore +...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣️ The Irish Genius Bar Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟢 The Irish Genius Bar kerkon te punesoje: 👉🏻Kamariere Femra 👉🏻PR 👉🏻 Hosstes ◽Kriteret e kerkuara: 👉🏻Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 👉🏻Te jete e sjellshme dhe korrekte. 👉...

Omega Solutions Group, Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet: ▪️GJERMANISHT 🇩🇪 ▪️ITALISHT 🇮🇹 ▪️SP...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Forex Trade kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjishte 👉Pozicionet : - Retention - Agjente Financiare - Team Lider 👉Kriteret: 〽️ Eksperie...

Rekrutime Tirana Kerkon Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧 Anglisht, 🇮🇹 Italisht Dhe 🇪🇸 Sp

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj n...

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese(Bathore)

Rruga Dajti, Kamëz, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemuese me ekperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Dajti, Bathore...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Hostess

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje Staf: ✅ Banakiere ✅ Hostess Kriteret e kandidatit: - Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 👉Ofrojme pagesa te kenaqsh...

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare/Pastruese

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇧 Anglishte 🇪🇸 Spanjishte 👉Kriteret: 〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te mepar...

👔Kerkohen Punonjese Rrobaqepsie

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
kerkohen punonjese -me eksperience -pa eksperience ne fushen e rrobaqepsise mosha deri ne 45 vjec Pagat me te mira ne treg 📍Adresa : Prane UET,perballe me shkollen Vasil Shanto. 📲Per me shume informacione mund te na k...

Manaxher,per Organizimin E Porosive, Ne Fabriken E Prodhimin E Mobiljeve.

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: Manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Konsulente Turistike 🌎 Ne Tirane ,Durres,Shkoder, Vlore, Sarande

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Keni aftesi te mira komunikimi ne gjuhe te huaj 🌎dhe deshironi te gjeneroni para ekstra nga shtepia 🏠? Jeni ne vendin e duhur ! Ne operojme ne 125 vende te ndryshme 🌎. 👉Kriteret e kandidatit: ⏰Disponibiliteti full time ose part...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane ...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Puno Me Fresh Dhe Web Leads!

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 03/11/2020
Po kerkohen agjente ne gjuhen Angleze ,gjermane ,Italiane , spanjolle ,me eksperience pune ne forex! Kompani e licensuar!!! Vetem Hot Leads + Web Leads !! Leads me te mire ne treg!! Pune full time 09:00-18:00 nga e hena ne te premte Fundja...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkohen Broker, Sales E Retention Greqisht 🇬🇷 🇬🇷 🇬🇷

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • Broker, Sales, Retention per gjuhen : GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korrekte cdo ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkohen # Retention Greqisht

Rruga kavajes, Tirane Pagesa:500,600,700 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
AEGON HOLDING eshte ne kerkim te : Retention ne gjuhen Greke Ofrojme: •Rrog dhe % te larta , te diskutueshme. • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperien...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Doktorature
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2020
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj . 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup. ...

Ofrohet Vend Pune Arketare / Asistente Zyre

Rruga Prush, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
ërshkrimi Kompania ofron vend pune per pozicionin vakant Sekretare / Arketare. Adresa e kompanise eshte ne Prush, Tirane . (Transporti eshte i mundesuar nga kompania me pike grumbullim tek Spital Amerikan 3) Orari i punes eshte 08:00 -17 :00 nga...

Kerkohet Sanitare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje grua per mirembajtje shtepie dhe te kete aftesi ne kuzhine. Personi qe do te punesohet do jete i siguruar per page te plote. Paga e kenaqshme. *** CV te dergohet ne adresen e emailit: info@usluga.al...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj BERBER.

Shkolla e bashkuar, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj te punsoj nje berber me eksperienc pune Per watsapp ...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

MIB Call Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Italiane 🇮🇹

Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣MIB Call kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj ne grup. ⏰ Disponibilitet per te punuar Full-Tim...

Rekrutime Tirana Kerkon Team Leader Dhe Agjent Forex Per Gjuhen Gjermane 🇩🇪.

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 800 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Team Leader dhe Agjent Forex per gjuhen Gjermane 🇩🇪. 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi per Team Lider 🇩🇪 : 〽️ Eksperience te meparshme si Team Leader. 👥 Aftesi te mir...

Perde Tani Elbasan Kerkon Montues Perdesh

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Perde Tani Elbasan kerkon Montues Perdesh 🔧 👉Kriteret e aplikantit: 🔧Te kete eksperience te meparshme pune 🔩Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. ⚙️Te jete korret me oraret 👉Ofrojme Kushte te mira pune dhe pa...

FAMED Lounge Bar Banakier/e (sheshi Willson)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/e me ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne Rruga "Gjin Bue Shpata", Stadiumi Selman Stermasi. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese🧶 🧵

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese 👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti: 🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve. 🧶 Eksperience ne fasoneri. 🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese. 👉🏻Ofrojme kushte te mir...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES. 👉🏻 Kriteret e aplikantit: ▪️ Te posedoni automjete 🚗 ▪️ Preferohet grup mosha mb...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! 👉🏻Kriteret e aplikantit: ⏰Disponibiliteti: Part Time ose Full Time. 🚗Mjafton vetem te keni makinen tua...

🔈 Fast Food Kreperi Pizzeri Bistro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Kreperi Pizzeri Bistro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Picajol - Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te s...

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

🔈 Bar Pizzeri Prestigjoze Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Pizzeri Prestigjoze kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier - Banakier - Sanitare (turn i dyte) 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sj...

Oferte Pune

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Rjepaj ELEKTROMEKANIKA eshte nje kompani e specializuar ne sektorin e perpunimit te metaleve & prodhimit te pajisjeve elektrike. Ofrojme vende pune si : Saldator MIG/TIG Operator Piegatrice CNC Operator Freze Punonjes te ndryshem Of...
 • Profesioni: Te ndryshem
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/10/2020
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete a...

OFROHET VEND PUNE SHPERNDARES POROSISH -Tirane

rruga prush, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrohet vend pune Shperndares Porosie per qytetin e Tiranes Shperndarja me mjetin e punes (furgon) . Duhet te keni patente klasi b. Shperndahen produkte ushqimore. Avantazh nese ka eksperience te meparshme ne shperndarje distribucioni. Te in...

1000 Euro/Muaj Kerkohen Agjent Per APERTURA FOREX Ne Gjuhen Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Ventiquattro ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar...
 • Profesioni: Agjent Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

☕ Bar Kafe NELEO Kerkon Te Punesoje Banakir/e

Rruga Kristo Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/11/2020
☕ Bar Kafe NELEO Kerkon te punesoje: 👉🏻Banakir/e Kriteret e aplikantit: Te kete eksperience pune te meparshme. Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet. Te jete etike dhe te shfaqe integritet. 👉🏻Ofrojme kushte te...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Oftoj Vend Pune Agjent Shitje

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
JACK Albani Distributor ofron vend pune Agjent Shitje, i cili duhet te kete mbaruar arsimin e larte dhe te zoteroje gjuhen italisht dhe anglisht. Rroga e kenaqeshme. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen info@jackalbania.com ose ne tel ...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier. - Ndihmese fast foodi. - Sanitare. - Motorrist. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjells...

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Brigada Karpentieresh Dhe Hekurkthyesish

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2020
AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shum...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim