angjent agjente  

 Online 160 lexues | 1 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkoj Pastruese Shtepiake

Rruga Aleksander Goga, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:100,000 Leke
Kerkoj pastruese shtepiake 24 ore per te sherbyer nje personi me probleme shendetsore(femer),do ishte ideale ndonje person qe jeton vetem ,keshtu mund te bashkohet ne familje.per te interesuarit kontakto ne ose e-mail simakuandi1184@gmail.com .page...

Kerkoj Punetor Lavazhi Paga Shum E Mir

Unaza e madhe, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj punetor lavazhi te jet djal i mir ...
 • Profesioni: Lavazhjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Vend Pune - Ekonomiste

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj ekonomiste me eksperience pune. Kushte dhe page e kenaqshme. Te interesuarat e kontaktojne ne numrin e celularit. ...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Shitese Tek CASA ITALIA

Casa Italia, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/01/2020
Kerkohet nje punonjese ne pozicionin shitese Turni Pare tek qendra tregtare Casa Italia, ju lutem kontaktoni Whats Up ...
 • Profesioni: staff
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Zgarist Per Lokal.

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet zgarist per lokal prane Pazarit te ri Tirane....
 • Profesioni: zgarist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Recepsioniste Per Klinik

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet recepsioniste per klinik. Kushte pune perfekte. Primare te di italisht. Paga e kenaqshme. Aparenca e kendshme perben avantazh ! Kontaktoni ne nr e tel : 069 530 8 350...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

SHOFER PER SHPERNDARJE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komunikue...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Ekonomiste Part Time

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet Ekonomiste part Time Rroga e negociueshme . Kushte te mira pune ....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohen Punetore (F)

Lanabregas, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen puntore (F) per: - prodhim te shisheve plastike - linje mbushje dhe ambalazhim uji Adresa: Lanabregas Dajt...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Punonjese Kozmetike

Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje vajze bashkepunuese, e shkathet, pa angazhime, e paraqitshme per nje dyqan parfumerie . Te jete e afte dhe per promocion. Vajzat te kontaktojne ne numrin e dhene duke shkruar te dhenat dhe eksperiencat e tyre....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Kerkohen Puntore Mobilerie

Rruga e Elbasanit, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen punetore mobilerie per montim ose bojaxhi. Preferohen te kene eksperience. Paga me marreveshje....
 • Profesioni: Mobiliere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

OFROJME PUNE SHOFER /MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:11,111 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Ofrojme pune per shofer dhe motorrist per shperndarje te barnave dhe produkteve farmaceutike. kushte shume te mira pune dhe siguracione. page e kenaqshme....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Magazinier/Shofer

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kompania lider ne treg Shop Tv Albania ofron vende pune . Pozicioni vakant ꞉ Magazinier Kriteret꞉ Mosha mbi 25-vjec Te jete korrekt dhe fleksibel gjate orarit te punes . Te zbatoje me perpikmeri udhezimet qe i jepen . te disponojne pate...
 • Profesioni: Magazinier /Shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Motorist

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkohet motorist dhe shofer per shperndarje gomash. Te interesuarit te kontakotjne ne ose te paraqiten te Bridgestone , kthesa kamzes ....
 • Profesioni: motorist/shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Call Center - SHQIP

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkohen agjen per call center ne gjuhen shqipe Orari i punës: 6 orë në ditë Të gjithë kandidatët e interesuar të dergojne [u]CV[/u] ne: contact@bionatural.al...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkoj Shofera

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj shofera per transport pasagjeresh, shoferi duhet te jete i pajisur me patente klasi D + CAP per pasagjer...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Motorrist Per Shperndarje Porosish

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/01/2020
Kerkohet motorrist per shperndarje porosish. Paga 50.000 lek Te disponoje patenten perkatese ose klasin B. Ditet e punes nga e Hëna ne te shtunen Kontaktoni ne telefon...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Motorrist Per Shperndarje

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2022
Kerkohet motorrist per shperndarje branda Tiranes Orari part time Na kontaktoni ‭+‬...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkohet Shitese Furre Buke Bar Pasticeri

Leonard frroku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shitese Te jete e afte ne komunikimin me klientin...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Agjent Shitje

Rruga Zenel Bastari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/11/2019
Resa sh.p.k tregton produkte te ndryshme ushqimore dhe aktualisht kerkon agjent shitje per rrethet. Kerkesat: Eksperience pune si agjent shitje ne terren Mosha mbi 23 vjec Patente B Te interesuarit dergoni CV ne info@resa.al Resa shpk R...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Vend Pune Per Motorrist

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet motorrist per shperndarje produkte dentare. Orari punes 08.00-16.00 Ajo cfar kerkohet nga ju esht patent e klasit A ose B, aftesi te mira per drejtimin e motorrit dhe mbi te gjitha korrektese ne pune. Rroga e diskutueshme. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkojme Konsulent Imbiliar Tek Ales Real Estate

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 20/03/2020
ALESI REAL ESTATE Po kerkojm te zgjerojm stafin me konsulente imobiliar femra dhe meshkuj . Tek Alesi Real Estate ti do : 1.Marresh aftesi te reja 2.Ndertosh nje karriere te sigurte 3.Fitosh shume para Kandidatet duhet : 1. Te jene te mos...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Kerkojm Motorrist

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
kerkojm motorris per full time ose part time paga shume e mir plus bonuse. ...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasier/ Kasiere me eksperience per turnin e dyte *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim