business developer 

 Online 96 lexues | 31 njoftime ne pritje

It Solutions Senior Developer Full Time

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/10/2020
Connecthub, company of the THUN Group, a leading company in the identification of digital and logistics solutions for businesses is looking for an IT Solutions Senior Developer. Tasks and responsibilities: To develop the programming code tog...

Marketer Researcher

Stacioni trenit/Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Market Researcher Business Contact Developer 1. Qualifications: ● Strategic market attractiveness analysis ● Decision maker analysis ● Needs analysis, purchase motive analysis ● Competitive analysis, competitive comparison ● Identifi...

NodeJS Developer (intermediate Or Senior)

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
[b]About Mitto[/b] Mitto is an upcoming CRM platform that will integrate all written communication channels into one (live chat, email, Facebook messages, Twitter & Instagram DM, Google My Business, WhatsApp, Viber etc). It will be a standalon...
 • Profesioni: NodeJS Developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/07/2020

Ruby On Rails Developer (intermediate Or Senior)

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
[b]About Publer[/b] Publer is a virtual social media superhero that lets you collaborate, schedule & analyze your posts for Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest & Google My Business from the same spot. It's currently bein...

ReactJS Developer (intermediate Or Senior)

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
[b]About Publer[/b] Publer is a virtual social media superhero that lets you collaborate, schedule & analyze your posts for Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest & Google My Business from the same spot. It's currently bein...
 • Profesioni: ReactJS Developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/07/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Software Developer

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Software Developer Our organization iKanbi Technologies, subsidiary of the international iKanbi Group and partner of iKanbi Belgium, iKanbi Albania and iKanbi Morocco, is an expert organization in the areas of digitalization, technological and ...
 • Profesioni: Software Developer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2020

Senior .Net Developer

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes , Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2020
Senior .Net Developer InfoWeb company of Milan (Italy) based in Tirana, is a multinational business operating in the field of information technology. InfoWeb assists important Italian customers in collaboration with Mic...
 • Profesioni: Senior Developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/06/2020

A Jeni Foles Italisht / Anglisht / Gjermanisht? Kerkohen Operatore Ne Sigurimin E Jetes

Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mundesi te larta % te Komisionit ne Shitje Nuk kerkohet asnje pervoje! A jeni foles italisht / anglisht / gjermanisht? Mesoni sot shitjet e Sigurimeve te Jetes! Baze 600 euro + Komisione Na kontaktoni per me shume info: ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Operator Pa Eksperience Pune! Te Kerkojme Ty!

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjent telefonik per gjuhen Italiane, Spanjolle dhe Gjermane. Ju ofrojme mundesi punesimi me/pa eksperience pune. Kerkesat jane vetem 3 1-Mosha 18-25 vjec 2-Njohuri te nje prej gjuheve te lart permendura 3-Deshira per te punuar...

Stop Wishing, Start Doing!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punesohu prane nesh! Eksperienca nuk ka rendesi, deshira per te punuar po. Mjafton te zoterosh shume mire nje nga gjuhet:  ITALISHT  GJERMANISHT  SPANJISHT OFROJME:  Page baze dhe BONUSE TE LARTA ne baze te performances ...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

🔴ÇDO DITE ESHTE NJE MUNDESI E RE!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje 💼 pune pa stres? APLIKO TANI per 🎧 operatore te GJUHES ITALIANE prane EVONET! 🔝 Kompania EvoNet e orientuar prej vitesh ne fushen e 🗣 telekomunikacionit, po rekruton 20 operator/e per fushaten VODAFONE CASA. Kerkoh...

Trade Consulting Call Center Kerkon 25 Operatore Italishte Part-Time 🇮🇹

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Trade Consulting call center kerkon operator te gjuhes Italiane per fushaten apuntamenti 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne kete fushate. 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen Italiane. 🇮🇹 Nivel...

Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr. Liman Kaba ( perballe parkut olimpik) kerkon te punesoje: Sanitare femer ( me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kont...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Zoteroni Gjuhen Gjermane Dhe Kerkoni Nje Mundesi Punesimi ?? Je Ne Vendin E Duhur! APLIKO TANI

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
A shpk kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie per te arritur per...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

🔈 Hotel Atrium Kerkon Te Punesoje Dy Sanitare.

Rruga Tirane-Elbasan,prane TEG-ut , Tirane 36,000 Leke
Hotel Atrium kerkon te punesoje dy sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Mosha : Mbi 40 vjece - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time / Full-Time( Italisht/gjermanisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

1000 Euro/Muaj Kerkohen Agjent Per APERTURA FOREX Ne Gjuhen Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Ventiquattro ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar...

KERKOHEN AGJENTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT.

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN AGJENTE ME KOHE TE PLOTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT. APLIKANTET KERKOHEN ME EKSPERIENCE. APLIKO TANI!...
 • Profesioni: AGJENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oferte Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania jone ofron 20 vende vakante per konsulent shitje/ Menaxher shitje ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per p...

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete a...

Nese Di Nje Gjuhe Te Huaj! APLIKO TANI

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Hr Albania ofron mundesi punesimi per Consulent maketingu ne gjuhet ITALIANE dhe GJERMANE Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh;...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Te Kemi Ruajtur Vendin :) Apliko Tani !!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je aktualisht ne pune por nuk je i kenaqur me kushtet ? Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ? Je njohes i mire i gjuhes gjermane , italiane , angleze ose spanjolle ? Ke eksperience pune ose jo ? Ky eshte vendi i duhur per ty !! Kerkohen a...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemuese me ekperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Teodor Keko, Unaze e re, perballe FAMED Bar...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Ofroj Vend Pune

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
VEND Pune SHITESE Tobacco Store "17 Nentori" kerkon te punesoje shitese. Mosha e preferuar 18-26 vjec. Kushtet e punes shume te mira. Paga e kenaqshme dhe mundesi per BONUS. Adresa:Rruga e Barrikadave ,qendra Galeria tek ish K...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkohet Kamarier/banakier

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet kamarier/banakier Bar Kafe Imagine Rruga Panorama prane Hipotekes. Paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Juice&Go Kerkon Staff Part Time Dhe Full Time.

Rruga Qemal Guranjaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Juice&Go, kerkon te punesoje staff (Femer) per dyqnin tek Rruga Elbasanit prane Drejtorise se Higjenes. Orari i plote ose part time me dy turne paradite e pasdite. Page dhe kushte pune te kenaqeshme. Te interesuarat te dergojne CV me foton...
 • Profesioni: Staff
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkoj Tapicier

Blloku Gintash, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj puntor tapicerie ME ose PA eksperience pune. ...
 • Profesioni: Tapicjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Recepsioniste Full Time

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 02/03/2020
Kerkohet Recepsioniste per nje kompani me investime financiare ne Tirane! Orari i punes 10:00-19:00 nga e hena ne te premte ! Fundjave pushim! Te jete korrekte ! Te kete deshire per te punuar ! Te mos kete impenjime shkolle ! Te kete nj...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkohet Shofer Furgoni

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:43,000 Leke
Kompania ARCTIC shpk kerkon Shofer furgoni. Personi i interesuar duhet te jete i paisur me patente dhe te kete eksperience te meparshme te punes si shofer....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Ofrojme Pune Si Dado/Babysitter

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
DadoCareAlbania kerkon te punesoje nje zonje rreth te 40-55 vjec si dado. Kriter kryesor: te kete eksperience ne fushen e mesimdhenies/mesuesise. Kushdo e interesuar mund te na kontaktoje ne adresen tone te email ‘dadocare2020@gmail.com’ ose ...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

ALBAGAME - Shites/e “Salespeople”

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Albagame sh.p.k kërkon punonjës shites/e. “Salespeople” Ofrojmë : Kushte te mira pune. Pagesë konkurruese. Rritje e përfitimeve sipas vjetërsisë në punë. Sigurime shoqërore dhe shëndetësore. Bonuse në varësi të performanc...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Operatore Ne Gjuhen Shqipe

Rruga Fuat Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/11/2020
Kerkohen 2 vajza per operatore ne gjuhen shqipe . Nuk ka te beje me shitje produktesh por thjesht per te ofruar ftesa per qytetaret te behen pjese e seminareve qe organizon kompania . Kerkesat e vetme komunikim sa me i qarte dhe deshire per pune . K...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Hapesira Te Reja Punesimi Si Agjent Telefonik !

Rr, Llazar Plluci, Tirane Me Marreveshje
Hapesira te reja punesimi si agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane, - Spanjolle , ( me nivel mbi mesatar ) Ju ofrojme; -Page baze duke filluar nga 500-550€ -Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg, -Kontrate te rregullt pune...

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj . 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup. ...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania E&E Investing kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex , minimalishte 3 muaj . 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen G...

🗣️ The Irish Genius Bar Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟢 The Irish Genius Bar kerkon te punesoje: 👉🏻Kamariere Femra 👉🏻PR 👉🏻 Hosstes ◽Kriteret e kerkuara: 👉🏻Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 👉🏻Te jete e sjellshme dhe korrekte. 👉...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Forex Trade kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjishte 👉Pozicionet : - Retention - Agjente Financiare - Team Lider 👉Kriteret: 〽️ Eksperie...

Omega Solutions Group, Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet: ▪️GJERMANISHT 🇩🇪 ▪️ITALISHT 🇮🇹 ▪️SP...

Rekrutime Tirana Kerkon Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧 Anglisht, 🇮🇹 Italisht Dhe 🇪🇸 Sp

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj n...

Ani Coffe Kerkon Te Punesoje Kamariere .

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ani Coffe kerkon te punesoje kamariere . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR/E TELEFONIK

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 600 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone agjente ne gjuhen GJERMANE,SPANJOLLE,ITALIANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Gjuha mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Hostess

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje Staf: ✅ Banakiere ✅ Hostess Kriteret e kandidatit: - Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 👉Ofrojme pagesa te kenaqsh...

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemuese me ekperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Teodor Keko, Unaze e re, perballe FAMED Bar...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇧 Anglishte 🇪🇸 Spanjishte 👉Kriteret: 〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te mepar...

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare/Pastruese

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

👔Kerkohen Punonjese Rrobaqepsie

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
kerkohen punonjese -me eksperience -pa eksperience ne fushen e rrobaqepsise mosha deri ne 45 vjec Pagat me te mira ne treg 📍Adresa : Prane UET,perballe me shkollen Vasil Shanto. 📲Per me shume informacione mund te na k...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE !

Rruga Liqeni i Thate 13, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Keni njohuri te gjuhes : 1-GJERMANE 🇩🇪 2-ITALIANE 🇮🇹 3-SPANJOLLE 🇪🇸 4-ANGLEZE🇬🇧(Me eksperience) Mund te aplikoni tani !📲 KUSHTET QE OFROJME : 📃 Kontrata te rregullta sipas legjislacionit . 💵 Rroga mujore ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare

PERBALLE BUNK ART 1, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE / Transporti paguar nga KOMPANIA WHATSAPP OSE / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

Kerkohen Konsulente Turistike 🌎 Ne Tirane ,Durres,Shkoder, Vlore, Sarande

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Keni aftesi te mira komunikimi ne gjuhe te huaj 🌎dhe deshironi te gjeneroni para ekstra nga shtepia 🏠? Jeni ne vendin e duhur ! Ne operojme ne 125 vende te ndryshme 🌎. 👉Kriteret e kandidatit: ⏰Disponibiliteti full time ose part...

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

One Shop Kerkon Operatore.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
kerkohet operatore One shop Rr Elbasanit...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Kamarier

Haxhi Dalliu, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Coopers Bar, ngjitur me Prokurorine e Tiranes, kerkon te shtoj stafin me kamarier/e me eksperience! Te shkathet dhe te komunikueshem! Kushtet dhe paga shume te mira! Mos hezitoni te kontaktoni ne nr e tel ! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Ofroj Vend Pune Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Sinatra Bar kerkone te punesoj kamaerier. Ofrojme kushte te mira pune paga e kenaqshme. Vendndodhja rruga Nikolla Jorga. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkojme Kamarier Per Bar Coffe Lounge

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier per nje nga Bar Coffe Lounge , paga dhe kushtet e punes jane te kenaqshme. Kontakt ...

Basic Bar Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Fresk,Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/11/2020
Basic Bar Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Menaxher - Kamariere - Banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente...

HAVA LOUNGE

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakier/e kamarier/e kushte shume te mira pune pagesa shum e mire ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Sinaloa Lounge

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
Sinaloa Lounge kerkon te punesoj kamarier / e me eksperience pune . Pagesa e kenaqshme & kushte te mira pune . Adresa : Rr.Muhamed Deliu , prane shkolles 17 shkurti . ...
 • Profesioni: Kamarier / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Rekrutime Tirana Kerkon Team Leader Dhe Agjent Forex Per Gjuhen Gjermane 🇩🇪.

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 800 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Team Leader dhe Agjent Forex per gjuhen Gjermane 🇩🇪. 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi per Team Lider 🇩🇪 : 〽️ Eksperience te meparshme si Team Leader. 👥 Aftesi te mir...

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese🧶 🧵

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese 👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti: 🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve. 🧶 Eksperience ne fasoneri. 🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese. 👉🏻Ofrojme kushte te mir...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Omega Solutions Group Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷,🇪🇸,

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare(forex),te kene disponibilitet Full-time ⏰. 👉Gjuhet: ▫️ Frengjishte 🇫🇷 ▫️ Spanjishte 🇪...

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES. 👉🏻 Kriteret e aplikantit: ▪️ Te posedoni automjete 🚗 ▪️ Preferohet grup mosha mb...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! 👉🏻Kriteret e aplikantit: ⏰Disponibiliteti: Part Time ose Full Time. 🚗Mjafton vetem te keni makinen tua...

🔈 Fast Food Kreperi Pizzeri Bistro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Kreperi Pizzeri Bistro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Picajol - Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te s...

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

🔈 Bar Pizzeri Prestigjoze Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Pizzeri Prestigjoze kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier - Banakier - Sanitare (turn i dyte) 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sj...

Bar Brilant Kerkon Kamarier/kamarier

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/11/2020
Bar Brilant,prej 15 vitesh ne treg kerkon te punesoje kamarier ose kamariere per turnin e paradites.Kushte te kenaqshme pune,fleksibilitet oraresh dhe rroge e kenaqshme.Personat e interesuar mund te kontaktojne ne numrin telefonik....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkohet Shofer Fugoni

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania “Acqua Prima” shpk kerkon shofer fugoni -Me eksperience - Mosha mbi 20 vjec - Patenta klasi B...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkohet Kamarier

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Bonsai coffee and food kerkon kamarier me eksperience pune , paga 20,000 mije lek/muaj. Adresa : rruga Emind Duraku, prane stadiumit dinamo....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

KERKOHET KAMARIER/E NE LOKALIN GRAND

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
KERKOHET KAMARIER/E NE LOKALIN GRAND TE NDODHUR TEK KRYQEZIMI I KOMUNES SE PARISIT ME RRUGEN SULEJMAN DELVINA...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Data Entry Analyst.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/11/2020
Come work as a data entry analyst and operator at a growing company that offers great benefits with opportunities to advance and learn alongside accomplished professionals from the USA. THE COMPANY: Data Entry Solutions operates in the Medic...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kamarier Me Eksperience

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier me eksperience. Mosha 20-30 vjec. Paga 20.000 ALL....
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/11/2020
📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇧 Anglishte 🇪🇸 Spanjishte 👉Kriteret: 〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te mepar...
 • Profesioni: Agent Telefonike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim