dyqan ne xhamllik 

 Online 368 lexues | 13 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

2000 Euro - CALLCENTER ELITE Kerkon 500 OPERATOR - Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center ELITE per gjuhet: • - Gjermanisht • - Greqisht • - Spanjisht • - Italisht Kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne Forex,me disponibilitet full-time. • Page ...

Punesim I Menjehershem !!!!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Flet gjermanisht , spanjisht, greqisht ose italisht? Je gati te punosh ne nje vend motivues ,argetues , me kolege ambicioz ? Ne po kerkojme njeri tjetrin!! Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet perkatese 2)-Me/pa eksperience te m...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohen Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Flisni Spanjisht dhe deshironi nje page deri ne 1000 Euro? 👉Cfare ju duhet: ✅Spanjishte mbi nivelin mesatar ✅Ekperience ne Call Center perben avantazh ✅Perkushtim ne pune ✅Aftesi te mira komunikimi 👉Cfare ju ofro...

PUNESIM I SHPEJTE DHE I SIGURT BRENDA DHE JASHTE VENDIT!

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane 1,600 Euro
Erca Albania ofron mundesi punesimi ne: 🇫🇷FRANCE-PARIS Aplikante! -Fasada Sisteme kapot -Bojaxhi Teknik kondicioneri. 🔛Ofrohet : Akomodimi Transporti Kontrate Pune te perhershme edhe sezonale Punesim i shpejt 🇮...

Sun Rise Hotel Kerkon Kamarier/e Dhe Picajol

Orikum, Albania, Vlore Me Marreveshje
Sun Rise Hotel kerkon te punesoje: -Kamarier/e -Picajol Kriteret e kandidatit: - Jene etike ne pune. -Te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojme: - Pagesa te kenaqshme, akomodimi i siguruar, kushte te mira pune. ...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Je Gati Per Nje Kariere Te Re Me Perfitime Te Jashtezakonshme?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone pasi Fflur shpk po kerkon agjente ne gjuhen ITALIANE,SPANJOLLE dhe GJERMANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Italisht,Spanjisht ose Gjermanisht mbi nivelin mesatar - Dis...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ (olimpiku ) kerkon te punesoj : Sanitare femer (me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece. Orari me turne: Turni pare 07:00-15:00 Pa...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese 📣

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️ Butik QelbaniX Shop kerkon te punesoje: ✅ Shitese 👉Kerkohet : Te kete aftesi te mira komunikuese. Te jete e afte te permbushe objetivat e paracaktuara. 👉Ofrojme: Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. 📍...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Agjente Forex Ne Gjuhet Gjermanisht, Spanjisht Dhe Italisht.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
Kerkojme agjente te gjuheve te lartpermendura. -Orari i punes 10:00-19:00 (Vetem full time) -Strukture bonusi interesant dhe shume motivues -Mosha minimale 18 vjec -Njohja e gjuheve extra eshte avantazh -Mundesi reale promovimi -Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohen 2 Agjent Imobiliar

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty per...

Fito 25000 Euro Ne Vit Ose Te Paguajme Diferencen!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Po po, nese ti punon si Agjent Imobiliar ne Real Deal, trajnohesh nga ne the ndjek sistemet ekskluzive te kompanise, ti do fitosh te pakten 25000 Euro ne vit ose ne te kompesojme diferencen, pa asnje diskutim. Agjentet tane fitojne shuma te padeg...

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Ish Kompleksi "Asllan Lala" Kerkon Staf

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/09/2020
Ish Kompleksi "Asllan Lala" Kerkon te punesoje: Kamarjer/e Banakjer/e Te jene me eksperjenc pune....

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/09/2020
•Vila 7 kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. •Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune. -Te jete i/e gatshme te punoje m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Bar Ark

Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Ark kenken Kamarier /banakier qe ti dije ti beje te dya profesionet . Te jete korret dhe i sjellshem . Paga e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Bar Camel Kerkon Kamariere Femer

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Bar Camel kerkon te punesoje kamariere femer! Adresa: Perballe shkolles “Harry Fultz”...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

Je Gati Per Nje Kariere Te Re Me Perfitime Te Jashtezakonshme?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/08/2020
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone pasi Fflur shpk po kerkon agjente ne gjuhen ITALIANE,SPANJOLLE dhe GJERMANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Italisht,Spanjisht ose Gjermanisht mbi nivelin mesatar - Dis...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Klinike Dentare Lejdi Dent Smile Kerkon Mjeke Stomatologe

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Klinike dentare Lejdi Dent Smile Kerkon te punesoj : Mjeke Stomatologe Kriteret: Te jete e licensuar Me eksperience pune te meparshme. Adresa : Zogu i Zi, Rrg: Dritan Hoxha, 20m nga Bar Oslo,Tirane. Te interesuarit mund te kon...
 • Profesioni: Mjeke Stomatologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Kerkohet Sanitare Me Kohe Te Pjesshme

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2020
Kerkohet Sanitare me kohe te pjeshme 4 ore ne dite, 11-14, me mundesi per ta zgjatur ne kohe te plote, duke u bazuar tek menyra dhe shpejtesia qe e realizon punen. Preferohet te banoje prane zones se Myslym Shyrit, dhe te jete e pergjegjshme. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Ndihmes/Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje ndihmes/punetor duralumini. Eksperienca do te jete avantazh. Te interesuarit te kontaktojne . Adresa: Yzberisht, Tirane...

Ofroj Pune Parukiere E Pare

Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Ofroj pune parukiere e pare me eksperience pune, Adresa : Sheshi Willson Kushte moderne pune...
 • Profesioni: Parukeri
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Kerkohen Agjente Burse Ne Kompanin Me Te Madhe Forex

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
📣Kompania më e madhe Forex në Tiranë, sapo ka marr brand-in e ri📣 👉Kërkohen mbi 100 Agjent Burse të cilët të dinë: -Italisht -Spanjisht -Portugalisht 👉Kandidatët të kenë: -aftësi të mira komunikimi, -...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Fastfoodiere

Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon fastfoodiere per dy turne paradite dhe pasdite. Paga 250 mije leke 8 ore pune. Adresa rruga Sotir Kolea prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Fastfoodiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Prive Lounge Bar Kerkon Kamariere Dhe Shitese Per Furre Buke

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Prive Lounge Bar kerkon te punesoje : -Kamariere (femer) - Shitese per Furre Buke Kriteret e Kandidatit : -Te jete me eksperien te mepareshme pune -Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet -Te jete pozitive -Te jete e perkushtuar ne pun...

BAR LULISHTJA KERKON KAMARIER

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR LULISHTJA KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET E KANDIDATIT: TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR LULISHT...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oslo Lounge Bar's Kerkon Banakiere

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Oslo Lounge Bar's kerkon banakiere Te jete me eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. Te jete pozitive me stafin dhe klientet. Oslo ofron kushte shume te mira pune. Pages te kenaqeshme + sigur...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•KOKA GAS kerkon magazinier . Te jete me eksperinece - 2 vite. Te jete i sjellshem. Te jete aktiv. Mosha mbi 45 vjeç. Te kete ambicie per te punuar . Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet : 👉 Kamarier 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. -Te jete banore i zones se Ali Demit 👉 Banakier/e 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te krye...

Lider Ne Sektorin E Turizmit

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Flisni anglisht ose italisht ? Keni aftesi te drejtoni nje skuader ? Keni ambicie dhe nuk dorezoheni lehte ? Keni deshire te rriteni ne social media ? Keni mundesi te investoni 150 dollar ? Jeni ne vendin e duhur .✈ Na kontaktoni dhe pers...

Bar Chloe1 Kerkon Staf

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Chloe1 kerkon Staf - Kamariere femer -Banakier Kriteret e Kandidatit : -Te jene me eksperienc te mepareshme pune -Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune -Te jene te perkushtuar -Te jene te gateshem te punoin me turne Bar Chloe o...

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje: -Banakiere Kerkohet: -Te kete eksperienc te mepareshme pune. -Te jete e perkushtuar ne pune. -Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me turne. Ofrohet ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Italiane, Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane/Spanjolle ; •Te jene me ose pa eksperience ...

Piceri Kleri Kerkon Motorriste

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje : Motorriste Ofrojeme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Ish Fusha e Aviacionit, Tirane...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eden Breeze Fish Restaurant Kerkon Ndihmese Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Eden Breeze Fish Restaurant •Kerkon ndihmese kamariere femer. -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitive dhe e perkushtuar ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me tur...

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. •Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune. -Te jete i/e gatshme te punoje m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Greke Dhe Spanjolle Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Greke dhe Spanjolle me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Sanitare Turni 2 Part Time (Astir/Don Bosko))

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 2 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin + Adresa: Rruga "Teodor Keko", Unaze e re....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesohet Motorriste

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet: Motorrist Kriteret: -Te njohe mire Tiranen -Mosha 20-45 vjec - Motorri i siguruar nga kompania....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eiden Kompleks Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Eiden Kompleks Kerkon te punesoje : -Banakier dhe Banakiere Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati: *Te jete nga mosha 20-30 vjec *Te kete me ose pa eksperience te meparshme pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Bar Bistro Lounge Kerkon Kuzhiner

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Bistro Lounge •Bar Bistro Lounge kerkon kuzhiner •Kriteret: 1.Me eksperience te mepareshme pune. 2.Te kete minimumi 2 vite eksperience. 3.Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune. 4.Te jete i gateshem te punoje me tur...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizzeri Sev7en Kerkon Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pizzeri Sev7en kerkon: Picajol, turni i 3-te Punonjese banaku, te jete e gatshme te punoj me turne Kriteret e kandidatit: -Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet -Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune -Te jene te perku...

Caffe Poli's Kerkon Staf

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Caffe Poli's kerkon te punesoj: •Kamarier/e, •Banakier/e, •Sanitare. -Kriteret: Te jene me eksperience te meparshme pune. Te jene te perkushtuar ne pune. Te jene te gateshem te punoine me turne. Te jene te sjellshem me stafin ...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/e Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Kompania Zviceriane A&K Kerkon Te Zgjeroje Stafin Ne Saje Te Hapjes Se Zyrave Te Reja

Bulevardi i Kasharit, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
Kompania Zviceriane A&K kerkon te zgjeroje stafin ne saje te hapjes se syrave te reja...kerkohen agjent/e shitjesh te moshes 20-35 vjec....aplikantet duhet te kene patente dhe makine personale...ofron trajnime,rritje profesionale dhe mundesi kar...

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI : FAST FOOD-jer KASIERE SANITARE PJATALARESE KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE ...

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNONJESE PER 1-TEGEL TE PARE DHE TE DYTE JAKE 2- TEGEL TE PARE DHE TE DYTE MENGE 3-TEGEL SUPI 4-MONTIM DOREZE 5- ZBUKURIM JAKE 6- SHTRIM JAKE 7-BASHKIM KAME DHE JAKE 8-CIKA 9- KOPSA 10-BIRA 11-PALOSJE DHE HEKUROSJE KEMISHE 12-PASTRIM FIJES...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Punoni Nga Shtepia Kete Periudhe Te Veshtire Ne FOREX Me Te Madh Dhe Te Licensuar Ne Shqiperi

Drejtoria e Hipotekës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/09/2020
Punoni nga shtepia kete periudhe ne Kompanine me te madhe dhe te licensuar te Forexit. Nese zoteron nje nder gjuhet e huaja me poshte : - Italisht - Spanjisht - Anglisht (retention) Nese je : - i shkathet - ke aftesi te mira komunik...
 • Profesioni: Opening, Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

KONSULENT IMOBILIAR

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/04/2019
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh p...

Pozicion Vakant Si Konsulent Imobiliar

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Ne duam të tërheqim talente që e njohin potencialin e tyre. Ne po të kërkojme TY që ndan të njëjtat vlera dhe sjellje me NE. Ne jemi kompania imobiliare me e madhe Shqipëtar...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar (Future Home Opportunity +)

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate Kjo është mundësia Jote! Cfarë do të gjeni në Future Hom...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. (Future Home Priority +)

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2021
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

KERKOJME RROBAQEPES/E ME EKSPERIENCE

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Atelier TU-Ti kerkon te zgjeroj stafin me dy rrobaqepese me eksperience. Nuk ka rendesi mashkull apo femer. Te interesuarit te na kontaktojne....
 • Profesioni: Rrobaqepes/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhë, Albania, Lezhe Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar ar...
 • Profesioni: SHITES/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON : NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE DHE MAKINE PERSONALE PAGE BAZE + % NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR ! ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

•Bliss Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Bliss Coffee kerkon te punesoj kamarier/e. •Kriteret: 1.Me eksperience te meparshme pune. 2.Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet 3.Te jete i/e gateshme te punoj me turne. 4.Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizzeri Picante Kerkon Picajol Ne Furre Druri

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pizzeri Picante kerkon picajol ne furre druri Te kete eksperienc te mepareshme pune Te dije te punoi ne furre druri Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet Te jete pozitiv Te jete i perkushtuar ne pune Te jete i gateshem te ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan. -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar...
 • Profesioni: SHITES/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Ne Himare

Himarë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorante Hotel ne Himare kerkon te punesoje: -Saniatre Kriteret e Kandidatit: -Te jete e komunikueshme. -Te jete e afte te permbushe objektiat e paracaktuara. Ofrojme : -Akomodimi i siguruar( ushqim dhe fjetje) Adresa : Himare...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ : KASIERE 4 FAST FOOD jer KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETET TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE ...

PUNETORE PASTRIMI

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar - Pasticeri SOMEG Rr. Myslym Shyri Kerkon Puntore Pastrimi Puna me dy turne (turni i I & turni II) Paga e kenaqeshme....
 • Profesioni: PUNETORE PASTRIMI
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Kerkohet Stukator Me Eksperience Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet stukator me eksperience pune, paga dhe kushtet shume te kenaqshme. Te jete korrekt dhe serioz ne pune. Per cdo info tel : ...
 • Profesioni: Stukator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 24/08/2020
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2020
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

Future Home Po Rekruton Konsulent Shitjesh, (Future Home Integrity)

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 19/12/2020
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate🥇 Kjo është mundësia Jote!🤩 Cfarë do të gjeni në Fu...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Kryekamarier Te jete i gatshem te punoj me turne 👉Kamarier Te jete i gateshem te punoi me turne 👉Motorrist Te jete i gateshem nga ora 12:30 deri ne 23:00 👉Hostes djal ose va...

Sales Team Baboon

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tirane...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier/e...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Konsulent Imobiliar

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/10/2020
CENTURY 21 BRIDGE JU OFRON 🗝MUNDESI TE SHKELQYER PER NJE KARRIERE AFATGJATE SI KONSULENT IMOBILIAR ❗️❗️❗️ ◾️Ne po te kerkojme ty! ◾️Behu pjese e skuadres tone! ◾️Bashkepuno me Brandin nr #1 ne Real Estate ne bote. ...
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/08/2020

Kerkoj Tapicier

Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/07/2020
Kerkoj punetor tapicerie. Me ose Pa eksperience. Me kohe te plote pune...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/08/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim