gazeta vende te lira pune 

 Online 276 lexues | 38 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Telecom Italia. Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:0...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizzeria Bella Napoli Ne Golem Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer !

Golem, Albania, Durres 30,000 Leke
Pizzeria Bella Napoli Golem kerkon te punesoje : Sanitare femer Paga 30000 lek + siguracione Adresa : Vila Arbri Golem Te interesuarat te na kontaktojn ne nr cel te dhene si me posht . ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kërkojme Agjentë Në Gjuhën Angleze Dhe Italiane.

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/06/2020
Kërkojme agjentë në gjuhën Angleze dhe Italiane ,për fushatën FOREX me kërkesat e mëposhtme: •Të zoterojë gjuhen angleze/italiane; •Të ketë eksperiencë minimale në këtë fushatë prej 6 muajsh; •Të ketë aftësi të ...

Ofrohet Vend Pune Si Farmaciste

Rruga Joklin Persi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/06/2020
Farmaci Le-Da kerkon te punesoje : Farmaciste me orar te plote Kriteret qe duhet te plotesoje kandidatja jane : Te kete perfunduar studimet e larta per degen Farmaci. Te kete eksperience te meparshme pune ne kete sektor. Ofrojme page ...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/06/2020
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/06/2020
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkojm Staff

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/06/2020
pershendetje...Nora lounge kerkon te punesoj ......Nje kamarier/e ....nje banakier/e puna me turne paga shumm e kenaqshme ...ju mirpresim...
 • Profesioni: Kamarier banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkoj Motorist

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj motorrist ( korier) per poste...
 • Profesioni: Korier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Te Komuna Lounge Kerkon Te Punesoj Kamarier Ose Kamariere Me Dhe Pa Eksperience

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/05/2021
Bakshishe te larta + bonuse ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge Personat e interesuar duhet: • Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2 • Te jene me ose pa eksperience • Te kene aftesi k...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Muci Distribution Kerkon Te Punesoj Agjente Marketingu Me Dhe Pa Eksperience (Femer )

Rruga Prokop Mima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2021
Muci Distribution me mbi 20 vjet ne tregun e shitjes me shumice dhe pakice te gjithe produkteve te nevojshme per barin ose restorantin tuaj .Kerkon te punesoj agjente marketingu . Page baze , bonuse dhe perqindje ....
 • Profesioni: Marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Mobileri Kolis Kerkon Usta/ Ndihmes Me Esperience

Rruga vasmi samimi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Mobileri Kolis kerkon te punesoj nje usta ose ndihmes me eksperience. Mobileria ndodhet ne rrugen “Vasfi Samimi”, prane Spitalit American 3. Paga e kenaqshme. Per me shume informacione mund te kontaktoni ne numrin : Mobileri Kolis Sokol Sela...
 • Profesioni: Usta/ndihmes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer/Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Kerkojm Kamariere Femer

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Kerkojm kamariere femer ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkohet Sanitare Paga E Kenaqshme Ndodhemi Ne Yzberisht

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/08/2020
kerkohet sanitare ne zonen e yzberishtit te interesuarat te kontaktojne ne whatsapp ...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Fish Restaurant And Shop

Rruga Petro Marko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/06/2020
Fish Restaurant And Shop "Varkat" kerkon staf Kerkojm staf(pastruese peshku) per te sheryer ne nje dyqan peshku shitje/pastrim Rruga Petro Marko, Tirane...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

District 14 Ofron Vend Te Lire Pune Si Kamarier

Astir Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/06/2020
- District 14 Ofrohet vend i lire pune si kamarier *Ofrojme page te kenaqshme dhe kushte te mira pune *Adresa :District 14 perballe Kastratit ne Unazen e Re , ngjitur BC Linda...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkojme Sanitare

Shëngjin, Albania, Lezhe Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Sanitare per ne Shengjin, Hotel Alba. Orare e kushte te mira pune.Page e kenaqshme. Te interesuarat te paraqiten prane Zelin Shopping Center Lezhe. ...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkohen Punonjes

Rruga e Pishave, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Hotel Miraxhi 2 Golem kerkon staf per sezonin turistik 2020 ne pozicionet si me poshte : 1.Sanitare 2.Kamariere/kamarier(perben avantazh eksperienca) 3.Punetor cadrash 4.Ndihmes ne kuzhine Sigurohet akomodimi,ushqimi,siguracione dhe rroge e ken...
 • Profesioni: Te ndryshem
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkojme Punonjese Dyqani Infinit Textile

Bulevardi Gjergj Fishta, Lezhë District, Albania, Lezhe Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punonjese dyqani uniformash pune,preferohet te kete njohuri te fushes ekonomike, fatura me tvsh,sigurimet shoqerore te punonjeseve etj.Kushte te mira pune dhe pune 8 orarshe,e diela pushim....
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkohet Sanitare/Ndihmese Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 40,000 Leke
📣Kerkohet sanitare ne Restaurant Himara 28 gjithashtu te ndihmoj edhe ne disa detyra ne kuzhine.📣 👉 Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. 👉Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme ne pune si edhe te respektoje koleget d...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Kujdestare Femijesh Ne Kend Lodrash

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj vend pune kujdestare femijesh ne Kend Lodrash Kandidatet duhet te permbushin kriteret e meposhtme: -Te kene eksperience te meparshme pune ne pozicione te ngjashme -Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes. -Te jene korrek...

Nora Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nora Lounge kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e me eksperience. Kushte te mira pune. Paga e kenaqshme. Per me shume detaje na kontaktoni ne numrin e cel: + ose mund te paraqiteni ne ambjentet tona, ne adresen: Rruga Muhamet Gjollesha, per...

Staf Per Restaurant

Rruga aksionisti, Sarande Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/07/2020
Kerkohet staf me eksperience per restaurant ne ksamil per 3 muaj te veres duke filluar ne korrik dhe perfunduar ne tetor. Guzhinier , nd/guzhinier , kamariere ,sanitare , * te gjithe kerkohen me eksperience dhe te komunikueshem , perfshihet akomodi...

Punonjes Magazine

Rruga Durresi ne Shekuj, Durrës, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet punonjes per sistem magazine frigoriferike Mosha 30-45 me banim ne plazh ose shkozet....

Kontabilist/e Shitjesh - Distributor Farmaceutik

Autostrada Tirane-Durres, Km 8 Rruga , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Detyrat kryesore dhe përgjegjësitë: Përgjegjës për përmbledhjen dhe verifikimin e të dhënave të shitjeve në fund të çdo dite, duke u siguruar që informacioni i saktë të raportohet në fund të çdo muaji/fund viti financiar, duke...

Glam Bar Ofron Vend Pune Banakier/e

Rruga Hasan Alla, Tirana, Albania , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj vend pune banakier/e .Te kete eksperience pune te meparshme .Ofrojme kushte te mira pune ,paga e kenaqshme dhe me sigurime .Adresa: Rruga "Hasan Alla" ,Komuna e Parisit "Kompleksi Kika 1"...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim