inxhinier 

 Online 419 lexues | 31 njoftime ne pritje

Kerkohet Inxhinier Ndertimi

Liqeni i thate/Kopshti botanik , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/03/2021
Kompania Enternal Shpk kerkon te punesoje Inxhinier Ndertimi per ndjekje projekti ne Kantier. ju lutem te gjithe te interesuar te kontaktojne ne add e emaili: info@enternalgroup.com ...
 • Profesioni: Inxhinier
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/02/2021

Inxhinier Ndertimi (zbatim)

Laprake , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
"Arb&Trans-2010" sh.p.k, kompani qe operon ne fushen e ndertimit, kerkon te punesoje nje Inxhinier Ndertimi zbatues per ndertimin e pallateve, me eksperience 5-vjecare ne zbatim.. Personat e interesuar mund te dergojne cv e tyre ne adre...

Vende Pune Si Agjent Imobilare . Shitje - Blerje .

Lumi Lana/ Bulevard , Tirane Pagesa:1,000 Euro
Ofroj pune per agjent imobilare . Roga me perqindje . Aritjet e nje nga agjentet varion nga 500-1500 euro ne muaj . Adresa tek inxhinieria ndertimit prane Oslo bar . Agjensia Your Home ....
 • Profesioni: Agjente imobiare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2021

Kerkohet Inxhinier Mekanik TIRANE PAGE SHUME E MIRE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe , Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Përshkrimi Pozicioni i punes: Menaxhimi dhe Ndjekia e te gjithe fazave te Implementimit te nje projekti Mekanik. Të koordinoj të gjitha punimet / shërbimet mekanike, gjatë fazës së ofertës , si edhe gjatë zbatimit të projektit në një k...

Kërkohet Inxhinier Ndërtimi Me Kohë Të Plotë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Studio projektimi/auditimi energjetik kërkon Inxhinier Ndërtimi me profil në Energji që kanë përfunduar studimet vitet e fundit. Të interesuarit duhet të kenë interes në zhvillimin e karrierës në fushën e efiçencës së energjisë në n...
 • Profesioni: Inxhinier Ndertimi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/02/2021

Kompania Bojra NEON Kerkon Te Punesoje Nje Inxhinier Kimist

Vore , Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 27/02/2021
Kompania Bojra NEON kerkon te punesoje nje Inxhinier Kimist. Kandidati duhet te plotesoje keto kushte: - Te jete mashkull i moshes 30-50 vjec - Te kete patente klasi "B" Kandidatet duhet te dorezojne ne adresen info@neon.al deri ne da...
 • Profesioni: Inxhinier Kimist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2021

Kompania NEON Per Nevojat E Saj Kerkon Te Punesoje Nje INXHINIER Ne Postin E Manaxherit Te Shitjeve

Vore , Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/02/2021
Kompania NEON per nevojat e saj kerkon te punesoje nje INXHINIER ne postin e manaxherit te shitjeve te produkteve industrial. Kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme - Te kete mbaruar nje nga deget e inxhinierise (nuk ka rendesi se cfare...
 • Profesioni: Inxhinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/02/2021

Keshillues Elitar Klienti

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/03/2021
Kompania Globe, e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me Çelësin e suksesit “ Stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klient...

Kërkohet Inxhinier Ndërtimi Me Kohë Të Plotë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Studio projektimi/auditimi energjetik kërkon Inxhinier Ndërtimi me profil në Energji që kanë përfunduar studimet vitet e fundit. Të interesuarit duhet të kenë interes në zhvillimin e karrierës në fushën e efiçencës së energjisë në n...
 • Profesioni: Inxhinier Ndertimi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2021

Inxhinier Ndertimi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
HT Construction shpk kerkon te punesoje inxhinier ndertimi, profili strukture. Kualifikime dhe kerkesa: Te kete perfunduar masterin ne Inxhinieri Ndertimi, profili Strukture. Te kete eksperience pune ne pozicionin qe kerkohet.(Jo e detyrueshme) ...

Flisni GJERMANISHT,SPANJISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Rroge Te Majme? Apliko Ketu!

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet shume mire GJERMANISHT,SPANJISHT ose ITALISHT dhe di te shesesh? Punesim ne kompanit me lider ne Shqiperi! Ne punesojme vetem me te miret! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME ...
 • Profesioni: Consulente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, ...

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...

Kerkoni Me Shume Sesa Thjesht Nje Pune?

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjent telefonik per gjuhet: ~GJERMANISHT ~SPANJISHT ~ITALISHT ~PORTUGALISHT ~POLONISHT ~HUNGARISHT ~SLLOVAKISHT ~CEKISHT Kriteret e aplikuesve : -Njohuri mbi nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese -Dispo...

Agjenta Ftd Te Gjuhes Italiane

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- Ftd Agent(Italisht) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 1500 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes Italiane -Fleksibilitet -Energji pozitive -Trajnim i nivele...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

DI NJË GJUHË TË HUAJ POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA NUK PËR

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: 🔸️GJERMANISHT 🔸️SPANJISHT Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditor...

Mundesi E Menjehershme Punesimi

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te keni liri financiare ? Po kerkoni pune te mire ose me te mire ? Atehere mos prisni me shume , Bahkohuni me me te miret ! Kerkohen operatore me ose pa eksperience pune ne gjuhen : Italiane Spanjolle Gjermane Angleze (vetem...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

New City Bar Kafe Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Astir,Tirane , Tirane Me Marreveshje
New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune.(preferohet afer zones) - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qesh...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ne Kerkim Te Nje Pune Me Super Pagese ?? Aplikon Tani

Rruga Kristo Luarasi, tek liqeni artificial, Tirane Me Marreveshje
Mundesi te reja punesimi si Agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane🇩🇪 - Spanjolle🇪🇸 Ju ofrojme; 💵Page baze duke filluar nga 500-550€ 💸Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg ( deri 1000 €) 🗂Kontrate te rre...

Kerkohet Te Punesohet Nje Programues/ Developer.

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[i]Kerkohet te punesohet nje programues/ developer.[/i] 🔗Kriteret: 1)Eksperience pune. 2) Njohje shume e mire e gjuhes angleze, perparesi nese zoteroni edhe gjuhen italiane. 3)Zhvillimi I aplikacioneve per IOS dhe Android (librari ne...
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

Yogurteria La Dolce Vita, Kerkon Kamariere Dhe Pasticier

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]Gelateria- Yogurteria La Dolce Vita, ne qender te Tiranes, kerkon te punesoje : [/u] - Kamariere -Pasticiere ✅Pergjegjesite -te ofroje sherbim cilesor dhe profesional per klientet -te kete aftesi shume te mira komunikuese ...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza .💵 2-Bonu...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece

OFERTE PUNESIMI

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
KOMPANIA JONE LIDER NE TREG PREJ 15 VITESH , ZGJERON STAFIN. NQS KERKON TE ARDHURA ME TE MIRA , KERKON NJE VEND KOMOD PUNE DHE MUNDESI PER TE BER KARRIER DERGO NJE CV DHE LER NJE INTERVISTE. PAGESA ME RROGE BAZ OSE ME % VENDOS TI SIPAS KUSHTEVE TE...

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Sanitare

Rruga Uan Kondakciu, Lushnjë, Albania, Lushnje Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/02/2021
Lala Company Shpk kerkon te punesoje sanitare per Bar/Restorant/Hoteleri. Per me shume informacion si dhe per kushtet e punes telefononi ne numrin e cel ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Future Home Real Estate Kerkon Te Punesoje Konsulent Imobiliar

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Future Home Real Estate po të kërkon ty! Nëse jeni energjikë, dinamikë, të komunikueshëm dhe nëse kërkoni nga vetja më tepër sesa thjesht një punë rutinë, keni aplikuar në vendin e duhur! Mundësia më e mirë për të investuar n...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

SHPERNDARES ME MOTORR NE ZONEN E KAMZES

Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Kompani DEGERT AUTO SHA kerkohet Shperndares me motorr (m) me kohe te plote per shperndarje ne zonen e Kamzes Mosha preferohet te jet nga 25-35 vjec, Kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese ( Kategorine B). Preferohet me eksp...

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

MOTORRIST NE ZONEN E FRESKUT

Fresku/Linze, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/02/2021
Kompani DEGERT AUTO SHA kerkohet Shperndares me motorr (m) me kohe te plote per shperndarje ne zonen e Freskut / Linze Mosha preferohet te jet nga 25-35 vjec, Kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese ( Kategorine B). Preferoh...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

MOTORRIST PER ZONEN E TIRANES

Laprake, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/02/2021
Kompani DEGERT AUTO SHA kerkohet Shperndares me motorr (m) me kohe te plote per shperndarje ne zonen e Tiranes, Mosha preferohet te jet nga 25-35 vjec, Kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese ( Kategorine B). Preferohet me ek...
 • Profesioni: MOTORRIST
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Mundesi E Menjehershme Punesimi

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/02/2021
Deshironi te keni liri financiare ? Po kerkoni pune te mire ose me te mire ? Atehere mos prisni me shume , Bahkohuni me me te miret ! Kerkohen operatore me ose pa eksperience pune ne gjuhen : Italiane Spanjolle Gjermane Angleze (vetem...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

Projekt I Ri Ambicioz Ne Bllok Kerkon Staf Me Eksperience

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2021
Projekt i ri ambicioz ne bllok kerkon staf me eksperience, Kerkohen Kuzhinier me ekperience pune ne kuzhine italiane Nd.Kuzhinier me pervoje Staf per sushi Kamarjere me pervoje Hostess Per me shum info Kontaktoni vetem Whatsapp: ...

Kerkohet Kamariere. Me Ose Pa Eksperienc Turni 1 .

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 10/04/2021
Kerkohet kamariere. Me ose pa eksperienc Turni 1 . ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Mobileri Ne Yzberisht Kerkon Te Punesoje Usta Mobilerie

Yzberisht, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje -usta mobilerie ✅Kriteret e punes: -te kete eksperience te meparshme pune -te jete i sjellshem me stafin dhe klientin -te jete pozitiv dhe me integritet ne pune -te jete ambicioz dhe i per...

Eat Me Fast Food Kerkon Te Punesoje Fast Foodier Dhe Motorrist

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Eat Me fastfood kerkon te punesoje: -fast foodier -motorrist me motorrin e kompanise ✅Kriteret e punes: -te kene eksperience te meparshme pune -te jene te qeshur pozitiv dhe te shkathet -te jene te sjellshem me stafin dhe kliente...

Mia Spa Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mia Spa kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Fizioterapiste/Masazhatore - Estetiste /Masazhatore 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
[u][i] 🔗Mundesi e arte punesim[/u]i :[/i] 👉Kerkohen: -Junior -Operator -Retention ⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience. Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune. 💵 Pagese e kenaqshme + bonuse . 📍Ad...

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane 30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje 100 Agjente Closer Ne Gjuhen Italiane / Spanjolle

Kompleksi Delijorgji,Siper TIrana Bank , Tirane 1,500 Euro
Kerkojme Agjente ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane / Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion, - Disponibilitet 10:00 - 19:00, Ofroj...
 • Profesioni: AGENT CLOSER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Park Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

ASTIR, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2021
[u]Park Hotel kerkon te punesoje recepsioniste.[/u] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2022
👉 Kerkohen agjent/e me eksperience te mepareshme. ✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat push...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

Parukier / Parukiere

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Sallon ne komunen e parisit kerkon parukier ose parukiere me eksperience pune, te jete profesionist ne prerje, fije, balayage, ombre etj. Kerkohet njeri korrekt dhe stabel. Puna 8-10 ore ne dite,1 dite ne jave pushim, kerkohen njerez te cilet duan...
 • Profesioni: Parukier/Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

Mësues

Tiranë, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Mësues...
 • Profesioni: Mësues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Banakiere/Kamariere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Lokal familjar,kafeteri, kerkon te punesoj nje banakiere/kamariere , ti bej te dyja pozicionet ne turn pasi lokali eshte i vogel dhe nje person mund te bej shume lehte te dyja, turni i pare 6:30-2:30, paga 10 mij lek dita. ...

Pozicione Vakante Pune Konsulent Imobiliar

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Keni plane te medha? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj? Behuni pjese e kompanise te pasurive te paluajtshme, Pata Real Estate. Pata Real Estate eshte duke rekrutuar konsulent imobiliar energjik dhe me ambicie...

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
👉 Kerkohen agjent/e me eksperience te mepareshme. ✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat push...

ARMATURE NE KROACI

Rruga e Kavajes, Condor Center, kati 3, Tirane 1,100 Euro
SELOS AGENCY ALBANIA hap vende vakante per ARMATURE ne KROACI: PAGESA: > 1100€/muaj USTALLARET > 1400€/muaj MJESHTRAT/PROFESIONISTET #APLIKIMET_TE_HAPURA_DERI_NE_DATEN_25_SHKURT. 🎯 APLIKO & PUNESO...
 • Profesioni: ARMATURE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Park Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

ASTIR, Tirane 26,000 Leke
[u]Park Hotel kerkon te punesoje recepsioniste.[/u] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. ...

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Sistemues/e(Unaze E Re )

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemues/e me ekperience pune ne Supermarket Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Teodor Keko, Unaze e re....
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kaisere Dhe Punetore Prodhimi

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2021
Kerkohen 5 kasiere dhe 5 punetore prodhimi me eksperience ...
 • Profesioni: kasiere/prodhim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

Punetore Ne Burger Star

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2021
Pergjegjes/e paga 50.000 ALL Motoriste paga 45.000 ALL Kasiere paga 30.000 - 33.000 ALL Punetore prodhimi 30.000 - 33.000 ALL...
 • Profesioni: si ne pershkrim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

Banakier

Rruga Frederik Shiroka, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/03/2021
Kerkojm banakier me eksperienc ti bej te dyja vetem turni i pare kushte te mira pune...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kamarier/e-banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Coopers Bar, ngjitur me Prokurorine e Tiranes, kerkon te shtoj stafin me kamarier/e - banakier/e me eksperience! Te shkathet dhe te komunikueshem! Kushtet dhe paga shume te mira! Mos hezitoni te kontaktoni ne nr e tel ! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkohet Mesuese E Gjuhes Angleze

Babrru, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Qendra e kurseve "Smart English" ne Babrru kerkon te punesoje mesuese te gjuhes angleze. Mesuesja duhet te kete njohuri shume te mira te gjuhes dhe te jete e mire ne percjelljen e njohurive tek nxenesit. Puna me orar te plote Paga e kena...
 • Profesioni: Mesuese anglisht
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

DI NJË GJUHË TË HUAJ POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA NUK PËR

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2020
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: 🔸️GJERMANISHT 🔸️SPANJISHT Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditor...

Kerkojme Specialiste Graphic Design

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pershkrimi i punes: Pergjegjes per zhvillimin grafik dhe UX, permiresimin, modifikimin dhe/ose mirembajtjen e aplikacioneve ne mjedisin e BService. Graphic Designer dizenjojne, rregullojne dhe dokumentojne materiale multimediale, si dhe mbeshtesi...
 • Profesioni: Design
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Booking Online Per Impresa Italiana Del Turismo

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
La infoweb24.it con sede in Tirana ricerca un operatrice/operatore che si occupi dell’ attivita’ di booking online per l’affitto di case e ville per le vacanze in Puglia ( Italia). L’ attivita’ consiste nel gestire contatti di vacanzieri c...

Tirane, Ofroj Vend Pune Asistente Zyre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home eshte kompania me e madhe Shqiptare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane dhe e formuar nga nje grup me te rinje shume energjike dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te mire ne Qytetin e Tiranes. Pozicion vakan...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 18/05/2024
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim