kamarier 

 Online 509 lexues | 36 njoftime ne pritje

Pozicione Te Lira Pune Per Agjente Telefonike , Team Leader Dhe Retention !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Heyyy!!! Po Të Kërkojmë Ty. (Me/pa Eksperience)

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Hapen vende te reja pune si agjent telefonik per gjuhet: - Gjermanisht - Spanjisht - Italisht - Greqisht. Ju ofrojme mundesi punesimi me/pa eksperience pune. Kerkesat- 1-Mosha 18-25 vjec 2-Njohuri te nje prej gjuheve te lartpermendura...

Bashkohu Me Ekipin Me Dinamik Dhe Ambicioz!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punesohu prane nesh! Eksperienca nuk ka rendesi, deshira per te punuar po. Mjafton te zoterosh shume mire nje nga gjuhet:  ITALISHT  GJERMANISHT  SPANJISHT OFROJME:  Page baze dhe BONUSE TE LARTA ne baze te performances ...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Oferte Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania jone ofron 20 vende vakante per konsulent shitje/ Menaxher shitje ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per p...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

📢 Diamond Trade - Offre Nuove Postazioni Di Lavoro Per APERTORI FOREX, Base A Partire Da 500 Euro

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📢 STANCA/O DELLE SOLITE SOCIETA' IN CUI PROMETTONO TANTO MA ALLA FINE NON RIESCI MAI A RAGGIUNGERE I TUOI OBBIETTIVI? ALLORA SEI NEL POSTO GIUSTO DIAMOND TRADE SOCIETA' LEADER NEL TERRITORIO ALBANESE OFFRE NUOVE POSTAZIONI DI LAVORO ...

🔈 Kerkohen Vajza Per Security Tek Regency Casino.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune. 🔹[i]Pozicioni punes:[/i] Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen vajza per pozicionin e punes oficer sigurie ose bodyguard. 👉[i]Kushtet e punes: [/i] - Puna eshte me tre turne me rrotacion. ...

🔈 Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Si Arketare.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune! 🔹[i]Pozicioni i punes :[/i] Arketare Pozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke. 👉Kushtet e punes: - Pu...
 • Profesioni: Arketare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN AGJENTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT.

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN AGJENTE ME KOHE TE PLOTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT. APLIKANTET KERKOHEN ME EKSPERIENCE. APLIKO TANI!...
 • Profesioni: AGJENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1000 Euro/Muaj Kerkohen Agjent Per APERTURA FOREX Ne Gjuhen Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Ventiquattro ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar...

Stockholm Coffee&lounge Rr.Kavajes, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge, Rr.Kavajes prane qendres Globe (perballe Delijorgjit), kerkon te punesoje: Sanitare femer (me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke+siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojne ne n...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjeçe deri ne 33 vjeç ne pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt. ...

Nese Di Nje Gjuhe Te Huaj! APLIKO TANI

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
FFLUR shpk ofron mundesi punesimi per ACCOUNT MANAGER ne gjuhet ITALIANE dhe GJERMANE Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh; - ...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete a...

A Jeni Foles Italisht / Anglisht / Gjermanisht? Kerkohen Operatore Ne Sigurimin E Jetes

Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mundesi te larta % te Komisionit ne Shitje Nuk kerkohet asnje pervoje! A jeni foles italisht / anglisht / gjermanisht? Mesoni sot shitjet e Sigurimeve te Jetes! Baze 600 euro + Komisione Na kontaktoni per me shume info: ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

K.M.A Shpk Kerkon Te Punesoje Puntor Magazine Dhe Shofer

Kashar, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/11/2020
K.M.A shpk kerkon te punesoje: 👉🏻Puntor Magazine 👉🏻Shofer 👉🏻Kriteret e aplikantit: ▪️ Te zoteroje patentae te klasit B ,patrenta e klasit C eshte favorite. ▪️ Preferohet grup mosha deri ne 35 vjec. ▪...

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobiliar

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompa...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Prive Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Vasil Shanto, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/11/2020
Prive Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/e - Banakier/e - Shitese per furre buke. [i] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshe...

Polici Private

Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:32,000 Leke
Oferte punesimi Vlore Kerkohen operator dhe ndimes teknik meshkuj per punesim ne strukture security (Polici Private), te jene te pa denuar dhe familjare, te komunikushem dhe bashkpunues ne grup. Mosha 35 deri ne 50 vjec. Per operator puna eshte ...
 • Profesioni: operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Perfaqesuese Shitjesh Vodafone

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Perfaqesueses shitje, pozicion i pershtatshem per vajza Orare 8-2,,,9-4...2-9 Nje dite pushim ne jave Per cdo info referojuni komunikimit me administratorin email ehaxho@gmail.com Bonuse te kenaqeshme sipas arritjeve...

Urgjent !

Rruga Migjeni, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Bar Espresso ne Unaze te Re kerkon kamarier dhe ndihmes banakier/e me eksperienc pune . Te jete i afte te perballoje fluksin . Paga dhe kushtet e punes te kenaqshme me nje staf miqesor . Adresa: Bulevardi i Ri . Unaze e Re . Rruga Migjeni...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Vend Pune Banakier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Wine Bar ofron vend pune si BANAKIER/E Puna full time, Adresa: Rr. “Myslym Shyri” Kriteret : Te kete eksperience pune te meparshem , te jete korrekt dhe i/e sjellshem Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem:...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Nese Di Nje Gjuhe Te Huaj! APLIKO TANI

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/10/2020
FFLUR shpk ofron mundesi punesimi per ACCOUNT MANAGER ne gjuhet ITALIANE dhe GJERMANE Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh; - ...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2020

KERKOHET OPERATOR PER HEDHJE TE DHENA NE KOMPJUTER

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2021
KERKOHET OPERATOR PER HEDHJE TE DHENA NE KOMPJUTER PREFEROHET FEMER ORARI ME KOHE TE PLOTE DO TE PREHEROHEJ ME ARSIM TE MESEM, ZYRE NE MYSLYM SHYRI , PRANE DREJTORISE SE POLICISE. ...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Recepsioniste Full Time

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 02/03/2020
Kerkohet Recepsioniste per nje kompani me investime financiare ne Tirane! Orari i punes 10:00-19:00 nga e hena ne te premte ! Fundjave pushim! Te jete korrekte ! Te kete deshire per te punuar ! Te mos kete impenjime shkolle ! Te kete nj...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Hapesira Te Reja Punesimi Si Agjent Telefonik !

Rr, Llazar Plluci, Tirane Me Marreveshje
Hapesira te reja punesimi si agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane, - Spanjolle , ( me nivel mbi mesatar ) Ju ofrojme; -Page baze duke filluar nga 500-550€ -Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg, -Kontrate te rregullt pune...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania E&E Investing kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex , minimalishte 3 muaj . 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen G...

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪, 🇮🇹

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 🇮🇹 Italishte 👉Kriteret: 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj . 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te p...

Ing. Mekanik Profili Transport

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Nje kompani ndertimi kerkon te punesoje Inxhinjer Mekanik, profili Transport. Kantidati duhet te kete njohuri ne perdorimin e programeve Autocad + Autocad Inventor per projektet rrugore. Orari: 08:00 - 16:30 Te interesuarit te dergojne CV-n...

Aplikues Adezivesh

Rruga Industriale 80, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Nje kompani designi kerkon te punesoje Aplikues per adezive. Kantidati duhet te jete i moshes 24-50 vjec Te kete eksperience pune ne aplikimin e adezivave per makina ose fasada. Orari i punes 08:00 - 16:30 E Hene - E Shtune Paga: Sipas ...

Teknik I Mesem

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Nje kompani ndertimi rrugesh kerkon te punesoje teknik te mesem. Kantidati duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: - Mosha 30-55 vjec - Te kete eksperience ne leximin e projekteve - Perparesi perdorimi i Autocad Paga: Ne varesi te eksper...
 • Profesioni: Teknik i mesem
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Omega Solutions Group, Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet: ▪️GJERMANISHT 🇩🇪 ▪️ITALISHT 🇮🇹 ▪️SP...

Ani Coffe Kerkon Te Punesoje Kamariere .

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ani Coffe kerkon te punesoje kamariere . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Forex Trade kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjishte 👉Pozicionet : - Retention - Agjente Financiare - Team Lider 👉Kriteret: 〽️ Eksperie...

K.M.A Shpk Kerkon Te Punesoje Puntor Magazine Dhe Shofer

Kashar, Albania, Tirane 35,000 Leke
K.M.A shpk kerkon te punesoje: 👉🏻Puntor Magazine 👉🏻Shofer 👉🏻Kriteret e aplikantit: ▪️ Te zoteroje patentae te klasit B ,patrenta e klasit C eshte favorite. ▪️ Preferohet grup mosha deri ne 35 vjec. ▪...

OPERATOR/E TELEFONIK

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 600 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone agjente ne gjuhen GJERMANE,SPANJOLLE,ITALIANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Gjuha mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punetor

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Punetor ndertimi. Perparesi ka eksperienca ne suvatime Mosha: 25-50 vjec Paga: 35.000 + sigurime (+ mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇧 Anglishte 🇪🇸 Spanjishte 👉Kriteret: 〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te mepar...

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time ( Italisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

☕ Bar Caffee Bazz Kerkon Te Punesoje Personel

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje personel: ▪️ Kamarier/e ▪️ Banakier/e ▪️ Sanitare 👉🏻Kriteret e Aplikantit: ▫️ Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme. ▫️ Te jene te sjellshem me s...

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare/Pastruese

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 40.000 - 70.000 lek ne varesi te specializimit (+ mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...

👔Kerkohen Punonjese Rrobaqepsie

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
kerkohen punonjese -me eksperience -pa eksperience ne fushen e rrobaqepsise mosha deri ne 45 vjec Pagat me te mira ne treg 📍Adresa : Prane UET,perballe me shkollen Vasil Shanto. 📲Per me shume informacione mund te na k...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE !

Rruga Liqeni i Thate 13, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Keni njohuri te gjuhes : 1-GJERMANE 🇩🇪 2-ITALIANE 🇮🇹(Me eksperience ) 3-SPANJOLLE 🇪🇸 4-ANGLEZE🇬🇧(Me eksperience) Mund te aplikoni tani !📲 KUSHTET QE OFROJME : 📃 Kontrata te rregullta sipas legjislacionit . ...

Kerkohet Sanitare (Stadiumi Dinamo)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 1 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin tone te kontaktit. Adresa: Rruga "Gjin Bue Shpata", Stadiumi Dinamo...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 200 Euro
KAZA MARKET kerkon sistemuese me ekperience. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Adresa: Rruga Teodor Keko , Unaze e re . Te interesuarit te kontaktojne...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Page 460 Mije Leke!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar kafe ofron: Page shume te mire. Puna me turne. Kushte shume te mira pune. Adresa: prane fushes ali demit Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e celularit ose ne whatsapp. ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare

PERBALLE BUNK ART 1, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE / Transporti paguar nga KOMPANIA WHATSAPP OSE / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e 🍸

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e 🍸 👉Kriteret e aplikantit: ▪️ Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme. ▪️ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ▪️ Te jene etike dhe te shfaqin integr...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Vila SHARD Kerkon Kamarier/e Me Eksperience

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e me eksperience dhe te dije gjuhen Angleze. ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Kerkohet Shitese Part Time

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kompania ProtonMart kerkon shitese Part-Time(4 ore ne dite). -Shitese pajisje elektro-shtepiake te vogla -Kerkohet shitese me eksperience -Te kete njohuri mbi produktet -Te interesuarit te dergojne cv ne nr : ose te paraqiten tek dyqani me Adre...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Puno Me Fresh Dhe Web Leads!

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 03/11/2020
Po kerkohen agjente ne gjuhen Angleze ,gjermane ,Italiane , spanjolle ,me eksperience pune ne forex! Kompani e licensuar!!! Vetem Hot Leads + Web Leads !! Leads me te mire ne treg!! Pune full time 09:00-18:00 nga e hena ne te premte Fundja...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2020

Techno Home Real Estate KERKON Konsulent Imobiliar!

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
TECHNO HOME Real Estate ka lindur si nje agjenci qe me skuadren e saj ofron te gjithe eskperiencen, njohurite dhe me te rendesishmen “pasionin per tu kujdesur per klientet e saj”. Jemi vazhdimisht te motivuar per te qene dinamik, inovativ per ...

Hapesira Te Reja Punesimi Si Agjent Telefonik !

Rr, Llazar Plluci, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Hapesira te reja punesimi si agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane, - Spanjolle , ( me nivel mbi mesatar ) Ju ofrojme; -Page baze duke filluar nga 500-550€ -Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg, -Kontrate te rregullt pune...
 • Profesioni: Agjent telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Pozicion Vakant Si Konsulent Imobiliar (Future Home Priority)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Ne duam te terheqim talente qe e njohin potencialin e tyre. Ne po te kerkojme TY qe ndan te njejtat vlera dhe sjellje me NE. Ne jemi kompania imobiliare me e madhe Shqipetare. Ne...

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobiliar

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompa...
 • Profesioni: Konsulent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2020

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! 👉🏻Kriteret e aplikantit: ⏰Disponibiliteti: Part Time ose Full Time. 🚗Mjafton vetem te keni makinen tua...

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese🧶 🧵

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese 👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti: 🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve. 🧶 Eksperience ne fasoneri. 🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese. 👉🏻Ofrojme kushte te mir...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen # Retention Greqisht

Rruga kavajes, Tirane 500,600,700 Euro
AEGON HOLDING eshte ne kerkim te : Retention ne gjuhen Greke Ofrojme: •Rrog dhe % te larta , te diskutueshme. • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperien...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Doktorature
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES. 👉🏻 Kriteret e aplikantit: ▪️ Te posedoni automjete 🚗 ▪️ Preferohet grup mosha mb...

Omega Solutions Group Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷,🇪🇸,

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare(forex),te kene disponibilitet Full-time ⏰. 👉Gjuhet: ▫️ Frengjishte 🇫🇷 ▫️ Spanjishte 🇪...

Kerkohen Broker, Sales E Retention Greqisht 🇬🇷 🇬🇷 🇬🇷

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • Broker, Sales, Retention per gjuhen : GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korrekte cdo ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Fast Food Kreperi Pizzeri Bistro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Kreperi Pizzeri Bistro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Sanitare (part time ,turni i pare) - Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Sanitare - Te kene eksperience te meparshm...

Kamarier

Rruga 1 Maj 24, Himarë, Vlorë, Albanien, Vlore 1,200 Euro
Ofrohet vend pune Si Kamarier per ne Gjermani. Vetem me Eksperience pune dhe njohuri te gjuhes Gjermane....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

🔈 Bar Pizzeri Prestigjoze Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Pizzeri Prestigjoze kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier - Banakier - Sanitare (turn i dyte) 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sj...

Post Vakant Per Hidraulik , Ndihmes Hidraulik

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Rexha co sh.p.k. nje kompani e krinuar ne vitin 1996 dhe qe operon ne sektorin e nderimit kerkon te punesoje : - Specialist hidraulike me pervoje pune mbi 3 vjet - Ndihmes hidraulike me pervoje pune mbi 3 muaj Pune e perhershme me kohe te p...
 • Profesioni: Hidraulik
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2020

Shitese

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje vajze per zevendesuese shitese te dije dhe promocion per dyqan parfumerie. PA ANGAZHIME! Dergoni te dhenat tuaja me mesazh !...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Shitese Ne Kompani Parfumerie

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje shitese+promocion per nje dyqan kozmetike. Vajza duhet te kete deshire per pune, te jete e shkathet, komunikuese, bashkepunuese ne grup dhe e paraqitshme. Mbi 20 vjec Pa angazhime shkolle. Kushte super te mira pune. Dergoni VET...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Kerkohet Ekonomist/ekonomiste

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 13/11/2020
Lounge bar +31 kerkon nje ekonomiste part/full time. Te interesuarit te kene eksperinece ne punen me baret. ...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2020

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 28/12/2020
ZZ GROUP ka nje pervoje disa vjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. 👉🏻Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filozofia jo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2020

🔈 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Zgara Supreme kerkon te punesoje motorrist. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Orari :12:00-23:00 - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem. - Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Recepsioniste.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste per turnin e pasdites. 🔸Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene pozitive dhe korrekte ne pune. - Te jene te sjellshme me stafin. - Te jene te perkushtuara ne pune. ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Menaxher

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Menaxher...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkoj Banakiere Me Eksperience Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2020
Bar Tali's kerkon te punesoj banakjere me eksperince pune.Te jete serioze ne pune dhe e afte t perballoje flukset....
 • Profesioni: Banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2020

GRAND LOUNGE ARENA KERKON TE PUNESOJE STAF

Sheshi Nënë Tereza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
GRAND LOUNGE ARENA KERKON TE PUNESOJE STAF ND/BANAKIERE, KAMARIERE, HOSTES PAGESA SHUME E MIRE SIPAS PERFORMANCES insta: grand.lounge.arena whatsapp: ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim