kamariere sanitare 

 Online 447 lexues | 11 njoftime ne pritje

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Sanitare femer (me ose pa ek...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Filloje Muajin Mbare!!!! Me Sukses, Me Motivim, Me Shume PARA!!! Po Po, E Lexove Sakte!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen ,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

LeadGen Kërkon Operator Telefonik Për Gjuhën Italiane

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2021
LEADGEN, është në kërkim të personave të aftë për rolin e operatorit telefonik ne fushaten Forex për gjuhën Italiane. Ofrojmë: • Mundësi punësimi full-time (10:00-19:00). • Vlerësim maksimal në bazë të performancës së l...

Future Home Real Estate Kerkon Konsulent Imobiliar Ne Zonen E Unazes Se Re,Yzberishtit,Misto Mames

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro
Po kerkon me shume se thjesht nje pune? Flet mirë dhe zotëron konfidencë te lartë? Do të largohesh nga punët sedentare të zyrave monotone? Kjo është mundësia Jote! Jo e të gjithëve! Future Home Real Estate kërkon agjent imobiliar! ...

Kompleksi New Fari Kerkon Kamarierë Part Time

Liqeni Artificial, Crabe Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompleksi New Fari kerkon kamarierë bari. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Puntore Per Prodhim Kolltuqesh.

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen puntore me dhe pa eksperienc per prodhimin e kolltuqeve. Mosha 20 - 40 vjec. Paga shume e kenaqshme. Kushte shume te mira pune. ...
 • Profesioni: ----
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Banakiere F

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Bar Durresi kerkon banakiere me eksperince pune, kushte pune te mira, siguracione qe ne momentin e q fillon pune, mosha nga 20- 45 vjece...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjësitë 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Motorist

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Bar Durresi Kerkoj motorist kushte pune te mira. Te interesuarit t kontaktaojne per informacion mbi orarrin dhe pagesen...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkojme Banakiere Per Bar

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/02/2020
Kerkojme banakiere me eksperience per bar,turn I pare 7 ore ,siguracione te paguara edhe 2 te djela ne muaj pushim.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Shofer

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkohet 2agjent per zonen e tiranes rroge edhe % edhe 2 shofera per ekzekutim porosis eshte favor patenta me klasin C te interesuarit te dergoj CV ne email ose ne whatsup....

Motorrist Me Orar Te Plote.

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Kerkojme motorrist me orar te plote. Te jete i rregullt dhe shume i komunikueshem. Eksperienca perben avantash....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane 2,000 Euro
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Bar Kafe Kerkon Kamarier,kamariere Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -picajol / e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizzaiol

Leipzig , Vlore 1,200 Euro
Ofrojme nje vend pune per Pizzaiol,Grillist ne guzhine Italiane . Per ne Gjermani. Ku lutem na kontaktoni nese Keni Diplome dhe Eksperiene Pune mbi 3 Vite. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kaza Market kerkon punetore bulmeti me eksperience. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne. Adresa: "Rruga Teodor Keko", Unaze e re. ...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze.

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Angleze. Business Data po kerkon te punesoje operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu Outbound, me orar te plote. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e posh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere - Kamarier

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

KENI EKSPERIENCE NE CUSTOMER SERVICE ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 800 Dollar
MC DONALD'S Arabia kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton vetem 1 vit eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET ...

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kërkohet Staff Shtes

Rruga Abdi Bej Toptani, Albania, Tirane Pagesa:37,700 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Kërkohen shitëse në Argjendari : Toptani Shopping Center Turni 2 ( 15:00-21:00) Të ket fleksibilitet për alternimin e turneve.! Te kete aftesi komunikuese dhe gjuhën letrare .! ETIKE E LARTË NË SHERBIMIN NDAJ KLIENTIT.! PARAQITJE EST...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkojme Ndihmes Kuzhinier(e) VETEM ME EKSPERIENCE

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,200 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkojme ndihmeskuzhinier(e) me eksperience. Paga e kenaqeshme (Aplikojme paga fleksibel bazuar ne eksperiencen, fleksibilitetin ne orare dhe niveline e punes qe ofron kandidati) Vetem Kandidate qe duan te angazhohen per nje kohe te gjate. ...
 • Profesioni: ndihmes kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Banakiere

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj banakiere femer, kushte pune te kenaqshme ambjent familjar, siguracione ne momentin q vjen n pun...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohet Pergjegjese Dyqani

Teg, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 15/02/2020
Kompania prestigjoze, Napoleon Wine & Spirit kerkon te punesoje nje vajze midis 25-45 vjec si pergjegjese ne dyqanin Napoleon Teg, 6 ore ne dite-orar i alternuar. Paga shume e mire dhe bonuse mbi performancen. Te interesuarat te dergojne te ...

Kerkoj Punetore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punetor/re per dyqan multi shop dhe tabacco qe : - Te kete mbaruar shkollen e mesme - Te kete njohuri ne perdorimin e kompjuterit - Te jete korrekt dhe i pergjegjshem ne vendin e punes -Te jete pa angazhime per te punuar turni i 1-te. ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohet Shitese Me Turne

Leonard frroku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shitese per furre buke pasticeri tek astiri, kushtet shume te mira , paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohet Pasticier/e

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet psticier/e me pervoje pune. Paga me marreveshje....
 • Profesioni: Pasticiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Ofrohet Vend Pune Kamarier/e

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/02/2020
Izzy Living kerkon te punesoje kamarier per turnin II, me eksperience pune. Adresa: Rr. "Pjeter Bogdani", nr.6, (midis shkolles Edit Durham dhe Emin Durak). Cel: ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Ekonomiste/financiere

Rruga Tano Banushi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/02/2020
Firma Pejo 2018 shpk esht nje firme distribucioni produktesh ushqimore e cila kerkon te punesoje ekonomist te brendshem. Pershkrimi i punes: -Rregjistrimi periodik i faturave blerjeve/shitjeve -Rregjistrimi i hyrje daljeve ne magazine -R...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Banakier/e

Rruga Milto Sotir Gura, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bloom caffe kerkon Banakier/e Te kete eksperience mesatare Paga dhe kushte fantastike Staf etik dhe profesional. Unaza e re prane astirit ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Tirane, Ofrojme Vend Pune Kuzhiniere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Tirane, ofrojme vend pune Kuzhinier/e Rosa Catering kerkon te punesoje Kuzhinier/e me kohe te plote. Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme 2 vjecare ne kuzhine. Pershkrimi i punes, Kuzhinier/e Te planifikoje pergatitjen e ...
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Distributor

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Resa sh.p.k kerkon bashkepunim me distributor per produkte ushqimore (www.resa.al) ne disa rrethe ne Shqiperi. Mund te na kontaktoni ne info@resa.al ose nr . Faleminderit!...
 • Profesioni: Distributor Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Agjent Shitje (Tirane)

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/02/2020
Resa shpk kerkon agjent parashitje me eskperience per marrje porosish per produkte ushqimore ne Tirane. Te interesuarit mund te dergojne CV ne info@resa.al Resa sh.p.k Rruga "Siri Kodra", blloku i magazinave, Tirane www.resa.al...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakier/e

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Steak House Pizza And Pasta Kërkon Ndihmës Kamarier / E Restoranti

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/02/2020
Steak house pizza and pasta Kërkon Ndihmës kamarier / e restoranti. Kushte të mira pune .1 dit në jav pushim....

Kerkohet Specialist Brumi

Leonard frroku, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet specialist brumi me eksperienc pune Kushtet shume te mira Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Specialist brumi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim