kerkohet shofer atobuzi per jasht shteti 

 Online 333 lexues | 10 njoftime ne pritje

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cerchiamo Te?

Via :Xhorxh W Bush Di Fronte Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
3upcall SHPK,Cerca Operatori Outbound anche Team Leader Per La Campagna Telecom Italia. Offriamo ottimo stipendio 💵 • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • Pagamenti ottimi , piu alti del mercato. Ti a...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer ( me ose pa eksperienc pune) Orari:20:00-02:00 Paga: 26000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte shume te mi...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Vajza Per Krupiere

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Keni deshire punosh si Crupiere? N...
 • Profesioni: Krupiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkojme Te Punesojme Vajza Ne Pozicionin E Mbikqyreses Se Lojerave

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Tirane, vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency Internacional Casino Tirana ne zemer te Tiranes tek Kompleksi Taiwan eshte i vetmi ambient ne Shqiperi ku mund te argetoheni ne tavolinat dhe Slotet e lojerave te ndrys...

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovak

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovake dhe gjermane , bashkepunues, ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkojme Konsulent Imobiliar

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
REALinvest – Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar. Mirepresim djem/vajza per tu bere pjese e REALinvest te cilet jane: - Ambicioz dhe energjik - Te mireorganizuar dhe te orientuar drejt rezultatit - Kane aftesi te mira drejtuese dhe nego...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar edhe per here te pare. Jemi ne kerkim te...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Femra

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 46,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Kerkohet te punesohen vajza ne poz...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Tirane, Kerkojme 100 OPERATOR TELEFONIKE Per Fushatat LUCE/GAS Dhe TIM

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jeni njohes i gjuhes italiane? Doni fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent pozitiv e dinamik? Renovatio po te kerkon! Jemi ne kerkim te 100 operatoreve per fushatat LUCE E GAS dhe TIM. Ofrojme kompensim deri ne 330 LEK/ORA per LUCE/GAS dhe 350...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

Future Home Real Estate Kerkon Konsulent Imobiliar Ne Zonen E Komunes Se Parisit Dhe Liqenit Te That

Rruga Sulejman Delvina , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
•Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: 📩priority@futurehome.al 🌐 http://futu...

ITALISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane. Kandidatet duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2 Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale. Pagesa: Page Baze + Bonuse. Ofr...
 • Profesioni: Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge Personat e interesuar duhet: • Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2 • Te jene me ose pa eksperience • Te kene aftesi k...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

GJERMANISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe te zoterojne gjuhen Gjermane. Kandidatet duhet: - Te zoterojne gjuhen Gjermane ne nje nivel B1/B2 - Te jene me ose pa eksperience - Te kene aftesi komunikuese dhe manaxheriale Pagesa: Page Baze+ Bonuse. O...
 • Profesioni: Gjermanisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Marangoz

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 11/01/2020
AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shum...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

Saldator

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 11/01/2020
AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shum...
 • Profesioni: Saldator
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

Kerkoj Kamarier/e

ish markata vjeter , Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/05/2020
kerkojm kamarier/e vetem per turnin e pare.. paga e kenaqshem ..... orari punes 07:00 - 15:00.. preferohen te jene te zones .... te kene eksperienc pune.....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Kerkohen Agjent/e Imobiliare Me Ose Pa Eksperience

Zogu I Zi, Tirane Pagesa:111 Euro Afati i Aplikimit: 31/03/2021
Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominium Estate "Zogu i Zi" hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: - Ag...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

New Face Lounge Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
New face lounge kerkon kamarier me eksperience...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Dajti, Bathore, Kamez , Tirane 200 Euro
KAZA MARKET kerkon kasiere. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Adresa: Rruga Dajti, Bathore , Kamez. Te interesuarit te telefonojne ne nr +...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Bar Pasticeri KRITEA Kerkon Kamarier/e Me Page 20000 Leke Ne Dore+ Sigurime😊!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane 3,000 Euro
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier restoranti. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Dy Sanitare Per Bar Kafe

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohen dy sanitare per bar kafe ne astir . Puna 8 oraresh pagesa e kenaqshme dhe kushte te mira pune ambjent familjar ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Kerkojme Kamarier! Drive-in Cinema

New Boulevard Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Drive-in cinema eshte kinemaja e pare me makina ne Tirane. Vendodhja eshte tek bulevardi I Ri. Kerkojme kamarjer me eksperience. Oraret qe duhet te jete i disponueshem eshte nga e hena ne te diele 17:00-23:00....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

Kerkojme Host/es

New Boulevard Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Drive-in cinema eshte kinemaja e pare me makina ne Tirane. Vendodhja eshte tek bulevardi I Ri. Kerkojme nje hoste ose hostes ne menyre qe te ndimoj makinat te vendosen ne numrat e percaktuar. Oraret qe duhet te jete i disponueshem eshte nga e hena ...
 • Profesioni: Host/es
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

Kerkojme Banakier/e

New Boulevard Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Drive-in cinema eshte kinemaja e pare me makina ne Tirane. Vendodhja eshte tek bulevardi I Ri. Kerkojme nje banakier/e me eksperience. Oraret qe duhet te jete i/e disponueshem eshte nga e hena ne te diele 17:00-23:00....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

Staf

Rruga Besim Alla, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Pasha cafe kerkon staf 2 banakjer/e 1 pastruse 2 kamarjer ...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

KERKOJM LAVAZHIER ME EKSPERIENCE

Rruga Xhanfize Keko,Xhomllik,Tirane, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/04/2021
Kerkojm te punsojm lavazhier me eksperience . Eksperienca ne tapiceri perben avantazh. Paga me opsione ose page baze ose me perqindje 33 perqind per cdo makin. Orari eshte 07:30-19:00. Nqs je profesionist paga rritet dhe nese ka pune ka bonus ne fun...
 • Profesioni: lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

Baby Sitter Urgjent

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/02/2020
Kerkohet baby sitter ne zonen e Astirit, orari 8 orarsh ose me pak por me teper jo. e hene-e shtune. per pagesen dhe kushtet do te flasim. do me pelqente te ish zonje ne moshe qe ka punuar edukatore ose infermiere. femija esht 1 vjec . kontakt ose w...
 • Profesioni: baby sitter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Picier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj picier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: picier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakier /Kamarier

Rruga Grigor Heba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Mad kerkon kamarier dhe banakier . Mosha mbi 18 vjec me eksperienc pune te meparshme . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Kerkohet Menaxhere Zyre

Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kërkohet MENAXHERE ZYRE ne Kamez RE/MAX Diamond Kamez , pjesë e Liderit Botëror në tregun e ndërmejtësimit të pasurive të paluajtshme, njofton hapjen e pozicionit vakant për: "Menaxhere Zyre". Detyrat/Përgjegjësitë - ...
 • Profesioni: menaxhere zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Network Marketing

Fresk dajt , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kane filluar rekrutimet per agjente dhe menaxhere shitjesh per nje kompani te re italiane e cila do hape tregun e ri ne shqieri me produkte te ndryshme shendetsore jetesore ... cdo person qe kerkon pune te dyte ose fulltime mund te kontaktoje... ...
 • Profesioni: I vetepunesuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

Intership Perkthyese Gjuhes Italiane

RR BRIGADA 8, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Tirane, Internship Perkthyese e Gjuhes Italiane Fare Impresa është duke rekrutuar kandidatë potenciale për internship si Perkthyese e Gjuhes Italiane pranë një prej Studiove Ligjore & Kontabël më prestigjioze, me eksperiencë disa vjeç...
 • Profesioni: perkthyese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kompleksi Taiwan Kerkon Ndihmes Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj ndihmes kamarier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier bari. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Kujdestare Lodrash

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Kamarier /e Kujdestare lodrash...

Kerkohet Agjent/e Shitjesh Per Farmacite

Rruga Fadil Rada, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Shoqeria Farmaworld sh.p.k kerkon te punesoje Agjent/e shitjesh me orar te plote per artikujt e saj ne farmacite e Tiranes. Eksperienca ne shitje perben avantazh, si dhe te kete aftesi te mira komunikimi. Pagesa etj do te diskutohen gjate intervi...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/12/2019

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:3,000 Euro Afati i Aplikimit: 04/12/2019
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/12/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim