kerkojme operatore te brryli 

 Online 361 lexues | 3 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent/Retention[/u][/size] Pagesat mesatare mujore +1500€ per agjent. [size=150]Rroga: 400€ Pages...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

Kerkojme Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Gjermane! Mos Kerko Me Shume, Mundesia Jote Jemi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Pershendetje !

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj nje goce e cila deshiron ndarje qeraje ne fushen e parukierise , une personalisht do merrem me estetiken e thonjve . Nqs ka ndonje te interesuar ju lutem me shkruani ne wup ....
 • Profesioni: Estetike thonjsh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Call Center FAM.shpk

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Call center FAM.shpk Kerkon te punesoje operator/e ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane! •Orari I punes 10:00 am-19:00 pm nga e hena ne te premte +(pushim nje ore ). • Ofrojme pagat me te mira ne treg gjithashtu nxisim performancen tuaj ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkoj Banakjere

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:16,000 Leke
jam e interesuar per banakjere vajze mosha 19 28 te jete eksperjenc pune....
 • Profesioni: banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

We Are Looking For You ! - Real Estate Agent @Halilaj Real Estate

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 10/10/2019
Halilaj Real Estate kerkon te zgjeroje stafin e agjenteve te pasurive te patundshme . Nese jeni nje person ambicioz , kembengules dhe i komunikueshem qe keni deshire te punoni dhe te fitoni sa me shume duke dhene me te miren tuaj , atehere ju jeni...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

AGJENTE ME EXPERIENCE

ministria e jashtme, Tirane Pagesa:700 Euro Afati i Aplikimit: 20/01/2022
kerkohen persa ambicioz per pozicionin operatore dhe retantion ne gjuhet italisht, spanjisht ,anglisht paga duke filluar nga 600 + bonuse +% kontakt grand.cap21@gmail.com ...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Noa Caffe Kerkon Banakier

Xhanfize Keko, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Noa Caffe kerkon banakier me eksperience pune, paga e kenaqshme (me mareveshje) dhe siguracionet e perfshira. Kushte te mira pune + ndihme ne banak!...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohen Agjente Ose Agjent Imobiliar Pagesat: 500 €

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkon agjent ose agjente imobiliare Pagesat : 500 € Adresa:Kryqezimi i 21 dhjetorit Agjensia Alesi-Real-Estate Tel:...
 • Profesioni: Agjent-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Mesuese E Gjuhes Angleze Dhe Gjermane

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
Mesuese e gjuhes angleze me orar part time por te organizuar ne menyre qe seancat mesimore te jene te njepasnjeshme dhe me pagese fikse mujore pamvaresisht pushimeve apo seancave mesimore te pazhvilluara. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Operator/e

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 09/11/2020
Tirane/ Kerkohet Operator Telefonik Kerkohet operator/e telefonik ne gjuhen Italiane. Paga baze mbi mesataren e tregu Bonuse ditore /javore/ dhe ne cdo arritje objektivash . orari 10- 19 Per nje interviste na kontaktoni ne nr &g...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Agjente Udhetimi (Femer)

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Agjensia ELITE TRAVEL kerkon te punesoje agjente udhetimi (femer) me kohe te plote. ⬇ Kriteret e kandidates: - Te kete njohuri te mira ne perdorimin e internetit dhe rrjeteve sociale. - Te njohe shume mire gjuhen angleze me shkrim dhe me g...
 • Profesioni: travel agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane 35,000 Leke
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN SHOFER PER TRANSPORT NDERKOMBETAR!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,750 Euro
Agjensia e Punesimit SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon : SHOFERA PER TRANSPORT NDERKOMBETAR MALLRASH !!! PAGA 1750 EURO NETTO!! KERKOHET : -PATENTE CE -NJOHURIA E GJUHES ANGLEZE -KAR...

Bar Kritea Kerkon Kamarier/e Me Page Shume Te Mire + Siguracione Te Paguara!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Noa Caffe Kerkon Banakier

Xhanfize Keko, Tirane 35,000 Leke
Noa Caffe kerkon banakier me eksperience pune, paga e kenaqshme (me mareveshje) dhe siguracionet e perfshira. Kushte te mira pune + ndihme ne banak!...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oferte Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkojme nje ekonomiste me eksperience minimumi 1 vit pune...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkojme Staf

Rruga Hamdi Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/12/2020
KERKOHET KAMARJER/E BANAKJER/E KUSHTE TE MIRA PUNE DHE PAGE TE KENAQSHME....
 • Profesioni: banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

D'anvers Coffe Kerkon Kamariere (F)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
D'anvers coffee kerkon kamariere paga e kenaqshme Kushte te mira pune ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Kamarier/banakier.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Pershendetje, jemi duke kerkuar nje banakier dhe nje kamarier . Kushte te mira pune dhe rroge e kenaqshme (vetem me eksperience). Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e tel per te zhvilluar nje interviste...

Kerkoj Punetore Marketi

Rruga Babë Rexha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Urgjente! Kerkohet punojese marketi. Zona ish parku autobuzave mundesisht me eksperience. Mosha te jet mbi 20 vjece....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkojme Kamarier

plazh,Durres lagja nr 13, Durres Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
kerkojme kamarjer turni i pare orari (07:00-15:00) pagesa eshte e diskutueshme...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Shitese Ne Mobileri...

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Interior Expert kerkon Shitese. 6-7 ore, paradite 6 dite ne jave Pagese baze + Perqindje mbi shitjet me kredi...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Kerkohet Xhenerik, Motorist, Elektroaut.

Lagjia 4, Rruga Drita Kallamata, Korce Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet xhenerik, motorist, elekroaut me eksperince pune. Servisi ofron te gjitha kushtet e pershtatshme. Paga eshte shume e kenaqshme. Per me teper kontaktoni ne email ose ne numrin e telefonit. Adresa: Mbrapa hotel Pacilit, Korce. Faleminderit...
 • Profesioni: Mekanik
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

NEW ARTIST NE YZBERISHT

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/10/2019
KERKON TE PUNESOJE KAMARIER/E .tE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMERIN MEPOSHTEM ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Econex Media Kerkon Agjent Shitjesh Ne Terren

Rruga Kristo Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Ecronex Media, kompani Marketingu e cila operon ne tregun e menaxhimit te publicitetit , ofron nje vend te lire pune ne pozicionin e agjent shitjesh. Objektivi kryesor i punes eshte kontakti dhe finalizimi i bashkepunimit me bizneset te tjera ne f...
 • Profesioni: Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Ndihmes Banakier Dhe Kamarier

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar lounge ne Vasil shanto kerkon te punesoje ndihmes banakier dhe kamarier ...

Kerkojme Punetor Per Montime Kondicioneri

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme te punesojme punetor ne istalime kondicioneri dhe elektroshtepiake Paga shume e mire, mosha 18-25 vjec Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit Preferohet qarku Durres, Shijak , Sukth, Xhavzotaj, Shkozet, Rrushbull, Maminas....
 • Profesioni: Instalues
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkojme Sanitare

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Restorant ne zonen e Bllokut kerkon te punesoj Sanitare per 2 ore pune nga ora 7-9 nga e hena deri te shtunen....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani Kerkon punetor fast foodi per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon kreper/ picier per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon motorrist per turnin 17:00 me 1.00 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Per Muaji Shtator 2019

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje per muajin Shatator 2019: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke)+ Siguracion...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Ciklist Per Shperndarje Lengjesh...

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkojm ciklist per shperndarje lengje frutash ne teritorin e bllokut dhe me gjer.ta njoh mir kte zon.orari 08:00 me 16:00, e diela pushim.me siguracion....
 • Profesioni: ciklist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Oferte Pune Per Mototist 🍕pica King

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:42,000 Leke
Kerkojme 2 motorrist me eksperience pune.puna me turne nga 7 ore.pagesa 200 lek ora....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim